Klasyk NA ŻYWO!
FanPage Górnika 09 w portalu społecznościowym Facebook


Specjalnie dla wszystkich kibiców i sympatyków, którzy z różnych przyczyn nie mogą wybrać się na Śląsko-Zagłębiowski Klasyk serwis KOCINA.com.pl przeprowadzi relację na żywo! Szczegóły w rozwinięciu.

Serwis www.KOCINA.com.pl przeprowadzi relację tekstowo-fotograficzną z Śląsko-Zagłębiowskiego Klasyku za pośrednictwem Fanpagu (czyt. fanpejdż) Górnika 09 Mysłowice w portalu społecznościowym Facebook (czyt. fejsbuk). Niestety z przyczyn technicznych nie jesteśmy w stanie przeprowadzić relacji za pośrednictwem naszej strony internetowej, jednak to juz niebawem powinno się zmienić.

Relacja z Klasyku zostanie przeprowadzona podobnie jak podczas starć Mysłowickiej ,,zero-dziewiątki" z Kosztowską Unią, Pogonią Imielin czy Tęczą Błędów.

Wpierw podamy obsadę sędziowską oraz składy obu drużyn. Następnie na bieżąco bedziemy informować o karach indywidualnych, bramkach, zmianach oraz sytuacji panującej na boisku a także o ciekawych sytuacjach oraz wydarzeniach z trybun. Ponadto co jakiś czas dodamy zdjęcie wprost z stadionu!
Początek relacji około godziny 16.40.

Aby, obejrzeć relacje na żywo wystarczy wejść na Nasz FaceBook-owy FanPage, jednakże, kto Go jeszcze nie polubił musi to uczynić. Aby, to zrobić wystarczy kliknąć przycisk ,,LUBIĘ TO" w okienku fanpagu G09 które znajduje się w prawej części naszej strony lub wpisać w przeglądarce facebookowej KS Górnik 09 Mysłowice a po wejściu na stronę, kliknąc LUBIĘ TO!

Uwaga!
Po kliknięciu LUBIĘ TO!, należy, kliknąć w LUBISZ TO (to samo miejsce) Następnie ustawienia a oraz wszystkie zdarzenia (jest to konieczne aby, mieć pewnosć, że docierają do Państwa wszystkie informacje!)


KLIKNIJ PONIŻEJ ABY, PRZEŚĆ NA FANPAGE:

FaceBook.pl/KSGornik09MyslowiceZachęcamy także do polubienia fanpagu strony KOCINA.com.pl, można to zrobić klikając w LUBIĘ TO w prawej części strony lub klikając w poniższy link:
FaceBook.pl/KOCINAcompl


Dominik DoMeL Żymła