Zwycięstwo na koniec<

Górnik 09 Mysłowice - Unia Bieruń Stary
3 - 2
( 1-1 )
Górnik 09 Mysłowice chciał zwycięskim akcentem zakończyć sezon, i to się udało bowiem Kocina zasłużenie wygrała 3-2.

Podopieczni Stanisława Gawndy rozpoczeli spotkanie lepiej, widać było, że bardziej chcą i walczą, inicjatywa była po naszej stronie.
Pierwszą bramkę w spotkaniu kibice zobaczyli w 32 minucie, kiedy Karol Strzewiczek w zamieszaniu pod bramką gości najlepiej się odnalazł i otworzył wynik spotkania.

Niestety trzy minuty później przy stojącej postawie defensorów Kociny napastnik gości bez większego problemu wyskoczył do piłki uderzył głową na bramkę, piłka odbijła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki Kociny.

Drugą połowę lepiej rozpoczeli zawodnicy Mysłowickiej ,,zero-dziewiatki", w 47 minucie spotkania Wojtek Kowalski zdecydował się na strzał z dystansu i jak się po ułamku sekundy okazało zdobył piękną bramkę.

w 62 minucie spotkania sędzia odgwizdał rzut karny dla Uni Bieruń Stary, za co? Tego nie wiedział nikt, ani kibice, ani piłkrze jednej i drugiej ekipy ani chyba sami sędziowie... Jednak przyjezdni z prezentu chcieli skorzystać i to uczynili.

W 80 minucie spotkania Górnik 09 ponownie wyszedł na prowadzenie, tym razem za akcją do końca poszedł Karol Strzewiczek, strzał obronił bramkarz, przy piłce byli także błyskawicznie obrońcy, ale Karol naciskał, walczył i ostatecznie zdobył drugiego gola w spotkaniu.

Górnik 09 był zespołem lepszy i na zwycięstwo w pełni i zasłużył i zapracował, wynik mógł i powinen być wyższy ale, niestety min. Jacek Ryczan nie trafił do praktycznie pustej bramki w końcówce spotkania.

Nie bawem na stronie przedstawimy podsumowanie sezonu.Skład Górnika 09:
1. Łukasz BOGACKI
2. Jacek RYCZAN
3. Bartosz SIŁKIN
4. Marek KURTOK (80' 13. Michał MARKO)
5. Mateusz BRYK (75' 12. Kamil BACIA)
6. Adam RAPACZ
7. Piotr ROTKO
8. Mateusz AUGUSTYN [Kapitan]
9. Adrian BOGDAŃSKI
10. Wojciech KOWALSKI
11. Karol STRZEWICZEK (85' 14. Radosław BŁASZCZYK)


Rezerwa:
Trener: Stanisław GAWENDA


Dominik DoMeL Żymła