Górnik 09 Mysłowice-Pogoń Imielin
1 - 6
( 0-2 )

Po pierwszych minutach meczu nic nie zapowiadało takiej klęski...

Już na początku zawodnicy z Gwarków 13 mogli objąć prowadzenie, jednak zabrakło szczęścia.
I właśnie od tego momentu, na 88 minut przed zakończeniem meczu, wszystko zaczęło sie walić. Kocina nie potrafiła przeprowadzić żadnej akcji do końca, a na festiwal błędów obrońców żal było patrzeć...

W 8 minucie meczu padł pierwszy i nie ostatni gol dla Pogoni. Obrońcy odpuścili i Bogacki nie miał szans na obronę po strzale głową. Wszystkie podania kończyły się przejęciem piłki przez przeciwników. Widać bylo, że goście są dużo lepiej przygotowani i zawsze o krok przed gospodarzami.

30 minut po zdobyciu pierwszego gola, po fatalnym wznowieniu gry i szkolnym błędzie Rotko, Pogoń zdobywa drugą bramkę. Pod koniec pierwszej połowy Kocina trochę się obudziła. Po faulu na Bryku sędzia dyktuje rzut wolny. Jednak golkiper z Imielina broni, a piłka wychodzi na rzut rożny.

Po wznowieniu gry Kocina raczej się broniła niż atakowała. W 51 minucie niestety było już 3-0, a minutę później już 4-0. Po prawie godzinie gry Górnik 09 ma okazje na zdobycie pierwszej bramki, bramkarz gości wychodzi wyżej do gry i na prawie pustą bramkę nie celny strzał oddaje Gondzik. Okazję ma jeszcze Michał Kowalski, jednak i jemu nie dopisuje szczęście.

Chwilę później dochodzi do podwójnej zmiany. Z boiska schodzi Ryczan i Kowalski, a w ich miejsce wchodzą Strzewiczek i Kurtok. Pięć minut później kolejna zmiana i z boiskiem żegna się Golasz, a na boisku melduje się Wojciechowski. Gra trochę się ożywia. Kocina stara się atakować, jednak tak jak w pierwszej połowie, akcje są przerywane. W 75 minucie trener Wijas wykorzystuje ostatnią zmianę i za Gondzika wchodzi Bacia.

Minutę później wydaje się, że w końcu Kocina przełamie się i strzeli bramkę. Rzut wolny wykonany przez Kępe trafia w światło bramki, niestety znów obrona Imielina daje o sobie znać i wybija piłkę, którą ma okazję dobić Wojciechowski, piłka mija słupek o milimetry.

W końcu 10 minut przed ostatnim gwizdkiem, akcję przeprowadza Kurtok ze Strzewiczkiem i na konto tego drugiego trafia kolejna bramka. Imielin nie odpuszcza i przed zakonczeniem meczu zdobywa jeszcze dwie bramki...