,,wielkie derby" z Imielinem
Czy Górnik 09 wygra sobotni ,,derbowy" pojedynek?


Górnik 09 Mysłowice - Pogoń Imielin
Czy piłkarze Górnika 09 Mysłowice pójdą za ciosem i po pucharowej wygranej z Unią Kosztowy wyjdą zwycięsku z pojedynku tym razem ligowego z Pogonią Imielin?

Przez Pogoń Imielin mecze z Górnikiem 09 Mysłowice są nazywane wielkimi derbami, Pogoń może pregrać z każdym, ale... nie z Kociną!

Zespół z Imielina jest zgrany mocny i potrafi dobrze zagrać w piłkę.
W obecnej chwili są na trzecim miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 15 punktów (4 zwycięstwa i trzy remisy) a bilans bramkowy to 12 bramek zdobytych i 8 straconych.

Kocina ma zaledwie trzy punkty na swoim koncie a bilans bramkowy to goli zdobytych 6 i straconych 15.

Na boisku spotkają się dwa zespoły, jeden który jeszcze w tym sezonie nie wygrał a drugi który nie przegrał... Więc faworyta możemy wskazać bez większego problemu.

Jednakże wyniki Kociny nie są współmierne do gry.

Górnika 09 Mysłowice grął bedzie na własnym stadionie przy swoich kibicach co bezwątpienia jest sporym atutem, lecz czy go wykorzystamy?
Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" we wtorek wygrała w Pucharze Polski z Unią Kosztowy 2-1, odebrała Unitom tytuł Mistrza Mysłowic oraz awansowała do półfinału tych rozgrywek, czy był to mecz przełamania? Na to wszyscy liczymy!

Czy Kocina wygra po raz pierwszy w tym sezonie w rozgrywkach ligowych a Pogoń Imielin przegra? Oby tak było, Kocino do boju!


Górnik 09 Mysłowice-Pogoń Imielin
26.09.15r.(sobota) godz.15:00
Stadion Górnika 09

Z A P R A S Z A M Y !!!Dominik DoMeL Żymła