Starcie beniaminków
Kocina TYLKO zwycięstwo!!!


W sobotę piłkarze Górnika 09 Mysłowice udadzą się do Tychów na spotkanie z drugim beniaminkiem rozgrywek Ogrodnikiem Cielmice.

Ogrodnik Cielmice to solidny zespół, mający w swoim składzie kilku doświadczonych zawodników z przeszłością ekstraklasową czy II-go ligową i grających kolejny sezon razem.
Cechy gry Ogrodnika to solidna obrona, waleczność i nie odpuszczanie. Ogrodnik wprawdzie zdobył tylko 5 punktów, ale Tyszanie nie mieli łaskawego rozkładu gier, rywalizowali już min. z Unią Kosztowy, Pogonią Imielin, Podlesianką Katowice czy AKS-em Mikołów a we wszystkich spotkaniach przegrali minimalnie i po bardzo dobrej grze.

Górnik 09 zdobył do tej pory 16 punktów, cztero krotnie wygrywając i czterokrotnie remisując. Dobra obrona ,,zero-dziewiątki" wzbudza wśród przeciwników ogromny podziw, w tym sezonie straciliśmy tylko 5 bramek! (najmniej z całej stawki), nie przegraliśmy meczu ligowego od 34 spotkań a podczas dwóch ostatnich spotkań nie straciliśmy nawet gola.

Kocina jest wprawdzie na 6 miejscu w ligowej tabeli, ale jest bardzo, bardzo ciasno i przy zwycięstwie możemy awansować nawet na pozycję lidera!

,,Zero-dziewiątka" do Tychów jedzie w roli faworyta i z całą pewnością jest w stanie wygrać to spotkanie, jednak wszystko zależy od zawodników, którzy przez 90 minut muszą wywalczyć 3 punkty.

Ogrodnik Cielmice-Górnik 09 Mysłowice
14.10.17r. (sobota) godz. 15:00
Boisko Ogrodnika
Tychy-Cielmice, ul. Jedności 131Dominik Żymła