Serwisowe nowości!

Serwis www.KOCINA.com.pl w celu polepszenia drogi dotarcia do czytelników, ułatwienia komunikacji i możliwości wyrażenia swojej opinii wprowadził kilka nowych elementów.SHOUTBOX


Niegdyś na naszej stronie popularny shoutbox był często używany w celu wulgarnej wymiany zdań, łatwo było się podszyć pod kogoś, obrazić, narobić zamieszania czy sprowokować.
W celu uniknięcia takich sytuacji na stronie KOCINA.com.pl pojawił się nowy shoutbox.
Tym razem możemy komentować za pośrednictwem popularnego portalu społecznościowego Facebook.
Każdy, kto będzie chciał wyrazić swoją opinię na stronie, chcąc nie chcą zmuszony jest do ujawnienia swojej tożsamości a często i wizerunku, potencjalny opiniodawca może także podzielić się swoim wpisem bezpośrednio na popularnym Fejsie.

Krok ten ma na celu zredukować do minimum mało przyjemnych dla środowiska sytuacji w postaci anonimowego komentarzu często poniżej poziomu.

Aby, podzielić się swoją opinią, zapytać poprzez shoutboxa wystarczy skorzystać z odpowiedniej wtyczki która znajduje sie po prawej stronie (pod kalendarzem)


Polub Nas i Ty!Od jakiegoś czasu na stronie (po prawej stronie) można spotkać Likebox, wtyczkę z portalu Facebook za pomocą, której możemy polubić Fanpage Górnika 09 Mysłowice.
Od teraz można także polubić Fanpage serwisu www.KOCINA.com.pl! Można to uczynić za pomocą naszej strony, bezpośrednio pod likeboxem Górnika 09 znajduje się, likebox KOCINA.com.pl w, którym wystarczy kliknąć LUBIĘ TO! lub za pomocą Fejsa, w wyszukiwarce wystarczy wpisać KOCINA.com.pl lub KS Górnik 09 Mysłowice a po wejściu na stronę kliknąć LUBIĘ TO!

Obydwa, Fanpage (czyt. fanpejdże) na bieżąco ujawniają newsy, sprawy związane z Górnikiem 09 Mysłowice!Gorąco zachęcamy do udzielania się na stronie oraz lajkowania stron Górnika 09 Mysłowice i serwisu KOCINA.com.pl