Turniej Młodych Piłkarzy!


W niedzielę 4 marca w hali MOSiR w Mysłowicach zostanie rozegrany turniej dla rocznika 2009/10. Rodzice Wspierają Młodych Piłkarzy!

Żyjemy w czasach w których człowiek codziennie mierzy się z problemami stworzonymi przez nas samych. Nieświadomie przy tym tracimy sens i radość życia. Powoli każdego dnia zapominamy o tym co naprawdę czyni nas szczęśliwymi. Ciągła gonitwa za pieniędzmi, urządzeniami ułatwiającym nasze życie powoduje, że zatracają się nasze bezcenne wartości. Nieświadomi, nie zwracamy uwagi na to, że wciągamy w te szaleństwo młode, pełne energi i marzeń istoty, które każdego dnia otaczają się zwyczajnością tracąc przy tym wiarę we własne marzenia.
Zabijana na każdym kroku kreatywność i pewności siebie powoduje, że oni również przestają wierzyć w szczęśliwe życie marzeń.

Naszym celem jest wspieranie młodych sportowców w drodze do osiągania rzeczy niemożliwych.
Każdy z nas posiada ogromnie możliwości by wieść życie marzeń. Wierzymy, że od najmłodszych lat powinniśmy uczyć jak wieść życie fenomenalne poprzez kształtowanie odpowiednich nawyków, budowanie świadomości i wiary we własne możliwości w oparciu o ciężką pracę, naukę i ciągle doskonalenie swoich umiejętności zachowując przy tym ogromną radość z uprawiania sportu oraz zdrowego trybu życia.

Naszych sukcesów nie mierzymy w ilości zdobytych trofeów i nagród one nie wygrają jutrzejszej walki lecz w ilości świadomych i spełnionych młodych ludzi którzy każdego dnia będą budzić się z wiarą i chęcią spełniania się we własnych pasjach potrafiących pokonać każda bitwę która ich czeka.

Organizowany turniej piłkarski to nasz pierwszy krok wspierający młodych sportowców. Stwarzamy szansę młodym piłkarzom na zebranie doświadczenie oraz zaprezentowanie swoich umiejętności. Wierzymy że wśród nich znajdują się przyszłe legendy sportu i innych dziedzin życia.

Turniej piłkarskie dla rocznika 2009/10 odbędzie się w niedzielę 4 marca a młodzi zawodnicy będą zmagać się w Hali MOSiR w Mysłowicach przy ul. Bńczyka.
Po więcej informacji zapraszamy TUTAJ


Organizatorzy