Raport z walnego...
Górnik 09 Mysłowice założono w 1909 roku...


W piątkowy wieczór odbyło się Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Klubu Sportowego Górnik 09 Mysłowice. Podsumowano mijającą kadencję oraz wybrano nowy zarząd.

Pierw, podsumowano 2014 rok. Następnie mijającą 4 letnią kadencję. Kolejnym punktem było omówienie przez zebrane osoby kiepskiej sytuacji Kociny oraz jakichkolwiek perspektyw.

Kolejnym jakże ważnym punktem było wybranie członków do nowego zarządu i komisji rewizyjnej.
Zostały przedstawione kandydatury oraz odbyło się głosowanie. Nowy zarząd został wybrany zdecydowaną przewagą głosów, zaledwie jedna osoba była przeciw oraz jedna wstrzymała się od głosu.


Skład nowego zarządu:

- Grzegorz Kupich
- Kazimierz Koperczak
- Joanna Frysztacka
- Łukasz Kocur
- Łukasz Granek
- Sylwia ociepka
- Izabela StachońKoljny punkt to wybór nowej komisji rewizyjnej, która została wybrana jednogłośnie.

Skład nowej Komisji Rewizyjnej:

- Wojciech Chmiel
- Mirosława Piechota
- Ewelina Aksamit

Nie bawem nowo wybrany zarząd oraz komisja rewizyjna spotkają się we własnym gronie oraz wybiorą osoby na poszczególne stanowiska - o czym niezwłocznie poinformujemy.

Podsumowywując, jedyne co cieszy na Walnym zebraniu to frekwecja...
Co do nowego zarządu...
O ile jakoś można zrozumieć miejsce w zarządzie dla przedstawiciela grup młodzieżowych (rodzic jednego z dzieci trenujących w Górniku 09 Mysłowice) o tyle, kompletnie nie można zrozumieć wyboru do zarządu Pana Granka, Kocura czy Pani Ociepki...
Dobija brak kompletnego pojęcia Pana Granka na temat sytuacji piłki nożnej w Mysłowicach... Boli brak wcześniejszego zainteresowania tych osób losem Mysłowickiej ,,zero-dziewatki"...!!!

Dlaczego pominięto osoby, kochające ten klub, które mają na celu tylko i wyłącznie Jego dobro a nie swoje?! Dlaczego po raz kolejny pominięto Pana Zdzisława Kasprzyka?!

Słów i zapału jest ogrom, ale tutaj nie chodzi o słowa, ale o CZYNY! I patrząc na to co działo się na walnym, na nowy zarząd i komisję, można mieć pełne obawy... i zdaje się, że czekają nas kolejne 4 lata, gdzie ledwo będziemy wiązać koniec z końcem... Jeszcze bardziej dobija fakt, iż prezydentem ponownie został Edward Lasok, który Kocinę ma gdzieś i nie można liczyć na pomoc z jego strony a wręcz przeciwnie, po co wspierać Mysłowicki sport i infrastruktórę sportową, lepiej dać sobie kolejne premie, przeprowadzać kolejne mniej potrzebne inwestycje, lepiej wspierać lokalną Telewizję Mysłowice, która przecież pokazuje same ,,dobre" strony miasta i prezydenta, a gdzie te złe, gorsze, których jest więcej? No ale, zawsze zostaje dobrouszny i wspaniałomyślny Bartłomiej Gruchlik dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, który pozwolił łaskawie Kocinie korzystać z obiektów przy Gwarków 13, z obiektów które zostały wybudowane dla Kociny, w miejscu gdzie klub działa i gra od ponad 100 lat... Oczywiscie możemy korzystać po dokonaniu odpowiedniej OPŁATY bo przecież MOSiR musi dbać o obiekt, który jest runiną i na którym nic nie robi! Bądźmy szczerzy, miasto, władza, MOSiR mają Górnika 09 Mysłowice głęboko w du*ie i przez najbliższe cztery lata zdaje się, że nic się nie zmieni, w dobrych porywach mało co...

Bez kibiców i odpowiedniego zarządzania będzie źle... Baardzo, źle!

Dlatego kibice i zarząd muszą sie wspierać i wzajemnie uzupełniać, razem mimo różnic musimy walczyć o Kocinę!
Z wielkim niepokojem i pełni obaw spoglądamy w przyszłość, ale wierzymy, że będzie dobrze...
Dominik DoMeL Żymła