Znamy rywali oraz terminarz!




20 sierpnia zaczniemy rozgrywki ligowe


Już wiemy z kim będzie rywalizował Górnik 09 Mysłowice w sezonie 2016/17 o mistrzostwo klasy A! Znamy także szczegółowy termiarz oraz regulamin rozgrywek.





W Katowickiej klasie A w sezonie 2016/2017 rywalizować będzie 14 zespołów czyli o 2 więcej niż w latach ubiegłych. Do Ligi Okręgowej awansują dwa pierwsze zespoły a spadną dwa ostatnie. Liczba spadkowiczów może ulec zmianie, w zależności od liczby spadkowiczów związanych z reorganizacją rozgrywek na wyższych szczeblach.

Rozgrywki ligowe Kocina zainauguruje spotkaniem na własnym stadionie 20 sierpnia a rywalizować będziemy z KP Katowice. Ostatni mecz w rundzie jesiennej rozegramy w sobotę 12 listopada wyjazdowym meczem z Hetmanem 22 Katowice.


Lista zespołów z którymi rywalizować będzie Górnik 09 Mysłowice:

Strażak Mikołów
Stadion Śląski Chorzów
Hetman 22 Katowice
Victoria Katowice
KP Katowice
Jastrząb Bielszowice
MK Górnik Katowice
UKS Szopienice
Kolejarz 24 Katowice
1. FC Katowice
AKS II Mikołów
MKS II Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Urania II Ruda Śląska


Przedstawiamy szczegółowy termiarz rundy jesiennej:


Kolejka 1 - 20-21 sierpnia
Górnik 09 Mysłowice - KP Katowice
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie - Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska)
UKS Szopienice (Katowice) - Hetman 22 Katowice
Kolejarz 24 Katowice - MK Górnik Katowice
AKS II Mikołów - 1.FC Katowice (2)
Victoria Katowice - Urania II Ruda Śląska
Stadion Śląski Chorzów - Strażak Mikołów


Kolejka 2 - 27-28 sierpnia
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie - Górnik 09 Mysłowice
Jastrząb Bielszowice - Strażak Mikołów
Urania II Ruda Śląska - Stadion Śląski Chorzów
1.FC Katowice - Victoria Katowice
MK Górnik Katowice - AKS II Mikołów
Hetman 22 Katowice - Kolejarz 24 Katowice
KP Katowice - UKS Szopienice


Kolejka 3 - 3-4 września
Górnik 09 Mysłowice - Jastrząb Bielszowice
UKS Szopienice - Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
Kolejarz 24 Katowice - KP Katowice
AKS II Mikołów - Hetman 22 Katowice
Victoria Katowice - MK Górnik Katowice
Stadion Śląski Chorzów - 1.FC Katowice
Strażak Mikołów - Urania II Ruda Śląska


Kolejka 4 - 10-11 września
Górnik 09 Mysłowice - UKS Szopienice
Jastrząb Bielszowice - Urania II Ruda Śląska
1.FC Katowice - Strażak Mikołów
MK Górnik Katowice - Stadion Śląski Chorzów
Hetman 22 Katowice - Victoria Katowice
KP Katowice - AKS II Mikołów
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie - Kolejarz 24 Katowice


Kolejka 5 - 17-18 września
Kolejarz 24 Katowice - Górnik 09 Mysłowice
UKS Szopienice - Jastrząb Bielszowice
AKS II Mikołów - Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
Victoria Katowice - KP Katowice
Stadion Śląski Chorzów - Hetman 22 Katowice
Strażak Mikołów - MK Górnik Katowice
Urania II Ruda Śląska - 1.FC Katowice


Kolejka 6 - 24-25 września
Górnik 09 Mysłowice - AKS II Mikołów
Jastrząb Bielszowice - 1.FC Katowice
MK Górnik Katowice - Urania II Ruda Śląska
Hetman 22 Katowice - Strażak Mikołów
KP Katowice - Stadion Śląski Chorzów
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie - Victoria Katowice
UKS Szopienice - Kolejarz 24 Katowice


Kolejka 7 - 1-2 października
Victoria Katowice - Górnik 09 Mysłowice
Kolejarz 24 Katowice - Jastrząb Bielszowice
AKS II Mikołów - UKS Szopienice
Stadion Śląski Chorzów - Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
Strażak Mikołów - KP Katowice
Urania II Ruda Śląska - Hetman 22 Katowice
1.FC Katowice - MK Górnik Katowice


Kolejka 8 - 8-9 października
Górnik 09 Mysłowice - Stadion Śląski Chorzów
Jastrząb Bielszowice - MK Górnik Katowice
Hetman 22 Katowice - 1.FC Katowice
KP Katowice - Urania II Ruda Śląska
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie - Strażak Mikołów
UKS Szopienice - Victoria Katowice
Kolejarz 24 Katowice - AKS II Mikołów


Kolejka 9 - 15-16 października
Strażak Mikołów - Górnik 09 Mysłowice
AKS II Mikołów - Jastrząb Bielszowice
Victoria Katowice - Kolejarz 24 Katowice
Stadion Śląski Chorzów - UKS Szopienice
Urania II Ruda Śląska - Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
1.FC Katowice - KP Katowice
MK Górnik Katowice - Hetman 22 Katowice


Kolejka 10 - 22-23 października
Górnik 09 Mysłowice - Urania II Ruda Śląska
Jastrząb Bielszowice - Hetman 22 Katowice
KP Katowice - MK Górnik Katowice
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie - 1.FC Katowice
UKS Szopienice - Strażak Mikołów
Kolejarz 24 Katowice - Stadion Śląski Chorzów
AKS II Mikołów - Victoria Katowice


Kolejka 11 - 29-30 października
1.FC Katowice - Górnik 09 Mysłowice
Victoria Katowice - Jastrząb Bielszowice
Stadion Śląski Chorzów - AKS II Mikołów
Strażak Mikołów - Kolejarz 24 Katowice
Urania II Ruda Śląska - UKS Szopienice
MK Górnik Katowice - Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
Hetman 22 Katowice - KP Katowice


Kolejka 12 - 5-6 listopada
Górnik 09 Mysłowice - MK Górnik Katowice
Jastrząb Bielszowice - KP Katowice
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie - Hetman 22 Katowice
UKS Szopienice - 1.FC Katowice
Kolejarz 24 Katowice - Urania II Ruda Śląska
AKS II Mikołów - Strażak Mikołów
Victoria Katowice - Stadion Śląski Chorzów


Kolejka 13 - 12-13 listopada
Hetman 22 Katowice - Górnik 09 Mysłowice
Stadion Śląski Chorzów - Jastrząb Bielszowice
Strażak Mikołów - Victoria Katowice
Urania II Ruda Śląska - AKS II Mikołów
1.FC Katowice - Kolejarz 24 Katowice
MK Górnik Katowice - UKS Szopienice
KP Katowice - Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie








Dominik DoMeL Żymła