Wraca liga!
Kto w Mikołowie wyjdzie w pierwszej 11-stce Kociny?


Już w sobotę Górnik 09 Mysłowice wyjazdowym spotkaniem z AKS-em Mikołów zainauguruje rundę wiosenną Katowickiej Ligi Okręgowej!

Po 5 miesiącach przerwy wracają rozgrywki ligowe. Kocina, pierwsze spotkanie rozegra na wyjeździe z Mikołowskim AKS-em - będzie to bardzo ważne, spotkanie, które może zawarzyć na wynikach rundy rewanżowej.

Po 15 jesiennych spotkaniach gospodarze sobotniego starcia są na 12 miejscu w tabeli ligowej - tuż nad strefą spadkową.
W pierwszej rundzie zdobyli 22 bramki a 28 stracili. Wygrali 4 spotkania, 4 zremisowali a w 7 musieli uznać wyższość rywala. Mikołowianie łącznie zdobyli 16 pkt.

Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" z 26 oczkami plasuje się na 7 miejscu w tabeli. Wygraliśmy 8 spotkań, dwa zremisowaliśmy a 5 przegraliśmy.
Zawodnicy Kociny do siatki rywala trafili 26 razy a nasz bramkarz wyciągał piłkę z siatki 24 krotnie.

Przypomnijmy, że na inaugurację sezonu tj. 9 sierpnia, w Mysłowicach po niezwykle emocjonującym i ciekawym spotkaniu Górnik 09 wygrał zasłużenie a ozdobą tego spotkania był piękny gola bezpośrednio z rzutu rożnego Arka Kępy.

Jak będzie tym razem? Jak będzie przebiegało spotkanie? Kto wygra? Odpowiedź poznamy w sobotę, jednak do spotkania zespoły podchodzą w odmiennych nastrojach.


AKS Mikołów - Górnik 09 Mysłowice
21.03.15r. godz. 15.00
Mikołów ul.Planty 51

KOCINA TYLKO ZWYCIĘSTWO!!!


Dominik DoMeL Żymła