Zwyciężyć Stadion Śląski!
Kibice na meczach Górnika 09 nie mogą narzekać na brak goli!


W sobotę na Kocine zawita młody zespół Staionu Śląskiego Chorzów, który w ligowej tabeli jest dopiero na 10 miejscu.

A-klasowy zespół bardzo dobrze prosperującej Akademii Piłkarskiej działącej przy Stadionie Śląskim w Chorzowie składa się w z zawodników z rocznika 1998 i młodsi a zawodnicy w A-klasie mają się głównie ogrywać, aby idąc do innych seniorskich zespołów byli już obyci z seniorską piłką.
W zespole jest potencjał a u kilku zawodników widać naprawdę wielki talent.

W obecnym sezonie zawodnicy Stadionu Śląskiego zajmują dopiero 10 miejsce, po siedmiu rozegranych kolejkach mają na swoim koncie dwa zycięstwa, jeden remis i cztery porażki a bilans bramkowy to 14 bramek zdobytych i aż 22 stracone (więcej ma tylko straconych Hetman 22 Katowice i KP Katowice).

Górnik 09 Mysłowice zdobył w lidze w siedmiu spotkaniach aż 39 bramek, jest liderem a więc faworyta w tym spotkaniu wskazać jest bardzo łatwo, jednak do rywala trzeba podejść z respektem i szacunkiem bo Stadion Śląski to młody ambitny i głodny gry zespół, który na pewno powalczy o sprawienie sensacji aczkolwiek Stadion to także zespół który jako jedyny przegrał z Hetmanem 22...

Kocina gra jednak na własnym stadionie, przy własnych kibicach, zespół jest rozpędzony, chce wygrywać i to wysoko a dobra, cierpliwa i konsekwentna jaką prezentuje Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" na pewno sprzyja i daje ogromne szanse na zwycięstwo! A znając aktualną formę całego zespołu i napastników można ze spokojemy przyjść na mecz.


Górnik 09 Mysłowice-Stadion Śląski Chorzów
08.08.16r. (sobota) godz. 15:00
Stadion Górnika 09
Mysłowicki Park Zamkowy
Ul. Gwarków 13
Wstęp: 3 zł

Z A P R A S Z A M Y ! ! !

Dominik DoMeL Żymła