<

LKS Łąka - Górnik 09 Mysłowice
3 - 0
( 2-0 )

Górnik 09 grał dobrze i przegrał jak zwykle... O porażce zaważyły dwa fakty, brak napastnika który potrafi wykorzystywać okazje bramkowe i... trzy błędy w obronie...

Przez pierwsze 20 minut Górnik 09 intensywnie szturmował bramkę Łąki a gospodarze nie potrafili wyjść z własnej połowy, mielismy festiwal nie wykorzystanych sytuacji bramkowych... I jak mówi stare piłkarskie porzekadł ,,niewykorzystane sytuacje się mszczą" tak też się stało. W 20 minucie, do zawodnika z boku boiska zagrana jest piłka, fakt, że sędziowie popełnili błąd bo był znaczny spalony a liniowy kóry był obok nawet tego nie zasygnalizował, zawodnik gospodarzy dograł piłkę w pole karne a tam napastnik LKS-u wpakował piłkę do siatki Kociny. Mysłowicka, zero-dziewiątka" grała jakby wciąż było 0-0 i zdawało się, że gole dla Górnika 09 to kwestia czasu, niestety zawodziła skuteczność a do tego bramkarz miejscowych zdaje się, że rozgrywał zawody życia... W 40 minucie bramkarz Kociny Łukasz Bogacki popełnił fatalny błąd... Piłka została dośrodkowana w pole karne, Jorguś wyskoczył do futbolówki, złapał ją lecz ona wypadła mu z rąk wprost pod nogi zawodnika Łąki który bez problemu podwyższył wynik spotkania. Druga połowa wyglądała bardzo podobnie jak pierwsza a jedyne co się zmieniło to wynik. W 60 minucie piłka dośrodkowana w pole karne i napastnik gospodarzy przy braku reakcji obrońców Kociny podwyższył prowadzenie. Płakać się che nad tym, ze po raz kolejny Kocina gra a przeciwnik strzela. Mamy multum niewykorzystanych 100% sytuacji bramkowych a przeciwnik bezlitośnie wykorzystuje prezenty od Kociny w postaci banalnych błędów... Niestety piłka nożna jest taka, że nie wygrywa ten kto lepiej gra na boisku tylko ten kto strzeli więcej bramek...