Remont budynku klubowego!Aktualnie jest przeprowadzany remont budynku klubowego Górnika 09 Mysłowice, więcej informacji w rozwinięciu!

Obecnie trwa remont szatni Górnika 09 Mysłowice; zostały wymienione okna, szatnia przechodzi gruntowny remont, niebawem będą nowe szafki, łazienka oraz prysznice będą wykafelkowane, renowację przejdzie także sauna w szatni Kociny.
Po remoncie szatnia na reszcie nie będzie straszyć! Będzie czysto, ciepło i na poziomie co cieszy.

Odświeżona zostanie także szatnia sędziów, toalety i być może hol w budynku klubowym.

Ponad to, ma zostać pomalowana zewnętrzna elewacja budynku na wysokości parteru, oraz mają zostać wymienione schody zewnętrzne.
Zostanie także na nowo zrobione ogrzewanie oraz instalacje wodno-kanalizacyjne.

Ponadto na starej betonowej trybunie zostaną wycięte krzaki - porządek z chaszczami zostanie zrobiony także wokół stadionu.


Trwają także prace konserwacyjne głównej płyty boiska na stadionie Górnika 09.

Została przywieziona ziemia, uzupełniono braki, teren jest wyrównany, trwają prace nad zagęszczeniem oraz wzmocnieniem murawy, tak aby nadawała się do gry w piłkę nożną w godziwych warunkach.


Cieszy remont budynku klubowego i tego, że zmienia się na dobre, że warunki będą dużo lepsze i nie ważne cz to efekt prac nowego zarządu czy tego, że może miasto w końcu przypomniało sobie o Kocinie bo istotne jest to, że remont to nie fikcja i na reszcie coś się dzieje dobrego przy Gwarków 13!Dominik DoMeL Żymła