Wygrać z Bielszowickim Jastrząbem!
Czy Górnik 09 ponownie pewnie pokona rywala?


Już w sobotę na własnym stadionie Górnik 09 Mysłowice powalczy o kolejne ligowe punkty, tym razem podopieczni trenera Huberta Wilka zmierzą się z kontrkandydatem do awansu Jastrząbem Bielszowice.

Zespół z Bielszowic to zespół/klub zagadka u którego to wynik sportowe oraz sytuacja finansowo/ekonomiczna jest jak sinusoida.
Kocina po raz ostatni z Rudzianami w zmaganiach ligowych spotkała się w sezonie 2013/14, jesienią w Bielszowicach wygraliśmy 3:2 a wiosną w Mysłowicach pewnie wygraliśmy 3:0, po tym sezonie Jastrząb spadł do A-klasy by po roku banicji wrócić do Ligi Okręgowej, w minionym sezonie Jastrząb zajął przed ostatnie miejsce i ponownie spadł do A-klasy.
W obecnym sezonie, dosłownie w ostatniej chwili Jastrząb Bielszowice zapowiedział walkę o awans i poczynił ku temu odpowiednie transfery.

W pierwszej kolejce zespół z Bielszowic pewnie wygrał 4:0 z rezerwami Siemianowiczanki Siemianowice Śląskie a w drugiej kolejce Jastrząb na własnym terenie po bardzo ciężkim i trudnym spotkaniu wygrał 1:0 z kandydatem do awansu Strażakiem Mikołów. Natomiast w Pucharze Polski zespół nie wziął udziału.

Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" z meczu na mecz gra co raz lepiej, jest pomysł na grę, konsekwencja w grze, zawodnicy Kociny są bardzo aktywni i w meczach przeważają.
Jastrząb Bielszowice będzie jednym z najtrudniejszych przeciwników Górnika 09 w tym sezonie i z pewnością czeka Nas ciężki mecz a zarazem duży ligowy sprawdzian. Nie ważne jaki będzie wynik, ważne, aby Górnika 09 wygrał i zainkasował 3 punkty. Za Kociną przemawia jako dodatkowy atut własny stadion oraz publiczność, liczymy, że kibice licznie wypełnią trybuny i głośnym wsparciem pomogą Kocinie wygrać!


Górnik 09 vs. Jastrząb Bielszowice
03.09.16r. (sobota) godz. 16:00
Stadion Kociny w Mysłowickim Parku Zamkowym
Mysłowice 41-400 ul. Gwarków 13
Bilet: 3 zł

Z A P R A S Z A M Y ! ! !Dominik DoMeL Żymła