Zbieramy nakrętki dla Piotrusia!!!
RAZEM DAMY RADĘ!!!


Organizujemy zbiórkę plastikowych nakrętek min. po napojach, po uzbieraniu tony mały a zarazem poważnie chory Piotruś Kochanowski będzie miał sfinansowaną kosztowną rehabilitację.
Więcej informacji w rozwinięciu!


Piotruś Kochanowski ma 3,5 roku i choruje na autyzm z opóźnieniem rozwoju, ma torbiel pajęczynówki w mózgu, padaczkę, napięcie mięśniowe i silną alergię.
Leczenie Piotrusia jest bardzo kosztowne wymaga min. stałej rehabilitacji i pomocy 11 specjalistów. Rodzice robią wszystko by ratować swojego syna lecz nie są w stanie pokryć wszystkich kosztów bo jak wiadomo w Naszym chorym kraju leczenie jest bardzo kosztowne, dlatego bardzo proszą o pomoc.
W związku z tym organizujemy zbiórkę plastikowych zakrętek po różnych napojach. Cel? Uzbierać tonę za którą Piotruś będzie miał sfinansowaną rehabilitację.
Nakrętki można przynosić na Stadion Górnika 09 Mysłowice do gospoarza oiektu oraz do Kwiaciarni Marzenie przy ul.Wojska Polskiego 12A obok przychodni.
Jeśli ktoś ma nakrętki a nie ma możliwości przniesienia prosimy o kontakt wówczas podjedziemy(kontakt: redakcja@kocina.com.pl).

Razem damy radę!

Dominik DoMeL Żymła