Znamy terminarz!






Wydział gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej podał dokładny terminarz spotkań I grupy Zina ligi okręgowej Katowickiej z udziałem Górnika 09 Mysłowice. Kocina zmagania ligowe zainauguruje 12 sierpnia meczem u siebie z Wawelem Wirek.





Na terminarz nie możemy narzekać.
Zespół oraz kibiców czeka kilka ciężkich a zarazem ciekawie zapowiadających się pojedynków, min. w 5 kolejce, 9 września na Kocinę zawitają rezerwy GKS-u Katowice, derby Mysłowic zostaną rozegrane 30 września a gospodarzem będzie Unia Kosztowy, natomiast z Pogonią Imielin spotkamy się na własnym stadionie w 13 kolejce a zmagania ligowe w rundzie jesiennej zakończymy spotkaniem 13 listopada także na własnym stadionie, ,,zero-dziewiątka" zmierzy się wówczas z Piastem Bieruń Nowy.


Terminarz I grupy Zina Ligi Okręgowej Katowickiej:

Kolejka 1 - 12 sierpnia

Górnik 09 Mysłowice - Wawel Wirek
Unia Kosztowy - Piast Bieruń Nowy
Iskra Pszczyna - AKS Mikołów
Ogrodnik Cielmice - Grunwald Ruda Śląska
LKS Łąka - GKS II Katowice
Urania Ruda Śląska - Krupiński Suszec
Pogoń Imielin - Sokół Wola
Podlesianka Katowice - Sparta Katowice


Kolejka 2 - 19 sierpnia

Sparta Katowice - Górnik 09 Mysłowice
Piast Bieruń Nowy - Wawel Wirek
Sokół Wola - Podlesianka Katowice
Krupiński Suszec - Pogoń Imielin
GKS II Katowice - Urania Ruda Śląska
Grunwald Ruda Śląska - LKS Łąka
AKS Mikołów - Ogrodnik Cielmice
Unia Kosztowy - Iskra Pszczyna


Kolejka 3 - 26 sierpnia

Górnik 09 Mysłowice - Sokół Wola
Iskra Pszczyna - Piast Bieruń Nowy
Ogrodnik Cielmice - Unia Kosztowy
LKS Łąka - AKS Mikołów
Urania Ruda Śląska - Grunwald Ruda Śląska
Pogoń Imielin - GKS II Katowice
Podlesianka Katowice - Krupiński Suszec
Wawel Wirek - Sparta Katowice


Kolejka 4 - 2 września

Krupiński Suszec - Górnik 09 Mysłowice
Piast Bieruń Nowy - Sparta Katowice
Sokół Wola - Wawel Wirek
GKS II Katowice - Podlesianka Katowice
Grunwald Ruda Śląska - Pogoń Imielin
AKS Mikołów - Urania Ruda Śląska
Unia Kosztowy - LKS Łąka
Iskra Pszczyna - Ogrodnik Cielmice


Kolejka 5 - 9 września

Górnik 09 Mysłowice - GKS II Katowice
Ogrodnik Cielmice - Piast Bieruń Nowy
LKS Łąka - Iskra Pszczyna
Urania Ruda Śląska - Unia Kosztowy
Pogoń Imielin - AKS Mikołów
Podlesianka Katowice - Grunwald Ruda Śląska
Wawel Wirek - Krupiński Suszec
Sparta Katowice - Sokół Wola


Kolejka 6 - 16 września

Grunwald Ruda Śląska - Górnik 09 Mysłowice
Piast Bieruń Nowy - Sokół Wola
Krupiński Suszec - Sparta Katowice
GKS II Katowice - Wawel Wirek
AKS Mikołów - Podlesianka Katowice
Unia Kosztowy - Pogoń Imielin
Iskra Pszczyna - Urania Ruda Śląska
Ogrodnik Cielmice - LKS Łąka


Kolejka 7 - 23 września

Górnik 09 Mysłowice - AKS Mikołów
LKS Łąka - Piast Bieruń Nowy
Urania Ruda Śląska - Ogrodnik Cielmice
Pogoń Imielin - Iskra Pszczyna
Podlesianka Katowice - Unia Kosztowy
Wawel Wirek - Grunwald Ruda Śląska
Sparta Katowice - GKS II Katowice
Sokół Wola - Krupiński Suszec


Kolejka 8 - 30 września

Unia Kosztowy - Górnik 09 Mysłowice
Piast Bieruń Nowy - Krupiński Suszec
GKS II Katowice - Sokół Wola
Grunwald Ruda Śląska - Sparta Katowice
AKS Mikołów - Wawel Wirek
Iskra Pszczyna - Podlesianka Katowice
Ogrodnik Cielmice - Pogoń Imielin
LKS Łąka - Urania Ruda Śląska


Kolejka 9 - 7 października

Górnik 09 Mysłowice - Iskra Pszczyna
Urania Ruda Śląska - Piast Bieruń Nowy
Pogoń Imielin - LKS Łąka
Podlesianka Katowice - Ogrodnik Cielmice
Wawel Wirek - Unia Kosztowy
Sparta Katowice - AKS Mikołów
Sokół Wola - Grunwald Ruda Śląska
Krupiński Suszec - GKS II Katowice


Kolejka 10 - 14 października

Ogrodnik Cielmice - Górnik 09 Mysłowice
Piast Bieruń Nowy - GKS II Katowice
Grunwald Ruda Śląska - Krupiński Suszec
AKS Mikołów - Sokół Wola
Unia Kosztowy - Sparta Katowice
Iskra Pszczyna - Wawel Wirek
LKS Łąka - Podlesianka Katowice
Urania Ruda Śląska - Pogoń Imielin


Kolejka 11 - 21 października

Górnik 09 Mysłowice - LKS Łąka
Pogoń Imielin - Piast Bieruń Nowy
Podlesianka Katowice - Urania Ruda Śląska
Wawel Wirek - Ogrodnik Cielmice
Sparta Katowice - Iskra Pszczyna
Sokół Wola - Unia Kosztowy
Krupiński Suszec - AKS Mikołów
GKS II Katowice - Grunwald Ruda Śląska


Kolejka 12 - 28 października

Urania Ruda Śląska - Górnik 09 Mysłowice
Piast Bieruń Nowy - Grunwald Ruda Śląska
AKS Mikołów - GKS II Katowice
Unia Kosztowy - Krupiński Suszec
Iskra Pszczyna - Sokół Wola
Ogrodnik Cielmice - Sparta Katowice
LKS Łąka - Wawel Wirek
Pogoń Imielin - Podlesianka Katowice


Kolejka 13 - 4 listopada

Górnik 09 Mysłowice - Pogoń Imielin
Podlesianka Katowice - Piast Bieruń Nowy
Wawel Wirek - Urania Ruda Śląska
Sparta Katowice - LKS Łąka
Sokół Wola - Ogrodnik Cielmice
Krupiński Suszec - Iskra Pszczyna
GKS II Katowice - Unia Kosztowy
Grunwald Ruda Śląska - AKS Mikołów


Kolejka 14 - 11 listopada

Podlesianka Katowice - Górnik 09 Mysłowice
Piast Bieruń Nowy - AKS Mikołów
Unia Kosztowy - Grunwald Ruda Śląska
Iskra Pszczyna - GKS II Katowice
Ogrodnik Cielmice - Krupiński Suszec
LKS Łąka - Sokół Wola
Urania Ruda Śląska - Sparta Katowice
Pogoń Imielin - Wawel Wirek


Kolejka 15 - 18 listopada

Górnik 09 Mysłowice - Piast Bieruń Nowy
Wawel Wirek - Podlesianka Katowice
Sparta Katowice - Pogoń Imielin
Sokół Wola - Urania Ruda Śląska
Krupiński Suszec - LKS Łąka
GKS II Katowice - Ogrodnik Cielmice
Grunwald Ruda Śląska - Iskra Pszczyna
AKS Mikołów - Unia Kosztowy






Dominik Żymła