Znowu gramyDla Górnika 09 Mysłowice oraz zespołów I grupy Katowickiej Ligi Okręgowej to intensywny czas, po niespełna 3 dobach zawodnicy znowu wyjdą na murawę by powalczyć o ligowe punkty, Kocina na wyjeździe zmierzy się z Pogonią Nowy Bytom.

Podopieczni trenera Huberta Wilka odczuwają trudności tego tygodnia, ale w podobnej sytuacji są pozostałem zespoły w tym Nasz sobotni rywal-Pogoń Nowy Bytom.

Zespół z Rudy Śląskiej jest na przed ostatnim miejscu w tabeli ligowej co moze dziwić, gdyż grają naprawdę dobrze i także czołówce napsuli sporo krwi a w środę pokonali mocny zespół LKS-u Łąka 2:1.
Bilans Naszego najbliższego rywala to 3 zwycięstwa, 1 remis oraz 15 porażek a bilans bramkowy to 24 gole zdobyte i 62 stracone.
Spotkanie zostanie rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią na której jest praktycznie sama guma i wielu zawodników doznaje tam poważnych urazów.

Przed zawodnikami Górnika 09 kolejne ciężkie spotkanie, ale spotaknie, które trzeba za wszelką cenę wygrać, by w końcu ,,zaskoczyło" i Kocina zaczęła grać swoje i wygrywać.
Niestety w zespole Mysłowickiej ,,zero-dziewiątki" zrobił się ,,szpital" bowiem sporo zawodników zmaga się z urazami i nie wszyscy będą w stanie zagrać w sobotę.

Zawodnicy Mysłowickiej ,,zero-dziewiątki"na pewno na boisku zostawią serce i zdrowie i zrobią wszystko by po raz pierwszy na wiosnę wygrać!


Pogoń Nowy Bytom-Górnik 09 Mysłowice
14.04.18r.(sobota)
godz. 13:00
Ruda Śląska, ul. Czarnoleśna 12

Z A P R A S Z A M Y ! ! !
Dominik Żymła