<

Górnik 09 Mysłowice - Unia Bieruń Stary
3 - 2
( 1-1 )

Górnik 09 Mysłowice chciał zwycięskim akcentem zakończyć sezon, i to się udało bowiem Kocina zasłużenie wygrała 3-2.

Podopieczni Stanisława Gawndy rozpoczeli spotkanie lepiej, widać było, że bardziej chcą i walczą, inicjatywa była po naszej stronie.
Pierwszą bramkę w spotkaniu kibice zobaczyli w 32 minucie, kiedy Karol Strzewiczek w zamieszaniu pod bramką gości najlepiej się odnalazł i otworzył wynik spotkania.

Niestety trzy minuty później przy stojącej postawie defensorów Kociny napastnik gości bez większego problemu wyskoczył do piłki uderzył głową na bramkę, piłka odbijła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki Kociny.

Drugą połowę lepiej rozpoczeli zawodnicy Mysłowickiej ,,zero-dziewiatki", w 47 minucie spotkania Wojtek Kowalski zdecydował się na strzał z dystansu i jak się po ułamku sekundy okazało zdobył piękną bramkę.

w 62 minucie spotkania sędzia odgwizdał rzut karny dla Uni Bieruń Stary, za co? Tego nie wiedział nikt, ani kibice, ani piłkrze jednej i drugiej ekipy ani chyba sami sędziowie... Jednak przyjezdni z prezentu chcieli skorzystać i to uczynili.

W 80 minucie spotkania Górnik 09 ponownie wyszedł na prowadzenie, tym razem za akcją do końca poszedł Karol Strzewiczek, strzał obronił bramkarz, przy piłce byli także błyskawicznie obrońcy, ale Karol naciskał, walczył i ostatecznie zdobył drugiego gola w spotkaniu.

Górnik 09 był zespołem lepszy i na zwycięstwo w pełni i zasłużył i zapracował, wynik mógł i powinen być wyższy ale, niestety min. Jacek Ryczan nie trafił do praktycznie pustej bramki w końcówce spotkania.

Nie bawem na stronie przedstawimy podsumowanie sezonu.