Waleczny Sokół przyjedzie na Kocinę!W sobotę zawodnicy Górnika 09 Mysłowice rozegrają kolejny mecz. Tym razem w trzeciej kolejce Zina Ligi Okręgowej I grupy Katowickiej podopieczni trenera Huberta Wilka zmierzą się z mocnym i walecznym zespołem Sokoła Wola.

Sokół Wola podobnie jak Kocina spadł z okręgówki by po roku wrócić zdobywając mistrzostwo Tyskiej A-klasy. Wolanie w 30 spotkaniach odnieśli 23 zwycięstwa, trzykrotnie dzielili się punktami oraz 4 krotnie musieli uznać wyższość rywala. Bilans bramkowy to 82 gole zdobyte oraz 30 straconych.

Skład zespołu nie uległ znacznej zmianie, Sokół to solidna drużyna, która walką i umiejętnościami jest w stanie urwać a nawet wygrać z najlepszymi w lidze.
Jak na razie Sokół Wola podobnie jak ,,zero-dziewiątka" dwa razy zremisował. Pierw Wolanie mierzyli się z Pogonią Imielin gdzie padł wynik 2:2 a w minionej kolejce zremisowali u siebie 1:1 z Podlesianką Katowice.
Gra Sokoła oraz wyniki pokazują, że przed Górnikiem 09 bardzo ciężki mecz. Podopieczni trenera Huberta Wilka pokazali w tym sezonie, że potrafią dobrze grać, brakowało jedynie odpowiedniego wykończenia, które mamy nadzieję i w to głęboko wierzymy, że nadrobią z nawiązką.
Na całe szczęście zespół jest już w zasadzie w komplecie. Z zespołem po powrocie z obozu trenuje Marcin Jaszczuk. Mateusz Bryk także ma za sobą treningi i jest gotowy do gry. Z obu zawodników trener będzie mógł skorzystać w sobotę.

Zawodnicy są głodni zwycięstwa o które jutro z całą pewnością powalczą!


Górnik 09 Mysłowice-Sokół Wola
26.08.17r. godz. 17:00
Stadion Kociny w Mysłowickim Parku Zamkowym
Mysłowice, ul. Gwarków 13
Z A P R A S Z A M Y ! ! !
Dominik Żymła