Teraz Warta!W sobotę podopieczni trenera Stanisława Gawendy rozegrają kolejne ligowe – jedenaste już starcie. Tym razem na Gwarków 13 zawita drużyna Warty Zawiercie.
Drużyna Warty zajmuje aktualnie piąte miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem 18 pkt zdobytych dzięki pięciu zwycięstwom oraz trzem remisom. Zawiercianie zdobyli dotychczas 23 bramki a stracili 11.

Drużyna z Zawiercia to ciekawy i solidny zespół jednak popełniający sporo błędów. W meczach z drużynami z dołu tabeli są bezlitośni, wygrywają pewnie i wysoko, natomiast w meczach z drużynami z wyższych miejsc tabeli nie idzie im aż, tak dobrze. Min. przegrali z Pionierem Ujejsce 1-0 czy z Tęczą Błędów aż 6-0!

Z informacji jakie udało Nam się ustalić, wynika że, Zawiercianie do meczu z Mysłowicką ,,zero-dziewiątką” podejdą z dystansem i respektem a to z uwagi na ambitną i waleczną grę do końca Górnika 09.

Piłkarze Górnika 09 Mysłowice ostro trenują, zajęcia prowadzone są praktycznie codziennie a trwają po 2-3 godziny, są solidne przygotowania, każdy ostro haruje. W meczach efekty ciężkich treningów różnie wyglądają, raz lepiej a raz gorzej, ale co najważniejsze jest wiele przebłysków i momentów dobrej a nawet bardzo dobrej gry.

Czy piłkarze z Grodu Mysława po dobrej drugiej połowie z Bielszowicami rozegrają tak całe spotkanie z Wartą Zawiercie? Czy Kocina odniesie kolejne ligowe zwycięstwo? Czy zawodnicy zagrają od początku do końca ambitnie i z zaangażowanie, tworząc dobre akcje?

Odpowiedzi na te pytania już w sobotę!

Górnik 09 - Warta Zawiercie
12.10.13r. godz 15.30
Stadion Górnika 09 - ul. Gwarków 13
Bilet: 5 zł


Dominik DoMeL Żymła