Szkoda, że Kocina zaczęła wygrywać tak późno...

Górnik 09 Mysłowice-MK Górnik Katowice
4 - 1
( 1-0 )

Kocina miała wygrać z MK Górnik Katowice i tak też się stało. Górnik 09 po dobrej grze zasłużenie wygrał 4:1 aczkolwiek wynik powinien być dużo, dużo wyższy. Jednak nie ma co narzekać ;)

Od początku meczu Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" prowadziła grę, przeważała, jednak brakowało odpowiedniego wykończenia a i MK Katowice także miała swoje okazje.
Na prowadzenie Górnik 09 Mysłowice wyszedł w 21 minucie, ładnie przed polem karnym rozegrana była piłka a strzałem po długim słupku bramkę zdobył Kamil Dylewski.
Do przerwy obraz gry ani wynik się nie zmienił.
Kibice czuli niedosyt bo dobra gra nie była zwieńczona licznymi golami.

Od początku drugiej połowy zawodnicy MK Górnik rzucili się do odrabiania strat i po jednej z akcji w 49 minucie i strzale po długim słupku doprowadzili do wyrównania.
Ponownie na prowadzenie Kocinę wyprowadził w 57 minucie Mateusz Bryk który najlepiej odnalazł się w polu karnym MK-i.
I ponownie jak w pierwszej połowie oglądaliśmy dużo walki, Kocina pzeważała i była po prostu lepsza, do życzenia wiele jednak pozostawiała skuteczność podopiecznych Huberta Wilka.
W 72 minucie prowadzenie Kociny podwyższył Adrian Bogdański a kibice liczyli, że to otworzy worek z bramki, ostatecznie oglądaliśmy jeszcze tylko jedną bramkę, w 82 minucie Kamil Dylewski który rozpoczął strzelanie goli je zakończył mocno dobijając strzał i po ładnej bramce ustalił wynik spotkania.

W 89 minucie faulowany był tuż przed polem karnym Górnika Katowice zawodnik Kociny a atakujący zawodnik został ukarany żółtą kartką co zdecydowanie mu się niespodobało i po burzliwych protestach obejrzał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. Następnie miał problem z opuszczeniem boiska a arbiter główny tego spotkania zakończył zawody.

Dziękujemy zawodnikom Kociny za walkę i zwycięstwo!