Kibice mogą być dumni z wyników Górnika 09!

Górnik 09 Mysłowice-MK Górnik Katowice
3 - 0
( 3-0 )

Piłkarze Górnika 09 Mysłowice wygrali kolejne spotkanie, Kocia wygrała 12 raz z rzędu i jest niepokonana w rozgrywkach ligowych! Tym razem podopieczni Huberta Wilka pokonali 3:0 zespół MK Górnik Katowice.

Od pierwszych minut spotkania to piłkarze Górnika 09 Mysłowice przeważali.
Kocina grała spokojnie, miała spotkanie pod kontrolą i regularnie atakowała bramkę Górnika Katowice.
Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" wyszła na prowadzenie już w 5 minucie za sprawą Marcina Golasza który najlepiej odnalazł się w polu karnym.
W 17 minucie goście mieli rzut karny, ale jedenastkę wybronił Łukasz Bogacki.
Na 2:0 podwyższył w 25 minucie meczu Kamil Dylewski a już dwie minuty później prowadziliśmy 3:0 po bramce Wojciecha Kowalskiego.
Do przerwy ani wynik ani obraz gry nie uległ zmianie.

W przerwie kibice byli pełni optymizmu i z chęcią czekali na kolejne trzy kwadranse przy czym próbowali się ogrzać bo pogoda nie była łaskawa, padało, wiało i było zimno.
Druga połowa meczu wszystkich rozczarowała. Gra była słaba, jednak Kocina ciągle atakowała, niestety równie regularnie co Kocina atakowała także regularnie podopieczni Huberta Wilka marnowali dobre okazje do podwyższenia rezultatu w tym jeden na jeden z bramkarzem. Tutaj także trzeba pochwalić bramkarza ,,eMKi", który rozegrał bardzo dobre zawody.
Natomiast cały zespół MK Górnik Katowice zagrał bardzo ambitnie i walczył a w drugiej połowie co jakiś czas gościł pod bramką Górnika 09, jednak defensywa ,,zero-dziewiątki" nie dała się zaskoczyć.

Najważniejsze jest zwycięstwo, mamy kolejne trzy punkty, kolejny mecz na zero z tyłu i już od 12 meczy jesteśmy niepokonani! BRAWO KOCINA!