,,Nie dla Nas jest porażki smak!!!"

Górnik 09 Mysłowice-Victoria Katowice
4 - 1
( 2-0 )

Piłkarze Górnika 09 Mysłowice mieli rozegrać kolejne dobre spotkanie, Kocina po raz kolejny miała wygrać tym razem z Victorią Katowice i tak też się stało! Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" pokonała Victorię Katowice 4:1 i potwierdziła swoją dominację w tym sezonie!

Pierwsza połowa nie była widowiskowa, brakowało dokładności, precyzcji w obu zespołach. Jednak jak już zdążyliśmy się przyzwyczaić to Kocina prowadziła grę, byliśmy lepszym zespołem a Victoria Katowice grała ambitnie.

Na pierwszego gola kibice musieli czekać ponad półgodziny, bowiem dopiero w 35 minucie padła pierwsza bramka a ,,zero-dziewiątkę" na prowadzenie wyprowadził Kamil Dylewski po strzale głową.
Górnik 09 wciąż atakował, ale brakowało odpowiedniego wykończenia, na szczęście w 42 minucie Adrian Bogdański podwyższył prowadzenie.

Druga połowa była zdecydowanie lepsza, bardziej dynamiczna i emocjonująca co ważne podopieczni trenera Huberta Wilka poprawili grę.
Nie brakowało ładnych akcji i okazji bramkowych a jedną z okazji wykorzystali goście i zdobyli kontaktową bramkę co tylko rozjuszyło piłkarzy z Grodu Mysława, którzy mocno ruszyli do przodu. Pierw Paweł Małolepszy w 83 minucie dograł w pole karne a tam piękną bramkę główką zdobył Adrian Bogdański. Sześć minut później Paweł Małolepszy kompletnie zaskoczył defensywę przyjezdnych i strzałem z 25 metrów ustalił wynik spotkania.

Podsumowywując Górnik 09 Mysłowice rozegrał dobre zawody, zwłaszcza w drugiej połowie, był zespołem zdecydowanie lepszym a kibice, którzy przybyli na stadion nie mieli czego żałować.