W Zaduszki z Lędzinami!
Czy wracający po kontuzji Bojan Bruź poprowadzi Kocinę po raz kolejny do zwycięstwa?


W dzień Zaduszny 2 listopada Górnik 09 Mysłowice rozegra kolejne starcie o Mistrzostwo Ligi Okręgowej. Tym razem na Kocinę zawita ekipa MKS-u Lędziny.

Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" jest w formie, gra dobrze, wygrywa. A gdyby nie głupio stracone punkty to dzisiaj właśnie Górnik 09 Mysłowice byłby liderem tabeli!

I tak jest dobrze, - 4 miejsce, 25 pkt, 8 zwycięstw, jeden remis i cztery porażki. 24 bramki zdobyte i 20 straconych. Kocina jest zespołem nieobliczalnym - tak stwierdziło większość rywali Górnika 09 i trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić.

Lędziński MKS, który zawita na Gwarków 13 może spodziewać się ciężkiego spotkania, tego, że piłkarze z Grodu Mysława będą grali i walczyli do końca i na pewno wykorzystają atut własnego boiska i wsparcia kibiców.

MKS Lędziny długo był w czołówce ligi, niestety przyszedł kryzys i zarząd klubu zwolnił trenera Mariusza Gajewskiego i od ostatniej kolejki szkoleniowcem MKS-u Lędziny jest Marcin Bereza.
MKS Lędziny aktualnie jest na szóstym miejscu w tabeli z dorobkiem... 25 pkt. I identycznym bilansem jak Kocina, poza tym bramkowym bowiem MKS ma strzelonych goli 38 a straconych 22.

Smaczku rywalizacji dodaje fakt, że jest to spotaknie szlagierowe, i nikt nie myśli o zejściu z boiska jako pokonany.
Warto dodać, iż ostatnie ligowe starcie Kociny i Lędziny widzieliśmy blisko dwie dekady temu!

Emocji nie zabraknie! Mimo chłodnych dni zapraszamy na mecz! Liczymy i wierzymy, że zawodnicy obu ekip swoją grą nas rozgrzeją!Górnik 09 Mysłowice - MKS Lędziny
02.11.14r.(niedziela) godz. 13.00
Stadion Górnika 09 w Mysłowickim Parku Zamkowym
Mysłowice 41-400, ul. Gwarków 13
EMOCJE GWARANTOWANE!!!

Dominik DoMeL Żymła