Zaczynamy I rundę Pucharu Polaski!
Czy Górnik 09 powtórzy sukces z przed dwóch lat i zdobędzie Puchar Polski?


We wtorek punktualnie o godz. 17:30 na stadionach podokręgu Katowice zabrzmią gwizdki sędziów rozpoczynające spotkania I rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu. Kocina uda się do Katowic, gdzie zmierzy się z popularną ,,eMKą"! W zespole Górnika 09 mamy także dwóch nowych zawodników!

MK Górnik Katowice to obecnie mocny zespół. Już wiosną w minionym sezonie eMKa prezentowała wysoki i skuteczny poziom, wygrywając praktycznie ze wszystkimi w dobrym stylu. Latem Katowiczanie się wzmocnili, dobrze grali i także w sparingach odnośili dobre rezultaty, min. zwycięstwo 3:2 z Podlesianką Katowice.

Dla gospodarzy wtorkowego pojedynku będzie to pierwszy mecz w tym sezonie, gdyż jeszcze nie wystartowały rozgrywki Katowickiej A klasy w której gra MK Górnik, który jest także faworytem do awansu.

Do spotkania to jednak Kocina podchodzi jako faowryt, jednak przed podopiecznymi trenera Huberta Wilka bardzo ciężki pojedynek.

Miło nam także poinformować, że w zespole mamy dwóch nowych zawodników-obrońców.
Patryk Bożek oraz Adrian Walendowski trafili do Nas z GKS-u Katowice w którym trenują i zbierają piłkarskie szlify od najmłodszych lat. Obaj zawodnicy miniony sezon spędzili regularnie grając w IV ligowych rezerwach, z którymi także rozpoczęli tegoroczne przygotowania do sezon. Po wycofaniu się z rozgrywek rezerw GieKSy, trafili do Nas, jednak z przyczyn formalnych nie mogli wcześniej grać. Obaj zawodnicy na pewno zwiększą rywalizację w zespole oraz dają większe możliwości trenerowi Hubertowi Wilkowi.

I runda Pucharu Polski

MK Górnik Katowice-Górnik 09 Mysłowice
22.08.17r. (wtorek) godz. 17:30
Katowice, ul. Boya Żeleńskiego 98
Z A P R A S Z A M Y ! ! !Dominik Żymła