W piątek sparing z Ruchem Chorzów!
W sparingu po raz kolejny wystąpią testowani zawodnicy


Zawodnicy Górnika 09 Mysłowice intensywnie trenują przygotowywując sie do rozgrywek o stawkę. W piątek o godzinie 18:00 na stadionie Lechii 06 rozegrają kolejny sparing, tym razem z zespołem Ruchu Chorzów (CLJ), który wbrew pozorom będzie trudnym przeciwnikiem.

Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" jak na razie gra dobrze i zdaje się, że odblokowała się strzelecko. Gra jest dużo lepsza niż w zakończonym sezonie, ale studzimy emocje, to tylko sparingi i wygrane w sparingach - nie w meczach o stawkę, fakt wyniki cieszą, ale tutaj chodzi przede wszystkim o grę która też cieszy, jednak nie popadajmy w hura optymizm bo liga wszystko zweryfikuje. Póki co te spotkania są dobrym prognostykiem przed nadchodzącym sezonem.

W piątek o godzinie 18:00 ponownie na stadionie Lechii 06 Kocina rozegra sparing, a rywalizować będziemy z zespołem Ruchu Chorzów który na co dzień występuje w Centralnej Lidze Juniorów i wbrew pozorm jest to bardzo wymagający przeciwnik dla wielu klubów. Dlaczego? Bo po pierwsze Ci chłopcy trenują od najmłodszych lat, mają fantastyczne warunki do treningów, są niezwykle ambitni i walczący oraz wybiegani, a że będzie ich dużo (szeroka kadra) a płyta główna na Lechii 06 do najmniejszych nie należy to piłkarzy czeka sporo biegania.

Z jakiej strony tym razem pokaże się zespół Górnika 09 czy ponownie rozegra dobre zawody?
Ciekawych odpowiedzi na te pytania zapraszamy do obrzejrzenia meczu na żywo ;)


SPARING

Górnik 09 Mysłowice-Ruch Chodzów (CLJ)
05.08.15r. godz. 18:00
boisko Lechii 06

ZAPRASZAMY!!!Dominik DoMeL Żymła