Zapowiedź 5 kolejkiW najbliższy weekend zostanie rozegrana kolejna, 5 już kolejka ligowa Katowickiej klasy A z udziałem Górnika 09 Mysłowice.
Wydarzenie:
Bardzo ciekawie zapowiada się w Szopienicach gdzie miejscowy UKS zmierzy się z Jastrząbem Bielszowice, jeśli Rudzianie przegrają to będą tracić do liderującego Górnika 09 Mysłowice 8 pkt, natomiast gdyby Jastrząb wygrał wówczas klub Katowickich Szopienic traciłby już 6 pkt do popularnej Kociny. Jeśli zaś przegra Górnik 09 to Kolejarz 24 zrówna się z Mysłowiczanami punktami. Jak widać na szczycie tabeli zapowiada się bardzo emocjonująca kolejka.

Warto odnotować:
Wydział Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej w podokręgu Katowice ukarał zespół KP Katowice za udział w meczu 3 kolejki nie uprawnionego zawodnika przyznając walkower 3:0 na korzyść Kolejarza 24 Katowice (na boisku wygrało KP 3:0) dzięki temu Kolejarz 24 awansował na 3 miejsce w ligowej tabeli gdyie traci 3 pkt do lidera rozgrywek.

Zestaw par 5 kolejki:

Kolejarz 24 Katowice - Górnik 09 Mysłowice (sobota) 14:00

UKS Szopienice - Jastrząb Bielszowice (sobota) 16:00

AKS II Mikołów - Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie (niedziela) 11:00

Victoria Katowice - KP Katowice (sobota) 15:00

Stadion Śląski Chorzów - Hetman 22 Katowice (niedziela) 15:00

Strażak Mikołów - MK Górnik Katowice (sobota) 16:00

Urania II Ruda Śląska - 1.FC Katowice (niedziela) 11:00Zachęcamy do zapoznania się z tabelą po czterech kolejkach, dostępna po lewej stronie serwisu.


Dominik DoMeL Żymła