Wracamy na ligowe boiska!Już w sobotę na ligowe boiska powrócą piłkarze Górnika 09 Mysłowice. Tym razem niepokonany lider rozgrywek zmierzy się z rezerwami Siemianowiczanki Siemianowice Śląskie.

Rozgrywki wprawdzie wystartowały tydzień temu, ale zarówno Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" jak i Siemianowiccy rezerwiści dopiero w tej kolejce wznowią rozgrywki ligowe.
Jak wiadomo Kocina wygrała walkowerem 3:0 z KP Katowice, które wycofało się z rozgrywek a mecz Siemianowiczanki II z Jastrząbem Bielszowice został przełożony na 9 maja.

Podopieczni trenera Huberta Wilka dobrze przepracowali zimowy okres przygotowawczy a w ubiegłym tygodniu w ramach ligowej pauzy rozegrali sparing z LKS Gardawice, Kocina od początku do końca dominowała i zasłużenie wygrała ż 8:0!

Nasi rywale są aktualnie na 7 miejscu w tabeli, po 13 spotkaniach mają na swoim koncie 19 punktów, wygrali 6 razy, raz przegrali i 6 krotnie musieli uznać wyższość rywala, a bilans bramkowy to 26 goli zdobytych i 25 straconych.

W związku, iż pierwsza drużyna Siemianowiczanki w tym samym dniu rozgrywa swój mecz ligowy rezerwiści przyjadą do Mysłowic bez wzmocnień zawodnikami z pierwszego zespołu.

Przypominamy, iż jesienią w Siemianowicach Śląskich pewnie wygrał 4:1 Górnik 09 Mysłowice.


Górnik 09-Siemianowiczanka II
25.03.17r. godz. 14:00
Stadion Górnika 09
Mysłowicki Park Zamkowy
Mysłowice, 41-400 ul.Gwarków 13
Z A P R A S Z A M Y ! ! !
Dominik Żymła