Wojna!
Czas rozpocząć wojnę o utrzymanie!


Wielkimi krokami zbliża się runda rewanżowa ligi okręgowej, która dla Górnika 09 Mysłowice będzie po prostu wojną a każdy mecz z osobna bitwą...

Niska pozycja Kociny, w strefie spadkowej po rundzie jesiennej na pewno martwi, aczkolwiek na dole jest dość ciasno a ilość zespołów które spadną do A-klasy najprawdopodobniej się zmniejszy.

Patrząc na przygotowania innych zespółów, które są w podobnej sytuacji co Kocina a przygotowania Mysłowickiej ,,zero-dziewiątki" to dw różne światy, bo tutaj u Nas jest lepiej a jak to się mawia jak przepracujesz zimę tak grasz na wiosnę... Trzeba także zaznaczyć, że Kocina się wzmocniła a zawodnicy Górnika 09 wiedzą o co grają a przede wszystkim ciężko pracują na sukces którym będzie utrzymanie.

Cała runda będzie dla Nas jak wojna, każdy mecz i to nie ważne czy z liderem czy z ostatnim zespołem w tabeli będzie jak bitwa które trzeba wygrywać a jeśli się nie da wygrać to zrobić wszystko żeby zremisować a całość przyniesie oczekiwany wynik czyli utrzymanie.
A jeżeli podopieczni Jerzego Wijasa będą w każdym meczu walczyli, nie będą odpuszczać a będą dużo biegać i jak to się mówi jeździć na dupach przez cały mecz to te bitwy będziem wygrywać a tak właśnie Kocina gra w sparingach i trenuje, zawodnicy podchodzą do tego z sercem i zaangażowaniem... Ciężko pracując na dobrą formę.
Bo mają też wiele do udowodnienia...

Piłkarze Górnika 09 obiecują walkę o utrzymanie do końca a są w stanie wygrać z każdym!


Jednak MY KIBICE musimy wspierać Kocinę i pokazać, że jesteśmy z Nimi bez względu na to co się stanie.
Pierwsza bitwa w niedzielę...

Dominik DoMeL Żymła