Czy Górnik 09 będzie równie skuteczny w meczach o stawkę?

Górnik 09 Mysłowice-Spójnia Osiek
5 - 1
( 3-0 )

Kocina w środowe po południe rozegrała sparing i ponownie wygrała. Waleczna i co bardzo ważne skuteczna gra na tle dobrego rywala napawaja optymizmem przed nadchodzącymi rozgrywkami.

Pierwsza połowa pokazał ile pracy ma przed sobą jeszcze zespół Górnika 09, ekipa IV ligowej Spójni Osiek starała się wykorzystywać błędy Kociny i co jakiś czas groźnie atakowała, jednak Górnik 09 grał swoje i przedewszystkim to czego brakowało w ostatnim sezonie grał skutecznie i do przerwy prowadziliśmy 3:0 a ponad to stworzyliśmy sobie kilka dobrych okazji.

Druga połowa to już dużo lepsza gra Kociny, było więcej zaangażowania, walki przez co mecz się zaostrzał.
W drugiej połowie Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" stworzyła sobie kilka dobrych okazji bramkowych, trafiając min. w słupek, ostatecznie do trzech z pierwszej dołożyliśmy jeszcze dwa trafienia a rywale odpowiedzieli jedną bramką.

Zespół Spójni Osiek to zdecydowanie najlepszy rywal z jakim przyszło mierzyć się Kocinie w obecnym okresie przygotowawczym.

Trener Hubert Wilk miał podczas dzisiejszego spotkania do dyspozycji, aż 22 zawodników!
Kocina intensywnie przygotowywuje się do nowego sezonu i już w piątek także o godzinie 18:00 na stadionie Lechii 06 rozegra kolejny sparing tym razem podejmując ekipę Ruchu Chorzów występującą na co dzień w Centralnej Lidze Juniorów.

Bramki podczas meczu:
34 minuta 1:0 - Wojciech Kowalski
37 minuta 2:0 - Wojciech Kowalski
43 minuta 3:0 - Krzysztof Gondzik
59 minuta 4:0 - Marcin Golasz
63 minuta 4:1
69 minuta 5:1 - Adrian Bogdański (rzut karny)