Tak grającą Kocinę chcemy oglądać jak najczęściej!

Górnik 09 Mysłowice - Ogrodnik Cielmice
4 - 1
( 1-1 )

Piłkarze Górnika 09 Mysłowice wyszli na murawę zdeterminowani i z wiarą, że po ubiegło tygodniowym przełamaniu i tym razem zdobędą komplet punktów. Efekt? Pewne i zasłużone zwycięstwo Kociny 4-1.

Pierwsze minuty meczu nie zapowiadały takich emocji.
W 11-stej minucie spotkania, po błędzie w środku pola, Kocina straciła pierwszą i, jak się później okazało, ostatnią bramkę.
Na szczęście wola walki Mysłowiczan nie zmalała i dwie minuty później, po podaniu Ryczana, Bryk strzela bramkę kontaktową.

Zawodnicy Kociny starali się cały czas atakować, ale brakowało wykończenia.

Piłkarze Ogrodnika który przez pięć ostatnich spotkań był nie pokonany też nie odpuszczali i w dalszej części pierwszej połowy nie padło wiecej goli.

Druga połowa rozpoczęła się spokojnie.

Cztery minuty po wznowieniu gry, piłka wychodzi na rzut rożny.
Kocina ma szansę na prowadzenie. Korner wykonuje Bogdański, piłka trafia w pole karne, w zamieszaniu najlepiej odnajduje się Dylewski i podaje na długi słupek, a tam już czeka Kępa, który bez problemów wyprowadza Kocinę na prowadzenie.

Spokój, z jakim zaczęła się druga połowa, z każdą minutą się rozpływał.
Sędzia pozwalał na brutalniejszą grę, co wykorzystywali goście, raz po raz faulując zawodników z Gwarków 13, po jednej z takich akcji kapitan Górnika 09 nie wytrzymał i wydał się w dyskusję z sędzią, co poskutkowało żółtym kartonikiem.

W końcu sędzia zaczął reagować na nieprzepisowe ataki i żółte kartki zobaczyli zawodnicy Ogrodnika Cielmice.

65 minuta spotkania i Gondzik w końcu może pokazać swoje umiejętności, mija obrońców jak tyczki i trafia prosto w światło bramki, dzięki temu Kocina prowadzi 3-1.

Po tej akcji z boiska schodzi Golasz, a w Jego miejsce stawia się Kurtok.

Zawodnicy z Cielmic w bardzo bojowych nastrojach zaczynają grać coraz ostrzej.
Po 70 minutach gry z boiska musi zejść Bryk, po brutalnym faulu doznał bolesnej kontuzji kolana, w Jego miejsce wchodzi doświadczony Damian Humski.

13 minut przed regulaminowym zakończeniem gry bramkarz Mysłowickiej ,,zero-dziewiątki" - Łukasz Bogacki zalicza asystę, idealnie podaje do Gondzika, a ten oddaje celny strzał na bramkę a ku ciesze kibiców Górnika 09, Kocina prowadzi już 4-1!

Na boisku zaczęło wrzeć.
Faul na Strzewiczku, podobny jak na Bryku, musi zejść z boiska z powodu kontuzji kostki.
W Jego miejsce wchodzi Wojciechowski.
W 84 minucie, przy aplauzie kibiców, z boiska schodzi Gondzik, zdobywaca dwóch bramek.
Na boisku melduje się Bacia, który parę minut później razem z Wojciechowskim mają szansę na zdobycie kolejnej bramki, jednak jednemu jak i drugiemu zabrakło "zimnej krwii".
W 90 minucie, po faulu na zawodniku Górnika 09, drugą żółtą kartkę a w konsekwencji czerwoną zobaczył grający trener Tyszan i musi zejść z boiska.
Za nie potrzebną dyskusję z sędzią, w odniesieniu do wcześniejszego faulu, żółty kartonik ląduje na koncie Kurtoka.
Sędzia dolicza 5 minut, jednak grający w 10-tkę goście, nie są w stanie zagrozić bramce Mysłowiczan i Górnik 09 pokonał Ogrodnika po pięknej grze 4-1 mimo, że powinno się to spotkanie zakończyć zdecydowanie wyższym zwycięstwem Kociny.