Zagramy z Brutalnym Piastem
Zawodnicy Górnika 09 z determinacją pracują nad formą oraz skutecznością


Już w sobotę Kocina na własnym stadionie zmierzy się z bardzo brutalnym i agresywnym zespołem Piasta Bieruń Nowy. Cel Górnika 09? 3 punkty!

Piast Bieruń Nowy słynie wręcz z bardzo brutalnej gry, zawodnicy tego zespołu można powiedzieć wyznają zasadę ,,piłka może przejść a przeciwnik już nie". Grają brutalne, nagminnie łamiąc przepisy fair play.
Zawodnicy Piasta tylko w 14 spotkań tej rundy obejrzeli, aż 46 żółtych kartek oraz 4 czerwone co tylko pokazuje, jak brutalna jest ta drużyna...

Podobnie zachowują się kibice w Bieruniu Nowym, np. w tym sezonie ,,kibic" Piasta wbiegł na boisko i zaatakował zawodnika Sparty Katowice!

Piłkarsko drużyna z Bierunia Nowego nie gra nic specjalnego, ale zawodnicy walczą przez cały mecz i nie odpuszczają dlatego są bardzo niewygodnym przeciwnikiem.

Do tej pory Piast rozegrał 14 spotkań, czyli o 1 więcej niż Górnik 09 a w tych pojedynkach zdobył 25 punktów (8 zwycięstw, 1 remis oraz 5 porażek) plasując się na 6 pozycji w ligowej tabeli. Bilans bramkowy to 30 goli zdobytych i 20 straconych.

Kocina znajduje się oczko niżej z 23 punktami na koncie (6 zwycięstw, 5 remisów oraz 2 porażki) bilans bramkowy to 25 goli zdobytych oraz 12 straconych (najmniej w całej stawce).

Podopieczni trenera Huberta Wilka z zaangażowaniem i ogromną determinacją pracują nad swoją dyspozycją na treningach skupiając się zwłaszcza nad skutecznością, która ostatnio szwankuje.

Przed sobotnim spotkaniem jesteśmy spokojni o grę oraz końcowy wynik spotkania.
Mamy też nadzieję, iż sędzia nie dopuści do ,,rozlewu krwi" i szybko utemperuje krwisty temperament zespołu z Bierunia Nowego. Kocino jesteśmy z Wami! Tylko ZWYCIĘSTWO!


Górnik 09-Piast Bieruń Nowy
18.11.2017r. (sobota) godz. 13:00
Stadion Kociny, ul. Gwarków 13

Z A P R A S Z A M Y ! ! !
Dominik Żymła