Zapowiedź 18 kolejkiW najbliższy weekend zostanie rozegrana kolejna, 18 już kolejka ligowa Katowickiej klasy A z udziałem Górnika 09 Mysłowice.
Wydarzenie:
W Mysłowicach na boisku spotka się lider z trzecim zespołem. Górnik 09 Mysłowice podejmował będzie zespół Kolejarza 24 Katowice, który jeżeli wygra a drugi w tabeli UKS Szopienice przegra to będzie tracił już ,,tylko" 3 punkty a przed nami jeszcze bezpośrednie stracie tych zespołów.
Sam pojedynek zapowiada się ciekawie a kibice na mecz Kociny nie narzekają na brak goli i emocji.Warto odnotować:
Wicelider rozgrywek UKS Szopienice uda się do Rudy Śląskiej na mecz z Jastrząbem Bielszowice, w przypadku porażki i zwycięstwa Kolejarza 24, przewaga nad trzecim zespołem stopnieje do 3 punktów.
Jastrząb, który gra solidnie w obronie i twardo jako zespół, jest w stanie wiele jeszcze namieszać i urwać punkty chociażby UKS-owi.Zestaw par 18 kolejki:

Górnik 09 Mysłowice - Kolejarz 24 Katowice sobota 16:00
Jastrząb Bielszowice - UKS Szopienice sobota 16:00
MK Górnik Katowice - Strażak Mikołów sobota 14:00
Hetman 22 Katowice - Stadion Śląski Chorzów sobota 16:00
1.FC Katowice - Urania II Ruda Śląska sobota 17:00
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie - AKS II Mikołów niedziela 15:30Victoria Katowice wygrywa walkowerem 3:0 z KP Katowice w związku z wycofaniem się zespołu KP z rozgrywek.Zachęcamy do zapoznania się z tabelą po siedemnastu kolejkach, dostępna po lewej stronie serwisu.
Dominik Żymła