ARCHIWUM


Horror...


Łąka 4:3 Górnik 09
Emocji, walki, brutalności, kartek i bramek nie brakowało. Pod względem sportowym Kocina ponownie była lepsza i ponownie przegrała wygrany mecz... Do prawdziwego skandalu doszło tuż po ostatnim gwizdku arbitra z Sosnowca, który kompletnie sobie nie radził z prowadzeniem zawodów. Kibice Górnika 09 zostali zaatakowani przez służbę porządkową co wywołało prawdziwą awanturę, w szarpaninie brali udział kibice, służba porządkowa i piłkarze przy biernej postawie sędziów... Jednak to trzeba skomentować na chłodno jak emocje opadną...Potwierdzamy, nadal gramy jako Górnik 09!


Dementując plotki oraz fałszywe oskarżenia, informujemy, iż Kocina nadal występuje jako Górnik 09 Mysłowice! W załączniku przedstawiamy wyjaśnienie sytuacji oraz oficjalne stanowisko w tej sprawie Śląskiego Związku Piłki Nożnej.
Czytaj więcej...Intensywny czas


Przed Górnikiem 09 Mysłowice intensywny czas, Kocina w najbliższe 2 tygodnie rozegra, aż 5 spotkań ligowych i to z wymagającymi przeciwnikami!
Czytaj więcej...
Nareszcie!


Nareszcie! Udało się! Mamy 3 punkty!
Piłkarze Górnika 09 Mysłowice może nie zagrali porywająco, ale dominowali i byli zespołem zdecydowanie lepszym, niestety prócz słabej skuteczności mieliśmy też ogromnego pecha gdyż goście 4 krotnie wybijali piłkę z linii bramkowej... Najważniejsze jest jednak to, że Kocina wygrała z Grunwaldem Ruda Śląska 2:0 i mamy nadzieję, że ,,zero-dziewiątka" wróciła na zwycięską ścieżkę na dłużej.
Jak nie teraz to kiedy?


W sobotę zespół Górnika 09 Mysłowice zmierzy się na własnym stadionie z outsiderem rozgrywek-Grunwaldem Ruda Śląska. Dla podopiecznych trenera Huberta Wilka to szansa by w końcu wygrać i wrócić na ,,właściwe tory".
Każdy inny wynik niż zwycięstwo Kociny będzie wielką sensacją...

Czytaj więcej...
Brak skuteczności...


Po raz kolejny podopieczni trenera Huberta Wilka wykazali sie słabiutką skutecznością i o ile gra była dobra to wykończenie licznych okazji naprawdę martwi.
W sobotę zespół Górnika 09 Mysłowice mimo ogromnej przewagi i multum dogodnych okazji do zdobycia gola zaledwie zremisował na wyjeździe z Pogonią Nowy Bytom 1-1.

Czytaj więcej...
Festiwal nieskuteczności...


Piłkarze Górnika 09 Mysłowice chyba już całkowicie wykorzystali limit spalonych, słupków i poprzeczek na cały sezon... Kocina dominowała, stwarzała akcje za akcją jednak mimo wielu dogodnych, 100% sytuacji do zdobycia gola udało się tylko raz i ostatecznie Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" zaledwie zremisowała 1:1 z Pogonią Nowy Bytom a podopieczni trenera Huberta Wilka spotkanie kończyli w 10-tkę po drugiej żółtej i w konsekwencji czerwonej kartce dla Kamila Dylewskiego. Po meczu nawet sędzia nie dowierzał, że Kocina tego meczu nie wygrała...
Relacja niebawem
Znowu gramy


Dla Górnika 09 Mysłowice oraz zespołów I grupy Katowickiej Ligi Okręgowej to intensywny czas, po niespełna 3 dobach zawodnicy znowu wyjdą na murawę by powalczyć o ligowe punkty, Kocina na wyjeździe zmierzy się z Pogonią Nowy Bytom.
Czytaj więcej...
Porażka w Wirku


Po typowym meczu walki i twardej gry piłkarze Górnika 09 Mysłowice przegrali z Wawelem Wirek 2:1 po rzucie karnym z 92 minuty...
Czytaj więcej...
Porażka w 92 minucie...


Po zaciętym spotkaniu pełnym walki Górnik 09 Mysłowice musiał przęłknąć gorzki smak porażki, mimo, że Kocina nie była gorszym zespołem. Piłkarze Wawelu Wirek zwycięską bramkę na 2:1 strzelili z rzutu karnego w 92 minucie...
Relacja niebawem.
Po 3 pkt do Rudy Śląskiej!


W środę zawodnicy Kociny rozegrają zaległy mecz 16 kolejki, który pierwotnie miał zainaugurować rundę wiosenną. Górnik 09 Mysłowice zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z Rudzkim Wawelem Wirek.
Czytaj więcej...
Nic nie wpadło...


Kibice którzy na żywo mogli zobaczyć spotkanie Górnika 09 Mysłowice z Krupińskim Suszec nadal są w głębokim szoku, że Kocina mimo takiej dominacji i tylu doskonałych okazji nie zdobyła gola...
Na pewno cieszy ambitna i waleczna postawa podopiecznych trenera Huberta Wilka oraz dobra gra i jeden punkt, chociaż powinny być 3.

Czytaj więcej...
Nie tak miało być...


Piłkarze Górnika 09 Mysłowice rozegrali dobre zawody, przez całe spotkanie dominowali oraz stwarzali sobie mnóstwo 100% sytuacji bramkowych z których wykończenia cieszyli się przyjezdni... Bowiem Mysłowiczanie nie potrafili zakończyć swoich okazji chociażby jedną bramką.
Ostatecznie Kocina zaledwie zremisowała bezbramkowo z Krupińskim Suszec...
Relacja niebawem.
Okazja do rehabilitacji!


Już w sobotę piłkarze Górnika 09 Mysłowice zmierzą się na własnym stadionie z Krupińskim Suszec. Dla podopiecznych trenera Huberta Wilka to świetna okazja do rehabilitacji za Wielko Sobotnią porażkę z Sokołem Wola.
Czytaj więcej...
Nie udany początek...


Podopieczni trenera Huberta Wilka o spotkaniu rozegranym w Wielką Sobotę będą chcieli zapomnieć jak najszybciej... Kocina rozegrała bardzo słabe zawody i przegrała 3:0, na domiar złego mecz kończyliśmy w 10-tkę...
Czytaj więcej...
Co się stało z Kociną?!


Po słabej pierwszej i beznadziejnej drugiej połowie podopieczni trenera Huberta Wilka ulegli Sokołowi Wola 3:0.
Kocina mecz kończyła w 10-tkę po czerwonej kartce dla Łukasza Bogackiego...
Relacja niebawem.
Zaczynamy!


Górnik 09 Mysłowice w końcu zainauguruje rundę wiosenną ligi okręgowej, która powinna trwać już od dwóch tygodni. Podopieczni trenera Huberta Wilka są głodni gry a w Wielką Sobotę na wyjeździe zmierzą się z Sokołem Wola.
Czytaj więcej...
Liga ruszyła...


W miniony weekend część zespołów zainaugurowała rundę wiosenną ligi okręgowej. Górnik 09 Mysłowice na pierwszy mecz wiosną musi wciąż czekać.
Czytaj więcej...
Mecz odwołany!


Niestety po raz kolejny trzeba odłożyć inaugurację rundy wiosennej w lidze okręgowej. Tym razem do skutku nie doszedł mecz ze Spartą Katowice ze względu na warunki atmosferyczne oraz stan płyty głównej stadionu Górnika 09 (zmrożona-twarda).
W następną sobotę Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" zmierzy się na wyjeździe z Sokołem Wola i mamy nadzieję, że w końcu uda się zagrać o ligowe punkty.
Tym razem uda się zagrać?


W najbliższą sobotę Górnik 09 Mysłowice miał rozegrać pierwszy w tej rundzie pojedynek, jednak wiele wskazuje na to, że po raz kolejny będzie trzeba odwołać kolejkę...
Czytaj więcej...
Odwołana kolejka!


Wydział Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej dzisiaj przed południem podjął decyzję o odwołaniu najbliższej kolejki ligowej...
A podobno to kobieta zmienną jest...

Czytaj więcej...
Jest decyzja! Gramy w sobotę!


Wydział Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej podjął decyzję, iż zaplanowana na 17 marca inauguracja rundy wiosennej odbędzie się zgodnie z planem.
Górnik 09 zmierzy się na wyjeździe z Wawelem Wirek.
Decyzja Wydziału Gier wzbudza negatywne odczucia, bowiem większość boisk nie nadaje się do gry a na weekend zapowiadane są opady deszczu i śniegu oraz ujemna temperatura... Możemy przypuszczać, że dopiero w sobotę zapadnie decyzja o odwołaniu kolejki bądź większość spotkań z powodu fatalnego stanu murawy się nie odbędzie...
Zagramy w sobotę?


Na sobotę 17 marca Śląski Związek Piłki Nożnej zaplanował inaugurację rundy rewanżowej ligi okręgowej, Kocina na wyjeździe miała się zmierzyć z Wawelem Wirek. Pojawiają się jednak wątpliwości czy uda się rozegrać najbliższą kolejkę bowiem boiska są w fatalnym stanie a prognozy weekendowe nie są optymistyczne.
Czytaj więcej...
Podsumowanie zimowych przygotowań


Za Górnikiem 09 Mysłowice ciężki zimowy okres przygotowawczy. W rozwinięciu przedstawiamy krótkie podsumowanie oraz ruchy kadrowe.
Czytaj więcej...
Kolejny mecz kontrolny za Kociną


Sobotni sparing z solidnym i poukładanym Orłem Mokre pokazał, że przed Górnikiem 09 Mysłowice jeszcze wiele pracy. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.
Czytaj więcej...
Remis w sparingu


Piłkarze Górnika 09 Mysłowice rozegrali kolejny mecz kontrolny, tym razem zremisowali z solidnym Orłem Mokre 2:2, obie bramki dla Kociny zdobył Kamil Dylewski.
Relacja niebawem.
Kolejny sparing


W sobotę 3 marca podopieczni trenera Huberta Wilka rozegrają kolejny mecz kontrolny. Tym razem sparingpartnerem Górnika 09 będzie mocny zespół z ligi okręgowej Orzeł Mokre.
Czytaj więcej...
Wygrany sparing!


Zawodnicy Kociny wygrali przed sezonowy test mecz. Podopieczni trenera Huberta Wilka po bramkach Przemysława Dudy oraz Pawła Małolepszego zwyciężyli z dobrze znanym UKS-em Szopienice (liga okręgowa) 2:0.
W zespole Górnika 09 wystąpiło dwóch nowych zawodników.
Sparing z Szopienicami


W sobotę piłkarze Górnika 09 Mysłowice przygotowywujący się do rundy rewanżowej ligi okręgowej rozegrają mecz kontrolny. Rywalem Kociny będzie występujący na tym samym poziomie rozgrywkowym UKS Szopienice.
Spotkanie zostanie rozegrane na obiekcie UKS-u w Katowicach, początek meczu o godz. 15:00.
Turniej Młodych Piłkarzy!


W niedzielę 4 marca w hali MOSiR w Mysłowicach zostanie rozegrany turniej dla rocznika 2009/10. Rodzice Wspierają Młodych Piłkarzy!
Czytaj więcej...
Dotacja przyznana!


Urząd miasta Mysłowice przeznaczył dotację dla Górnika 09 Mysłowice na rok 2018 w wysokości 119 tysięcy złotych.
Odwołany sparing


Niedzielny sparing Kociny z Victorią Jaworzno z przyczyn technicznych został odwołany.
Jeżeli byłby zainteresowany jakiś zespół rozegraniem spotkania z Victorią Jaworzno (silny zespół z ligi okręgowej) to prosimy o kontakt z trenerem Tomaszem Kijewskim (668-449-218).
Termin: niedziela, godz. 15:00 boisko w Chełmku.

Trwają przygotowania do rundy wiosennej!


Piłkarze Górnika 09 Mysłowice przygotowywują się pod czujnym okiem trenera Huberta Wilka do rundy rewanżowej ligi okręgowej. Przed zespołem oprócz treningów także gry kontrolne z wymagającymi przeciwnikami.
Czytaj więcej...
Poznaj plan przygotowań Górnika 09!


Przed podopiecznym trenera Huberta Wilka długi zimowy okres przygotowawczy przed rundą rewanżową. Kocina oprócz intensywnych treningów rozegra także 5 gier kontrolnych z solidnymi przeciwnikami. W rozwinięciu przedstawiamy plan przygotowań
Czytaj więcej...
Ligowe podsumowanie rundy


Kilka tygodni temu zakończyła się runda jesienna Ligi Okręgowej I grupy Katowickiej z udziałem Górnika 09 Mysłowice. Teraz gdy emocje związane z rozgrywkami opadły przedstawiamy podsumowanie rundy.
Czytaj więcej...
Podsumowanie rundy


Emocje związane z sezonem już opadły a więc możemy teraz na spokojnie przeanalizować oraz podsumować rundę jesienną w wykonaniu zespołu Górnika 09 Mysłowice.
Czytaj więcej...
Szczyńść Boże grubiorze!!!


Winszujemy Wom coby sie, tam na dole durś opiekowała Waszo patronka, świynto Barbora. Niych Wos łochranio łod wszyjstkigo złego. Niych podpiyro fyszta, niych trzmie zola, niych wydmuchuje metan i łoddalo łod Wos kożde tompniyńcie! Tela wiela zjazdów, tela wyjazdów! Szczynść Boże!Zwycięstwo na koniec rundy!


W sobotnim zaległym spotkaniu 7 kolejki ligowej do Mysłowic przyjechał kandydat do awansu, mocny AKS Mikołów. Górnik 09 Mysłowice rozegrał bardzo dobre zawody i zasłużenie pokonał faworyzowanych gości 3:2! Brawo Kocina!
Czytaj więcej...
Zwycięstwa smak!


Po bardzo dobrym, emocjonującym i pełnym walki spotkaniu Kocina zasłużenie wygrała z mocnym AKS-em Mikołów 3-2! Mysłowiczanie dominowali i szkoda tego rozluźnienia w ostatnich kilku minutach w których straciliśmy dwie bramki.
Relacja niebawem
Ostatni akcent rundy jesiennej


W sobotę o godz. 13:30 na stadionie przy ul. Gwarków 13, Górnik 09 Mysłowice rozegra ostatni mecz w rundzie jesiennej. Rywalem Kociny będzie kolejny kandydat do awansu AKS Mikołów.
Czytaj więcej...
Przedstawiamy materiał o Górniku 09 w ogólnopolskiej telewizji!


W piątek informowaliśmy o materiale związanym z Górnikiem 09 Mysłowice, który był wyemitowany w ogólno dostępnym kanale telewizji Zoom TV a materiał widziało na żywo kilkaset tysięcy ludzi w całym kraju!
Teraz przedstawiamy materiał dostępny w wersji on-line.

POWTÓRKA ON-LINE
Nie strzelamy...


Walki i brutalnych zagrań w spotkaniu nie brakowało. Górnik 09 Mysłowice był zespołem zdecydowanie lepszym od Piasta Bieruń Nowy a mimo to przegrał spotkanie...
Bolą niewykorzystane okazje do strzelenia gola bo było ich sporo...

Czytaj więcej...
Brak skuteczności...


Po dobrej grze i wielu dobrych a niewykorzystanych okazjach i błędach w obronie ponownie schodzimy z boiska pokonani, tym razem ulegając Piastowi Bieruń Nowy 2:1 chociaż ani przez chwilę na to nie zasłużyliśmy...
Relacja niebawem.
O Kocinie w telewizji!


Dzisiejszego wieczora na kanale ogólnopolskim przedstawiono spory reportaż o Górniku 09 Mysłowice! Niebawem przedstawimy retransmisję materiału.Wyjaśnienie


Wyjaśnienie w sprawie rzekomo nieprawdziwych informacjach odnośnie rekordu Polski oraz rankingu UEFA.
Czytaj więcej...
Nadal jesteśmy Górnikiem 09!


W ostatnim czasie wśród wielu portali można było przeczytać informację, iż Kocina zmieniła nazwę na MKS Mysłowice a stało się to zapewne wskutek błędnej informacji podanej przez Śląski Związek Piłki Nożnej.
Informujemy, iż nadal pozostajemy Górnikiem 09 Mysłowice i to się nie zmieni!

Czytaj więcej...
Zagramy z brutalnym Piastem


Już w sobotę Kocina na własnym stadionie zmierzy się z bardzo brutalnym i agresywnym zespołem Piasta Bieruń Nowy. Cel Górnika 09? 3 punkty!
Czytaj więcej...
Zdjęcia oraz video z sobotniego meczu Kociny!


Dzięki uprzejmości LGKS 1938 Podlesianka Katowice przedstawiamy galerię zdjęć oraz relację video wraz z pomeczowymi wypowiedziami z sobotniego pojedynku. Przy okazji dziękujemy Podlesiance za ciepłe przyjęcie. Powodzenia dalej!
1)RELACJA VIDEO
2)GALERIA
Nie udało się...


Nie udało się wygrać ani zdobyć chociaż punktu w Katowicach. Górnik 09 przegrał z mocną Podlesianką 2:0, mimo, że Kocina miała swoje okazje by przeciągnąć korzystny rezultat na Naszą stronę i grała poprawnie nie udało się i z Podlesia wracamy bez punktów.
Czytaj więcej...
Nie udało się...


Z różnych przyczyn na mecz z Podlesianką Kocina pojechała w 15 osób. Pierwszą połowę jakby przespaliśmy a w drugiej podopieczni trenera Huberta Wilka grali poprawnie i pokazali się z dobrej strony, niestety po raz kolejny zawiodła skuteczność i po głupich błędach w obronie wracamy z Katowic bez punktu...
Relacja niebawem.
Zdobyć Podlesie!


Już w sobotę 11 listopada zespół Górnika 09 uda się do Katowic na ostatni wyjazdowy mecz, tym razem podopieczni trenera Huberta Wilka zmierzą się z rozpędzoną Podlesianką Katowice.
Czytaj więcej...
Ci co walczą czasem przegrywają...


Ci co walczą czasem przegrywają, zawodnicy Górnika 09 Mysłowice walczyli przez cały mecz, byli zespołem lepszym, niestety po 507 dniach musieliśmy przełknąć gorzki smak porażki na którą zdecydowanie nie zasłużyliśmy. Ale, żeby wrócić mocniejszym i lepszym trzeba ponownie przegrać.
Czytaj więcej...
Więcej niż mecz!


W sobotę o godz. 13:00 Górnik 09 Mysłowice zmierzy się w arcyważnym, bardzo prestiżowym i niezwykle honorowym spotkaniu z Pogonią Imielin+wiceliderem roygrzwek i kandzdatem do awansu do IV ligi. Gdy Kocina wygra bądź zremisuje to ustanowi NOWY REKORD POLSKI pod względem meczy ligowych bez porażki i awansuje na 7 miejsce w rankingu UEFA! Emocje gwarantowane!
Czytaj więcej...
Czyż nie pięknie to wygląda?


Okazja do ustanowienia nowego rekordu Polski (38 meczy ligowych bez porażki) oraz do awansu na 7 miejsce w rankingu UEFA już w najbliższą sobotę! Górnik 09 Mysłowice zmierzy się na własnym stadionie o godz. 13:00 z Pogonią Imielin.Wygrana z Uranią! 500 dni bez porażki w lidze i rekord Polski!


Górnik 09 Mysłowice zasłużenie wygrał na wyjeździe z Uranią Ruda Śląska 3:0! Tym samym Kocina wyrównała rekord Polski pod względem ilości meczy ligowych bez porażki a w sobotę zanotowała 500 dzień bez porażki w lidze!
Czytaj więcej...
Mamy 3 punkty! Urania pokonana i rekord Widzewa wyrównany!


Kocina wygrała kolejny mecz! Tym razem po golach Wojtka Kowalskiego, Mateusza Bryka i Adrian Bogdańskiego wygraliśmy w Rudzie Śląskiej z Uranią 3:0. Jadymy durch!!!
Relacja niebawem.
Po zwycięstwo do Kochłowic!


W sobotę zespół Górnika 09 Mysłowice uda się na mecz do Rudzkich Kochłowic, gdzie na boisku rywalizował będzie z Uranią Ruda Śląska. Jedziemy po 3 punkty!
Czytaj więcej...
Jadymy durch!!!


To było dobre, emocjonujące i twarde, waleczne spotkanie. Kocina była zespołem lepszym i zasłużenie pokonała LKS Łąka 3:2! Tym samym Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" na ligowych boiskach jest niepokonana od ponad 495 dni i 36 spotkań! Jadymy durch!
Czytaj więcej...
Piszą historię na naszych oczach!!!


Piłkarze Górnika 09 Mysłowice piszą historię na naszych oczach! Dzięki ich postawie na boisku i niebywałemu osiągnięciu pod względem ilości meczy ligowych bez porażki, Kocina min. znalazła się w rankingu UEFA TOP 10!!!
Czytaj więcej...
Ciężka przeprawa w Tychach


Po trudnym, twardym i walecznym spotkaniu zespół Górnika 09 Mysłowice zremisował 2:2 z Tyskim Ogrodnikiem Cielmice. Za Kociną ciężka przeprawa z solidnym i doświadczonym zespołem. Jeszcze do 80 minuty przegrywaliśmy 2:0 mimo, że to ,,zero-dziewiątka" dominowała na boisku.
Czytaj więcej...
Podział punktów w Cielmicach


Kocina po twardym i walecznym meczu zremisowała 2-2 w Tychach z miejscowym Ogrodnikiem. Z jednej strony czuć niedosyt bo zwłaszcza w drugiej połowie byliśmy zespołem dużo lepszym, ,,zero-dziewiątka" prowadziła grę, atakowała ale była nieskuteczna a gospodarze grali mądrze i konsekwentnie w obronie. Z drugiej strony możemy się cieszyć bo Górnik 09 przegrywał do 80 minuty 2:0...
Relacja z tego spotkania niebawem.
Starcie beniaminków


W sobotę piłkarze Górnika 09 Mysłowice udadzą się do Tychów na spotkanie z drugim beniaminkiem rozgrywek Ogrodnikiem Cielmice.
Czytaj więcej...
Kolejny bezbramkowy remis


Piłkarze Górnika 09 rozegrali kolejny dobry mecz, tym razem zremisowali bezbramkowo z mocnym zespołem Iskry Pszczyna. Cieszy dobra postawa Kociny w obronie to drugi mecz z rzędu bez straconej bramki oraz 34 bez porażki!Ciężki sobotni mecz!


Już w sobotę o godz. 15:00 Górnik 09 Mysłowice zmierzy się na własnym stadionie z wymagającym oraz aspirującym do powrotu do IV ligi zespołem. Iskra Pszczyna bo o Niej mowa gra ciekawą piłkę i ma zaledwie dwa punkty mniej niż ,,zero-dziewiątka". Warto dodać, że w tabeli jest bardzo, bardzo ciasno i ewentualna porażka może spowodować spadek nawet na 12 pozycję! Jednak Kocina jest w bardzo dobrej formie co cieszy i napawa spokojem.Materiały dziennikarskie z sobotniego meczu


Emocje po sobotnich Derbach Mysłowic już opadły a My przedstawiamy materiały:
1) Relacja video wraz z wywiadami w wykonaniu ITVM.pl:
TUTAJ
2) Galeria zdjęć w wykonaniu Rafała Sacha z portalu regionalnapilka.pl:
TUTAJ
3) Skrót video w wykonaniu telewizji Kosztowskiej Unii (chociaż pominięto kilka akcji Górnika 09 z pierwszej połowy):
TUTAJ
Nie dla Kociny jest porażki smak!


Walki i zaangażowania w spotkaniu na szczycie ligi a zarazem w Derbach Miasta Mysłowice nie brakowało. Niestety spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem a Kocina, która była lepsza może czuć niedosyt.
Dopisali kibice którzy w liczbie blisko 600 osób wspierali z trybun zarówno zespół Górnika 09 jaki i Unię Kosztowy. Kocina ustaliła nowy rekord pod względem ilości i długości nieprzegranych spotkań!

Czytaj więcej...
Waleczne, remisowe derby Mysłowic


Po dobrym, walecznym spotkaniu w którym lepszy był zespół Górnika 09 Mysłowice padł bezbramkowy remis. Niebawem relacja tekstowa oraz wideo a także zdjecia z derbowego pojedynku.Znamy trójkę sędziowską sobotniego derbowego pojedynku!


Śląski Związek Piłki Nożnej w Katowicach na sobotnie Derby Mysłowic a zarazem mecz na szczycie ligi pomiędzy liderem Unią Kosztowy a wiceliderem Górnikiem 09 Mysłowice jako sędziego głównego wyznaczył Pana Andrzeja Majcher a na liniach aystować będą Panowie Grzegorz Majcher oraz Mateusz Dragan.
DO ZOBACZENIA NA STADIONIE!
Autobusem na Derby Mysłowic!?


Z okazji sobotnich Derb Mysłowic pomiędzy Unią Kosztowy a Górnikiem 09 postanowiliśmy Państwu ułatwić dojazd na derbowe spotkanie! Specjalnie dla wszystkich Mysłowiczan przygotowaliśmy listę autobusów, którymi będzie można dojechać praktycznie pod sam stadion Unii Kosztowy!
Czytaj więcej...
Czas na Derby Mysłowic!!!


Już w sobotę zostanie rozegrany mecz na szczycie ligi a zarazem Derby Mysłowic! Lider Unia Kosztowy podejmować będzie mający zaledwie jeden punkt mniej i plasujący się na drugiej pozycji w tabeli zespół Górnika 09 Mysłowice! Co jest rzadkośią w spotkaniach takiej rangi będzie to mecz przyjaźni!
Czytaj więcej...
Odwołana kolejka


W miniony weekend piłkarze przegrali z pogodą. Praktycznie wszystkie kolejki ligowe IV ligi, okręgówki i klas niższych ze względu na fatalne warunki atmosferyczne zostały odwołane, w tym także pojedynek Górnika 09 Mysłowice z AKS-em Mikołów.
Czytaj więcej...
Podsumowanie 6 kolejki


Co wydarzyło się podczas 6 kolejki Zina Ligi Okręgowej I grupy Katowickiej z udziałem Górnika 09 Mysłowice? Dla Nas najważniejsza informacja, że Kocina jest wiceliderem! Przeczytaj krótką analizę oraz sprawdź wyniki!
Czytaj więcej...
Grunwald zdobyty!


Kocina nie zwalnia i znowu wysoko wygrywa! Tym razem łupem piłkarzy Górnika 09 Mysłowice padł Grunwald Ruda Śląska, ,,zero-dziewiątka" od początku do końca dominowała i prowadziła grę a pewne i zasłużone zwycięstwo 4:1 na wyjeździe dało Nam awans na pozycję wicelidera! Do lidera czyli, Unii Kosztowy tracimy zaledwie jeden punkt!
Czytaj więcej...
Brawo! Brawo! Brawo!


Kocina wygrała kolejny, 4 już z rzędu mecz ligi okręgowej! Tym razem podopieczni trenera Huberta Wilka pewnie pokonali 4-1 Grunwald Ruda Śląska.
Relacja z tego spotkania niebawem
Po komplet punktów do Rudy Śląskiej!


W sobotę zespół Górnika 09 Mysłowice uda się do Rudy Śląskiej na mecz z miejscowym oraz znanym bardzo dobrze Grunwaldem. Kocina jedzie po komplet punktów!
Czytaj więcej...
Fantastyczny początek sezonu!


Piłkarze Górnika 09 Mysłowice bardzo dobrze zaczeli nowy sezon! Kocina jako jeden z nielicznych zespołów jeszcze nie przegrała, mamy najmniej straconych bramek no i nie wiele dzieli Nas od ,,fotela" lidera!
Czytaj więcej...
Walcząca i zwycięska Kocina!


Po dobrym, szybkim i zaciętym pojedynku Górnik 09 Mysłowice odniósł kolejne zwycięstwo! Tym razem Kocina zasłużenie pokonała 2:1 zespół Pogoni Nowy Bytom.
Czytaj więcej...
Górnik 09 na fali! Kocina znowu wygrała!!!


Kolejny dobry mecz w wykonaniu zawodników Górnika 09 Mysłowice! Tym razem po szybkim i dynamicznym zwłaszcza w drugiej połowie spotkaniu Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" zwyciężyła 2:1 z Pogonią Nowy Bytom. Brawo Kocina!
Relacja niebawem.
Zapowiedź 5 kolejki


W najbliższy weekend zostanie rozegrana kolejna, 5 już kolejka Ziny Ligi Okręgowej I grupy Katowickiej z udziałem Górnika 09 Mysłowice.
Czytaj więcej...
Pogoń Nowy Bytom kolejną przeszkodą Kociny!


W sobotę zawodnicy Górnika 09 Mysłowice powalczą o kolejne ligowe punkty oraz o kolejne zwycięstwo. Tym razem Kocina gościć będzie zespół Pogoni Nowy Bytom i wbrew pozorom nie będzie to łatwe spotkanie.
Czytaj więcej...
Przerwany mecz!


Piast Bieruń Nowy prowadził 4:1 na własnym obiekcie z zespołem Sparty Katowice. I kiedy wszyscy już pogodzili się z wynikiem w 91 minucie stało się coś niedopuszczalnego...
Czytaj więcej...
Wysoka wygrana w Suszcu!


Kocina jest w formie i nie przestaje zachwycać! Górnik 09 Mysłowice tym razem wygrał na wyjeździe 4:0 tym samym był to 30 mecz bez porażki! Gra Kociny cieszy, forma zawodników jest zadowalająca a widać, że zespół się rozkręca.
Krupiński Suszec mimo ambitnej i walecznej gry nie dał rady Kocinie i poległ 4:0.

Czytaj więcej...
Pewna wygrana!


Kolejny bardzo dobry mecz w wykonaniu Górnika 09 Mysłowice! Kocina po hat-tricku Marcina Jaszczuka oraz bramce Krzysztofa Gondzika wygrała w Suszcu z Kurpińskim 4:0.
Relacja niebawem.
Zapowiedź 4 kolejki


W najbliższy weekend zostanie rozegrana kolejna, 4 już kolejka Ziny Ligi Okręgowej I grupy Katowickiej z udziałem Górnika 09 Mysłowice.
Czytaj więcej...
Po zwycięstwo do Suszca!


W sobotę piłkarze Górnika 09 Mysłowice udadzą się do Suszca na mecz z miejscowym Krupińskim, który jeszcze w minionym sezonie występował w IV lidze. Przed Kociną teoretycznie proste zadanie a praktycznie ciężkie spotkanie..
Czytaj więcej...
Taką Kocinę chcemy oglądać!


Piłkarze Górnika 09 Mysłowice rozegrali bardzo dobre zawody i co ważne w końcu byli skuteczni! Tym razem Kocina rozbiła 5:1 mocny zespół Sokoła Wola!
Zawodnicy ,,zero-dziewiątki" na mecz wyszli 10 minut później.

Czytaj więcej...
Sokół zdemolowany! Kocina strzelecko się odblokowała!


Piłkarze Górnika 09 Mysłowice zagrali fantastyczne zawody i w końcu odblokowali się strzelecko! Kocina rozbiła Sokół Wola i zasłużenie wygrała 5-1! Warto nadmienić, że Sokół urwał punkty dwóm kandydatom do awansu, Pogonii Imielin oraz Podlesiance Katowice. ,,Zero-dziewiątka" była zespołem dużo lepszym, prowadziła grę i ku uciesze licznie zebranych kibiców przebieg spotkania wyglądał podobnie jak w A-klasie.
Relacja ze spotkania niebawem.Waleczny Sokół przyjedzie na Kocinę!


W sobotę zawodnicy Górnika 09 Mysłowice rozegrają kolejny mecz. Tym razem w trzeciej kolejce Zina Ligi Okręgowej I grupy Katowickiej podopieczni trenera Huberta Wilka zmierzą się z mocnym i walecznym zespołem Sokoła Wola.
Czytaj więcej...
Koniec pucharowej przygody


Górnik 09 Mysłowice tegoroczne rozgrywki Pucharu Polski zakończył szybko, bowiem odpadliśmy już w I rundzie rozgrywek. Warto jednak zaznaczyć, że Kocina nie wystąpiła w najmocniejszym składzie.
Czytaj więcej...
Zaczynamy I rundę Pucharu Polski!


We wtorek punktualnie o godz. 17:30 na stadionach podokręgu Katowice zabrzmią gwizdki sędziów rozpoczynające spotkania I rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu. Kocina uda się do Katowic, gdzie zmierzy się z popularną ,,eMKą"! W zespole Górnika 09 mamy także dwóch nowych zawodników!
Czytaj więcej...
Mysłowicki walec zawiesił się?


Po zaciętym, walecznym i dobrym pojedynku Górnik 09 Mysłowice podzielił się punktami z gospodarzami. Kocina mimo licznych okazji do zdobycia gola, ponownie zremisowała, tym razem z Spartą Katowice 1-1.
Czytaj więcej...
Kolejny remis


Po meczu pełnym walki, zaangażowania gdzie zawodnicy na boisku zostawili serce i wiele zdrowia padł remis 1-1. Kocina ponownie była zespołem lepszym i ponownie piłkarze z Grodu Mysława urządzili sobie festiwal niewykorzystanych okazji.
Gra cieszy a punkt przyjmujemy z szacunkiem. Niebawem relacja.
Sparta Katowice w II kolejce!


Już w sobotę piłkarze Górnika 09 Mysłowice ponownie wyjdą na ligowe boisko. Tym razem podopieczni trenera Huberta Wilka udadzą się do Katowic na spotkanie z solidnym zespołem Sparty Katowice.
Czytaj więcej...
Rusza Puchar Polski!


We wtorek 22 sierpnia wystartuje I runda runda Pucharu Polski na szczeblu podokręgu! W rozgrywkach oczywiście udział będzie brał zespół Górnika 09!
Czytaj więcej...
Skrót video z meczu z Wawelem Wirek!


W linku poniżej przedstawiamy skrót video z meczu Górnika 09 przeciwko Wawelowi Wirek.
Video dzięki uprzejmości Pana Piotra Kotyrba-Wawel Wirek.

ZOBACZ SKRÓT VIDEO!!!
Remis na inaugurację


Kibice liczyli na zwycięstwo jednak każdy miał świadomość, że przed Górnikiem 09 Mysłowice ciężki pojedynek. Patrząc na przebieg wydarzeń boiskowych oraz na końcowy wynik można być nieco rozczarowanym. Jednak cieszymy się ze zdobycia punktu, który szanujemy.
Czytaj więcej...
Remis na inaugurację


Piłkarze Górnika 09 Mysłowice zremisowali na inaugurację sezonu 1-1 z Wawelem Wirek. Kocina była zespołem zdecydowanie lepszym, niestety padł tylko remis.
Więcej informacji niebawem.
Inauguracja rozgrywek ligowych!


Już w sobotę zostaną zainaugurowane rozgrywki Zina Ligi Okręgowej I grupy Katowickiej z udziałem Górnika 09 Mysłowice! Sprawdź kto i o co będzie grał w nadchodzącym sezonie!
Czytaj więcej...
Kocina wraca na ligowe boiska!


Już w sobotę piłkarze Górnika 09 Mysłowice zainaugurują rozgrywki ligowe w nowym sezonie! Kocina na własnym stadionie zmierzy się z Wawelem Wirek!
Czytaj więcej...
Powrót na Kocinę!


Miło Nam poinformować, iż kolejnym zawodnikiem, który zasilił szeregi Górnika 09 Mysłowice jest Mateusz Augustyn, który barwy ,,zero-dziewiątki" prezentował przez kilka sezonów będąc także kapitanem zespołu.
Popularny ,,August" to doświadczony, ograny na IV ligowych oraz boiskach okręgówki zawodnik.
Mateusz może zagrać zarówno na środku obrony jak i jako defensywny pomocnik co trenerowi Hubertowi Wilkowi daje większe pole manewru, zwiększa rywalizację oraz wzmacnia zespół. Witamy ponownie! :)
Okno transferowe jest jeszcze otwarte i niebawem możliwe są jeszcze kolejne transfery (trwają rozmowy).
Nowy zawodnik!


Kocina pozyskała nowego zawodnika, który zdecydowanie jest wzmocnieniem!
Szeregi Górnika 09 Mysłowice zasilił Przemysław Duda (boczny obrońca), który wcześniej reprezentował barwy IV ligowego MKS-u Lędziny a Mysłowickim kibicom jest znany z występów w Unii Kosztowy.
Przemysław Duda to młody, uzdolniony zawodnik, który na boiskach czy IV ligi czy okręgówki zbiera bardzo dobre recenzje i z pewnością zwiększy rywalizacje w zespole oraz wzmocni defensywę. WITAMY W GÓRNIKU 09! :)
Podsumowanie przygotowań


Lada chwila a Kocina zainauguruje rozgrywki ligowe. Postanowiliśmy podsumować krótki aczkolwiek intensywny okres przygotowawczy, sparingi oraz przedstawiamy kadrę zespołu na nadchodzący sezon.
Czytaj więcej...
Próba generalna zaliczona!


Górnik 09-KS Olkusz 5:2
Piłkarze Górnika 09 Mysłowice rozegrali fantastyczne zawody! Kocina na tle mocnego IV ligowca wypadła bardzo dobrze! Obrona zdała ciężki egzamin, atak potwierdził swoją ,,siłę ognia"! Był zacięty pojedynek, mecz na wysokim poziomie, spotkanie dobrze się oglądało. Zwycięstwo 5:2 z IV ligowym zespołem na tydzień przed ligową po przedewszystkim bardzo, bardzo dobrej grze cieszy i pozwala kibicom ze spokojem oraz nadzieją na kolejny świetny sezon patrzeć w przyszłość. Brawo Kocina!
Próba generalna!


W sobotę piłkarze Górnika 09 Mysłowice przejdą niejako próbę generalną przed nowym sezonem. W ostatnim sparingu Kocina zmierzy się z bardzo silnym IV ligowym KS-em Olkusz.
Czytaj więcej...
Nowe, rewolucyjne przepisy!


Śląski Związek Piłki Nożnej na nadchodzący sezon 2017/18 wprowadził ogromne, rewolucyjne i dla wielu szokujące zmiany w przepisach! Jak się sprawdzą w praktyce? Jednych cieszą a drudzy mają obawy, czas pokaże czy była to dobra decyzja władz związkowych i czy zostanie tak na stałe.
Czytaj więcej...
Kolejny sparing wygrany! Klasyk dla Kociny!


Sparingowy Śląsko-Zagłębiowski Klasyk za nami! Mimo, że to ,,tylko" gra kontrolna spotkanie wzbudziło spore zainteresowanie. Zespołem dużo lepszym był Górnik 09 Mysłowice, który potwierdził, że jest w formie! Kocina pokonała odwiecznego rywala - AKS Niwka Sosnowiec 6:2 i to na terenie popularnej ,,zielonej-koniczynki"!
Czytaj więcej...Sparing z AKS-em Niwka Sosnowiec!


Już w środę piłkarze Górnika 09 Mysłowice rozegrają kolejny sparing podczas letnich przygotowań. Tym razem podopieczni trenera Huberta Wilka zmierzą się w sparingowym Śląsko-Zagłębiowskim Klasyku! A więc Kocina na boisku będzie rywalizować z AKS Niwka Sosnowiec a co dla obu klubów i zespołów oznacza to spotkanie nie trzeba pisać...
Czytaj więcej...Wysoka wygrana w sparingu! Kocina rozgromiła UKS Szopienice!


Górnik 09 Mysłowice 5-0 UKS Szopienice
Strzelcy bramek: Golasz, Gondzik, Bryk, Bogdański, Jaszczuk
Sporo było głosów, że fatalnie idą przygotowania Górnika 09 bo odwołano dwa sparingi. Jednak zawodnicy intensywnie pracują na treningach i szykują formę na nowy sezon. I mimo, że nie wszystko idzie zgodnie z planem to jest widoczny progres.
W sobotnim sparingu podopieczni trenera Huberta Wilka rozegrali bardzo dobre zawody i wysoko pokonali UKS Szopienice, który w minionym sezonie jako jedyny urwał Górnikowi 09 punkty (remis w Katowicach 4-4). Wynik, ale przede wszystkim gra i to bardzo dobra gra cieszy, uspokaja i napawa optymizmem.
Cieszy powrót do składu Tomasza Nowaka oraz Marcina Jaszczuka a co ważne nikogo nie ubyło ze składu.Nie zagrali


Niestety sobotnia gra kontrolna Górnika 09 Mysłowice z Siemianowiczanką Siemianowice Śląskie nie odbył się.
Niebawem Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" będzie miała okazję do sparingu z MLKS Woźniki (liga okręgowa) a tym czasem Kocina intensywnie pracuje na treningach.Kocina wznowiła treningi! Znamy plan przygotowań!


Piłkarze Górnika 09 Mysłowice po krótkich urlopach wrócili do treningów i zaczęli intensywne przygotowania do nowego sezonu, Kocina po zdobyciu mistrzostwa A-klasy trafiła do najmocniejszej grupy ligi okręgowej. Znamy także plan gier kontrolnych.
Czytaj więcej...Znamy terminarz!


Wydział gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej podał dokładny terminarz spotkań I grupy Zina ligi okręgowej Katowickiej z udziałem Górnika 09 Mysłowice. Kocina zmagania ligowe zainauguruje 12 sierpnia meczem u siebie z Wawelem Wirek.
Czytaj więcej...Znamy nowych rywali!


Śląski Związek Piłki Nożnej przydzielił zespół Górnika 09 Mysłowice do I grupy Zina Ligi Okegowej Katowickiej. Na ligowych boiskach Kocina spotka się min. z Unią Kosztowy, Pogonią Imielin czy rezerwami GKS-u Katowice.
Czytaj więcej...Ligowe oraz statystyczne podsumowanie sezonu


Emocje po zakończonym sezonie 2016/17 w Katowickiej A-klasie opadły. Teraz czas na krótkie podsumowanie wydarzeń ligowych oraz statystykę.
Czytaj więcej...Tabela po zakończonych rozgrywkach!


Tak prezentuje się tabela oraz statystyki zespołów po minionym już sezonie.
Piłkarze Górnika 09 Mysłowice mają za sobą fenomenalny sezon! Jesteśmy DUMNI z wyników Kociny, które budzą podziw także w wyższych ligach! :)
BRAWO ZESPÓŁ!!!
ZOBACZ TABELĘ!Deklasacja rywala na zakończenie!


W ostatnim spotkaniu tego jakże udanego sezonu Kocina nie dała szansa rywalowi, i przy świetnej ,,zabawie piłką" Górnik 09 rozbił Hetmana 22 Katowice 9-1! A po zakończonym spotkaniu zaczęło się wielkie świętowanie! Kocina została MISTRZEM ligi i AWANSOWAŁA!!!
Czytaj więcej...Deklasacja rywala na koniec sezonu!


Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" rozegrała kolejne fantastyczne zawody! Tym razem Kocina po 4 bramkach Adriana Bogdańskiego, 3 Marcina Golasza oraz 2 Krzysztofa Gondzika zdemolowała 9:1 zespół Hetmana 22 Katowice i był to najmniejszy wymiar kary dla Katowiczan, którzy po tej porażce spadają z ligi...
Więcej informacji oraz zdjęcia niebawem.
A TERAZ CZAS NA ŚWIĘTOWANIE!!!!!!!!!Mecz jednak w niedziele!


W godzinach późno popołudniowych do klubu dotarła informacja, że doszło do kolejnej zmiany terminu spotkania Górnika 09 przeciwko Hetmanowi 22. Mecz zostanie rozegrany w NIEDZIELĘ o godzinie 11:00!
Czytaj więcej...Zmiana godziny meczu!


Informujemy, iż decyzją władz podokręgu Katowice sobotni mecz Górnika 09 Mysłowice z Hetmanem 22 Katowice zostanie rozegrany o godz. 11:00 a nie jak wcześniej ustalono o godz. 16:00.
Za tak późną zmianę godziny meczu przepraszamy, aczkolwiek sami jesteśmy oburzeni tak późną decyzją o zmianie i zamieszaniem z tym związanym.Wielki finał sezonu!


Piłkarze Górnika 09 Mysłowice w sobotę po raz ostatni w tym sezonie wyjdą na ligowe boiska a po ostatnim gwizdku arbitra głównego zacznie sie wielkie świętowanie z okazji zdobycia mistrzostwa ligi i awansu do wyższej klasy rozgrywkowej! Rywalem Kociny w ostatnim meczu sezonu będzie wciąż walczący o utrzymanie Hetman 22 Katowice.
Czytaj więcej...Pewnie, spokojnie, skutecznie!


Na Kocinę nie ma mocnych! Boleśnie przekonał się o tym Katowicki MK Górnik, który wiosną tylko raz stracił punkty, wówczas zremisował 3-3 ze Strażakiem Mikołów, tym razem Katowiczanie musieli uznać wyższość rywala a różnica klas była widoczna. Piłkarze Górnika 09 byli zespołem zdecydowanie lepszym, prowadzili grę, grali pewnie, spokojnie i skutecznie. Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" pokonała ,,eMKę" na wyjeździe 4-1!
Relacja niebawem.


Ostatni wyjazd


Przed zespołami przedostatnia kolejka ligowa a przed Górnikiem 09 Mysłowice ostatnie spotkanie rozegrane na wyjeździe. Kocina w Katowicach zagra z pozytywnym zaskoczeniem rundy wiosennej czyli, MK Górnikiem.
Czytaj więcej...
Kocina wygrała 13:0!!!


Kibice, którzy w sobotnie popołudnie licznie przybyli na stadion przy ul.Gwarków 13 z całą pewnością się nie zawiedli! Bo Górnik 09 hm... Zmiażdżył? Zdemolował? Rozstrzelał? Cieżko znaleźć odpowiednie określenie, Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" po prostu wygrała z 1.FC Katowice, aż 13:0!!! I jak tu się nie cieszyć?! :) Jak nie być dumnym z trenera Huberta Wilka oraz z całego zespołu Górnika 09 Mysłowice? Z resztą powodem jest nie tylko sobotni wynik, ale cały ten wspaniały sezon! Kto tak pięknie gra? KOCINA!!!
Czytaj więcej...
DWUCYFRÓWA!


Podopieczni trenera Huberta Wilka po prostu roznieśli Katowiczan! Kocina wygrała z 1.FC Katowice, aż 13:0!!!
Relacja niebawem.
Spotkanie dwóch najstarszych klubów w lidze!


W sobotę na stadionie w Mysłowicach przy ul. Gwarków 13 spotkają się dwa najstarsze klubu A-klasy Katowice, założony w 1909 roku Górnik 09 oraz założony w 1905 roku 1.FC Katowice.
Czytaj więcej...
Słoneczne zwycięstwo!


Górnik 09 Mysłowice, odniósł kolejne okazałe zwycięstwo! Tym razem podopieczni trenera Huberta Wilka zasłużenie pokonali Uranię II Ruda Śląska 4-1 a spotkanie było rozgrywane w niedzielne południe w ogromnym słońcu i ponad 30 stopniowej temperaturze.
Czytaj więcej...
Górnik 09 Mistrzem ligi!


Kocina pewnie i zasłużenie pokonała rezerwy Uranii II Ruda Śląska 4-1 i dzięki kolejnemu zwycięstwu Górnik 09 Mysłowice jest nie tylko pewien awansu do ligi okręgowej, ale także mistrzostwa ligi!
Relacja niebawem.
Do Rudy Śląskiej po Mistrzostwo!


Górnik 09 Mysłowice już jest pewny awansu do Ligi Okręgowej. W niedzielę podopieczni trenera Huberta Wilka udadzą się do Rudy Śląskiej na mecz z rezerwami Uranii, jeśli Kocina wygra to będzie pewna Mistrzostwa ligi!!!
Czytaj więcej...
Koncertowa gra przy Gwarków 13!


Kibice, którzy przybyli na stadion Kociny przy ul. Gwarków 13 nie zawiedli się, zobaczyli bardzo dobre, szybkie i przyjemne dla oka spotkanie, nie brakowało emocji i bramek a Górnik 09 zagrał koncertowo i w pięknym stylu pokonał aż 8:1 wysoko notowanego-trzeciego w ligowej tabeli Strażaka Mikołów tym samym potwierdzając, że jest w tym sezonie poza zasiegiem ligowych rywali!
Czytaj więcej...
Strażak Mikołów zdemolowany!!!


Po koncertowej grze piłkarze Górnika 09 Mysłowice zdemolowali trzeci w tabeli zespół Strażaka Mikołów i wygrali, aż 8-1! Niestety nieco zawiodło wykończenie i ponownie mieliśmy ogromnego pecha...
Relacja z tego spotkania niebawem.
Teraz Strażak!


W sobotę zespół Górnika 09 Mysłowice czeka kolejny mecz ligowy i kolejny bardzo trudny przeciwnik, bowiem do Mysłowic przyjedzie trzeciw tabeli Strażak Mikołów!
Czytaj więcej...
Wywalczone zwycięstwo!


Piłkarze Górnika 09 Mysłowice sensacyjnie do 82 minuty przegrywali w Mikołowie z AKS-em II 2:1 by ostatecznie wygrać 4:2, niestety wynik nie odzwierciedla przebiegu wydarzeń na boisku zwłaszcza w drugiej połowie gdzie gospodarze nie potrafili zejść z własnej połowy.
Jednak prawdziwych Mistrzów nie poznaje się po tym jak zaczynają ale jak kończą a Kocina w 100% zasłużyła na zwycięstwo, walczyła i wygrała!

Czytaj więcej...
Mikołów zdobyty!


Górnik 09 Mysłowice po słabej pierwszej i niezwykle emocjonującej drugiej połowie wygrał z AKS-em II Mikołów, 4:2 mimo, iż do 82 minuty przegrywaliśmy 2:1.
Kocina miała ogromnego pecha, trzy poprzeczki, słupki i wiele innych okazji.
Jednak prawdziwych mistrzów nie poznaje się po tym jak zaczynają, ale jak kończą a podopieczni Huberta Wilka zagrali na swoim wysokim poziomie w drugiej połowie, grali do końca i zasłużenie wygrali!
Relacja niebawem.Zadanie wykonane: zwycięstwo i awans!!!


Piłkarze Górnika 09 Mysłowice jadąc do Chorzowa na mecz z Stadionem Śląskim mieli za zadanie wygrać a dzięki 19 zwycięstwu w tym sezonie zapewnić sobie już teraz awans. Zadanie zostało wykonane! Kocina po kapitalnych zawodach wygrała 5:1 i już teraz świętuje awans do Ligi Okręgowej! A przed zespołem pozostała walka o mistrzostwo ligi, jednak także tutaj mamy bezpieczną przewagę!
Czytaj więcej...
AWANS JEST NASZ!!!


Piłkarze Górnika 09 Mysłowice rozegrali kolejny świetny mecz, pokonali na wyjeździe Stadion Śląski Chorzów 5:1 wygrywając tym samym 19 mecz w sezonie oraz zapewnili sobie AWANS do Ligi Okręgowej!
Relacja niebawem.
Do Chorzowa po zwycięstwo i awans!!!


Niepokonanemu liderowi Górnikowi 09 Mysłowice, do upragnionego awansu brakuje naprawdę niewiele, bowiem przy sobotnim zwycięstwie nad ekipą Stadionu Śląskiego Chorzów będziemy pewni awansu!!!
Czytaj więcej...
Victoria pokonana!


Piłkarze Górnika 09 Mysłowice mieli rozegrać kolejne dobre spotkanie, Kocina po raz kolejny miała wygrać tym razem z Victorią Katowice i tak też się stało! Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" pokonała Victorię Katowice 4:1 i potwierdziła swoją dominację w tym sezonie!
Czytaj więcej...
Niema mocnych na Kocinę!


Piłkarze Górnika 09 Mysłowice wygrali kolejne, 18 już spotkanie ligowe! Tym razem podopieczni trenera Huberta Wilka pokonali Victorię Katowice wygrywając 4:1.
Kocina wciąż jest jedynym niepokonanym zespołem w lidze!
Relacja niebawem.
Zapowiedź 20 kolejki


W najbliższy weekend zostanie rozegrana kolejna, 20 już kolejka ligowa Katowickiej klasy A z udziałem Górnika 09 Mysłowice.
Czytaj więcej...
Wracamy na boisko!


Po dwutygodniowej przerwie spowodowanej odwołaniem minionej kolejki z powodu obfitych opadów zawodnicy wracają na ligowe boiska. Na Gwarków 13 zawita Victoria Katowice.
Czytaj więcej...
Kolejka odwołana!


Decyzją władz podokręgu najbliższa kolejka ligowa ze względu na warunki atmosferyczne została odwołana.
Niestety obficie padający do kilku dni deszcze spowodował, iż większość boisk nie nadaje się do gry, a te które się nadają zostały by poważnie uszkodzone... Dlatego podokręg Katowice zdecydował się przełożyć kolejkę. A kiedy zostanie rozegrana? Decyzję poznamy 4 maja.
Podsumowanie 18 kolejki


Co wydarzyło się podczas 18 kolejki ligowej Katowickiej klasy A z udziałem Górnika 09 Mysłowice? Przeczytaj krótką analizę oraz sprawdź wyniki!
Czytaj więcej...
Kolejny skalp! Kolejarz 24 pokonany!


Po ciekawym spotkaniu i pełnej dominacji Górnik 09 Mysłowice pewnie pokonał trzeci w ligowej tabeli zespół Kolejarza 24 Katowice 4:0.
Czytaj więcej...
Zapowiedź 18 kolejki


W najbliższy weekend zostanie rozegrana kolejna, 18 już kolejka ligowa Katowickiej klasy A z udziałem Górnika 09 Mysłowice.
Czytaj więcej...
Kolejny wymagający rywal


W sobotę po dwutygodniowej przerwie ponownie na boisko wybiegną zawodnicy Górnika 09 Mysłowice. Po trudnych spotkaniach z Jastrząbem Bielszowice i UKS-em Szopienice, Kocinę czeka pojedynek z trzecim w tabeli Kolejarzem 24 Katowice.
Czytaj więcej...


Przerwa w rozgrywkach


Decyzją władz podokręgu Katowice następuje przerwa w rozgrywkach, kolejna kolejka zostanie rozegrana w weekend 22-23.04 a nie 15-16.
Jest to spowodowane świętami Wielkanocnymi. Wszyscy zawodnicy są amatorami, część zawodników wraz z rodzinami wyjeżdża, część jest zajęta przygotowaniami do świąt i spotkań w gronie najbliższych a dla zawodników, trenerów to nie tylko 90 minut meczu, ale także rozgrzewka, odprawa, zbiórka co zabiera kilka godzin, dlatego decyzja o przerwie w rozgrywkach jest jak najbardziej słuszna.


Podsumowanie 17 kolejki


Co wydarzyło się podczas 17 kolejki ligowej Katowickiej klasy A z udziałem Górnika 09 Mysłowice? Przeczytaj krótką analizę oraz sprawdź wyniki!
Czytaj więcej...


Podział punktów w Szopienicach


Był to pojedynek godny starcia najlepszych zespołów w lidze. Emocji, goli i walki nie brakowało.
Lider stracił po raz pierwszy w sezonie punkty, ale wciąż jest niepokonany w lidze! Zawodnicy Górnika 09 czują ogromny niedosyt, byli zespołem lepszym, mieli więcej okazji, jednak zaledwie zremisowali.

Czytaj więcej...


Zapowiedź 17 kolejki


W najbliższy weekend zostanie rozegrana kolejna, 17 już kolejka ligowa Katowickiej klasy A z udziałem Górnika 09 Mysłowice. Kolejka zapowiada się niezwykle ciekawie!
Czytaj więcej...


Mecz na szczycie!


Już w sobotę niepokonany lider z Mysłowic Górnik 09 zmierzy się w Katowicach z wiceliderem UKS-em Szopienice. Emocje gwarantowane!
Czytaj więcej...


Będą klasy piłkarskie Górnika 09!


Na mocy porozumienia zawartego pomiędzy Klubem Sportowym Górnik 09 Mysłowice a Zespołem Szkół Sportowych w Mysłowicach od nowego roku szkolnego ruszą klasy piłkarskie!
Czytaj więcej...


Podsumowanie 16 kolejki


Co wydarzyło się podczas 16 kolejki ligowej Katowickiej klasy A z udziałem Górnika 09 Mysłowice? Przeczytaj krótką analizę oraz sprawdź wyniki!
Czytaj więcej...


Żelazna obrona nie wytrzymała starcia z Kociną!


Kibice którzy przybyli na stadion do Rudy Śląskiej zobaczyli dynamiczny mecz, pełen walki, ciekawych akcji i na wysokim poziomie w tym spotkaniu nie brakowało także emocji i bramek. Górnik 09 Mysłowice potwierdził swoją dominację, zdemolował dotychczas zelazną obronę zespołu z Bielszowic i zasłużenie wygrał 5:3.
Czytaj więcej...


Grad goli w Bielszowicach!


Po emocjonującym spotkaniu pełnym walki i goli zespół Górnika 09 Mysłowice zasłużenie wygrał w Bielszowicach z Jastrząbem 5:3!
Warto zaznaczyć, że Rudzianie do meczu z Kociną stracili zaledwie 9 bramek!
Relacja niebawem.Przed Kociną ciężkie starcie


Już w sobotę w Rudzie Śląskiej Górnik 09 Mysłowice zmierzy się z Jastrząbem Bielszowice. Przed Kociną ciężkie starcie bowiem Jastrząb słynie z żelaznej obrony, jak dotąd Rudzianie stracili zaledwie 9 bramek...
Czytaj więcej...


Szkółka piłkarska Kociny klubem partnerskim ,,Młodej GieKSy"!


Na mocy podpisanego porozumienia Szkółka Piłkarska Górnika 09 Mysłowice stała się klubem partnerskim ,,Akademii Młodej GieKSy" należącej do GKS-u Katowice!
Czytaj więcej...


Podsumowanie 15 kolejki


Co wydarzyło się podczas 15 kolejki ligowej Katowickiej klasy A z udziałem Górnika 09 Mysłowice? Przeczytaj krótką analizę oraz sprawdź wyniki!
Czytaj więcej...


Kocina na piątkę!


Od początku do końca Górnik 09 Mysłowice był zespołem dominującym, który zepchnął do głębokiej defensywy przeciwnika. Kocina błyskawicznie objęła prowadzenie, bowiem już w 15 sekundzie piłka wpadła do bramki rywala! Po dobrym meczu ,,zero-dziewiątka" cieszy się z kolejnego, 15 już z rzędu ligowego zwycięstwa!
Czytaj więcej...


Wygrana 5:0!


Górnik 09 Mysłowice rozegrał dobre zawody po których zasłużenie pokonał 5:0 rezerwy Siemianowiczanki. Warto dodać, iż Kocina na prowadzenie wyszła już w 15 sekundzie!
Relacja niebawem.Zapowiedź 15 kolejki


W najbliższy weekend zostanie rozegrana kolejna, 15 już kolejka ligowa Katowickiej klasy A z udziałem Górnika 09 Mysłowice.
Czytaj więcej...


Wracamy na ligowe boiska!


Już w sobotę na ligowe boiska powrócą piłkarze Górnika 09 Mysłowice. Tym razem niepokonany lider rozgrywek zmierzy się z rezerwami Siemianowiczanki Siemianowice Śląskie.
Czytaj więcej...


Podsumowanie kolejki inaugurującej rundę wiosenną


W pierwszej wiosennej kolejce nie brakowało emocji na boisku oraz niespodziewanych wyników. Kocina dzięki korzystnym rezultatom powiększyła swoją przewagę do 17 punktów nad pierwszym miejscem (3) nie premiowanym awansem.
Czytaj więcej...


Pokaz siły przed ligą!


Piłkarze Górnika 09 Mysłowice w związku ze zwycięstwem walkowerem 3:0 z KP Katowice (wycofanie się z rozgrywek) zamiast meczu inaugurującego rundę rewanżową rozegrali sparing i... rozgromili LKS Gardawice 8:0!
Kocina dominowała w każdym aspekcie od początku do końca grając naprawdę dobrą piłkę co jest świetnym prognostykiem na rozpoczętą już rundę rewanżową.


Inauguracja rundy wiosennej!


Po kilku miesiącach przerwy na boisko powracają zawodnicy Katowickiej A-klasy. Jak wygląda sytuacja w tabeli i jakie zmiany zaszły w zespołach w przerwie zimowej? Te i więcej informacji w artykule.
Czytaj więcej...


Podsumowanie przygotowań


Postanowiliśmy krótko podsumować przygotowania zespołu Górnika 09 Mysłowice do rundy reważnowej. Przedstawiamy także ruchy kadrowe które zaszły w zespole.
Czytaj więcej...


KP Katowice wycofało się z rozgrywek!


Jak poinformował Śląski Związek Piłki Nożnej podokręg Katowice zespół Klubu Piłkarskiego ,,Katowice" wycofał się z rozgrywek ligowych.
Czytaj więcej...


Imielin minimalnie lepszy


W ostatnim meczu kontrolnym zawodnicy Górnika 09 Mysłowice przegrali w Imielinie z tamtejszą Pogonią 3:2.
Czytaj więcej...


Ostatni sparing


W sobotę zespół Górnika 09 Mysłowice rozegra ostatni mecz kontrolny w tym okresie przygotowawczym, który będzie próbą generalną przed rozgrywkami ligowymi. A rywalem Kociny będzie zespół zza miedzy czyli, Pogoń Imielin.
Czytaj więcej...


Sparing z juniorami


Niestety mecz kontrolny z KS Chełmek został odwołany. W związku z tym podopieczni Huberta Wilka rozegrali sparing z juniorami Kociny, dla których była to cenna lekcja a ,,zero-dziewiątka" zaliczyła pożyteczny trening.
Spotkanie zakończyło się zwycięstwem pierwszego zespołu 9:0. Aczkolwiek przypominamy, że nie chodziło o wynik.


Razem pomóżmy Wojtusiowi!


Wojtuś ma 30 miesięcy a nadal ani nie chodzi ani nie siedzi... Urodził się bardzo wcześnie... Stwierdzono u Niego krwawienie dokomorowe 4-go stopnia, zaburzenie poruszania się, wodogłowie pokrowtoczne a ostatnio stwierdzono także dziecięce porażenie mózgowe...
Oddając swój 1% podatku dajemy szansę Wojtusiowi na leczenie i dojście do sprawności! :)
PS. Jeżeli ktoś chciałby się dowiedzieć czegoś więcej o Wojtku bądź wspomóc w inny sposób zachęcamy do kontaktu :)


Szósty sparing na 6+!


W niedzielnym sparingu rozgrywanym przy pięknej ciepłej i wiosennej aurze piłkarze Górnika 09 Mysłowice po przeciętnej pierwszej i kapitalnej drugiej połowie roznieśli Stal Chełm Śląski, bowiem Kocina wygrała 7:0!
Czytaj więcej...


IV ligowy Gwarek pokonany!


W piątym sparingu i kolejnym etapie przygotowań do wiosennej batali o ligowe punkty piłkarze Górnika 09 Mysłowice spisali się bardzo dobrze i wygrali 3:2 z silnym IV ligowym Gwarkiem Ornontowice, wynik mimo, iż mało istotny w tym spotkaniu po prostu cieszy i napawa optymizmem.
Czytaj więcej...


IV ligowy sprawdzian


Piłkarze Górnika 09 Mysłowice pod okiem trenera Huberta Wilka intensywnie przygotowywują się do rundy rewanżowej. Jeszcze wśród kibiców nieopadły echa sparingowego Śląsko-Zagłębiowskiego Klasyku a zawodnicy Kociny ponownie wybiegną na boisko, tym razem czeka ich bardzo ciężki sprawdzian bowiem ,,zero-dziewiątka" zmierzy się z mocnym IV ligowym Gwarkiem Ornontowice.
Czytaj więcej...


Mało sportowy Klasyk


Przedwcześnie zakończył się sparingowy Śląsko-Zagłębiowski Klasyk pomiędzy Górnikiem 09 Mysłowice a AKS-em Niwka Sosnowiec z powodu przepychanek między zawodnikami przez które także wcześniej sędzia przerywał zawody, nie brakowało też ostrych i brutalnych zagrań.
Sportowo spotkanie nie stało na dobrym poziomie.

Czytaj więcej...


W niedzielę sparing z Niwką Sosnowiec!


W niedzielę piłkarze Górnika 09 Mysłowice rozegrają kolejny sparing, tym razem Kocina zmierzy się w Śląsko-Zagłębiowskim Klasyku z AKS-em Niwka Sosnowiec!
Czytaj więcej...


Kolejne remonty i pozytywne zmiany na Kocinie!


W końcu zaczęła układać się współpraca z MOSiR-em Mysłowice tak jak powinno to wyglądać. W budynku klubowym kolejne remonty i zmiany wizerunkowe a pierwszy zespół ma także nowe stroje! Mamy z czego się cieszyć!
Czytaj więcej...


Remisowy trzeci sparing


Po dobrej pierwszej i bardzo dobrej drugiej połowie Górnik 09 Mysłowice zremisował 2:2 w trzecim meczu kontrolnym tej zimy z wyżej notowaną Pogonią Nowy Bytom.
Czytaj więcej...


W środę kolejny sparing


W najbliższą środę piłkarze Górnika 09 Mysłowice zmierzą się w kolejnym meczu kontrolnym z kolejnym dobrym i wymagającym rywalem, tym razem Kocina próbować swoich sił będzie z zdobywcą Pucharu Polski w podokręgu oraz rewelacją ligi okręgowej-Pogonią Nowy Bytom.
Czytaj więcej...


Kolejna sparingowa lekcja


Górnik 09 Mysłowice przegrał w sparingu 2:4 z Victorią Jaworzno aczkolwiek wynik nie jest adekwatny do wydarzeń boiskowych.
Co ważne gra Kociny była dobra.

Czytaj więcej...


Z Vicią w niedzielę!


W najbliższą niedzielę przygotowywujący się do rundy rewanżowej piłkarze niepokonanego lidera rozgrywek Górnika 09 Mysłowice zmierzą się w drugim sparingu tym razem z mocnym zespołem Victorii Jaworzno.
Czytaj więcej...


Dobra gra w pierwszym sparingu


Po dobrym meczu piłkarze Górnika 09 Mysłowice minimalnie przegrali wyrównany pojedynek z wyżej notowaną Siemianowiczanką Siemianowice Śląskie 3-4.
Mimo przegranej sparing trzeba zaliczyć na duży plus.

Czytaj więcej...


Zaczynamy gry kontrolne


Przygotowywujący się do rundy rewanżowej piłkarze Górnika 09 Mysłowice jutrzejszym sparingiem rozpoczną cykl gier kontrolnych a w Chorzowie zmierzą się z Siemianowiczanką Siemianowice Śląskie.
Czytaj więcej...


Trwają zimowe przygotowania


Trwają zimowe przygotowania do rundy rewanżowej sezonu 2016/17, przypomnijmy, iż Górnik 09 Mysłowice po rudzie jesiennej z kompletem zwycięstw prowadzi w ligowej tabeli. W rozwinięciu przedstawiamy terminy gier kontrolnych oraz informacje kadrowe.
Czytaj więcej...


50 lat podokręgu Katowice!


W tym roku Śląski Związek Piłki Nożnej podokręg Katowice świętuje 50 lat istnienia!
Zachęcamy do zobaczenia materiału video przygotowanego przez podokręg, a w nim min. mowa o Naszej Kocinie ;)


KLIKNIJ TUTAJ ABY ZOBACZYĆ FILM


Dotacje finansowe na 2017 rok przyznane!


Urząd miasta Mysłowice przyznał dotacje dla klubów i instytuacji sportowych w Mysłowicach na 2017r., łącznie przyznano 850 000 zł.
Wsparcie finansowe otrzymał także Górnik 09 Mysłowice.

Czytaj więcej...


Plan przygotowań


W rozwinięciu przedstawiamy plan przygotowań Górnika 09 Mysłowice do rundy wiosennej oraz listę sparing partnerów Kociny.
Czytaj więcej...


Jak Kocina robi awans to z rozmachem!


Jak pokazują lata ubiegłe jeżeli piłkarze Górnika 09 Mysłowice wywalczyli awans do wyższej klasy rozgrywkowej to robili to z rozmachem całkowicie dominując rozgrywki i nie przegrywając ani jednego meczu w sezonie! Czy w tym razem będzie podobnie?! Wszystko jest na jak najlepszej drodze by awansować w imponującym stylu bowiem po rundzie jesiennej Kocina prowadzi z kompletem zwycięstw i sporą ilością punktów przewagi!
Czytaj więcej...


Życzenia z okazji Barbórki!


Drodzy Górnicy!
Redakcja serwisu www.KOCINA.com.pl życzy Wam wszelakiej pomyślności, lżejszej roboty, więcej pieniędzy, aby kopalnie fedrowały jeszcze przez długie długie lata, tyle samo wyjazdów co zjazdów.
Bóg niech Wam błogosławi a Święta Barbara niech czuwa nad Wami i Waszymi rodzinami!
Serdeczne życzenia również dla byłych górników oraz ludzi związanych z górnictwem a także dla wszystkich piłkarzy Górnika 09 Mysłowice. Pamiętamy także o wszystkich zmarłych zwłaszcza tych tragiczne górnikach...
Szczęść Boże!


Treningi rocznika 2009 i młodsi


Klub Sportowy Górnik 09 Mysłowice informuje, iż treningi dla dzieci z rocznika 2009 i młodsi odbywają się w poniedziałki i piątki o godzinie 16:00 w hali ,,Siła" na Janowie przy ul. Jasińskiego.
Osoba kontaktowa: Paweł Małolepszy, nr. tel.: 572-151-420


To była runda Górnika 09!!!


Bez wątpienia to była bardzo udana runda dla piłkarzy Górnika 09 Mysłowice bowiem podopieczni trenera Huberta Wilka wygrali wszystkie mecze ligowe!
Zachęcamy do przeczytania podsumowania rundy jesiennej w wykonaniu zawodników Kociny.

Czytaj więcej...


Podsumowanie rundy jesiennej


Spoglądając na tabelę oraz wyniki w rundzie jesiennej Katowickiej A-klasy można stwierdzić jedno: to była runda Górnika 09 Mysłowice! Kocina całkowicie zdominowała rozgrywki, wygrała wszystkie spotkania zdobywając przy tym 70 bramek! Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" ma aż 14 punktów przewagi nad pierwszym nie premiowanym awansem miejscem!
Czytaj więcej...


Podsumowanie 13 kolejki


Co wydarzyło się podczas 13 kolejki ligowej a zarazem ostatniej kolejki w rundzie jesiennej Katowickiej klasy A z udziałem Górnika 09 Mysłowice? Przeczytaj krótką analizę!
Czytaj więcej...


Kto tak pięknie gra?! KOCINA!!!


Piłkarze Górnika 09 Mysłowice w sobotę potwierdzili swoją całkowitą dominację w lidze i wygrali 13 mecz z rzędu a za razem ostatni w rundzie jesiennej! Tym razem podopieczni trenera Huberta Wilka w Katowicach roznieśli zespół Hetmana 22 Katowice i wygrali 8:0!!!
Czytaj więcej...


Pogrom na koniec rundy!


Piłkarze Górnika 09 Mysłowice w ostatnim meczu rundy jesiennej pokonali w Katowicach po czterech bramkach Wojtka Kowalskiego, trzech trafieniach Marcina Jaszczuka oraz jednym Marka Kurtoka 8:0 drużynę Hetmana 22.
Relacja niebawem.Zapowiedź 13 kolejki


W najbliższy weekend zostanie rozegrana kolejna, 13 ostatnia już w rundzie jesiennej kolejka ligowa Katowickiej klasy A z udziałem Górnika 09 Mysłowice.
Czytaj więcej...


Ostatni mecz rundy jesiennej


W sobotę piłkarze Górnika 09 Mysłowice udadzą się do Katowic na ostatni mecz ligowy w rundzie jesiennej. Tym razem podopieczni Huberta Wilka zmierzą się z ostatnim w tabeli Hetmanem 22 Katowice.
Czytaj więcej...


Mecz PlusLigi!


W sobotę redakcja portalu KOCINA.com.pl została zaproszona na mecz PlusLigi (najwyższa klasa rozgrywkowa siatkówki w Polsce) pomiędzy GKS-em Katowice a obecnym mistrzem Polski ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.
Emocji nie brakowało...

Czytaj więcej...


Podsumowanie 12 kolejki


Co wydarzyło się podczas 12 kolejki ligowej Katowickiej klasy A z udziałem Górnika 09 Mysłowice? Przeczytaj krótką analizę!
Czytaj więcej...


Wygrana w strugach deszczu


Piłkarze Górnika 09 Mysłowice wygrali kolejne spotkanie, Kocia wygrała 12 raz z rzędu i jest niepokonana w rozgrywkach ligowych! Tym razem podopieczni Huberta Wilka pokonali 3:0 zespół MK Górnik Katowice.
Czytaj więcej...


Wygrana 3:0


Piłkarze Górnika 09 Mysłowice pokonali MK Górnik Katowice 3:0 aczkolwiek okazji do zdobycia gola było dużo więcej.
Relacja niebawem.


Zapowiedź 12 kolejki


W najbliższy weekend zostanie rozegrana kolejna, 12 już kolejka ligowa Katowickiej klasy A z udziałem Górnika 09 Mysłowice.
Czytaj więcej...


Z eMKą w niedzielę!


W niedzielę piłkarze Górnika 09 Mysłowice zmierzą się z słabiutkim zespołem MK Górnik Katowice. Jaki padnie wynik w starciu najlepszego zespołu ligi z przed ostatnim? Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie Kociny.
Czytaj więcej...


Podsumowanie 11 kolejki


Co wydarzyło się podczas 11 kolejki ligowej Katowickiej klasy A z udziałem Górnika 09 Mysłowice? Przeczytaj krótką analizę!
Czytaj więcej...


Wygrana po walce!


Piłkarze Górnika 09 Mysłowice zasłużenie wygrali w Katowicach z 1.FC 5:0! Pierwsza połowa była wyrównana i zacięta a w drugiej części gry Kocina zdominowała rywala aplikując ,,tylko" cztery gole. Tym samym Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" wygrała 11 mecz ligowy z rzędu!
Czytaj więcej...


Brawo Kocina!


Piłkarze Górnika 09 Mysłowice nie zwalniają tempa i wygrali kolejny, 11 już z rzędu mecz! Tym razem w Katowicach po walecznej pierwszej i bardzo dobrej drugiej połowie zdeklasowali 1.FC Katowice wygrywając 5:0!
Relacja niebawem.


Zapowiedź 11 kolejki


W najbliższy weekend zostanie rozegrana kolejna, 11 już kolejka ligowa Katowickiej klasy A z udziałem Górnika 09 Mysłowice.
Czytaj więcej...


Czas na byłego wicemistrza Polski!


W najbliższą sobotę Górnik 09 Mysłowice zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z zespołem 1.FC Katowice, które aktualnie plasuje się na siódmym miejscu i do Kociny traci, aż 16 pkt!
Czytaj więcej...


DZIĘKUJEMY!!!


Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim, którzy oddali głos w Mysłowickim Budżecie Obywatelskim na Nasz projekt ,,Boisko dla Mysłowic", którego celem jest budowa pełnowymiarowego boiska piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią oraz oświetleniem.
W obecnej chwili trwa liczenie głosów a wyniki poznamy już 5 listopada.
Jeszcze raz dziękujemy za WSZYSTKIE ODDANE GŁOSY! JESTEŚCIE WIELCY!Wygrywamy walkowerem!


Śląski Związek Piłki Nożnej podokręg Katowice zweryfikował zawody pomiędzy Górnikiem 09 Mysłowice a Stadionem Śląskim Chorzów jako walkower 4:0 na korzyść Mysłowickiej ,,zero-dziewiątki" za wystąpienie nieuprawnionego zawodnika w zespole Stadionu Śląskiego.
Przypomnijmy, iż na boisku lepsza okazała się Kocina która wygrała 3:0.Wydostać Kacperka z uścisku raka!!!


Zwrócono się do Nas z prośbą o pomoc, nie mogliśmy odmówić! Dwu letni Kacper jest chory na nowotwór złośliwy oka, tzw. siatkówczak. Nie tak dawno wspólnie pomogliśmy uzbierać potrzebne środki na rzecz Tymonka także chorego na ,,siatkówczka". Mamy nadzieję, że i tym razem nie zawiedziecie! Dla Nas to nie wiele a dla Kacperka szansa na przeżycie! Czasem warto coś poświęcić i pomóc, choćby przekazać tylko albo aż 5 zł - gdyby każdy dał 5 zł to momentalnie udało by się uzbierać konieczną kwotę!
Po szczegółowe informacje na temat podopiecznego fundacji ,,Sie pomaga" oraz pomocy zapraszamy TUTAJPodsumowanie 10 kolejki


Co wydarzyło się podczas 10 kolejki ligowej Katowickiej klasy A z udziałem Górnika 09 Mysłowice? Przeczytaj krótką analizę!
Czytaj więcej...


Spokojne i bezproblemowe zwycięstwo!


Górnik 09 Mysłowice w meczu z Uranią II Ruda Śląska prowadził już od 50 sekundy! Kocina w pełni kontrolowała przebieg meczu, dominowała i strzeliła ,,zaledwie" sześć goli, niewykorzystując kilku 100% sytuacji. Ostatecznie Mysłowicka ,zero-dziewiątka" pewnie wygrała 6:1.
Czytaj więcej...


Tak miało być!


Piłkarze Górnika 09 Mysłowice pewnie i łatwo pokonali rezerwy Uranii Ruda Śląska 6:1. Kocina mecz kontrolowała od samego początku a prowadziliśmy już od 50 sekundy.
Relacja niebawem.Ograć rezerwy Uranii Ruda Śląska!


W sobotę na Gwarków 13 przyjedzie dziewiąty zespół Katowickiej A-klasy czyli, rezerwy Uranii Ruda Śląska wzmocniona zawodnikami z pierwszego zespołu. Czy rozpędzony Górnik 09 Mysłowice wysoko pokona kolejnego rywala?
Czytaj więcej...


Relacja video!


Gorąco zachęcamy do zobaczenia relacji video wraz z komentarzem oraz wywiadami z trenerami obu zespołu z niedzielnego hitowego pojedynku pomiędzy Strażakiem Mikołów a Górnikiem 09 Mysłowice w wykonaniu telewizji podokręgu Katowice.
Przypomnijmy, iż na boisku w Mikołowie lepsza okazała się Kocina która wygrała 3:5.

KLIKNIJ TUTAJ ABY ZOBACZYĆ RELACJĘ


Podsumowanie 9 kolejki


Co wydarzyło się podczas 9 kolejki ligowej Katowickiej klasy A z udziałem Górnika 09 Mysłowice? Przeczytaj krótką analizę!
Czytaj więcej...


Nie dla Nas jest porażki smak!!!


Spotkanie lidera z wiceliderem zapowiadane było jako hit rundy jesiennej, miało być dobre widowisko, dużo emocji, goli i tak też było! A piłkarze Górnika 09 Mysłowice nie pozostawili złudzeń rywalowi złudzeń kto jest lepszy i najlepszy w lidze i zasłużenie pokonali 5:3 zespół Strażaka Mikołów mimo, iż prowadzili już 5:1.
Kocina wygrała dziewiąty mecz z rzędu i na ligowych boiskach jest niepokonana!

Czytaj więcej...


Strażak pokonany!!!


Górnik 09 Mysłowice po emocjonującym, pełnym walki spotkaniu wygrał w Mikołowie z wiceliderem 3:5! Przewaga Kociny nad Strażakiem to już 8 pkt!
Relacja niebawem.


Sobotnie wyniki i sytuacja w tabeli


W dniu dzisiejszym została rozegrana część 9 kolejki, dzięki korzystnym wynikom w walce o Mistrzostwo pozostaje w zasadzie tylko Górnik 09 Mysłowice, Strażak Mikołów oraz UKS Szopienice a już jutro Kocina o godzinie 11:00 zmierzy się w Mikołowie z zespołem Strażaka.
Czytaj więcej...


Relacja video


Zachęcamy do zobaczenia relacji video z komentarzem wraz z wywiadami z meczu Górnik 09 Mysłowice vs. Stadion Śląski Chorzów w wykonaniu telewizji podokręgu Katowice.
KLIKNIJ TUTAJ ABY ZOBACZYĆ RELACJĘ


Zapowiedź 9 kolejki


W najbliższy weekend zostanie rozegrana kolejna, 9 już kolejka ligowa Katowickiej klasy A z udziałem Górnika 09 Mysłowice.
Czytaj więcej...


Starcie ligowych gigantów!


W niedzielę na boisku w Mikołowie rozegrany zostanie bez wątpienia hit rundy jesiennej! Miejscowy Strażak, który jest wiceliderem rozgrywek podejmować będzie jak dotąd niepokonanego lidera, Górnika 09 Mysłowice.
Stawka meczu ogromna!

Czytaj więcej...Nie ma mocnych na Kocinę!


Patrząc na miejsce Górnika 09 Mysłowice w tabeli, na punkty, na bilans meczy oraz bilans bramkowy jak się tu nie cieszyć?! Nic dodać nić ująć, mamy powód do dumy!
Relacja video!!


Zachęcamy do zobaczenia relacji video z sobotniego wygranego 4:0 meczu Górnika 09 Mysłowice z zespołem Stadionu Śląskiego Chorzów.
Relacja w wykonaniu telewizji Naszego rywala.

KLIKNIJ TUTAJ ABY ZOBACZYĆ RELACJĘ!


Głosowanie czas start!
Ruszyło głosowanie w ramach Mysłowickiego Budżetu Obywatelskiego! WALCZYMY o boisku ze sztuczną nawierzchnią oraz oświetleniem! Walczymy o lepsze warunki do treningów dla Mysłowickich dzieci i młodzieży!
Czytaj więcej...


Podsumowanie 8 kolejki


Co wydarzyło się podczas 8 kolejki ligowej Katowickiej klasy A z udziałem Górnika 09 Mysłowice? Przeczytaj krótką analizę!
Czytaj więcej...


Górnik 09 na czwórkę z plusem!


Mimo deszczowej i chłodnej jesiennej pogody piłkarze Górnika 09 Mysłowice rozgrzewali swoich kibiców ładną i dobrą grą oraz czterema trafieniami do siatki rywala. Kocina wygrała, zainkasowała kolejne trzy punkty i bezdyskusyjnie przewodzi w ligowej stawce pewnie zmierzając po awans!
Czytaj więcej...


Brawo Kocina!


Piłkarze Górnika 09 Mysłowice pokonali 4:0 młody i waleczny zespół Stadionu Śląskiego Chorzów wygrywając po raz ósmy z rzędu w lidze!
Relacja niebawem.Zapowiedź 8 kolejki


W najbliższy weekend zostanie rozegrana kolejna, 8 już kolejka ligowa Katowickiej klasy A z udziałem Górnika 09 Mysłowice.
Czytaj więcej...


Zwyciężyć Stadion Śląski!


W sobotę na Kocine zawita młody zespół Stadionu Śląskiego Chorzów, który w ligowej tabeli jest dopiero na 10 miejscu.
Czytaj więcej...


Już w poniedziałek rusza głosowanie MBO!


Już w poniedziałek rusza głosowanie w ramach Mysłowickiego Budżetu Obywatelskiego-dzięki Tobie w Mysłowicach może powstać profesjonalne boisko ze sztuczną nawierzchnią oraz oświetleniem, boisko z którego przez całą dobę i cały rok będzie można korzystać!
Czytaj więcej...


Boisko dla Mysłowic!


Dzięki Tobie w Mysłowicach może powstać nowoczesne boisko piłkarskie z sztuczną nawierzchnią oraz z oświetleniem! Zagłosuj na Nasz projekt w Mysłowickim Budżecie Obywatelskim!
Czytaj więcej...


Podsumowanie 7 kolejki


Co wydarzyło się podczas 7 kolejki ligowej Katowickiej klasy A z udziałem Górnika 09 Mysłowice? Przeczytaj krótką analizę!
Czytaj więcej...


Victoria na Victorii!


Piłkarze Górnika 09 Mysłowice chwilowy spadek formy zażegnali i w Katowicach po genialnym meczu zdemolowali Victorię Katowice aplikując rywalowi aż 9 goli!!!
Kocinę do wysokiego zwycięstwa poprowadził Marcin Jaszczuk, który na listę strzelców wpisał się, aż pięcio krotnie!!!

Czytaj więcej...


Wrócili!


Piłkarze Górnika 09 Mysłowice po dwóch słabych spotkaniach zagrali bardzo dobre zawody, dominowali i zasłużenie wygrali w Katowicach z Victorią 9:1!
Relacja niebawem.


Zapowiedź 7 kolejki


W najbliższy weekend zostanie rozegrana kolejna, 7 już kolejka ligowa Katowickiej klasy A z udziałem Górnika 09 Mysłowice.
Czytaj więcej...


Wrócić na właściwe tory!


Już w sobotę podopieczni Huberta Wilka spróbują powrócić i wierzymy, że wrócą na właściwe tory i ponownie zaczą grać bardzo dobrze a przy okazji zrehabilitują kibicą dwa słabe spotkania w tym ostatnią sromotną porażkę w ćwierćfinale Pucharu Polski.
Czytaj więcej...


Koniec przygody z Pucharem Polski


Do Rudy Śląskiej Górnik 09 Mysłowice jechał po zwycięstwo i awans do półfinału Pucharu Polski, szanse na sukces jak najbardziej realne. Po pierwszej połowie nic nie zwiastowało takiej katastrofy mimo dwóch fatalnych błędów bramkarza po której straciliśmy gole. Niestety w drugiej części ćwierćfinałowego pojedynku popełniliśmy zbyt dużo błędów które bezlitośnie wykorzystywał czołowy zespół ligi okręgowej...
Czytaj więcej...


Półfinał nie dla Kociny...


Po pierwszej połowie nikt nie spodziewał się, aż takiej katastrofy, Kocina zagrała słabo zabrakło kilku zawodników oraz zagrało kilku którzy do tej pory grali bardzo mało a naszym rywalem był bardzo mocny i zorganizowany przeciwnik z Ligi Okręgowej. Trzeba dodać, że nie taka cudowana gra jak własne błędy min. bramkarzowi piłka dwa razy uciekła z rąk sprawiły, że wynik jest taki a nie inny.
Relacja za kilka minut.


Po awans do półfinału!


Piłkarze Górnika 09 Mysłowice udadzą się we wtorkowe popołudnie do Rudy Śląskiej gdzie w meczu ćwierćfinału Pucharu Polski powalczą o awans do półfinału z Pogonią II Nowy Bytom.
Czytaj więcej...


Podsumowanie 6 kolejki


Co wydarzyło się podczas 6 kolejki ligowej Katowickiej klasy A z udziałem Górnika 09 Mysłowice? Przeczytaj krótką analizę!
Czytaj więcej...


Kocina niepokonana! Kolejna wygrana!


Mimo słabszego występu podopieczni Huberta Wilka byli stroną przeważającą i zespół Górnika 09 Mysłowice zasłużenie wygrał 5:2 z rezerwami AKS-u Mikołów.
Czytaj więcej...


Kolejna wygrana!


Piłkarze Górnika 09 Mysłowice rozegrali słabsze sptkanie, jadnak byli lepsi i zasłużenie wygrali 5:2 tym samym Kocina wygrała po raz szósty z rzędu w lidze, ósmy w sezonie a po sześciu kolejkach mamy zdobytych, aż 30 bramek!
Relacja niebawem.


Zapowiedź 6 kolejki


W najbliższy weekend zostanie rozegrana kolejna, 6 już kolejka ligowa Katowickiej klasy A z udziałem Górnika 09 Mysłowice.
Czytaj więcej...


Cel na sobotę? 3 pkt!


W sobotę na własnym stadionie zawodnicy Górnika 09 Mysłowice zmierzą się z rezerwami AKS-u Mikołów, cel jest oczywiście jeden: 3 pkt!
Na ,,papierze" Kocina nie powinna mieć problemów z pokonaniem Mikołowskich rezerwistów.

Czytaj więcej...


Prosimy o pomoc!


Drodzy kibice, sympatycy Górnika 09 Mysłowice oraz czytelnicy Naszej strony dziękujemy Wam za udział w ankiecie, jesteśmy pozytywnie zaskoczeni i bardzo Wam wdzięczni, że aż 80% pozytywnie oceniło Naszą pracę co daje dodatkową motywację!
Prosimy Was także o pomoc i napisanie do Nas maila na redakcja@kocina.com.pl z oceną i opinią pracy całej redakcji i całko kształtu serwisu www.KOCINA.com.pl.
Może być anonimowo jesteśmy otwarci na Wasze, aby szczere opinie.
Pokaże Nam to nad czym musimy popracować, co udoskonalić i zobaczymy co Wam się podoba :) Gorąco prosimy o to, bo aby się rozwijać i zmieniać na lepsze musimy wiedzieć w jakim kierunku, bo robimy to DLA WAS! ;)


Boisko dla Mysłowic!


Dzięki Tobie w Mysłowicach może powstać nowoczesne boisko piłkarskie z sztuczną nawierzchnią oraz z oświetleniem! Zagłosuj na Nasz projekt w Mysłowickim Budżecie Obywatelskim!
Czytaj więcej...


Podsumowanie 5 kolejki


Co wydarzyło się podczas 5 kolejki ligowej Katowickiej klasy A z udziałem Górnika 09 Mysłowice? Przeczytaj krótką analizę!
Czytaj więcej...


Górnik 09 zmiażdżył rywala!


Kapitalnie na wyjeździe zagrali piłkarze Górnika 09 Mysłowice i dosłownie zmiażdżyli trzeci w ligowej tabeli zespół Kolejarza 24 Katowice trafiając do bramki rywala aż ośmio krotnie!
Czytaj więcej...


Strzelanina w Katowicach!!!


Piłkarze Górnika 09 Mysłowice zagrali fantastyczne spotkanie a przy okazji urządzili sobie ,,piłkarską" strzelaninę trafiając do bramki trzeciego w tabeli Kolejarza 24 Katowice (na Jego terenie) aż ośmio krotnie!
Relacja z tego spotkania niebawem.


Prosimy o udział w ankiecie!


Redakcja serwisu www.KOCINA.com.pl zwraca się z prośbą o udział w ankiecie i ocenienie pracy serwisu co jest dla Nas bardzo ważne.
Prosimy o wzięcie pod uwagę częstotliwości dodawania artykułów, zawartych informacji, konkursy itp. Prosimy mieć na uwadze, iż serwis prowadzą nie zawodowi dziennikarze a pasjonaci sportu i kibice Górnika 09 Mysłowice.
Ankieta dostępna na stronie www.KOCINA.com.pl po prawej stronie serwisu pod wstawkami z portalu Facebook.


Zapowiedź 5 kolejki


W najbliższy weekend zostanie rozegrana kolejna, 5 już kolejka ligowa Katowickiej klasy A z udziałem Górnika 09 Mysłowice.
Czytaj więcej...


W sobotę Kolejarz 24!


W sobotę Kocina rozegra kolejne ligowe spotkanie, tym razem na wyjeździe, a dokładniej w Katowicach piłkarze Górnika 09 rywalizować będą z Kolejarzem 24.
Czytaj więcej...


SportowaSilesia.pl patronem Górnika 09!


Miło nam poinformować, iż serwis SportowaSilesia.pl został patronem medialnym Górnika 09 Mysłowice!
Od dzisiaj na ww portalu spotkacie Państwo informacje na temat Kociny i Katowickiej A-klasy oraz wiele innych ciekawych artykułów ze świata Śląskiego sportu.
Zachęcamy do odwiedzenia strony Naszego nowego patrona!

Kliknij TUTAJ i przenieś się na stronę!


Znamy pary ćwierćfinału Pucharu Polski!


Znamy termin kiedy zostanie rozegrany ćwierćfinał Pucharu Polski w podokręgu Katowice, znam także wszystkie pary. Przypominamy, że do ćwierćfinału awansowała także Kocina która broni Pucharu Polski.
Czytaj więcej...


Podsumowanie 4 kolejki


Co wydarzyło się podczas 4 kolejki ligowej Katowickiej klasy A z udziałem Górnika 09 Mysłowice? Przeczytaj krótką analizę!
Czytaj więcej...


Nie ma mocnych na Kocinę!


Fantastyczne pierwsze 30 minut w wykonaniu Górnika 09, później dobry, wyrównany i emocjonujący mecz, ostatecznie lepsza okazała się Kocina wygrywając z wiceliderem 3:2, tym samy to właśnie Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" jest samodzielnym liderem oraz jedynym niepokonanym zespołem w lidze!
Czytaj więcej...


UKS pokonany!


Zawodnicy Górnika 09 Mysłowice pokonali po bardzo emocjonującym i ciekawym spotkaniu wicelidera z Szopienic 3:2. Tym samym Kocina jest jedynym niepokonanym zespołem w lidze.
Relacja niebawem.


Zapowiedź 4 kolejki


W najbliższy weekend zostanie rozegrana kolejna, 4 już kolejka ligowa Katowickiej klasy A z udziałem Górnika 09 Mysłowice.
Czytaj więcej...


Zmiana godziny meczu!


UWAGA!
W związku z organizacją festynu ,,Sportowa sobota" na stadionie Kociny, meczy ligowy pomiędzy Górnikiem 09 a UKS-em Szopienice zostaje przełożony o godzinę później, czyli rozpocznie się o godzinie 17:00!


Kolejny ciężki mecz


Przed zawodnikami Górnika 09 kolejny cięzki mecz, tym razem do Mysłowic przyjedzie niespodziewany wicelider UKS Szopienice.
Czytaj więcej...


Górnik Wesoła wchłonięty przez Kocinę!


Górnik 09 Mysłowice wchłoną Górnik Wesoła! Dzięki temu w obecnej chwili w Mysłowickiej ,,zero-dziewiątce" szkoli się ponad 100 młodych adeptów piłki nożnej a mamy także zgłoszone dwie drużyny juniorów oraz nowy obiekt treningowy.
Czytaj więcej...


Kocina w ćwierćfinale Pucharu Polski!


Dobre spotkanie, kontrolowane od początku do końca przez graczy Górnika 09, zasłużona wygrana 2:0 z Spartą Katowice i awans do ćwierćfinału Pucharu Polski!
Czytaj więcej...


Gramy dalej!


Górnik 09-Sparta 2:0
Zawodnicy Górnika 09 Mysłowice od początku do końca przeważali i mecz w pełni kontrolowali, ostatecznie ograli 2:0 faworyzowaną Spartę Katowice 2:0 i to Kocina zagra w ćwierćfinale Pucharu Polski!
Relacja niebawem.

1/8 Pucharu Polski


Już we wtorek 6 września na własnym stadionie Górnik 09 Mysłowice powalczy w meczu 1/8 Pucharu Polski w podokręgu z zespołem Sparty Katowice.
Czytaj więcej...


Podsumowanie 3 kolejki


Co wydarzyło się podczas 3 kolejki ligowej Katowickiej klasy A z udziałem Górnika 09 Mysłowice? Przeczytaj krótką analizę!
Czytaj więcej...


Jastrząb pokonany!


Oba zespoły stworzyły świetne widowisko, wiele emocji, walki i pięknych akcji. Ostatecznie to Górnik 09 Mysłowice wygrał zasłużenie 2:1, jednak wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu.
Czytaj więcej...


Batalia z Bielszowicami wygrana!


Górnik 09 Mysłowice po bardzo dobrym spotkaniu, stojącym na wysokim poziomie, po meczu pięknej walki wygrał zasłużenie z kontrkandydatem do awansu Jastrząbem Bielszowice 2:1. Piłkarze obu ekip stworzyli dobre widowisko.
Relacja za kilka minut.


Zapowiedź 3 kolejki


W najbliższy weekend zostanie rozegrana kolejna, 3 już kolejka ligowa Katowickiej klasy A z udziałem Górnika 09 Mysłowice.
Czytaj więcej...


Rozstrzygnięcie konkursu


Znamy już wyniki konkursu w którym to do wygrania były trzy karnety na wszystkie mecze ligowe Górnika 09 Mysłowice rozgrywane na stadionie Kociny. Ponad to podajemy także prawidłowe odpowiedzi.
Czytaj więcej...


Wygrać z Bielszowickim Jastrząbem!


Już w sobotę na własnym stadionie Górnik 09 Mysłowice powalczy o kolejne ligowe punkty, tym razem podopieczni trenera Huberta Wilka zmierzą się z kontrkandydatem do awansu Jastrząbem Bielszowice.
Czytaj więcej...


110 lat Lechii 06 Mysłowice!


3 września starsza ,,siostra" Kociny czyli, Lechia 06 Mysłowice będzie obchodzić aż 110 lecie klubu! Z tej okazji odbędą się uroczyste obchody, min. mecz oldboji Lechii 06 pomiędzy oldbojami Górnika 09 Mysłowice.
Czytaj więcej...


Podsumowanie 2 kolejki


Co wydarzyło się podczas 2 kolejki ligowej Katowickiej A-klasy? Przeczytaj krótką analizę!
Czytaj więcej...


Zwycięstwo Kociny w upale!


Bardzo dobry mecz, wiele akcji, sporo niewykorzystanych, ambitna i dobra gra zawodników Kociny, dużo aktywności na boisku mimo lejącego się z nieba żaru i zasłużona wygrana.
Czytaj więcej...


Niedzielny mecz Kociny


W niedzielę o godzinie 12:00 w Siemianowicach Śląskich Górnik 09 Mysłowice rozegra kolejny mecz ligowy, tym razem Kocina zmierzy się z rezerwami Siemianowiczanki.
Czytaj więcej...


Zespoły Górnika Wesoła na Kocinie!


Na mocy porozumienia zawartego pomiędzy Prezydentem Miasta Mysłowice panem Edwardem Lasokiem, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Mysłowicach oraz Klubem Sportowym Górnik 09 Mysłowice popularna Kocina przejęła wszystkie drużyny oraz obiekt należący do Górnika Wesoła.
Czytaj więcej...


Konkurs! Do wygrania karnety!


Uwaga konkurs! Do wygrania trzy karnety na wszystkie mecze ligowe Górnika 09 Mysłowice rozgrywane na stadionie Kociny w obecnym sezonie!
Czytaj więcej...


Rozwijana trawa w rolkach na Kocinie!


W poniedziałek na płycie głównej stadionu Górnika 09 Mysłowice, w kilku miejscach została wyłożona nowa trawa w rolkach.
Czytaj więcej...


Kocina bezlitosna!


Zawodnicy Mysłowickiej ,,zero-dziewiątki" nie mieli dzisiaj litości dla rywala, nie odpuścili i wbili beniaminkowi z Katowic, aż 8 goli. Przeciwnicy na drugą połowę już nie wyszli...
Czytaj więcej...


Kocina gromi rywala!


Górnik 09 Mysłowice rozegrał bardzo dobrą pierwszą połowę deklasując rywala, któremu zawodnicy Kociny zaaplikowali, aż 8 goli!
Piłkarze KP Katowice na drugą połowę już nie wyszli...
Relacja za parę minut.
Weekendowa inauguracja


W najbliższy weekend tj. sobotę i niedzielę 20 i 21 sierpnia Katowicka Klasa A zainauguruje tak długo wyczekiwane rozgrywki ligowe.
Czytaj więcej...


Ligę czas zacząć!


W najbliższą sobotę Górnik 09 Mysłowice zainauguruje rozgrywki ligowe, w pierwszym meczu na własnym stadionie Kocina zmierzy się z KP Katowice dla którego będzie to historyczny mecz bowiem rywale Mysłowickiej ,,zero-dziewiątki" po raz pierwszy zagrają w A-klasie.
Czytaj więcej...


Poznaj kadrę Górnika 09!


Znamy kadrę oraz sztab Górnika 09 Mysłowice na sezon 2016/17 na rundę jesienną. W kadrze jest, aż 24 zawodników!
Czytaj więcej...


Wygrana na inaugurację sezonu!


Górnik 09-Naprzód 2-0
Najlepiej sezon rozpocząć od wygranej i tak też zrobił Górnik 09 Mysłowice udanie inaugurując sezon, Kocina po meczu walki pokonała 2:0 Naprzód Lipiny w I rundzie Pucharu Polski i awansowała do 1/8 tych rozgrywek gdzie spotkamy się ze Spartą Katowice.
Czytaj więcej...


Gramy dalej!


Górnik 09 Mysłowice po meczu walki pokonał 2:0 wyżej notowany Naprzód Lipiny i awansował do 1/8 Puchar Polski!

Relacja niebawem


Końcówka prac remontowych


Wielkie remonty w budynku klubowym oraz na płycie glównej stadionu Górnika 09 praktycznie dobiegły końca. W artykule przedstawiamy dokładnie co zostało zrobione.
Czytaj więcej...


Zaczynamy!


Górnik 09 Mysłowice zaczyczna grę o stawkę! Już we wtorek pierwszy ważny mecz, na własnym stadionie Kocina zmierzy się z Naprzodem Lipiny w I rundzie Pucharu Polski.
Czytaj więcej...


Podsumowanie przygotowań


Czy przygotowania do nowego sezonu zespołu Górnika 09 Mysłowice można zaliczyć do udanych? Zdaje się że tak, jednak mecze o stawkę wszystko zweryfikują...
Czytaj więcej...


Brawo Kocina!


Górnik 09-Victoria 2-1
Po bardzo dobrym meczu jednym z najlepszych w ostatnich latach Górnik 09 Mysłowice wygrał 2:1 z Victorią Jaworzno, co ważne bardziej od wyniku cieszy dobra forma zawodników przed nadchodzącymi rozgrywkami o stawkę.
Czytaj więcej...


Z Victorią w piątek


Ostatni sparing Górnika 09 Mysłowice a zarazem próba generalna przed meczami o stawkę odbędzie się nie jak wcześniej planowano w sobotę lecz w piątek o godzinie 18:00 na stadionie Lechii 06 Mysłowice a rywalem Kociny będzie Victoria Jaworzno.
Czytaj więcej...


Transfery


W letnim oknie transferowym Górnik 09 Mysłowice nie próżnował i był bardzo aktywny. Do zespołu dołączyło kilku zawodników a większość z nich to wzmocnienia dające wiele jakości. Są także ,,ubytki" kadrowe.
Czytaj więcej...


Puchar Polski 2016


Śląski Związek Piłki Nożnej - podokręg Katowice ogłosił, iż we wtorek 16 sierpnia czyli, o tydzień wcześniej niż w latach poprzednich zostanie rozegrana I runda Pucharu Polski w podokręgu.
Znamy pary I rundy.

Czytaj więcej...


Sparingowa lekcja


Górnik 09-Ruch 2:4
Zespół Górnika 09 zagrał przyzwoicie, walczył, pracował, ale wybiegani i dobrze wyszkoleni juniorzy Ruchu Chorzów wygrali mając więcej szczęścia.
Czytaj więcej...


W piątek sparing z Ruchem Chorzów!


Zawodnicy Górnika 09 Mysłowice intensywnie trenują przygotowywując się do rozgrywek o stawkę. W piątek o godzinie 18:00 na stadionie Lechii 06 rozegrają kolejny sparing, tym razem z zespołem Ruchu Chorzów (CLJ), który wbrew pozorom będzie trudnym przeciwnikiem.
Czytaj więcej...


Skuteczna Kocina


Górnik 09-Spójnia
Kocina w środowe po południe rozegrała sparing i ponownie wygrała. Waleczna i co bardzo ważne skuteczna gra na tle dobrego rywala napawaja optymizmem przed nadchodzącymi rozgrywkami.
Czytaj więcej...


Kolejny wygrany sparing


Górnik 09-Spójnia 5:1
W środowym sparingu, po zaciętym i walecznym spotkaniu Kocina wygrała ze Spójnią Osiek 5:1. Cieszy dobra postawa i skuteczność strzelecka na tle solidnego rywala. Relacja niebawem.


Środowy sparing


W najbliższą środę tj. 03 sierpnia o godzinie 18:00 na stadionie Lechii 06 na Mysłowickiej Promenadzie Górnik 09 rozegra kolejny mecz kontrolny w letnim okresie przygotowawczym. Tym razem rywalem Kociny będzie występujący w IV lidze zespół Spójni Osiek.
Serdecznie zapraszamy!Kto kandydatem do awansu?


Strażak Mikołów, MK Górnik Katowice, Kolejarz 24 Katowice oraz Górnik 09 Mysłowice - czterech kandydatów do awansu do Ligi Okręgowej a tylko dwa miejsca premiowane awansem. Kto awansuje a kto zostanie w A-klasie? Może do walki o awans włączy się inny zespół?
Czytaj więcej...


Kocina na 6-stkę!


Górnik 09-Stal 6-1
Po bardzo dobrym spotkaniu Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" rozgromiła, aż sześć do jednego Stal Chełm Śląski. Cieszy dobra organizacja gry, solidna defensywa i co ważne znaczna poprawa w ofensywie. W zespole zagrali kolejni testowani zawodnicy.
Czytaj więcej...


Górnik Wesoła wycofuje się z rozgrywek i zawiesza swoją działalność?!


Jak informuje Śląski Związek Piłki Nożnej Klub Sportowy Górnik Wesoła wycofał się z rozgrywek ligowych i w najbliższym sezonie nie wystawi zespołu seniorów do rozgrywek! Jak udało Nam się dowiedzieć nie jest także jasna przyszłość startu w rozgrywkach drużyn dziecięcych i młodzieżowych a w kuluarach mówi się także o tym, ze Górnik Wesoła najprawdopodobniej zawiesi swoją działalność.
Mimo, że klub z Wesołej jest jednym z największych i odwiecznym rywalem Górnika 09 Mysłowice nie życzymy im takiego losu.W piątek Stal!


W piątkowy wieczór na stadionie Lechii 06 Mysłowice Kocina rozegra kolejny sparing, tym razem rywalem Górnika 09 będzie Stal Chełm Śląski.
Czytaj więcej...


Pierwszy sparing na plus!


W pierwszym sparingu w letnim okresie przygotowawczym Górnik 09 Mysłowice zasłużenie pokonał 2-1 po dobrej grze faworytwa do awansu do IV ligi MLKS Woźniki.
Czytaj więcej...


Wygrana w pierwszym sparingu


Górnik 09-Woźniki 2:1
W pierwszym meczu kontrolnym podopieczni Huberta Wilka zasłużenie wygrali z aspirującym do awansu do IV ligi MLKS Woźniki 2:1 aczkolwiek był to najniższy wymiar kary bo Kocina miała strasznie rozregulowane celowniki. Gra się ,,kleiła" i wyglądała dobrze.
Relacja w sobotę wieczorem.

Pierwszy sparing w sobotę!


W najbliższą sobotę tj. 23 lipca o godzinie 11:00 Górnik 09 Mysłowice zmierzy się na stadionie Lechii 06 Mysłowice z aspirującym do awansu do IV ligi MLKS Woźniki.
Czytaj więcej...


Znamy rywali oraz terminarz!


Już wiemy z kim będzie rywalizował Górnik 09 Mysłowice w sezonie 2016/17 o mistrzostwo klasy A! Znamy także szczegółowy terminarz oraz regulamin rozgrywek.
Czytaj więcej...


18 lipca rozpoczniemy przygotowania


W poniedziałek 18 lipca zawodnicy Górnika 09 Mysłowice powrócą po urlopach do treningów i rozpoczną przygotowania do nowego sezonu oraz zaczną rozgrywać gry kontrolne.
Czytaj więcej...


Czasem trzeba upaść na dno by odbić się od niego dużo dużo wyżej!


Na Kocinę spadła fala krytyki po spadku do A-klasy i trudno się temu dziwić.
Jednak po upadku na dno jest szansa się wybić dużo dużo wyżej i to Górnik 09 Mysłowice chce zrobić w tym sezonie! Czy w najbliższych miesiącach zobaczymy ,,odrodzenie" Mysłowickiej ,,zero-dziewiątki" nie tylko sportowe?

Czytaj więcej...


Nabór do Szkółki Piłkarskiej!


Górnik 09 Mysłowice ogłasza nabór do szkółki piłkaskiej działającej przy popularnej Kocinie!
Profesjonalny sprzęt oraz kadra trenerska. Nauka poprzez zabawę, dobra atmosfera i radość z gry...!
Przyjdź i spróbuj swoich sił, pamiętaj, że każdy kiedyś zaczynał, także Lewy, Kuba Błaszczykowski czy Grzegorz Krychowiak zaczynali swoją karierę w klubach z niższych lig.

Czytaj więcej...


Dlaczego spadliśmy?

Minęło kilka dni od zakończenia sezonu i spadku Górnika 09 Mysłowice do A-klasy. Był czas na spokojną analizę i podsumowanie minionego sezonu.
Czytaj więcej...


Kto awansował a kto spada?

Zostały już zakończone rozgrywki Ligi Okręgowej I grupy Katowickiej w sezonie 2015/16 z udziałem Górnika 09 Mysłowice. Do IV ligi awansował MKS Lędziny a co najmniej cztery zespoły spadną do A-klasy w tym Kocina...
Czytaj więcej...


Porażka na koniec...

Górnik 09-LKS 1-3
Kocina grała a Goczałkowice strzelały... Brawa dla rywala za skuteczność a zawodnicy Kociny jakby wykorzystali jedną szóstą swoich okazji to wygrali by bez problemu...
Czytaj więcej...


Pożegnanie z okręgówką....

W sobotę o godzinie 17:00 na własnym stadionie Górnik 09 Mysłowice rozegra mecz z wiceliderem rozgrywek LKS-em Goczałkowice, będzie to ostatni mecz w sezonie a zarazem ostatni mecz w lidze okręgowej, bowiem Kocina po 10 latach spada do A-klasy...


Porażka w upale

Sokół-Górnik 09 3-1
Żar lał się z nieba na boisko, w pierwszej połowie Kocina nie grała nic a w drugiej jak grała to brakowało i szczęści i wykończenia a po błędach w obronie traciliśmy bramki...
Czytaj więcej...


Ostatni wyjazd

W sobotę zawodnicy Górnika 09 Mysłowice rozegrają ostatni mecz wyjazdowy w tym sezonie a udadzą się do Woli na mecz z tamtejszym Sokołem. Początek spotkania o godzinie 17:00Tak miało być!

Górnik 09-MK 4-1
Kocina miała wygrać z MK Górnik Katowice i tak też się stało. Górnik 09 po dobrej grze zasłużenie wygrał 4:1 aczkolwiek wynik powinien być dużo, dużo wyższy. Jednak nie ma co narzekać ;)
Czytaj więcej...


100 lat Kocino!!!

Dzisiaj mija dokładnie 107 lat od chwili kiedy to ówczesny dytektor Kopalni Węgla Kamiennego ,,Mysłowice" założył Klub Sportowy Mysłowice 1909 czyli, obecnie Górnik 09 Mysłowice.
To już 107 lat od kiedy funkcjonuje popularna Kocina.Kocina wygrała!!!

Górnik 09-MK 4-1
Kocina pewnie pokonała MK Górnik Katowice 4:1, jednak mogło i powinno być zdecydowanie wyżej.
Relacja z tego spotkania niebawem.


Musimy wygrać!

W sobotę o godzinie 17:00 na własnym stadionie w Parku Zamkowym Górnik 09 Mysłowice powalczy o kolejne ligowe punkty, tym razem rywalizować będzie z MK Górnikiem Katowice.
Zachęcamy do przyjścia na mecz i wsparcia Kociny w tych trudnych chwilach! Pokażmy, że jesteśmy prawdziwymi kibicami, na dobre i na złe!


Porażka z Ogrodnikiem...

Spotkanie rozgrywane było na małym boisku, do którego dojeżdża się drogą polną a w szatniach nie ma nawet toalet. Mogliśmy wygrać, ale tradycyjnie graliśmy, traciliśmy bramki a niepotrafimy zachować zimnej krwi pod bramką przeciwnika i zdobyć goli...
Czytaj więcej...


Brak skuteczności Nas ,,zabija"...

Ogrodnik-Górnik 09 3:1
Kocina przegrała dość pechowo z Orodnikiem Cielmice, w meczu nie zabrakło także kontrowersji ze strony trójki sędziowskiej, nie zmienia to jednak faktu, że podopiecznym Huberta Wilka brakuje zimnej krwi bo niepotrafią wykorzystać nawet 100% sytuacji...
Relacja niebawem.


Po punkty do Cielmic

Już w środę o godzinie 18:00 Kocina rozegra kolejne ligowe starcie, tym razem rywalem Górnika 09 Mysłowice będzie zespół Ogrodnika Cielmice a spotkanie zostanie rozegrane na boisku Ogrodnika.
Przypomnijmy, iż jesienią przy Gwarków 13 Kocina wygrała aż 4:1.
Niemoc strzelecka...

Chcieliśmy bardzo, przeważaliśmy, prowadziliśmy grę a wyszło jak zawsze...
Czytaj więcej...


Nie tak miało być...

Górnik 09-Sparta 1-2
Po wyrównanym spotkaniu i głupio straconych bramkach a także wielu zmarnowanych dogodnych okazjach Kocina przegrała na własnym stadionie ze Spartą Katowice 1-2.
Relacja z tego spotkania niebawem.


Ograć Spartę!

W sobotę o godzinie 17:00 na własnym stadionie Kocina zmierzy się z Spartą Katowice.
Podczas tego meczu z powodu kontuzji nie zobaczymy Marcina Jaszczuka oraz Karola Ejdysa a pauzować za kartki będzie Mateusz Bryk, Marek Kurtok, Damian Łach, nie zobaczymy także Łukasza Kasprzyka.
Jesienią górą była Kocina, wygraliśmy wówczas 4:3 mimo, że przegrywaliśmy już 3-1.

ZAPRASZAMY do przyjścia na mecz!Cenny punkt

Górnik 09 Mysłowice zremisował bezbramkowo w Chorzowie z Wyzwoleniem. Zdobyliśmy cenny punkt z dobrym zespołem a powinniśmy trzy...
Czytaj więcej...


Remis w Chorzowie

Górnik 09 Mysłowice zremisował bezbramkowo na ciężkim terenie z Wyzwoleniem Chorzów. Z przebiegu gry to Kocina była lepszym zespołem, niestety podopieczni Huberta Wilka nie potrafili znaleźć sposób na zdobycie gola.
Relacja z tego spotkania niebawem.


Upragniona wygrana!

Górnik 09-Łąka 4:3

Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" zagrała w końcu tak jak najlepiej potrafi i wraz z zespołem wicelidera LKS-u Łąka stworzyła niesamowite widowisko, pełne emocji, walki i pięknych bramek.

Czytaj więcej...


Kocina wygrała!!!

Górnik 09-Łąka 4:3
Po niezwykle ciekawym, pasjonującym, pełnym pięknych goli spotkaniu Kocina pokonała wicelidera rozgrywek LKS Łąka 4:3. Po pierwszej połowie Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" prowadziła 2:0 a w 47 minucie było już 2:2...
Zawodnicy Górnika 09 grali jak natchnieni, taką Kocinę chcemy oglądać!

Relacja z tego spotkania niebawem.


Środowa kolejka

W środę o godzinie 17:30 na własnym obiekcie Górnik 09 Mysłowice zmierzy się w ligowym spotkaniu z wiceliderem rozgrywek LKS-em Łąka.


Po zwycięstwo do Imielina!

W najbliższą sobotę Kocina uda się do Imielina na mecz z tamtejszą Pogonią. Ostatnie spotkanie obu zespołów na boisku w Imielinie zakończyło się zwycięstwem Górnika 09 4:2 (półfinał Pucharu Polski). Jak będzie tym razem? Kto zwycięży a kto zejdzie z boiska jako pokonany?
Czytaj więcej...


Brak zimnej krwi...

Kocina zagrała dobrze, walecznie, ambitnie niestety nieskutecznie przeciwnie do Tęczy Błędów która była bardziej skuteczne. Górnik 09 Mysłowice przegrał 3:1 i odpadł z rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim.
Czytaj więcej...


Koniec pucharowej przygody...

Po niezwykle emocjonującym spotkaniu Górnik 09 Mysłowice przegrał w meczu I rundy Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim z Dąbrowską Tęczą Błędów 3:1 mimo, że wynik nie odzwierciedla przebiegu wydarzeń boiskowych. Bo Kocina prowadziła przez większość czasu a Tęczą objęła prowadzenie dopiero w 81 minucie meczu... Niestety piłkarze Mysłowickiej ,,zero-dziewiątki" nie wykorzystywali 100% sytuacji (w tym sam na sam)...
Relacja z tego spotkania niebawem.


Rusza Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim!

W najbliższą środę 4 maja o godzinie 17:00 na stadionie Kociny w Mysłowickim Parku Zamkowym zostanie rozegrany mecz I rundy Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej a na boisku zmierzy się zdobywca Pucharu Polski w podokręgu Katowice tj. Górnik 09 Mysłowice z Tęczą Błędów (Dąbrowa Górnicza) czyli zdobywcą pucharu w podokręgu Sosnowiec.

Zachęcamy do przyjścia na mecz i wsparcia Kociny głośnym dopingiem i wsparciem, który poniesie zespół Górnika 09 Mysłowice do zwycięstwa!


Porażka po przeciętnym spotkaniu...

Górnik 09-Piast 1:2
Ciężki mecz, wiele walki, Kocina się starała, ale poza poziom przeciętny spotkanie nie wychodziło no i oczywiście brakło Górnikowi 09 wykończenia...
Czytaj więcej...


Nadal bez punktów...

Górnik 09-Piast 1:2
Po bardzo przeciętnym spotkaniu Górnik 09 Mysłowice przegrał z Piastem Bieruń Nowy 2:1, mimo że Kocina miała dużo dobrych okazji do zdobycia gola, niestety niewykorzystane sytuacje się mszczą...

Kocina vs. Piast

W najbliższą sobotę o godzinie 17:00 na stadionie Kociny w Mysłowickim Parku Zamkowym Górnik 09 zmierzy się z Piastem Bieruń Nowy. Będzie to okazja do zdobycia jakże upragnionych pierwszych punktów na wiosnę a także jako szkoleniowiec pierwszego zespołu zadebiutuje Hubert Wilk.
Zachęcamy do przyjścia na mecz i pokazania, że jesteśmy z zespołem na dobre i na złe!


Jerzy Wijas zwolniony!

Zarząd Klubu Sportowego Górnik 09 Mysłowice podziękował trenerowi Jerzemu Wijasowi za współpracę i zwolnił z funkcji szkoleniowca pierwszego zespołu.
Trener Jerzy Wijas poprowadził Kocinę min. do zdobycia Pucharu Polski.
Obowiązki trenera pierwszego zespołu objął wychowanek Kociny Hubert Wilk.

Jerzemu Wijasowi dziękujemy za dotychczasową pracę i życzymy powodzenia w dalszej karierze trenerskiej, także z juniorami Mysłowickiej ,,zero-dziewiątki".


Rusza Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim!

Tęcza Błędów będzie rywalem Górnika 09 Mysłowice w I rundzie Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim.
Spotkanie zostanie rozegrane w środę 4 maja o godzinie 17:00 na stadionie Górnika 09 Mysłowice.


Kocina rozstrzelana...

Ciężko coś napisać po tym meczu... Przez 40 minut wyglądało to dobrze, mieliśmy też okazje, ale po stracie bramki jakby zeszło z ,,zero-dziewiątki" powietrze a po bramce na 2:0 całkiem przestaliśmy grać...
Czytaj więcej...

Graliśmy do 36 minuty...

MKS-Górnik 09 8:0
Zespół Górnika 09 Mysłowice dobrze grał do 36 minuty, potem straciliśmy bramkę po rzucie karnym i... przestaliśmy grać...
Relacja z tego spotkania niebawem.

Mission impossible?

W najbliższą sobotę Górnik 09 Mysłowice zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z liderem ligi okręgowej MKS-em Lędziny, który jak dotąd wiosną nie przegrał... Dlatego Kocina z góry jest skazywana ,,na pożarcie"... Zwycięstwo ,,zero-dziewiątki" jest niemożliwe? Przypominamy, ze to jest sport i wszystko jest możliwe!
Czytaj więcej...

Będzie powtórzony mecz z Unią Bieruń Stary?!

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zostanie powtórzony mecz ligowy pomiędzy Górnikiem 09 Mysłowice a Unią Bieruń Stary!
Wszystko zależy od decyzji Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Czytaj więcej...

Witaj A-klaso?

Mimo chęci, walecznej gry nie udało się, przegraliśmy kolejny mecz i to z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie w lidze okręgowej - Unią Bieruń Stary i praktycznie zaprzepaściliśmy szanse na utrzymanie, chociaż nie wszystko stracone.
Czytaj więcej...

Walka i ambicja nie wystarczyły...

Gra nie była zła, to był typowy mecz walki. Przegraliśmy 3:2 (1:1). Niestety całe widowisko popsuła trójka sędziowska którą zajmie się Śląski Związek Piłki Nożnej a jeśli to nie pomoże to PZPN - a ich wyczyny zostały sfilmowane. Kartki rozdawane za byle co a tam gdzie powinny być był brak kar, dziwne przepisy, straciliśmy dwie bramki ze spalonych... Nasze zdanie popiera trener Unii Bieruń Stary.

Relacja z tego spotkania w niedzielę.


Mecz ostatniej szansy...

W sobotę Górnik 09 Mysłowice na własnym stadionie o godzinie 16:00 rozegra kolejny mecz ligowym, tym razem z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie - Unią Bieruń Stary. Jeśli Kocina przegra to praktycznie pogrzebie swoje szanse utrzymania się w lidze okręgowej...

Przyjdźmy na stadion i pokażmy, że jesteśmy z zespołem na dobre i na złe!


Górnik 09 wyróżniony!

Podczas ostatniej Mysłowickiej Gali Sportu Klub Sportowy Górnik 09 Mysłowice został wyróżniony za zdobycie Pucharu Polski w podokręgu. Symboliczny puchar za sukces Kociny z rąk Prezydenta Miasta Mysłowice odebrał trener Górnika 09 a zarazem były reprezentant Polski i wychowanek Kociny - Jerzy Wijas.


fot.: ITVM.pl

Wstyd i kompromitacja...

Podlesianka-Górnik 09 6:0
Zawodnicy Kociny ,,nie wyszli na drugą połowę z szatni"... Po pierwszej połowie gdzie byliśmy zdecydowanie lepsi przyszła druga w której nie zagraliśmy kompletnie nic... Zawodnicy praktycznie stali w miejscu...

Przed Kociną kolejna bitwa!

W sobotę Górnik 09 Mysłowice rozegra kolejne ligowe starcie i ponownie zagramy na wyjeździe. Tym razem rywalem Kociny będzie Podlesianka Katowice a mecz zostanie rozegrany w Katowicach przy ul.Sołtysiej 25.
W zespole Mysłowickiej ,,zero-dziewiątki" z powodu pauzy za czerwone kartki nie zagra Kamil Dylewski oraz Jacek Ryczan.


Relacja video!

Zachęcamy do obejrzenia skrótu video z sobotnich Derb Mysłowic pomiędzy Unią Kosztowy a Górnikiem 09.
Serdeczne podziękowania dla Unii Kosztowy za możliwość udostępnienia tej relacji i jeszcze raz serdeczne gratulacje.

DOSTĘPNA TUTAJ

Derby Mysłowic pełne emocji!!

W sobotnich Derbach Mysłowic było wszystko czego kibic mógłby sobie życzyć, były karne, piękne akcje i parady bramkarskie, czerwone kartki a spotkanie pełne emocji i walki trzymało w napięciu do ostatniego gwizdka sędziego z Sosnowca. Ostatecznie po pięknej walce Unia Kosztowy wygrała 2:1 mimo, iż na prowadzenie jako pierwsza wyszła Kocina a na trybunach zasiadł komplet publiczności.
Relacja z tego spotkania niebawem.

Znamy sędziego!

Jak poinformował Śląski Związek Piłki Nożnej sędzią głównym sobotnich Derb Mysłowic, czyli meczu o mistrzostwo ligi okręgowej pomiędzy Unią Kosztowy a Górnikiem 09 Mysłowice będzie Pan Artur Grzelec reprezentujący podokręg Sosnowiec.

Autobusem na Derby Mysłowic?!

Z okazji sobotnich Derb Mysłowic pomiędzy Unią Kosztowy a Górnikiem 09 postanowiliśmy Państwu ułatwić dojazd na derbowe spotkanie! Specjalnie dla wszystkich Mysłowiczan przygotowaliśmy listę autobusów, którymi będzie można dojechać praktycznie pod sam stadion Unii Kosztowy!
Czytaj więcej...

Derby Mysłowic już w sobotę!

Już w najbliższą sobotę kibice będą mogli oglądać derbowy pojedynek a zarazem mecz przyjaźni pomiędzy Unią Kosztowy a Górnikiem 09 Mysłowice rozegranym w ramach meczu o mistrzostwo ligi okręgowej!
Czytaj więcej...

Zimny prysznic...

Górnik 09-AKS 0:2
W wielką sobotę Górnik 09 Mysłowice rozegrał kolejne ligowe spotkanie, tym razem Kocina zagrała słabo i mecz przegrała 2:0 z AKS-em Mikołów spadając w otchłań ligowej tabeli...

Czytaj więcej...

Smutne święta...

Górnik 09-AKS 0:2
Niestety te Święta Wielkiej Nocy dla zawodników i sympatyków Górnika 09 Mysłowice będą smutne. Niestety pomimo walki, bo ambicji i zaangażowania zawodnikom Kociny nie wolno odmówić przegraliśmy 0:2 i najbliższe dni spędzimy na ostatnim miejscu w ligowej tabeli...
Relacja z tego spotkania niebawem.

W wielką sobotę z Mikołowem

W Wielką Sobotę Górnik 09 Mysłowice zmierzy się po raz pierwszy tej wiosny na własnym stadionie a ,,zero-dziewiątka" zmierzy się z AKS-em Mikołów. Cóż więcej tutaj psiać, to mecz który musimy wygrać za wszelką cenę...!
Początek meczu o godz. 13:00 na stadionie Kociny w Mysłowickim Parku Zamkowym.

Pokażmy zawodnikom Górnika 09, że jesteśmy z Nimi i przyjdźmy na mecz!


Ciężka przeprawa z pierwszą ligą...

Rozwój-Górnik 09 5:1
Mimo, że Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" grała przeciwko I-szo ligowym zawodowcom i przegrała to z boiska schodzi z niedosytem, zespół Górnika 09 walczył i przez wiele minut grał jak równy z równym... Niestety gwiazdy Rozwoju Katowice okazały się za mocne...

Czytaj więcej...

I-sza liga za mocna...

Rozwój II-Górnik 09 5:1
Kocina przegrała z rezerwami Rozwoju Katowice 5:1, trzeba jednak zaznaczyć, że z kadry pierwszego zespołu było 12 zawodników z 15 którzy dzisiaj zagrali... Dodajmy, że wszyscy czołowi gracze Rozwoju... I gdzie tu sprawiedliwość?
Relacja za kilka minut...

Pierwsza bitwa!

W najbliższą niedzielę Kocina zainauguruje tak długo wyczekiwaną rundę rewanżową spotkaniem wyjazdowym z Rozwojem II Katowice.
A kibiców z Mysłowic w sobotę zapraszamy do Kosztów na mecz Unii z AKS-em Mikołów.

Czytaj więcej...

Kadra na wiosnę

W rozwinięciu przedstawiamy Państwu kadrę Górnika 09 Mysłowice oraz sztab zespołu na rundę wiosenną sezonu 2015/16.
Czytaj więcej...

Wojna!

Wielkimi krokami zbliża się runda rewanżowa ligi okręgowej, która dla Górnika 09 Mysłowice będzie po prostu wojną a każdy mecz z osobna bitwą...
Czytaj więcej...

Inauguracja przesunięta?!

Na najbliższy weekend planowana była inauguracja rundy rewanżowej, jednak ze względu na fatalne warunki atmosferyczne inauguracja jest zagrożona...
Czytaj więcej...

Podsumowanie przygotowań

Zakończyły się przygotowania zespołu Górnika 09 Mysłowice do rundy rewanżowej Ligi Okręgowej I grupy Katowickiej.
Jak wyglądały przygotowania Mysłowickiej ,,zero-dziewiątki"? Czy Kocina jest gotowa do rozgrywek ligowych?

Czytaj więcej...

Wygrana po ostrej grze

Górnik 09-UKS 5:4
Mecz w wykonaniu Górnika 09 Mysłowice przypominał sinusoidę, przez kilka minut graliśmy bardzo dobry futbol by przez kolejne kilka minut grać jak na placu... I tak na zmianę... Co gorsza są kolejne kontuzje w zespole Mysłowickiej ,,zero-dziewiątki"...
Czytaj więcej...

Wygrana na koniec przygotowań

Górnik 09 Mysłowice po bardzo ciężkim, pełnym walki i ostrej gry sparingu na koniec przygotowań do rundy rewanżowej ligi okręgowej pokonał UKS Szopienice 5:4 (3:2)
Relacja z tego spotkania niebawem.

Próba generalna!

W sobotę Górnik 09 Mysłowice odbędzie próbę generalną przed rundą wiosenną, na tydzień przed inauguracją rundy rewanżowej rozgrywek ligowych Kocina zmierzy się w ostatnim sparingu z UKS-em Szopienice a spotkanie zostanie rozegrane o godzinie 16:00 na boisku w Katowicach-Szopeinicach.

JokerBud zaprasza!

Firma JokerBud - nowy sponsor Górnika 09 Mysłowice zaprasza do przeczytania tego artykułu.
Czytaj więcej...

Transfery

Kto opuścił drużynę Górnika 09 a kto zasilił Mysłowicką ,,zero-dziewiątkę"? Są zmiany także w sztabie zespołu.
Czytaj więcej...

Remonty na Kocinie!!!

Remont dachu, instalacji elektrycznej oraz wodno-kanalizacyjnej, remont pomieszczeń, szatni, nowe wyposażenia, renowacja płyty głównej boiska - to nie plany, to już się dzieje w budynku klubowym Górnika 09 Mysłowice!
Czytaj więcej...

Zbieramy zakrętki dla Piotrusia!!!

Organizujemy zbiórkę plastikowych nakrętek min. po napojach, po uzbieraniu tony mały a zarazem poważnie chory Piotruś Kochanowski będzie miał sfinansowaną kosztowną rehabilitację.
Więcej informacji w rozwinięciu!

Czytaj więcej...

Co raz lepiej!

Górnik 09-MKS 6:3
W pierwszej połowie przeważała głównie walka, dużo starć fizycznych, obie ekipy grały z sercem i zaangażowaniem a w drugiej połowie gdy zawodnicy Górnika 09 się rozpędzili trudno było ich zatrzymać bo ofensywnie zagrali bardzo dobrze.

Czytaj więcej...

Brawo Kocina!!!

Górnik 09-MKS 6-3
Po bardzo dobrym i ciekawym spotkaniu Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" pokonała MKS Sławków 6:3 a gra naprawdę mogła cieszyć.
Relacja z tego spotkania za kilka minut.

O 11 NA LECHII 06!

W sobotę o godzinie 11:00 Górnik 09 Mysłowice rozegra kolejny sparing, tym razem rywalem Kociny będzie MKS Sławków. Mecz zostanie rozegrany na... bocznym boisku Lechii 06 Mysłowice... bo szkoda płyty Lechii na której i tak praktycznie nikt nie gra... To już jednak zostawiamy do Państwa opinii.

PRZEKAŻ 1% NA KOCINĘ!!!

Przekaż 1% swojego podatku na Mysłowicką ,,zero-dziewiątkę" i wspomóż tym samym dzieci i młodzież trenującą w Górniku 09 Mysłowice!
Czytaj więcej...

Trzeba pracować nad skutecznością

Stal-Górnik 09 2:0
Mimo niekorzystnego wyniku, kilku urazów i okrojonego składu z wielu aspektów ostatniego sparingu można być zadowolonym.
Czytaj więcej...Nie potrafimy zdobywać goli...

Stal-Górnik 09 2-0
Po ciężkim, twardym i walecznym spotkaniu Górnik 09 Mysłowice w dość okrojonym składzie po festiwalu niewykorzystanych okazji bramkowych i dwóch błędach w obronie przegrał ze Stalą Zabrze 2:0. Niestety po tym meczu w zespole Kociny jest kilka kontuzji...
Relacja niebawem.Nowe stroje i sprzęt treningowy!

Zawodnicy Górnika 09 Mysłowice na wiosnę zagrają w nowych strojach! A już dziś będą trenować z nowym i w pełni profesjonalnym sprzętem treningowym!
Czytaj więcej...
Gramy w piątek!


Sobotni sparing Górnika 09 Mysłowice ze Stalą Zabrze został przełożony a spotkanie zostanie rozegrane w piątek o godz. 19.00 w Zabrzu na stadionie ze sztuczną nawierzchnią oraz sztucznym oświetleniem z którego na co dzień korzysta Walka Makoszowy-Zabrze przy ul. Jaskółczej 40.Widać efekty ciężkiej pracy

Dobra waleczna gra, grad bramek, widoczne efekty ciężkiej pracy, wiele pozytywów - tak w skrócie można podsumować sparing Górnika 09 Mysłowice z MK Górnik Katowice wygrany przez Mysłowicką ,,zero-dziewiątkę" 7:2!
Czytaj więcej...Sparingowe strzelanie Kociny

MK-Górnik 09 2-7
Z bardzo dobrej strony pokazali się zawodnicy Górnika 09 Mysłowice w sparingu z MK Górnik Katowice. Byli lepsi pod każdym względem, lepsi kondycyjnie, siłowo, technicznie, był pomysł na grę, determinacja i chęci a efektem dobrej gry jest wysokie zwycięstwo 7:2.
Relacja w sobotnie popołudnie.Dotacje rozdane

Wiemy kto i w jakiej wysokości otrzymał dotację od Miasta na funkcjonowanie. Niektóre kwoty zaskakują jednak cieszy, że Kocina dostała dwukrotnie większą dotację.
Czytaj więcej...Sparingowe 0-7

Sparing jako kolejna-bardzo istotna jednostka treningowa pokazał, że przed zespołem Górnika 09 Mysłowice jeszcze wiele pracy ale i czasu jest jeszcze sporo i pozytywy także można zauważyć.
Czytaj więcej...Sami sobie strzelamy...

Górnik 09 - Nadwiślanin 0-7
Patrząc na grę w defensywie można płakać. Tracimy siedem bramek w tym dwie samobójcze i pięć po przedszkolnych błędach... Aczkolwiek widać było po zawodnikach że ,,mają w nogach" ciężkie treningi siłowe a w grze ofensywnej było sporo pozytywów.
Relacja niebawem.Jeszcze dużo pracy...

BKS-Górnik 09 4-1
Jeszcze dużo pracy czeka zespół Górnika 09 Mysłowice, który przygotowywuje się do walki o utrzymanie w lidze okręgowej. Pierwszy sparing pokazał, że drużynę czeka jeszcze wiele godzin ciężkich zajęć.
Czytaj więcej...Pierwszy sparing

Przygotowywujący się do walki o utrzymanie zespół Górnika 09 Mysłowice od soboty 6-go lutego rozpoczyna serię gier sparingowych.
Pierwszym rywalem Kociny będzie BKS Sparta Katowice, spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 06.02.16r. o godz. 13:00 na obiekcie ,,Rapid" w Katowicach-Koszutce przy ul. Grażyńskiego 51 (mecz zostanie rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią).
Okres przygotowawczy

Piłkarze Górnika 09 Mysłowice pod bacznym okiem trenera Jerzego Wijasa ciężko pracują w zimowym okresie przygotowawczym.
Czytaj więcej...Górnik 09 ZDOBYWCĄ Pucharu Polski!!!

Kocina wraz z Wawelem Wirek stworzyła niesamowite widowisko! Mecz na najwyższym poziomie!
W regulaminowym czasie gry było 0-0, w dogrywce 1-1 a w karnych lepsza okazała się Kocina i wygrała 4-1!
W całym spotkaniu lepszy był Górnik 09 Mysłowice i zasłużenie wygrał finałowe starcie Pucharu Polski!

Relacja niebawem!Górnik 09 Mysłowice-droga do finału

Na drodze do finału Kocina musiała pokonać solidnych przeciwników i po bardzo pasjonujących starciach zwłaszcza w ćwierćfinale i półfinale Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" niespodziewanie zameldowała się w finale Pucharu Polski!
Czytaj więcej...Wawel Wirek-droga do finału

Nim Wawel Wirek trafił do finału Pucharu Polski musiał sporo się napracować na boisku i wyeliminować kilku przeciwników.
Z kim grał i jakie padły wyniki? Sprawdź w naszym artykule!

Czytaj więcej...Ekstraklasowy sędzia poprowadzi finałowe starcie!

Sędzią głównym w finałowym starciu Pucharu Polski pomiędzy Wawelem Wirek a Górnikiem 09 Mysłowice będzie arbiter, który na co dzień prowadzi zawody ekstraklasy - Pan Sebastian Jarzębak.
FINAŁ NA ŻYWO!

Serwis www.KOCINA.com.pl przeprowadzi relację NA ŻYWO z meczu finałowego Pucharu Polski pomiędzy Wawelem Wirek a Górnikiem 09 Mysłowice!
Relację będzie można śledzić bezpośrednio na naszej stronie internetowej bądź na naszym fanpagu w portalu społecznościowym facebook.
Początek relacji od godziny 11:30

Osoby które nie mogą oglądać spotkania z perspektywy trybun zapraszamy do śledzenia relacji!
Wielki finał!!!

W środę w Narodowe Święto Niepodległości w samo południe rozpocznie się finał Pucharu Polski a na boisku rywalizować będzie Wawel Wirek z Górnikiem 09 Mysłowice!
Czytaj więcej...Sprawiedliwy remis

Górnik 09-Sokół 0-0
Bezbramkowym remisem zakończyło się ostatnie spotkanie Górnika 09 przed własną publicznością w rundzie jesiennej. Remis jest sprawiedliwy, bowiem obydwie drużyny miał kilkanaście dobrych okazji do zdobycia gola w tym po kilka 100%, ale min. i jedni i drudzy nie potrafili zdobyć gola mając przed sobą tylko pustą bramkę...Na Gwarków 13 przyjedzie Sokół Wola

Ostatni mecz w rundzie jesiennej w sezonie 2015/16 na własnym stadionie Kocina rozegra z Sokołem Wola który aktualnie jest na 14 mijescu i ma dwa oczka mniej niż Górnik 09.
Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" MUSI sobotnie spotkanie wygrać, podobnie z resztą ja Sokół, więc zapowiada się ciekawe spotkanie. Początek meczu o godzinie 13:00.
ZAPRASZAMY!
Nie tak miało być...

MK-Górnik 09 2-1
Górnik 09 Mysłowice miał wygrać z ostatnią drużyną w tabeli za wszelką cenę, ostatnie wyniki i gra napawała optymizmem, niestety cel Kociny skończył się fiaskiem.
Czytaj więcej...Wielka ,,gościnność" MK-i...!

MK-Górnik 09 2-1
To co się stało podczas wyjazdowego meczu Kociny z MK Górnik Katowice stało daleko od sportowej rywalizacji. Kibice Kociny zostali zaatakowani przez kibiców gospodarzy, piłkiarze Górnika Katowice grali bardzo brutalnie, w zespole Górnika 09 jest wiele kontuzji a Michał Kowalski został zabrany przez pogotowie ratunkowe do szpitala...
Co do meczu to MK szybko zdobyła dwie bramki i ,,postawiła autobus" przed własną bramką, a Mysłowicka ,,zero-dziewiatka" nie potrafiła udokumentować swojej przewagi bramkami...
Relacja z tego spotkania niebawem.Górnicze derby

W sobotę od godziny 11:00 na boisku rywalizować będą dwa ,,Górnicze" zespoły, gospodarze, czyli MK Górnik Katowice oraz zespół gości, czyli Górnik 09 Mysłowice.
Dla Kociny jest to szansa na trzecie zwycięstwo z rzędu tym bardziej, że gospodarze są na ostatnim miejscu w tabeli i mają ogromne kłopoty kadrowe. Spotkanie rozegrane zostanie w Katowicach-Kostuchnie przy ul. Boya-Żeleńskiego 98. ZAPRASZAMY!Uwierzyli!

Górnik 09-Ogrodnik 4-1
Piłkarze Górnika 09 Mysłowice wyszli na murawę zdeterminowani i z wiarą, że po ubiegło tygodniowym przełamaniu i tym razem zdobędą komplet punktów. Efekt? Pewne i zasłużone zwycięstwo Kociny 4-1.
Czytaj więcej...Ogrodnik pokonany!

Górnik 09-Ogrodnik 4-1
Kocina rozegrała kapitalne spotkanie i po golach Bryka, Kępy oraz dwóch Gondzika wygrała na własnym stadionie z Ogrodnikiem Cielmice (Tychy) 4-1!
Relacja z tego spotkania niebawem.Iść za ciosem!

W sobotę Górnik 09 Mysłowice na własnym stadionie rywalizować będzie z Ogrodnikiem Cielmice, który wbrew pozorom jest niewygodnym przeciwnikiem. Drużyna z Cielmic w pięciu ostatnich spotkaniach dwa razy wygrywała a trzy krotnie remisowała.
Czy Kocina po ubiegłotygodniowym zwycięstwie nad Spartą Katowice ,,pójdzie" za ciosem i wygra po raz kolejny w lidze? Odpowiedź już w sobotę!
Początek meczu o godzinie 14:00
Znamy datę finału Pucharu Polski!

Finał Pucharu Polski w podokręgu Katowice rozegrany zostanie w dniu 11 listopada (Święto Niepodległości) w samo południe tj. o godzinie 12:00 w Rudzie Śląskiej-Wirku na stadionie Wawelu Wirek przy ul. Katowickiej 1.

Przypominamy, iż w finale Górnik 09 Mysłowice rywalizował będzie z Wawelem Wirek.
Walczyli do końca!

Sparta-Górnik 09 3-4
O tym, że warto walczyć do końca przekonały się miliony ludzi na świecie, kiedy to piłkarska reprezentacja Polski w ostatniej akcji meczu zdobyła bramkę dającą remis w meczu ze Szkocją.
Zawodnicy Górnika 09 Mysłowice mimo, iż przegrywli już 3-1 nie spuścili głów lecz grali i walczyli do końca czego efektem jest zasłużone zwycięstwo 4:3!
Czytaj więcej...Z piekła do nieba!

Sparta-Górnik 09 3-4
Wiele emocji dostarczyli kibicom zebranym na stadionie zawodnicy Kociny i Sparty Katowice, pierw przeważała Kocina która jako pierwsza wyższła na prowadzenie, jednak po zdobyciu gola zawodnicy Górnika 09 przestali grać i przegrywaliśmy już... 3-1, by ostatecznie wygrać 3-4.
Bardzo nerwowo było w końcówce, 5 minut doliczonych, Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" grała w 10-tkę po czerwonej kartce dla Michała Marko.
Relacje z tego spotkania niebawem.Spartańska próba

W sobotę zawodnicy Górnika 09 Mysłowice zmierzą się z 12-tą w ligowej tabeli (Kocina ma miejsce 14) Spartą Katowice.
Początek spotkania o godzinie 15:00 na obiekcie ,,Rapid" w Katowicach-Koszutce przy ul.Grażyńskiego 51 (sztuczna nawierzchnia).
W finale z Wawelem!

W finale Pucharu Polski Górnik 09 Mysłowice zmierzy się z Wawelem Wirek który w drugim półfinale sensacyjnie pokonał 2-0 III-cio ligowy Grunwald Ruda Śląska
Na razie data i miejsce finału jest nieznana, jednak natychmiast po podjęciu decyzji przez podokręg Katowice Śląskiego Związku Piłki Nożnej poinformujemy Państwa na łamach naszej strony.
Gra lepsza niż wynik

Górnik 09-AKS0-3
Po raz kolejny piłkarze z Gwarków 13 grają, ale nic z ich gry nie wynika...
Czytaj więcej...O przełamanie z Wyzwoleniem!

Już w sobotę zawodnicy Górnika 09 Mysłowice powalczą o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie w rozgrywkach ligowych. Zadanie będzie bardzo trudne gdyż zagramy z trzecią drużyną w tabeli - Wyzwoleniem Chorzów.
Jednak jeżeli Kocina zagra tak koncertowo jak w półfinale Pucharu Polski z Pogonią Imielin to o wynik możemy być spokojni.
Początek spotkania o godz. 15:00 na stadionie Kociny w Mysłowickim Parku Zamkowym.
MOSiR zmienia na Kocinie

Niektórzy twierdzą, że Nasz serwis potrafi tylko krytykować. Jeśli jest za co to chwalimy, a jest bo MOSiR w końcu zaczął działać pozytywnie na obiekcie Kociny!
Czytaj więcej...Cudowne zarządzanie MOSiR-u Mysłowice...

Czy MOSiR Mysłowice potrafi dobrze zarządzać?
Przechodząc obok stadionu Górnika 09 Mysłowice, będąc na nim, korzystając z tego obiektu trudno mieć wrażenie, że MOSiR potrafi dobrze zarządzać...
To smutne...

Czytaj więcej...Górnik 09 w FINALE Pucharu Polski!

Pogoń-Górnik 09 2-4

Kocina zagrała kapitalnie, zawodnicy byli zdeterminowani, walczyli, nie odpuszczali, zagrali tak jak najlepiej potrafią! Efekt? Pogoń Imielin została pokonana 4-2 na własnym terenie! Dzięki temu Górnik 09 Mysłowice zagra w FINALE Pucharu Polski!

Czytaj więcej...Półfinał NA ŻYWO!

Serwis www.KOCINA.com.pl przeprowadzi relację NA ŻYWO z meczu półfinału Pucharu Polski pomiędzy Pogonią Imielin a Górnikiem 09 Mysłowice!
Relację będzie można śledzić bezpośrednio na naszej stronie internetowej bądź na naszym fanpagu w portalu społecznościowym facebook.
Początek relacji od godziny 14:30

Osoby które nie mogą oglądać spotkania z perspektywy trybun zapraszamy do śledzenia relacji!
Gramy o finał!!!

Już we wtorek zawodnicy Górnika 09 Mysłowice zmierzą się w półfinale Pucharu Polski z Pogonią Imielin!
Czytaj więcej...,,Zabawa" w Mikołaja?!

Łąka-Górnik 09 3-0
Górnik 09 grał dobrze i przegrał jak zwykle... O porażce zaważyły dwa fakty, brak napastnika który potrafi wykorzystywać okazje bramkowe i... trzy błędy w obronie...
Czytaj więcej...Zagrać dobrze

W sobotę Górnik 09 Mysłowice rozegra wyjazdowe spotkanie z trzecim zespołem w tabeli LKS-em Łąka.
Czy skazywana na ,,pożarcie" przez wszystkich Kocina ma jakiekolwiek szanse?

Czytaj więcej...Ciężko pracują

Zawodnicy Górnika 09 Mysłowice pod okiem trenera Jerzego Wijasa ciężko pracują na treningach.

Czytaj więcej...W półfinale Pucharu Polski z Pogonią Imielin!

W półfinale Pucharu Polski Górnik 09 Mysłowice zmierzy się z Pogonią Imielin!
Spotkanie zostanie rozegrane 6 października (wtorek) o godzinie 15:00 na stadionie w Imieleniu.

Żal było patrzeć...

Górnik 09-Pogoń 1-6
Po pierwszych minutach meczu nic nie zapowiadało takiej klęski...
Czytaj więcej...,,wielkie derby" z Imielinem

Czy piłkarze Górnika 09 Mysłowice pójdą za ciosem i po pucharowej wygranej z Unią Kosztowy wyjdą zwycięsku z pojedynku tym razem ligowego z Pogonią Imielin?
Czytaj więcej...Kocina w półfinale Pucharu Polski!

Unia-Górnik 09
Mecz był zacięty i wyrównany, było dużo walki i sporo emocji gdyż i Unia i Górnik 09 mieli swoje bardzo dobre okazje bramkowe, ostatecznie to Kocina wygrała 2-1 i odebrała Unitom miano Mistrza Mysłowic oraz awansowała do półfinału Pucharu Polski!
Czytaj więcej...Półfinał i Mistrzostwo Nasze!!!

Unia-Górnik 09 1-2
Po niezwykle zaciętym i emocjonującym pojedynku Kocina wygrała na wyjeździe z Unią Kosztowy 2-1 i jednocześnie awansowała do półfinału Pucharu Polski a także odzyskała tytuł Mistrza Mysłowic.
Relacja z tego spotkania nie bawem.Przykładem Lecha i Legii?

Czy piłkarze Górnika 09 Mysłowice pójdą pzykładem Lecha Poznań i Legii Warszawa ,,odpuszczając" rozgrywki ligowe by skupić się na pucharach? A co za tym idzie zagrają dobrze i wygrają w ćwierćfinale Pucharu Polski a zarazem w Derbach Mysłowic z Unią Kosztowy?
Czytaj więcej...


Brak słów...

Piast-Górnik 09 1-1
Jak można w skrócie opisać mecz Piasta Bieruń Nowy z Górnikiem 09 Mysłowice? Na... żółto i czerwono, bowiem sędzia pokazał, aż 11 żółtych i trzy czerwone kartki! Było wiele emocji, niestety praktycznie wszystkie negatywne...
Czytaj więcej...Żółto, czerwony mecz

Piast-Górnik 09 1-1
Boiskowi bandyci bo inaczej nie można nazwać zawodników Piasta Bieruń Nowy, grali bardzo brutalnie a boisko piłkarskie zdaje się pomylili z salą karate... Kopali po nogach, głowach, grali brutalnie łokciami, popychali i powalali na ziemie zawodników Kociny bez piłki, atakowali przy każdej okazji, ubliżali zawodnikom Górnika 09, prowokowali, grozili sędziemu, byli agresywni, dlatego nie może dziwić fakt, że mecz kończyli grając w ósemkę a ponad to sędzia w meczu pokazał aż 11 żółtych kartoników! - Kartek było zdecydowanie za mało...(w obu kolorach).
Relacja z tego spotkania za kilka minut.Jak nie teraz to kiedy?

Jak nie teraz to kiedy? Kocina na wyjeździe zmierzy się z praktycznie najsłabszym rywalem w lidze, jeśli teraz nie wygramy to widmo A-klasy bardzo mocno zacznie Nam zaglądać w oczy...
Czytaj więcej...W ćwierćfinale z Kosztowami!

W ćwierćfinale Pucharu Polski Górnik 09 Mysłowice zmierzy się w Derbach Mysłowic z Unią Kosztowy!
Spotkanie zostanie rozegrane we wtorek 22 września o godz. 15:30 na stadionie Unii w Mysłowicach-Kosztowach przy ul. Paderewskiego 4.Nie taki MKS mocny

Górnik 09-MKS 0-2
Nie taki MKS Lędziny mocny jak wszyscy mówią, z pewnością był to zespół do ogrania, niestety Kocina zagrała słabe spotkanie i w zasadzie wyszła tylko na drugą połowę...
Czytaj więcej...Bez pierwszej połowy

Górnik 09-MKS 0-2
Kocina po słabej pierwszej połowie i znacznie lepszej drugiej przegrała 0-2 z faworytem do awansu do IV ligi MKS-em Lędziny 0-2.
Relacja z spotkania niebawem.Ciężka przeprawa

Mysłowicką ,,zero-dziewiątkę" czeka bardzo ciężkie starcie, na własnym stadionie zmierzymy się z wiceliderem rozgrywek a zarazem faworytem do awansu do IV ligi MKS-em Lędziny.
Czytaj więcej...Kibicuj z Górnikiem 09!!!

Członkowie, kibice i sympatycy Górnika 09 Mysłowice czyli, popularnej Kociny zapraszają na zajęcia, dzięki którym chcą nie tylko pokazać, że kulturalne kibicowanie jest możliwe, ale i zintegrować podczas wspólnych zajęć dzieci i ich rodziców. Przedsięwzięcie realizowane jest dzięki współpracy z Mysłowickim Ośrodkiem Kultury w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury+" oraz Inicjatywy Lokalne 2015. Soboty z Górnikiem 09 zaplanowane są na drugą połowę września i pierwszą połowę października na stadionie popularnej Kociny w Mysłowickim Parku Zamkowym przy ul. Gwarków 13.
Czytaj więcej...Górnik 09 wygrał z Ruchem Chorzów!

Kocina wygrała walkowerem bowiem rezerwy Ruchu Chorzów nie stawiły się na mecz!
Co oznacza, że Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski! Z kim zagramy w kolejnej rundzie? Poinformujemy niezwłocznie po losowaniu na www.KOCINA.com.pl a spotkanie zostanie rozegrane 22 września.


Gramy z Ruchem Chorzów!

We wtorek punktualnie o godzinie 17:00 na stadionie Górnika 09 w Mysłowickim Parku Zamkowym w ramach II rundy Pucharu Polski Kocina na boisku rywalizować będzie z III-cio ligowymi rezerwami ekstraklasowego Ruchu Chorzów.

WSZYSTKICH KIBICÓW SERDECZNIE ZAPRASZAMY - WSTĘP WOLNY!Brak emocji

Unia-Górnik 09 0-0
Mecz z Unią Bieruń Stary rozpoczął się tym razem o godzinie 11.00. Zespół Kociny wszedł na boisko przekonany, że wyjedzie z kompletem punktów...
Czytaj więcej...O pierwsze zwycięstwo...

Zawodnicy Kociny udadzą się w sobotę do Bierunia Starego na mecz ligowy z tamtejszą Unią i powalczą o pierwsze ligowe zwycięstwo...
Czytaj więcej...Nowy serwis?!

Serwis www.KOCINA.com.pl czekają wielkie zmiany! Pierwsza bardzo ważna i istotna już się dokonała!
Czytaj więcej...


W II rundzie z Ruchem Chorzów!

Górnik 09 Mysłowice wygrał w I rundzie Pucharu Polski z AKS-em Mikołów 3-0 i awansował do kolejnej rundy, a w niej Kocina zmierzy się na własnym stadionie z III-cio ligowymi rezerwami Ruchu Chorzów!
Spotkanie rozegrane zostanie 8 września o godzinie 17:00.Prace na serwerze

W związku z rozpoczynającymi się pracami modernizacyjnymi na naszych serwerach strona www.KOCINA.com.pl w dniach od 24 do 3 sierpnia będzie nieaktualizowana.
Jednak wszystkie informacje na bieżąco będą się pojawiać na profilu Górnika 09 Mysłowice w portalu społecznościowym facebook.

Za niedogodności najmocniej przepraszamy.Unia na 5-tkę!

Górnik 09-Unia 1-5
Derbowe spotkanie było wyrównane do 17-tej minuty, w której to bramkarz Górnika 09 Mysłowice zobaczył czerwoną kartkę, graliśmy w 10-tkę, cofneliśmy się do obrony i mecz przegraliśmy chyba w głowach bo do przerwy było 0:4 dla Unii Kosztowy.
Czytaj więcej...DERBY MIASTA MYSŁOWICE!!!

GÓRNIK 09 MYSŁOWICE - LKS UNIA KOSZTOWY

TO JUŻ DZIŚ!!!

POCZĄTEK MECZU O 17:00 NA STADIONIE GÓRNIKA 09 W MYSŁOWICKIM PARKU ZAMKOWYM!!! UL.GWARKÓW 13
CENA BILETU: 5zł (kobiety i dzieci do lat 15 wstęp darmowy)

OD 16:30 BĘDZIE OTWARTE STOISKO Z GÓRNO ŚLĄSKIMI GADŻETAMI - dzięki uprzejmości Silesia Progress

JEŚLI JESTEŚ PRAWDZIWYM MYSŁOWICZANINEM POWINIENEŚ TEN MECZ ZOBACZYĆ NA ŻYWO!

Z A P R A S Z A M Y !!! :)
Wywiad z Mateuszem Potocznym!

Przed Derbami Mysłowic prezentujemy kolejny wywiad. Tym razem z podporą Kosztowskiej Unii, bramkarzem Mateuszem Potocznym.
Czytaj więcej...Będzie, będzie się działo!

Już w sobotę, gdy wybije godzina ,,zero" sędzia główny spotkania Rober Boruta gwizdkiem rozpocznie mecz o Mistrzostwo Ligi Okręgowej pomiędzy Górnikiem 09 a Unią Kosztowy tym samym zaczynając Derby Mysłowic!
Czytaj więcej...Wygraj bilety na sobotnie Derby!

Do wygrania pięć wejściówek na sobotnie Derby Mysłowic czyli, mecz przyjaźni pomiędzy Górnikiem 09 Mysłowice a Unią Kosztowy ufundowane przez serwis KOCINA.com.pl.
Chcesz je zdobyć? Weź udział w prostym konkursie!

Czytaj więcej...Śląskie gadżety na Kocinie!

Na sobotnich Derbach Mysłowic będzie można zakupić Śląskie gadżety!
Odzież, flagi, publikacje i wiele innych będzie można zakupić na stadionie Górnika 09 Mysłowice w sobotę od godziny 16.30 - a to wszystko dzięki uprzejmości firmy Silesia Progress.Wywiad z Jakubem Adamkiem!

Przed sobotnimi Derbami Mysłowic serwis KOCINA.com.pl przeprowadził wywiady z zawodnikami zarówno Kociny jak i Kosztowskiej Unii.
Tym razem przedstawiamy krótką rozmowę z podstawowym zawodnikiem Unii - Jakubem Adamkiem.

Czytaj więcej...Wywiad z Kamilem Dylewskim!

Z okazji zbliżających się Derb Mysłowic pomiędzy Górnikiem 09 a Unią Kosztowy, które zostaną rozegrane już w sobotę przeprowadziliśmy kilka krótkich wywiadów, na pierwszy ogień poszedł tymczasowym kapitan Kociny (zastępuje Piotra Rotko do czasu wyleczenia kontuzji) - Kamil Dylewski.
Czytaj więcej...Znamy sędziego!

Śląski Związek Piłki Nożnej wyznaczył na sobotnie Derby Mysłowic arbitra głównego spotkania którym został Robert Boruta z podokręgu Katowice.
Pan Robert na co dzień jest asystentem na boiskach II-go ligowych a jako główny arbiter prowadzi spotkania Ligi Okręgowej - ogólnie zbiera dobre oceny.
Robert Boruta pod czujnym okiem ,,Obsadowego" z Kolegium Sędziowskiego ŚlZPN dobierze sobie dwóch asystentów.Karnety do kupienia!

Od sobotniego derbowego pojedynku z Unią Kosztowy będzie można nabyć karnety na wszystkie mecze ligowe Górnika 09 Mysłowice w nowym-obecnym sezonie!
Czytaj więcej...Operacja: Derby Mysłowic!

Już w sobotę na stadionie w Parku Zamkowym zostaną rozegrane Derby Mysłowic pomiędzy Górnikiem 09 a Unią Kosztowy! Emocje gwarantowane!
Czytaj więcej...Puchar Polski

We wtorek 25 sierpnia zostanie rozegrana I runda Pucharu Polski w Podokręgu Katowice.
W pierwszej rundzie Górnik 09 Mysłowice zmierzy się na własnym stadionie z AKS-em Mikołów - naszym ligowym rywalem.Podsumowanie 2 kolejki

Co wydarzyło się podczas 2 kolejki ligi okręgowej z udziałem Górnika 09 Mysłowice? Przeczytaj krótką analizę!
Czytaj więcej...Przegrana w strugach deszczu...

AKS-Górnik 09 3-1
Gdyby nie patrzeć na wynik a na samą grę to Kocina wypadła pozytywnie, bo gra wyglądała dobrze.
Na samo spotaknie pojechaliśjmy w okrojonym składzie i bez kilku czołowych zawodników. My graliśmy a Mikołów strzelał... W ataku zabrakło spokoju, skuteczności a w całym meczu szczęścia...
Czytaj więcej...Gra przeciwna do wyniku

AKS-Górnik 09 3-1
Kocina przegrała spotkanie z AKS-em Mikołów jednak wynik jest nieadekwatny do tego co działo się na boisku.
Więcej informacji za kilka minut.
Zapowiedź 2 kolejki

W sobotę zostanie rozegrana druga kolejka o Mistrzostwo Ligi Okręgowej I grupy Katowickiej z udziałem Górnika 09 Mysłowice.
Czytaj więcej...
Pierwszy wyjazd

W sobotę Kocina rozegra pierwsze wyjazdowe spotkanie ligowe w nowym sezonie. A rywalizować będziemy w Mikołowie z tamtejszym AKS-em.
Czytaj więcej...
Podsumowanie 1 kolejki

Co wydarzyło się podczas 1 kolejki ligi okręgowej z udziałem Górnika 09 Mysłowice? Przeczytaj krótką analizę!
Czytaj więcej...Nie wytrzymaliśmy kondycyjnie...

Górnik 09-Rozwój II 1-1
W rozgrywanym w upalne sobotnie popołudnie spotkaniu inagurującym rozgrywki ligowe kibice Kociny zobaczyli bardzo dobrą grę Górnika 09 w pierwszej połowie w drugiej niestety opadli z sił i losy spotkania zdecydowanie się odwróciły.
Ostatecznie spotkanie zakończyło się sprawiedliwym podziałem punktów.
Czytaj więcej...Sprawiedliwy remis

Górnik 09-Rozwój II 1-1
Remis nikogo nie krzywdzi. Pierwsza połowa to dominacja Kociny a w drugiej losy spotkania się odwróciły i po bardzo ciekawym i wyrównanym spotkaniu padł remis 1-1
Relacja z tego spotkania w niedzielę.Wracamy na ligowe boiska!

Już w sobotę 8 sierpnia na własnym stadionie Górnik 09 Mysłowice zainauguruje rozgrywki nowego sezonu 2015/16 w Lidze Okręgowej I grupie Katowickiej spotkaniem z Rozwojem II Katowice!
Czytaj więcej...MOSiR niszczy zamiast naprawiać?!

Trudno mieć inne wrażenie skoro nie zostało nic zrobione... W kilku miejscach zaczęte a nie skończone... Nie wspominajac o ,,murawie" gdzie jej stan nie pozwala na grę w piłkę nożną.....!
Czytaj więcej...Ogłoszenie

Treningi rocznika 2007 oraz 2008 pod wodzą trenera Hubeta Wilka rozpoczną się w najblizszy poniedziałek 10 sierpnia o godzinie 16.00 na Stadionie Górnika 09.
Więcej informacji pod numerem: 514-457-977
Wielkie Derby na poziomie!

Gornik 09-Wesoła 3-3
Bardzo dobre spotkanie zobaczyli kibice zebrani na stadionie Kociny na sparingowych Wielkich Derbach Mysłowic pomiędzy Górnikiem 09 Mysłowice a Górnikiem Wesoła. Walka, szybkie i dobre spotkanie, fajna atmosfera na trybunach.
Czytaj więcej...Remisowe derby

Górnik 09-Wesoła 3-3
Bardzo dobre spotkanie zobaczyli kibice zgromadzeni na sparingowych Wielkich Derbach Mysłowic.
Więcej o spotkaniu za kilka minut.Transferowa karuzela

Już w sobotę rozpoczną się ligowe rozgrywki. W związku z przerwą między sezonami w klubach dochodzi do transferów. Sporo działo się także w Górniku 09 Mysłowice.
Czytaj więcej...Wielkie Derby Mysłowic!!!

W najbliższą środę tj. 5 sierpnia o godzinie 17:30 na Stadionie Kociny w Mysłowickim Parku Zamkowym rozegrane zostaną sparingowe Wielkie Derby Mysłowic, Górnik 09 Mysłowice rywalizować będzie z Górnikiem Wesoła!
Czytaj więcej...Kto i o co będzie grał?

Za kilka dni ruszy sezon 2015/16 w I grupie Katowickiej Ligi Okręgowej w której występuje Górnik 09 Mysłowice. My, po rozmowach z działaczami i kibicami naszych ligowych rywali sprawdziliśmy kto ma jakie cele na nadchodzący sezon.
Czytaj więcej...Wygraj karnet!!!

Do wygrania 5 karnetów na rundę jesienną sezonu 2015/16 Ligi Okręgowej na mecze ligowe Górnika 09 Mysłowice!
Jak je zdobyć? Wystarczy wziąć udział w prostym konkursie!

Czytaj więcej...Mocny rywal, dobra gra!

Górnik 09-Grodziec 2-4
W sobotę rano zawodnicy Górnika 09 Mysłowice na boisku Lechii 06 w meczu towarzyskim podejmowali silny IV ligowy RKS Grodziec. Na meczu widać było różnicę a samo spotkanie pokazało gdzie jesteśmy obecnie z przygotowaniami.
Czytaj więcej...


Dobra lekcja futbolu

Górnik 09-RKS 2-4
Kocina w kolejnym sparingu mierzyła się z IV ligowym RKS-em Grodziec który w nadchodzącym wielkimi krokami sezonie celuje w pierwszą piątkę. Było widać różnice na boisku, jednak zawodnicy Górnika 09 dzielnie walczyli i pokazali się z dobrej strony.Relacja z tego spotkania niebawem.


Jednak Piast!

Zamieszania z nowym rywalem ciąg dalszy. Dzisiaj tj. 31 lipca zespół ŁKS Łagiewniki (Bytom) poinformował ŚlZPN, że wycofuje się z rozgrywek. Dlatego Śląski Związek Piłki Nożnej który prowadzie owe rozgrywki do Ligi Okręgowej przywrócił Piast Bieruń Nowy który z zespołów z 14 miejsc ubiegłego sezonu miał najlepszy bilans punktowy i spotkań.
W związku z tym Piast został przydzielony do I grupy z której spadł a Sokół Orzech do IV grupy - gdyż ŁKS grał właśnie w IV grupie.
Z Piastem Bieruń Nowy spotkamy się w 7 kolejce.


Nowy rywal!

Jak poinformował Śląski Związek Piłki Nożnej w miejsce Znicza Jankowice który wycofał się z rozgrywek dołączono do I grupy Katowickiej Ligi Okręgowej drużynę Sokoła Orzech.
W minionym sezonie Sokół grał w Lidze Okręgowej IV grupie Katowickiej gdzie zajął 13 miejsce i spadł do klasy A.
Najbardziej dziwi fakt, że czeka Nas bardzo, bardzo daleki wyjazd... bowiem Orzech mieści się za Radzionkowem...!W sobotę z IV ligowcem!

W sobotę o godzinie 11.00 na boisku Lechii 06 Mysłowice Górnik 09 rozegra kolejny sparing. Tym rzem rywalem Kociny będzie IV ligowy RKS Grodziec.
Czytaj więcej...Opłaty, regulaminy ŚlZPN

Już niebawem rozpocznie się nowy sezon rozgrywkowy, w związku z tym w rozwinięciu przedstawiamy regulaminy oraz taryfikatory opłat, które w sezonie 2015/2016 obowiązywać będą w Lidze Okręgowej I grupie Katowickiej - z udziałem Górnika 09 Mysłowice.
Czytaj więcej...Dzieciaki na obozie!

Dzieci na co dzień trenujące w Górniku 09 Mysłowice udały się na 10 dniowy obóz szkoleniowy do Gliczarowa Górnego.
Czytaj więcej...Cieszy wygrana!

Górnik 09-Przemsza 2-1
Górnik 09 rozegrał kolejny sparing i kolejny wygrał, zespół walczy i widać, że robi postępy.
Czytaj więcej...Kolejna wygrana

Górnik 09-Przemsza 2-1
Górnik 09 Mysłowice rozegrał kolejny sparing, tym razem rywalem Kociny był faworyt do awansu do IV ligi Przemsza Klucze, spotkanie zakończyło się wygraną Mysłowickiej ,,zero-dziewiątki".
Relacja z spotkania już za kilka minut.Kolejny sparing

Ekipa Mysłowickiej ,,zero-dziewiątki" w sobotę o godzinie 15:30 na boisku Lechii 06 zmierzy się w kolejnym sparingu z faworytem do awansu do IV ligi - Przemszą Klucze (grupa Krakowska).
Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na spotkanie!Remonty przy Gwarków 13!

Zespół Górnika 09 Mysłowice intensywnie przygotowywuje się do rozgrywek ligowych a na stadionie Kociny trwają intensywne prace remontowo-porządkowe!.
Czytaj więcej...Festiwal nieskuteczności...

Górnik 09 - UKS 3-2
W kolejnym meczu kontrolnym trener Wijas sprawdził wielu zawodników, chwilami było zamieszanie i chaos, ale Kocina miała pomysł na grę, chciała, walczyła i najgorzej to nie wychodziło.
Czytaj więcej...Powinno być wyżej...

Górnik 09 - UKS 3-2
Kocina rozegrała kolejny sparing, tym razem ograliśmy 3-1 solidny A-klasowy UKS Szopienice, jednak 3-1 to zdecydowanie za nisko patrząc na 100% okazje Kociny do zdobycia gola...
Relacja już za kilka minut.Dzisiaj z Szopienicami!

W dzisiejsze po południe o godzinie 17:30 na boisku Lechii 06 na Mysłowickiej Promenadzie Górnik 09 rozegra sparing, tym razem gościć będziemy A-klasowy lecz solidny UKS Szopienice - miejmy nadzieję, że tym razem rywale dojadą...
Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!Kiedy i gdzie?

Treningi pierwszego zespołu Górnika 09 Mysłowice - pod wodzą trenera Jerzego Wijasa odbywają się we wtorki, środy oraz piątki o godzinie 17:30 na obiektach Lechii 06 Mysłowice na Promenadzie.
Dodatkowo w środy oraz soboty także na boisku Lechii 06 rozgrywane będą mecze sparingowe.
Osoby zainteresowane grą w barawach Kociny zapraszamy na treningi oraz prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 666-059-667.Goście nie dotarli...

W sobotę o godzinie 10.00 Kocina na boisku Lechii 06 Mysłowice miała rozegrać sparing z faworytem do awansu do IV ligi Bolesławem Bukowno, miała bo goście nie przyjechali, ba! nawet o tym nie poinformowali, a wczoraj po południu potwierdzili, że przyjadą... - z taką organizacją i podejściem awans na pewno zostanie zrobiony...
Zespół z Bukowna w Mysłowicach jest nie mile widziany...
Podopieczni Jerzego Wijasa rozegrali wewnętrzną grę, a w środę zmierzą się w kolejnym sparingu, tym razem z A-klasowym UKS-em Szopienice.O 10.00 na Lechii 06

W sobotę o 10 rano na boisku Lechii 06 Mysłowice Kocina rozegra drugi mecz kontrolny. Tym razem rywalem Górnika 09 będzie faworyt do awansu do IV ligi MGHKS Bolesław Bukowno.
Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na Promenadę!Znicz się wycofał!

Znicz Jankowice wycofał się z rozgrywek Ligi Okręgowej w sezonie 2015/16 i zacznie grę od B-klasy! Tą informację potwierdził klub i ŚlZPN.
Kto zostanie nowym rywalem Górnika 09 w nadchodzącym sezonie zamiast Jankowickiego Znicza? Dowiem się nie bawem o czym niezwłocznie poinformujemy!Pierwszy sparing na plus!

Górnik 09-Orzeł 4-0
Fantastycznie rozpoczęli serię gier kontrolnych zawodnicy Górnika 09 i w pierwszym meczu zwyciężyli 4-0 a pierwszą bramkę zdobyli już w 40 sekundzie spotkania!
Czytaj więcej...Błyskawiczny gol!

Górnik 09-Orzeł 4-0
Górnik 09 Mysłowice na boisku Lechii 06 rozegrał pierwszy mecz kontrolny - grając z aspirującym do awansu na wyższy szczebel rozgrywkowy Orłem Dąbie.
Spotkanie od początku do końca toczyło się pod dyktando Kociny, która już w ... 40 sekundzie wyszła na prowadzenie!
Relacja z tego spotkania za kilka minut.Pierwszy sparing!

O godzinie 17.30 na boisku Lechii 06 na Mysłowickiej Promenadzie Górnik 09 Mysłowice rozegra pierwszy mecz kontrolny.
Sparing partnerem Kociny będzie zespół aspirujący do awansu do Ligi Okręgowej i mający ku temu pełne możliwości (skład, remont stadionu, fundusze) - Orzeł Dąbie.
Wszystkich serdecznie zapraszamy na mecz!Znamy terminarz!

Wydział Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej podał terminarz I grupy Katowickiej Ligi Okręgowej w której występuje Górnik 09 Mysłowice.
Rundę jesienną i cały sezon zaczniemy w sobotę 8 sierpnia a rundę jesienną zakończymy w sobotę 14 listopada.

Czytaj więcej...Pierwszy trening za Kociną!

Zawodnicy Górnika 09 Mysłowice pod okiem nowego trenera - Jerzego Wijasa powrócili do treningów a także rozpoczeli intensywne przygotowania do nowego ligowego sezonu.
Czytaj więcej...Górnik 09 czeka na Ciebie! Wstąp w szeregi klubu z tradycjami!

Lubisz grać w piłkę nożną? Chcesz rozwijać swój piłkarski talent, grając pod okiem profesjonalnych trenerów, pełnych zaangażowania i pasji? A może nie Ty sam, ale Twoja pociecha o tym marzy? To wszystko jest na wyciągnięcie ręki! Mysłowicki klub z wieloletnią tradycją - Górnik 09 Mysłowice, czyli popularna Kocina zaprasza chętnych w swoje szeregi!
Czytaj więcej...Zmiana rywala!

Śląski Związek Piłki Nożnej dokonał małych poprawek w grupach Ligi Okręgowej, i tak z I-szej grupy Katowickiej gdzie występuje Górnik 09 Mysłowice zabrany został Naprzód Lipiny a przydzielono do Nas AKS CEZ Elcho Wyzwolenie Chorzów - a więc czekają nas z tym zespołem niezwykle ciekawe i pasjonujące pojedynki, pamiętejmy, że Kocina stoczyła niezwykle ciekawy bój min. w walce o awans do IV ligi.

14 lipca poznamy także dokładny terminarz rozgrywek które wystartują w sobotę 8 sierpnia.
Czas przygotowań...

W poniedziałek 13 lipca zawodnicy Górnika 09 Mysłowice rozpoczną pod wodzą nowego szkoleniowca - Jerzego Wijasa przygotowania do nowego sezonu. W trakcie przygotowań zostanie sprawdzonych kilku zawodników, będzie także kilka wzmocnień oraz zostanie rozegranych 6-7 sparingów.
Czytaj więcej...Kto dołączył do I grupy Ligi Okręgowej?

Górnik 09 Mysłowice poznał czterech nowych rywali z którymi przyjdzie mu się mierzyć w rozgrywkach liowych w nadchodzącym sezonie.
Ponad to z ligi może spaść, aż 8 zespołów!

Czytaj więcej...Podsumowanie sezonu 2014/15

Sezon 2014/15 dla Górnika 09 Mysłowice w którym Kocina występowała w Lidze Okręgowej I grupie Katowickiej był jak sinusoida. Świetna jesień i tragiczna wiosna... Ostatecznie Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" uplasowała się na 8 pozycji.

Czytaj więcej...Jerzy Wijas nowym trenerem Górnika 09!

Wychowanek Kociny, 17-krotny reprezentant Polski w piłce nożnej - Jerzy Wijas został nowym szkoleniowcem pierwszego zespołu Górnika 09 Mysłowice!

Czytaj więcej...Trener Stanisław Gawenda zrezygnował!

Szkoleniowiec pierwszego zespołu Górnika 09 Mysłowice zrezygnował z prowadzenia Mysłowickiej ,,zero-dziewiątki" i w sobotę po wygranym meczu z Unią Bieruń Stary pożegnał się z zawodnikami.
W rozwinięciu szczegółowe informacje oraz podsumowanie pracy trenera.
Czytaj więcej...Zwycięstwo na koniec

Górnik 09-Unia 3-2
Górnik 09 Mysłowice chciał zwycięskim akcentem zakończyć sezon, i to się udało bowiem Kocina zasłużenie wygrała 3-2.
Czytaj więcej...Zwycięskie zakończenie sezonu!

Górnik 09-Unia 3-2
Górnik 09 Mysłowice na zakończenie sezonu 2014/15 Ligi Okręgowej I grupy Katowickiej zasłużenie wygrał, tym razem Kocina pokonała 3-2 Unię Bieruń Stary, dzięki temu sezon zakończyliśmy na 8 pozycji w tabeli.
Relacja ze spotkania w niedzielę.Ostatni mecz w sezonie

W sobotę Górnik 09 Mysłowice podczas ostatniej kolejki w sezonie 2014/15 na własnym stadionie podejmować będzie ekipę Unii Bieruń Stary. Warto zaznaczyć, że obie ekipy mają identyczny bilans spotkań co daje tyle samo pkt. Na boisku będzie ciekawie i liczymy, że Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" wyjdzie z kryzysu i wygra spotkanie - w czym Kocinie pomogą kibice! ZAPRASZAMY NA MECZ!Jesteśmy bardzo gościnni...

Lędziny-Górnik 09 5-0Grając na własnym stadionie w roli gości Górnik 09 Mysłowice ugościł MKS Lędziny i przegrał, aż 5-0.
Kibice zastanawiają się gdzie podział się zespół z którym jesienią liczył się każdy, gdzie podział się zespół który jeszcze kilkanaście dni temu grał jak równy z równym z wzmocnionym I-ligowymi zawodnikami GKS-em II Tychy?
Jeśli Kocina się nie pozbiera, drużyna nie zostanie zdecydowanie wzmocniona to nie bawem wylądujemy w a-klasie...
O spotkaniu z Lędzinami trzeba jak najszybciej zapomnieć i wziąść się w garść i wygrać ostatnie spotkanie w sezonie z Unią Bieruń Stary.,,Wyjazd" na własnym stadionie

W sobotę na własnym stadionie Kocina rozegra ,,wyjazdowy" mecz z MKS-em Lędziny. Przed zawodnikami Górnika 09 Mysłowice kolejny ciężki mecz bowiem MKS jest trzeci w tabeli. Czy Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" tym razem ,,wyjdzie" na boisko?
Czytaj więcej...Nie wyszliśmy na boisko...

Ogrodnik-Górnik 09 4-1
Ogrodnik Cielmice był bardzo, bardzo słaby (zdecydowanie najsłabszy rywal Górnika 09 w tym sezonie) niestety Kocina była jeszce słabsza...

Najlepszym komentarzem co do tego spotkania jest po prostu brak komentarza.....Kierunek: Cielmice

W sobotę zawodnicy Górnika 09 udadzą się do Tyskich Cielmic na mecz z tamtejszym Ogrodnikiem.
Czytaj więcej...Nie było prezentu...

Górnik 09- Łąka 0-0
W sobotę 30 maja Górnik 09 Mysłowice obchodził 106 rocznicę założenia klubu. Niestety zawodnicy pierwszego zespołu nie sprawili sobie urodzinowego prezentu i zremisowali bezbramkowo spotkanie z faworyzowanym LKS-em Łąka.
Czytaj więcej...Brak dokładności...

Górnik 09-Łąka 0-0
Górnik 09 Mysłowice po meczu pełnym walki zremisował bezbramkowo na własnym stadionie z LKS-em Łąka. Obie ekipy nie wykorzystały rzutów karnych.
Relacja z tego spotkania już nie bawem.Może być ciężko...

W sobotę o godzinie 17.00 Górnik 09 Mysłowice podejmować będzie na własnym stadionie zespół LKS-u Łąka. Zapowiada się bardzo ciężkie starcie...
Czytaj więcej...Gdyby nie sędzia...

Znicz-Górnik 09 4-3
...gdyby nie sędzia a w zasadzie ,,brak" sędziowania to Górnik 09 Mysłowice zwyciężyłby 3-2, niestety cała trójka sędziowska chciała inaczej i pomogła wygrać gospodarzom mecz.
Kibice zobaczyli ciekawy pojedynek trzymający w napięciu do końca w którym padło, aż 7 goli!
Czytaj więcej...Sędziowie ,,wygrali" mecz...

Znicz-Górnik 09 4-3
Górnik 09 Mysłowice w dramatycznych i nie sportowych okolicznościach przegrał spotkanie w Jankowicach. W 85 minucie spotkania Kocina przegrywała 3-1, by w 88 remisować 3-3, ostatecznie w 92 minucie straciliśmy gola na 4-3...
Trzeba zaznaczyć, że sędziowie min. podyktowali rzut karny dla gospodarzy za faul którego nie było (zawodnik ujechał...) oraz uznali bramkę, mimo, że piłka zdecydowanie wyszła na aut...
Szersza relacja z tego spotkania już niebawem....Czas na przełamanie!

We wtorkowe późne popołudie Górnik 09 Mysłowice zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu w Jankowicach z tamtejszym Zniczem. Wszyscy liczą, że Kocina w końcu się przełamie...
Czytaj więcej...Nie zagraliśmy nic...

Górnik 09-Pogoń 1-2
Spotkanie Górnika 09 Mysłowice z Pogonią Imielin wzbudzało wśród kibiców wiele emocji. Mecz bardzo prestiżowy, szlagierowy, przez zespół z Imielina nazywany wielkimi derbami. Spodziewano się wiele nieustępliwej walki, gry do końca, dużej ilości fauli oraz twardej gry i takteż było.
Czytaj więcej...Festyn rodzinny dla Radka i Kociny!!!

Już w sobotę na stadionie Górnika 09 Mysłowice odbędzie się festyn charytatywny. Cały dochód zostanie przeznaczony na dzieci trenujące przy Górniku 09 oraz dla kibica Kociny Radka Kwietniewskiego!
Czytaj więcej...Gdzie się podziało wykończenie?

Rozwój II-Górnik 09 0-0
Dobra gra zawodników Górnika 09, szybkie akcje skrzydłami, kilka dogodnych okazji do zdobycia gola, niestety wciąż brakuje nam wykończenia... W zespole Rozwoju wystąpiło, 5 zawodników na co dzień biegających po boiskach II ligi.
Czytaj więcej...W niedzielę z Rozwojem

W niedzielę podopieczni Stanisława Gawendy udadzą się do Katowic na mecz ligowy z rezerwami Rozwoju Katowice, które najprawdopoobniej będa znacząco wzmocnione przez pierwszy - II-go ligowy zespół!
Czytaj więcej...Ważna lekcja!

Górnik 09-Oldboje 4-3
Górnik 09 Mysłowice w ramach treningu rozegrał sparing z bardzo wymagającym rywalem, bowiem na Gwarków 13 przyjechał zespół Śląskich Oldboji naszpikowany byłymi czołowymi graczami!
Czytaj więcej...W czwartek sparing z Oldbojami!

W czwartek 14 maja o godzinie 18.00 na Stadionie Kociny w Mysłowickim Parku Zamkowym Górnik 09 rozegra sparing z nie co dziennym rywalem, bowiem Kocina podejmować będzie drużynę Oldbojów Śląskich, zespół w którego skład wejdą min. byli ekstraklasowcy!

WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!Bawimy się dla Radka i Kociny!!!

W sobotę 23-go maja odbędzie się festyn charetatywny, z którego dochód zostanie przekazany dla Radka Kwietniewskiego - Kibica Górnika 09 oraz na potrzeby Szkółki Piłkarskiej i dzieci trenujacych na Kocinie.
Punkt główny: Szlagierowe spotkanie piłkarskie o Mistrzostwo Ligi Okręgowej pomiędzy Górnikiem 09 Mysłowice a Pogonią Imielin!

Czytaj więcej...Zabawa w Mikołaja...

Górnik 09 - MK K-ce 1-3
Trzy głupio stracone bramki w tym dwa prezenty... Multum nie wykorzystanych okazji bramkowych... Tak w skrócie można podsumować mecz Kociny z MK Górnik Katowice...
Czytaj więcej...Przed Kociną ciężki mecz?

W sobotę na własnym stadionie Górnik 09 Mysłowice będzie podejmował MK Górnik Katowice. Rywal z pewnością nie wygodny, bo punkty wiosną w starciu z tą druzyną stacił min. GKS II Tychy, Rozwój II Katowice, Znicz Jankowice czy LKS Łąka. A wygrać musi i jeden Górnik i drugi...

Czytaj więcej...Przegrał lepszy zespół...

GKS II - Górnik 09 1-0
Kocina mimo, iż nie była faworytem a w zespole przeciwnika było kilku piłkarzy z I-ligowego zespołu była stroną lepszą i przeważającą.
Górnik 09 Mysłowice nie zasłużył ani na porażkę ani na remis...
Czytaj więcej...Porażka po pięknej walce

GKS II - Górnik 09 1-0
Kocina po bardzo dobrym występie pechowo przegrała z rezerwami GKS-u Tychy 1-0, który był wzmocniony zawodnikami na co dzień występującymi w I lidze. Przez praktycznie całe spotkaie lepszym zespołem był Górnik 09.
Relacja z tego spotkania niebawem.Majówkowe granie

W majówkowe niedzielne popołudnie Kocina zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu w Tychach z rezerwami tamtejszego I-ligowego GKS-u.
Zagramy z zespołem na poziomie okręgówki? Czy podobnie jak jesienią podczasu w meczu w Mysłowicach większość graczy zespołu GKS-u II będą stanowić zawodnicy na co dzień biegający po I-ligowych boiskach?

Czytaj więcej...Cieszy tylko gra...

Piast - Górnik 09 1-1
Dobra gra Kociny. Złe warunki atmosferyczne. Pech. Tak w skrócie można podsumować wtorkowe spotkanie Górnika 09 Mysłowice w Bieruniu Nowym przeciwko tamtejszemu Piastowi.
Czytaj więcej...Gra lepsza od wyniku

Piast-Górnik 09 1-1 Górnik 09 Mysłowice zremisował 1-1 w zaległym meczu 18 kolejki ligowej we wtorek z Piastem Bieruń Nowy. Kocina była lepsza, przeważała, niestety tylko zremisowaliśmy...
Relacja z tego spotkania oraz galeria w środowe popołudnieZaległa kolejka

We wtorek 28-go kwietnia Górnik 09 Mysłowie uda się do Bierunia Nowego na mecz z tamtejszym Piastem.
Spotkanie zostanie rozegrane w ramach zaległej - 18 kolejki ligowej z 4 kwietnia(spotkanie odwołano z powodu złego stanu murawy).
Wszystkich kibiców zapraszamy na spotkanie!Kocina na 5-tkę!

Górnik 09 - Żory 5-1
Górnik 09 Mysłowice urządził sobie ,,małe" strzelanie i na własnym stadionie bez problemów rozbił KS Żory, aż 5-1!
Czytaj więcej...Punkty zostały w Mysłowicach

Unia-Górnik 09 2-0
Derbowe wyjazdowe spotkanie z Unią Kosztowy przez zawodników i kibiców Kociny nie może zostać uznane za udane...
Czytaj więcej...Brak skuteczności...

Górnik 09-Sparta 1-1
Od pierwszej do ostatniej minuty zawodnicy Górnika 09 mieli zdecydowaną przewagę, jednak brakowało wykończenia, zimnej krwi a co za tym idzie skuteczności... Kompletnie bez formy są nasi napastnicy... Boli fakt, ze Sparta miała zaledwie dwie okazje do zdobycia gola...
Ten punkt to niejeden punkt zdobyty lecz dwa stracone...Teraz Sparta!

W sobotę po dwutygodniowej przerwie spowodowanej fatalnymi warunkami atmosferycznymi i odwołaniem całej kolejki przez ŚlZPN zawodnicy Mysłowickiej ,,zero-dziewiątki" wracają na boisko!
Tym razem, na własnym stadionie Kocina w sobotę o godz. 16.00 gościć będzie przed ostatnią w tabeli Spartę Katowice. Przypomnijmy, iż jesienią w Katowicach padł remis 1-1, wówczas bramkę dla Górnika 09 zdobył Bojan Bruź.Wywiad z Prezesem!

Jakie plany ma Nowy Prezes oraz zarząd Kociny na poprawę sytuacji klubu? Co z obiektem? Gdzie będzie trenował zespół oraz dzieci szkolące się w klubie? Jaka czeka przyszłość Mysłowicką ,,zero-dziewiątkę"? Czy kibice mogą mieć obawy? - Na te i inne pytania odpowiadał nowy Prezes Zarządu Klubu Sportowego Górnik 09 Mysłowice - Łukasz Granek.

Serdecznie zachęcamy do przeczytania wywiadu z nowym ,,sternikiem" Kociny!

Czytaj więcej...MECZ ODWOŁANY!

Sobotni mecz pomiędzy Piastem Bieruń Nowy a Górnikiem 09 Mysłowice został ODWOŁANY z powodu warunków atmosferycznych - przez, które większość boisk nie nadaje sie do gry. Odwołano także inne ligowe spotkania.
Śląski Związek Piłki Nożnej na posiedzeniu Wydziału Gier tj. 9 kwietnia wyznaczy nowy termin 18 kolejki - o czym niezwłocznie poinformujemy!W Wielką Sobotę z Piastem

Piast Bieruń-Górnik 09

W Wielką Sobotę Górnik 09 Mysłowice w ramach 18 kolejki ligi okręgowej zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z jedenastą w tabeli drużyną - Piastem Bieruń Nowy.
Czytaj więcej...Podsumowanie 17 kolejki

Co wydarzyło się podczas 17 kolejki ligi okręgowej? Przeczytaj krótką analizę!
Czytaj więcej...Moralny kac...

GÓRNIK 09 - Niwka 0-1
Emocji w meczu nie brakowało. Kocina dominowała, przeważała, Niwka stworzyła w zasadzie jedną akcję, zdobyła przypadkowego gola i zamurowała bramkę... Kibice nie zawiedli i po brzegi wypełnili trybunę!
Czytaj więcej...Święta wojna dla Niwki...

GÓRNIK 09 - Niwka 0-1
Niestety Kocina po pięknej walce przegrała z Niwką Sosnowiec w Śląsko-Zagłębiowskim Klasyku 1-0...
Relacja z tego spotkania oraz zdjęcia już za kilka minut.Już za chwilę, za chwileczkę!

Punktualnie o godzinie 15.00 wybije ,,godzina zero" i sędzia Tomasz Palej rozpocznie kolejną odsłonę Śląsko-Zagłębiowskiego Klasyku!
Co pokażą na boisku piłkarze Kociny i Zielonej Koniczynki? Na pewno wyższy poziom niż ligi okręgowej! Gorąco będzie także na trybunach!
Przypomnijmy, iż cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony niepełnosprawnemu kibicowi Kociny - Radkowi Kwietniewskiemu.

DO ZOBACZENIA NA STADIONIE!!!Prognoza pogody

Jak wiadomo mamy pogodę deszczową i taka ma sie utrzymać przez najbliższych kilka dni. W związku z Śląsko-Zagłębiowskim Klasykiem serwisu www.KOCINA.com.pl postanowił sprawdzić pogodę na sobotę.
Pogodę na Śląsko-Zagłębiowski Klasyk sprawdził Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Państwowy Instytut Badawczy
. (około 73% sprawdzalności).
Czytaj więcej...Kocino jazda z gorolami!!!

W sobotę punktualnie o godzinie 15.00 emocje sięgną zenitu! Bowiem Górnik 09 Mysłowice podejmie na własnym stadionie w Śląsko-Zagłębiowskim Klasyku zespół AKS-u Niwka Sosnowiec!!! OGROMNE Emocje na boisku i trybunach gwarantowane!
Czytaj więcej...Zbiórka dla Radka Kwietniewskiego!

Cały dochód ze sprzedaży biletów na sobotni Śląsko-Zagłębiowski Klasyk, czyli mecz pomiędzy Górnikiem 09 Mysłowice a AKS-em Niwka Sosnowiec zostanie przekazany na pomoc Mysłowiczanowi, kibicowi Kociny - Radkowi Kwietniewskiemu!
Czytaj więcej...Kto arbitrem głównym Klasyku?

Śląski Związek Piłki Nożnej wyznaczył arbitra głównego Śląsko-Zagłębiowskiego Klasyku, którym został Pan Krzysztof Palej z pod okręgu Rybnik. Pan Krzysztof na co dzień sędziuje zawody III-cio ligowe za co zbiera bardzo dobre opinie.
Sędzia główny dobierze sobie także dwóch asystentów - pod surowym nadzorem ŚlZPN.

Cieszymy się, że Związek wziął pod uwagę rangę sobotniego spotkania Kociny z Niwką i trudność w dobrym prowadzeniu zawodów i wyznaczył dobrego sędziego.Przed nami 17 kolejka

W sobotę 28 marca zostanie rozegrana 17 kolejka Ligi Okręgowej I grupy Katowickiej. A w Niej:
Czytaj więcej...GÓRNIK 09 vs. Niwka Sosnowiec!

Już w sobotę kolejna odsłona Śląsko-Zagłębiowskiego Klasyku!!! Górnik 09 Mysłowice podejmie na własnym stadionie AKS Niwkę Sosnowiec!
Czytaj więcej...Oceny

Zachęcamy do zapoznania się z ocenami wystawionymi zawodnikom oraz całemu zespołowi za mecz z AKS-em Mikołów.
Czytaj więcej...


Mecz na remis

Mikołów-Górnik 09 1-1
Po całkiem przyzwoitej grze, zwłaszcza w obronie Górnik 09 Mysłowice zremisował w pierwszym meczu rundy rewanżowej 1-1 z AKS-em Mikołów.
Czytaj więcej...
Nie było źle

Mikołów-Górnik 09 1-1
Górnik 09 Mysłowice remisowym spotkaniem z AKS-em Mikołów zainaugurował rundę wiosenną. Szkoda, że Kocinie odrobinę zabrakło szczęścia bo do domu mogliśmy wrócić z kompletem punktów.
Więcej informacji o tym spotkaniu oraz fotogaleria już nie bawem!
Wraca liga!

Już w sobotę Górnik 09 Mysłowice wyjazdowym spotkaniem z AKS-em Mikołów zainauguruje rundę wiosenną Katowickiej Ligi Okręgowej!
Czytaj więcej...
Zimowe transfery

Zimowy okres przygotowawczy jest bardzo długi. Kluby robią transfery zawodników, wzmacniają się. Tak samo zimą działał Górnik 09 Mysłowice.
Czytaj więcej...
Remont budynku klubowego!

Aktualnie jest przeprowadzany remont budynku klubowego Górnika 09 Mysłowice, więcej informacji w rozwinięciu!
Czytaj więcej...
Podsumowanie przygotowań

Zimowy, długi okres przygotowawczy do rundy rewanżowej już za Górnikiem 09 Mysłowice. Jak zawodnicy Kociny przepracowali zimę?
Czytaj więcej...

Jedna połowa...

Wyzwolenie - Górnik 09
W pierwszej połowie Górnik 09 Mysłowice miał przewagę, grał lepiej od Wyzwolenia, jednak po bramce z ewidentnego spalonego przegrywał 1-0. Niestety na drugą połowę jakby nie wyszli zawodnicy Kociny, nie zagrali nic i praktycznie każdy strzał na bramkę Górnika 09 kończył się bramką...

PRZEKAŻ 1% NA KOCINĘ!!!

Przekaż 1% swojego podatku na Mysłowicką ,,zero-dziewiątkę" i wspomóż tym samym dzieci i młodzież trenującą w klubie!
Czytaj więcej...

Gra przeciwna do wyniku

Unia - Górnik 09 4:1
Kolejna gra kontrolna za zawodnikami Kociny. Tym razem rozegraliśmy sparing z wymagającym i solidnym rywalem, aspirującym do awansu na wyższy szczebel rozgrywkowy.
Czytaj więcej...

Kolejna gra kontrolna

Przed Górnikiem 09 Mysłowice kolejna gra kontrolna. Tym razem podopieczni Stanisława Gawendy zmierzą się z aspirującą do awansu na wyższy szczebel rozgrywkowy Unią Strzemieszyce. Początek o godz. 11.00 na boisku w Dąbrowie Górniczej - Strzemieszycach.
Trener podczas tego sparingu da szansę testowanym zawodnikom oraz sprawdzi kilka nowych i eksperymentalnych wariantów.


Gra napawa optymizmem!

UKS - Górnik 09 0:2
Kolejna gra kontrolna tej zimy już za zawodnikami Kociny. Tym razem podopieczni Stanislawa Gawendy, wygrali ze spokojem z UKS-em Szopienice 2-0, choć wynik powinien być wyższy.
Czytaj więcej...

Sparing z UKS-em

W czwartek o godz. 18:30 przy sztucznym oświetleniu i na boisku ze sztuczną nawierzchnią Górnik 09 Mysłowice rozegra kolejny sparing. Tym razem, zmierzmy się z Katowickim UKS-em Szopienice, na boisku tejże drużyny w Katowicach-Szopienicach.

Oświadczenie Serwisu

Redakcja serwisu www.KOCINA.com.pl, oświadcza, iż serwis ten JEST W PEŁNI NIE ZALEŻNY od władz Klubu Sportowego Górnik 09 Mysłowice. Informujemy także, że zarząd klubu nie ingeruje w ,,życie" strony oraz zamieszczane na niej treści.

Znamy nowego Prezesa!

We wtorkowy wieczór doszło do spotkania nowo wybranego Zarządu klubu Sportowego Górnik 09 Mysłowice. Został wybrano nowy prezes oraz Jego zastępcy.
Czytaj więcej...

Pewna wygrana Górnika 09!

W sobotnie popołudnie zawodnicy Górnika 09 Mysłowice rozegrali w Dąbrowie Górniczej Strzemieszycach kolejny sparing. Tym razem po bardzo dobrym spotkaniu pewnie wygraliśmy 4-1.
Czytaj więcej...

Sobotni sparing

W sobotę Górnik 09 Mysłowice rozegra kolejny sparing tej zimy. Tym razem rywalem Kociny będzie zespół Bolesława Bukowno. Spotkanie zostanie rozegrane o godzinie 15.00 na boisku w Dąbrowie Górniczej - Strzemieszycach

Raport z walnego...

W piątkowy wieczór odbyło się Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Klubu Sportowego Górnik 09 Mysłowice. Podsumowano mijającą kadencję oraz wybrano nowy zarząd.
Czytaj więcej...

WALNE ZEBRANIE!

W piątek o godz. 18.00 w siedzibie klubu w Mysłowicach przy ul. Gwarków 13 odbędzie się Walne Zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków Stowarzyszenia Klub Sportowy Górnik 09 Mysłowice oraz zaproszonych gości.
Min. zostanie podsumowana mijająca kadencja oraz zostaną wybrane nowe władze ,,Kociny".

Kiedy gry kontrolne?

Jak każdy klub, także Górnik 09 Mysłowice rozgrywa i ma zaplanowane mecze sparingowe w zimowym okresie przygotowawczym.
Czytaj więcej...Pierwszy zimowy sparing za nami

Ruch II - Górnik 09 3-1
Piłkarze Górnika 09 Mysłowice rozegrali pierwszy zimowy sparing obecnego okresu przygotowawczego do rundy rewanżowej ligi okręgowej. Rywalem Kociny były wymagające rezerwy Chorzowskiego Ruchu na co dzień występujące w III lidze.
Zdjęcia w galerii
Czytaj więcej...Trwają przygotowania do rundy rewanżowej!

Zespół Górnika 09 Mysłowice pod wodzą Stanisława Gawendy przygotowywuje się do rozgrywek Ligi Okręgowej rundy rewanżowej
(plan sparingÓw)
Czytaj więcej...Treningi

Klub Sportowy Górnik 09 Mysłowice informuje, iż treningi pierwszego zespołu odbywają się:
Wtorek godz. 18.00 Hala na Promenadzie
Środa godz. 19.00 boisko z sztuczną nawierzchnią Unii Kosztowy
Piątek godz. 20.00 Hala MOSiR Mysłowice przy ul. Bończyka

Listę sparingów oraz więcej informacji podamy niebawem.Podsumowanie 15 kolejki

Co wydarzyło się podczas 15 kolejki ligi okręgowej? Przeczytaj krótką analizę!
Czytaj więcej...Antybohater: sędzia!

Ciężko bez emocji i na spokojnie opisać spotkanie w którym tyle się wydarzyło. A patrząc na przebieg sportowych wydarzeń i wynik można przeżyć potężny szok...
Czytaj więcej...
GALERIA ZAKTUALIZOWANAKierunek: Bieruń Stary!

W sobotę Górnik 09 Mysłowice rozegra ostatnie ligowe spotkanie rundy jesiennej. Tym razem udamy się do Bierunia Starego na mecz z tamtejszą Unią.
Czytaj więcej...Ostatnia kolejka!

W najbliższy weekend 8 oraz 9 listopada zostanie rozegrana ostatnia kolejka rundy jesiennej I grupy Katowickiej Ligi Okręgowej.
Czytaj więcej...Galeria z Lędzin!

Gorąco zachęcamy do zobaczenia galerii z meczu Górnika 09 Mysłowice przeciwko MKS-owi Lędziny.
Zdjęcia autorstwa Pani Moniki Gaworowskiej


Zdjęcia z meczu oraz z wszystkich spotkań dostępne w zakładce ,,GALERIA".Podsumowanie 14 kolejki

Co wydarzyło się podczas 14 kolejki ligi okręgowej? Przeczytaj krótką analizę!
Czytaj więcej...Oceny

Zachęcamy do zapoznania się z ocenami wystawionymi zawodnikom oraz całemu zespołowi za mecz z MKS-em Lędziny.
Czytaj więcej...Mecz walki!

Górnik 09 1-1 Lędziny

Spotkanie stało na wysokim poziomie, wyższym niż liga okręgowa, licznie zebrani kibice mogli zobaczyć bardzo ciekawe i waleczne zawody, emocji także nie brakowało.
Szkoda, że Kocinie tym razem zabrakło szczęścia i mecz zakończył się podziałem punktów.
Czytaj więcej...Pechowy remis...

Górnik 09 1 - 1 Lędziny

Dobre widowisko, wiele emocji, sytuacji podbramkowych, walki i zaangażowania. Niestety pech strzelecki nie opuścił zespołu Górnika 09 Mysłowice i mimo kilku świetnych okazji mecz zakończył się remisem.
Relacja za kilka minut!W Zaduszki z Lędzinami!

W dzień Zaduszny 2 listopada Górnik 09 Mysłowice rozegra kolejne starcie o Mistrzostwo Ligi Okręgowej. Tym razem na Kocinę zawita ekipa MKS-u Lędziny.
Czytaj więcej...Niedzielne granie

W sobotę 2 listopada na boiskach Ligi Okręgowej I grupy Katowickiej zostanie rozegrana przed ostatnia kolejka.
Czytaj więcej...Kto pogwiżdże w meczu z Ogrodnikiem?

Kolegium Sędziów Śląskiego Związku Piłki Nożnej wybrało głównym arbitrem meczu pomiędzy Górnikiem 09 Mysłowice a Ogrodnikiem Cielmice Pana Kamila Budny, który dobierze sobie pod nadzorem K.S. ŚlZPN dwóch asystentów.
Wszyscy trzej Panowie będą reprezentować podokręg Sosnowiec.Iść za ciosem!

Górnik 09 Mysłowice, który ograł dobre ekipy z czołówki tabeli (Znicz Jankowice oraz LKS Łąka) podejmować będzie na własnym stadionie trzecią od końca drużynę Ogrodnika Cielmice.
Czytaj więcej...Jeszcze trzy kolejki

W najbliższą sobotę 25 października o godz. 14.30 na wszystkich boiskach Ligi Okręgowej I grupy Katowickiej zostanie rozegrana trzynasta kolejka.
Dodajmy, iż do zakończenia rozgrywek rundy jesiennej pozostały jeszcze tylko trzy kolejki.

Czytaj więcej...Podsumowanie 12 kolejki

Co wydarzyło się podczas 12 kolejki ligi okręgowej? Przeczytaj krótką analizę!
Czytaj więcej...Galeria z Łąki

Gorąco zachęcamy do zobaczenia galerii z wyjazdowego meczu Górnika 09 do Łąki na mecz z tamtejszym LKS-em.
Zdjęcia autorstwa Pani Moniki Gaworowskiej


Zdjęcia z meczu oraz z wszystkich spotkań dostępne w zakładce ,,GALERIA".Oceny

Zachęcamy do zapoznania się z ocenami wystawionymi zawodnikom oraz całemu zespołowi za mecz z LKS-em Łąka.
Czytaj więcej...Kocina skosiła Łąkę!!!

Łąka - GÓRNIK 09 1-3

,,Mistrzów nie poznaje się po tym jak zaczynają, ale jak kończą". Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" nie najlepiej rozpoczęła spotkanie, jednak fantastycznie finiszowała i zdecydowanie, zasłużenie wygrała!
Czytaj więcej...Wice lider pokonany!

Łąka - Górnik 09 1-3

Kocina zasłużenie pokonała wicelidera Ligi Okręgowej I grupy Katowickiej 3-1.
Relacja już za kilka minut!Bez sędziego?!

Doszło do dość nie codziennej sytuacji...

Śląski Związek Piłki Nożnej zapomniał.... wyznaczyć sędziego na mecz LKS-u Łąka przeciwko Górnikowi 09 Mysłowice!!!
Jak wiadomo ,,obsadowy", czyli osoba w ŚlZPN odpowiedzialna za obsadę sędziowską spotkań piłkarskich, na poziomie Ligi Okręgowej wybiera sędziego głównego na dany mecz, wówczas arbiter wybiera sobie dwóch asystentów, a jeśli zaakceptuje ich ,,obsadowy" dana trójka może prowadzić zawody.
Jednak tym razem mecz Kociny w obsadzaniu sędziów został pominięty!
Serwis www.KOCINA.com.pl w odpowiedni sposób interweniował już w tej sprawie.Przed Kociną ciężkie starcie!

W sobotnie po południe Górnik 09 Mysłowice zmierzy się na wyjeździe z wiceliderem Ligi Okręgowej LKS-em Łąka!
Czytaj więcej...W weekend 12 kolejka

W najbliższy weekend 18 i 19 października zostanie rozegrana kolejna - 12 już kolejka o Mistrzostwo Ligi Okręgowej I grupy Katowickiej.
Czytaj więcej...Podsumowanie 11 kolejki

Co wydarzyło się podczas 11 kolejki ligi okręgowej? Przeczytaj krótką analizę!
Czytaj więcej...Oceny

Zachęcamy do zapoznania się z ocenami wystawionymi zawodnikom oraz całemu zespołowi za mecz z Zniczem Jankowice
Czytaj więcej...Kocina zgasiła Znicz!!!

GÓRNIK 09 2-1 Znicz.

Świetny mecz, duża aktywność w poczynaniach ofensywnych, dobra gra zwłaszcza w drugiej połowie i co najważniejsze zwycięstwo z trzecią drużyną w tabeli!
Czytaj więcej...


To było to!

Górnik 09 - Znicz 2-1

Zawodnicy Kociny rozegrali bardzo dobre spotkanie, zwłaszcza w drugiej połowie a po dwóch trafieniach Damian Humskiego wygraliśmy 2-1, chociaż Górnik 09 nie wykorzystał, aż 7 100% sytuacji...
Relacja późnym wieczorem.Zgasimy Znicz?

Podczas 11 kolejki Ligi Okręgowej Kocina na własnym stadionie gościć będzie znakomicie spisującego sie beniaminka z Jankowic.
Czytaj więcej...Zapowiedź 11 kolejki

W najbliższy weekend zostanie rozegrana kolejna, 11 już kolejka Katowickiej Ligi Okręgowej I grupy.
Czytaj więcej...Podsumowanie 10 kolejki

Co wydarzyło się podczas 10 kolejki ligi okręgowej? Przeczytaj krótką analizę!
Czytaj więcej...A miało być tak pięknie...

Pogoń - Górnik 09 3-0
Słabe widowisko, niski poziom sportowy a jeszcze nędzniejszy sędziowania. Nie tego spodziewali się kibice zebrani na stadionie Pogoni Imielin...
Czytaj więcej...Tragedia...

Pogoń-Górnik 09 3-0
Kocina po słabym spotkaniu przegrała z Pogonią Imielin 3-0...
Więcej informacji na temat spotkania niebawem.,,Wielkie Derby" z Imielinem!!!!

W sobotnie popołudnie Górnik 09 Mysłowice rozegra wyjazdowy, prestiżowy mecz z Pogonią Imielin!
Czytaj więcej...Informacja!

W rozwinięciu newsa informacja dotycząca roczników 2005 i 2006 oraz 2007 i młodsi trenujących w Szkółce Piłkarskiej Górnika 09 Mysłowice.
Czytaj więcej...W weekend 10 kolejka

W najbliższy weekend na boiskach I grupy Katowickiej Ligi Okręgowej zostanie rozegrana 10 kolejka.
Czytaj więcej...Turniej najmłodszych!

W sobotę Górnik 09 Mysłowice przy pomocy nowego Klubu Radnych My To Mysłowice na własnym stadionie zorganizował turniej dla najmłodszych adeptów piłki nożnej.
Czytaj więcej...Podsumowanie 9 kolejki

Co wydarzyło się podczas 9 kolejki ligi okręgowej? Przeczytaj krótką analizę!
Czytaj więcej...Galeria

Zachęcamy do zobaczenia galerii zdjęć z sobotniego meczu Kociny z Rozwojem II Katowice.
Autorem zdjęć jest Pani Monika Gaworowska.
Zdjęcia dostępne w zakładce galeria na naszej stronie bądź w linku poniżej:
GALERIA
Oceny

Zachęcamy do zapoznania się z ocenami wystawionymi zawodnikom oraz całemu zespołowi za mecz z Rozwojem II Katowice.
Czytaj więcej...Kto tak pięknie gra?! KOCINA!

Górnik 09-Rozwój II 2-0
Górnik 09 Mysłowice rozegrał bardzo dobre zawody, a przy lepszej skuteczności mógł rozbić Rozwój II Katowice! Emocji nie brakowało!
Czytaj więcej...Wynik mógł być wyższy!

Górnik 09-Rozwój II 2-0
Górnik 09 Mysłowice po bardzo dobrym spotkaniu i dwóch trafieniach Bojana Bruzia wygrała z wiceliderem rozgrywek Rozwojem II Katowice 2-0, chociaż wynik mógł być dużo, dużo wyższy, 5-0 co najmniej i nie jest to przesadą!
Relacja za kilka minut!Kto pogwiżdże w meczu z Rozwojem?

Kolegium Sędziów Śląskiego Związku Piłki Nożnej wybrało głównym arbitrem meczu pomiędzy Górnikiem 09 Mysłowice a Rozwojem II Katowice Pana Tomasza Szczepanika, który dobierze sobie pod nadzorem K.S. ŚlZPN dwóch asystentów.
Wszyscy trzej Panowie będą reprezentować podokręg Katowice.Nowy partner!

Klub Radnych My To My - My to Mysłowice, został nowym partnerem serwisu www.KOCINA.com.pl!
Czytaj więcej i dowiedz się jak pomóc Górnikowi 09 oraz sportowi w naszym mieście - Mysłowice, tak aby było normalnie i na dobrym poziomie!

Czytaj więcej...

facebook.pl/MyToMy
www.MyToMy.plKatowicka rezerwa

W sobotę kolejne ligowe starcie, tym razem na Kocinę zawitają rezerwy Rozwoju Katowice!
Czytaj więcej...Turniej dla najmłodszych!

Już w sobotę na stadionie przy ul. Gwarków 13 odbędzie się turniej najmłodszych adeptów piłki nożnej z terenu Mysłowic!
Czytaj więcej...Podsumowanie 8 kolejki

Co wydarzyło się podczas 8 kolejki ligi okręgowej? Przeczytaj krótką analizę!
Czytaj więcej...Oceny

Zachęcamy do zapoznania się z ocenami wystawionymi zawodnikom oraz całemu zespołowi za mecz z MK Górnik Katowice.
Czytaj więcej...Zasłużone zwycięstwo!

MK Katowice-Górnik 09 0-1
Górnicze Derby I grupy Katowickiej Ligi Okręgowej zasłużenie wygrał przeważający Górnik 09 Mysłowice.
Czytaj więcej...Wynik lepszy niż gra

MK Katowice-Górnik 09 0-1
Kocina mogła wygrać co najmniej 5-0, ale skończyło się 1-0... Min. Bojan Bruź trafił w poprzeczkę z rzutu karnego. Jednak najważniejsze jest zwycięstwo i 3 pkt.
Szersza relacja już nie bawem.Kto pogwiżdże w meczu z MK?

Kolegium Sędziów Śląskiego Związku Piłki Nożnej wybrało głównym arbitrem meczu pomiędzy MK Górnik Katowice a Górnikiem 09 Mysłowice Pana Parzonka Tomasza, który dobierze sobie pod nadzorem K.S. ŚlZPN dwóch asystentów.Górnicze Derby Ligi Okręgowej

W sobotnie po południe w Katowicach zostaną rozegrane Górnicze Derby I grupy Katowickiej Ligi Okręgowej pomiędzy MK Górnik Katowice a Górnikiem 09 Mysłowice.
Czytaj więcej...Przed nami 8 kolejka

W najbliższy weekend na boiskach Ligi Okręgowej I grupy Katowickiej zostanie rozegrana 8 kolejka. A w niej?
Czytaj więcej...Podsumowanie 7 kolejki

Co wydarzyło się podczas 7 kolejki ligi okręgowej? Przeczytaj krótką analizę!
Czytaj więcej...Oceny

Zachęcamy do zapoznania się z ocenami wystawionymi zawodnikom oraz całemu zespołowi za mecz z GKS II Tychy.
Czytaj więcej...Kto grał? GKS II Tychy czy może GKS Tychy?

Górnik 09 - GKS II 2-6
Aż, 6 zawodników z pierwszej drużyny I-szo ligowego GKS-u Tychy wzmocniło swoje rezerwy w meczu z Kociną. Jednak wbrew wynikowi Górnik 09 zagrał dobrze.
Czytaj więcej...Gra lepsza niż wynik

Górnik 09 - GKS II 2-6
Szkoda, że wynik nie odzwierciedla wydarzeń boiskowych. Warto zaznaczyć fakt, że 6 zawodników na co dzień występujących na I ligowych boiskach wzmocniło swoje rezerwy...
Relacja z tego spotkania za kilka minut.Tyski wicelider

W sobotę o godz. 16.00 Kocina na własnym stadionie podejmie zespół GKS-u II Tychy, prowadzony przez byłego szkoleniowca Górnika 09 - Tomasza Wolaka.
Czytaj więcej...Podsumowanie 6 kolejki

Co wydarzyło się podczas 6 kolejki ligi okręgowej? Przeczytaj krótką analizę!
Czytaj więcej...Oceny

Zachęcamy do zapoznania się z ocenami wystawionymi zawodnikom oraz całemu zespołowi za mecz z KS Żory.
Czytaj więcej...Dwa błędy w obronie...

KS Żory-Górnik 09 2-1

Kocina więcej miała z gry, przeważała, ale zagrała nie skutecznie, do bani w obronie i mecz przegrała z ostatnią w tabeli drużyną z Żor 2-1.

DOSTĘPNA GALERIA Z MECZU!
Czytaj więcej...Najsłabszy mecz sezonu...

KS Żory-Górnik 09 2-1
Górnik 09 Mysłowice rozegrał najsłabszy mecz sezonu i przegrał z KS-em Żory 2-1, najbardziej boli fakt, że gospodarze oddali na bramkę Kociny dwa strzały...
Więcej informacji za kilkanaście minut.Niedzielny kierunek: Żory!

W sobotnie przed południe Górnik 09 Mysłowice rozegra kolejny mecz ligowy, tym razem w Żorach z tamtejszym Klubem Sportowym.
Czytaj więcej...Wygrywamy walkowerem!

Dopiero w miniony czwartek Śląski Związek Piłki Nożnej przyznał zwycięstwo walkowerem 3-0 Górnikowi 09 Mysłowice nad Piastem Bieruń Nowy.
Przypominamy, iż w Piaście zagrał całe spotkanie zawieszony na dwa spotkania Marek Walkiewicz.Nowy zawodnik!

W ostatnim dniu ,,rynku transferowego" Górnik 09 Mysłowice pozyskał oraz zgłosił do rozgrywek nowego zawodnika - Sergiusza Braksatora, który trafił na Kocinę z Unii Kosztowy.
Popularny ,,Serek" przed laty występował przy Gwarków 13, ,,robiąc" z Górnikiem 09 awans do IV ligi.
Sergiusz jest pomocnikiem.
Witamy w zespole!

Jednocześnie informujemy, iż z przyczyn niezależnych od klubu i zawodnika Paweł Bryłka grał będzie na Kocinie dopiero od rundy wiosennej.Podsumowanie 5 kolejki

Co wydarzyło się podczas 5 kolejki ligi okręgowej? Przeczytaj krótką analizę!
Czytaj więcej...Oceny

Zachęcamy do zapoznania się z ocenami wystawionymi zawodnikom oraz całemu zespołowi za mecz z Unią Kosztowy.
Czytaj więcej...Derby na wysokim-dobrym poziomie!

Górnik 09 - Unia 1-3
W tej odsłonie Mysłowickich Derb mieliśmy wiele emocji sportowych i praktycznie wszystko to, o czym marzyli fani. Cztery gole, trzy bramki nie uznane, słupki i poprzeczki, waleczna i ambitna gra w przyjaznej atmosferze, wsparcie dla zawodników przez licznie przybyłych na mecz Mysłowiczan. To było piękne spotkanie!
GALERIA ZAKTUALIZOWANA!
Czytaj więcej...Porażka po pasjonującym spotkaniu

Górnik 09 - Unia 1-3
W meczu było wszystko, bramki, poprzeczki, gole z spalonego, wiele emocji i dobry poziom sportowy przy licznie zgromadzonych kibicach. Mecz był dobry, Kocina zagrała dobrze, jednak przegrała 3-1 i to nieco pechowo.
Więcej informacji już nie bawem!Czy Kocina obroni tytuł Mistrza Mysłowic?

Sobotnie Derby Mysłowic pomiędzy Górnikiem 09 a Unią Kosztowy są meczem przyjaźni i wzbudzają wiele emocji. Kto wygra? Unia? Czy może jednak Kocina obroni mistrzostwo miasta?
Czytaj więcej...Przed derbowa prognoza pogody!

W ostatnim czasie mamy zmienną pogodę, dlatego serwis KOCINA.com.pl na sobotnie Derby Mysłowic postanowił sprawdzić pogodę.
Pogodę przed Derbami dla www.KOCINA.com.pl sprawdził Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Państwowy Instytut Badawczy.

Czytaj więcej...Kto pogwiżdże w Derbach?

Kolegium Sędziów Śląskiego Związku Piłki Nożnej wybrało głównym arbitrem Derb Mysłowic pomiędzy Górnikiem 09 Mysłowice a Unią Kosztowy Pana Marcina Miśta (podokręg Sosnowiec), który dobierze sobie pod nadzorem K.S. ŚlZPN dwóch asystentów.
Pan Marcin na co dzień prowadzi zmagania na III ligowych boiskach, za co zbiera bardzo wysokie noty.Mecz przyjaźni!

Już w sobotę zostaną rozegrane Derby Mysłowic pomiędzy Górnikiem 09 Mysłowice a Unią Kosztowy! Zapraszamy na mecz przyjaźni!
Czytaj więcej...Podsumowanie 4 kolejki

Co wydarzyło się podczas 4 kolejki ligi okręgowej? Przeczytaj krótką analizę!
Czytaj więcej...Oceny

Zachęcamy do zapoznania się z ocenami wystawionymi zawodnikom oraz całemu zespołowi za mecz z Spartą Katowice.
Czytaj więcej...Szczęście w ,,nieszczęściu"...

Sparta - Górnik 09 1-0
Szczęśliwy remis. Dobra pierwsza połowa i beznadziejna druga...
GALERIA ZAKTUALIZOWANA!
Czytaj więcej...Nie tak miało być...

Sparta - Górnik 09 1-1
Więcej informacji na temat tego spotkania już za kilka minut.Przed nami Sparta!

W środowe popołudnie Górnik 09 Mysłowice rozegra w Katowicach mecz w ramach 4 kolejki ligi okręgowej, podejmując Spartę.
Czytaj więcej...3 pkt dla Kociny?!

Górnik 09 Mysłowice zremisował 1-1 z Piastem Bieruń Nowy, jednak wszystko wskazuje na to, że Kocina wygra to spotkanie walkowerem!
Powód? W Piaście zagrał Marek Walkiewicz, który powinien pauzować dwa spotkania za czerwoną kartkę, jednak pojawił się na boisku i to od pierwszej minuty!
Decyzja Wydziału Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej może być tylko jedna, zwycięstwo walkowerem 3-0 Górnika 09 Mysłowice.
Na oficjalną decyzję musimy jednak poczekać do czwartku!Środowa kolejka

Już w środę punktualnie o godz. 17.30 na wszystkich boiskach rozpocznie się 4 kolejka ligi okręgowej.
Czytaj więcej...W sobotę Derby z Kosztowami!

Już w sobotę o godz. 17.00 na stadionie przy Gwarków 13 zostaną rozegrane Derby Mysłowic z Unią Kosztowy!
Już teraz wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!!!Podsumowanie 3 kolejki

Co wydarzyło się podczas 3 kolejki ligi okręgowej? Przeczytaj krótką analizę!
Czytaj więcej...Oceny

Od spotkania z Piastem Bieruń Nowy redakcja serwisu www.KOCINA.com.pl będzie oceniać każdego zawodnika z osobna jak i całą drużynę.
Oceny w skali od 0 do 6. 0 to najgorsza ocena a 6 najlepsza.

Czytaj więcej...,,Kubeł zimnej wody..."

Górnik 09 - Piast 1-1
Po bardzo słabym spotkaniu Kocina szczęśliwie zremisowała z Piastem Bieruń Nowy...
Czytaj więcej...Kto pogwiżdże?

Kolegium Sędziów Śląskiego Związku Piłki Nożnej wybrało głównym arbitrem meczu Górnika 09 Mysłowice z Piastem Nowy Bieruń Pana Patryka Żmija, który dobierze sobie pod nadzorem K.S. ŚlZPN dwóch asystentów.O Piaście słów kilka

W tym artykule przedstawimy sylwetkę klubu Piast Bieruń Nowy oraz krótko scharakteryzujemy drużynę.
Czytaj więcej...Kolejny mecz przy Gwarków 13!

W sobotę o godz. 17.00 zostanie rozegrana 3 kolejka ligowa, Kocina na własnym obiekcie będzie gościć słabiutkiego Piasta Nowy Bieruń.
Czytaj więcej...Wyrazy współczucia

Z powodu śmierci Babci - zawodnikowi Górnika 09 Mysłowice - Arkadiuszowi Żemlokowi, redakcja serwisu www.KOCINA.com.pl składa najszczersze kondolencje oraz łączy się z rodziną w bólu.Pucharowy trening

UKS - Górnik 09 2-1 (2-0)
Puchar Polski miał być okazją dla rezerwowych zawodników do pogrania i pokazania się trenerowi, dlatego też spotkanie z UKS-em, Kocina zaczęła w rezerwowym składzie i kombinacyjnym ustawieniu, min. napastnik Wojtek Kowalski grał na... obronie.
Galeria zaktualizowana.
Czytaj więcej...Pucharowa ,,wpadka"

UKS Szopienice-Górnik 09 2-1
Grający w rezerwowym składzie Górnik 09 Mysłowice przegrał w I rundzie Pucharu Polski z UKS-em Szopienice 2-1 i odpadł z rozgrywek.
Więcej informacji na temat spotkania już za kilka minut!Rekord!

Śląsko-Zagłębiowski Klasyk, czyli mecz pomiędzy AKS-em Niwka Sosnowiec a naszym kochanym Górnikiem 09 Mysłowice sprawił, iż serwis KOCINA.com.pl - TWOJE okno na świat G09! przeżył prawdziwą falę odwiedzin! Łącznie przez sobotę i niedzielę stronę www.KOCINA.com.pl odwiedziło, uwaga 205 147 unikalnych wizyt (tyle osób jednorazowo)! Jak widać, mimo upływu lat mecze Kociny i Niwki cieszą się wielką popularnością wśród wszystkich Mysłowiczan, Ślązaków, Zagłębiaków i sympatyków futbolu, kibiców naszych rywali, dodając do tego fakt, że w zasadzie tym meczem ,,żył" tylko nasz serwis a w innych mediach były wzmianki o Ś-Z K. to taki mamy efekt ;)
Mamy nadzieję, że w ten sposób przekonali się Państwo do naszego seriwsu i będą tutaj regularnie zaglądać!
DZIĘKUJEMY!We wtorek Puchar Polski!

W najbliższy wtorek 19 sierpnia, o godz. 17.30 na stadionie w Szopienicach Górnik 09 zmierzy się w ramach I rundy Pucharu Polski z UKS Szopienice.
Ekipa Kociny wystąpi w rezerwowym składzie.
Jeśli chcesz być na bieżąco śledź stronę www.KOCINA.com.pl, na której przeprowadzimy relację tekstową NA ŻYWO!Galeria z Niwki!

W zakładce galeria dodane zostały zdjęcia z sobotniego Śląsko-Zagłębiowskiego Klasyku.
Zdjęcia wykonał Rafał Sacha przy współpracy z RegionalnaPiłka.plCzas na 3 kolejkę

Zachęcamy do przeczytania krótkiej ligowej zapowiedzi trzeciej kolejki.
Czytaj więcej...2 kolejka

Co wydarzyło się podczas 2 kolejki ligi okręgowej? Przeczytaj krótką analizę!
Czytaj więcej...Relacja z meczu!
Wywiady!

Zachęcamy do zobaczenia skrótu Śląsko-Zagłębiowskiego Klasyku oraz do zobaczenia wywiadów.
Materiał przygotowała Telewizja Śląskie.TV, która przeprowadziła także transmisję na żywo z tego meczu za co serdecznie dziękujemy!
Materiały dostępne poniżej:


Skrót meczu

WywiadyTo było TO!

To jest prawda! Górnik 09 Mysłowice wygrał mecz z odwiecznym rywalem 2-1! Brawo Kocina!
Czytaj więcej...Kto wygrał mecz?!
KOCINA!!!

Niwka - Górnik 09 1-2
Górnik 09 Mysłowice wygrał Śląsko-Zagłębiowski Klasyk 2-1! Obie bramki zobył Bojan Bruź.
Szersza relacja już za kilka minut!Już za chwilę, za chwileczkę...

Już za kilka godzin rozpocznie się spotkanie szlagierowe pomiędzy AKS-em Niwka Sosnowiec a Górnikiem 09 Mysłowice.
Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion Niwki, od 17.00 ma być pochmurnie lecz bez deszczu. Emocji na pewno nie zabraknie! Zachęcamy do przeczytania zapowiedzi, prognozy pogody, wywiadów i innych informacji zamieszczonych na naszej stronie!Transmisja w telewizji NA ŻYWO!

Jak już wcześniej pisaliśmy Internetowa Telewizja Śląskie.TV przeprowadzi transmisję NA ŻYWO z meczu Górnika 09 z AKS Niwka wraz z komentarzem
Początek transmisji od godz. 16.50
Mecz można oglądać:
TUTAJ!!!Relacja NA ŻYWO!

Z meczu Górnika 09 Mysłowice z AKS Niwka Sosnowiec redakcja serwisu KOCINA.com.pl przeprowadzi tekstową relację NA ŻYWO!!!
Na www.KOCINA.com.pl na bieżąco będzie podawany wynik, minuta spotkania, kary, bramki, zmiany w zespołach, który zespół miał okazję na gol i ogólnie to co się dzieje na boisku i trybunach.
Relacja będzie dostępna na wszystkich urządzeniach mobilnych oraz w serwisie społecznościowym facebook, tak, aby każdy kto nie mógł osobiście przybyć na ten mecz mógł wiedzieć co się dzieje podczas spotkania.
Pogoda na sobotę!

Serwis KOCINA.com.pl specjalnie dla wszystkich, którzy wybierają się w sobotę na Śląsko Zagłębiowski Klasyk sprawdził pogodę.
Pogodę przed Klasykiem dla www.KOCINA.com.pl sprawdził Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Państwowy Instytut Badawczy.

Czytaj więcej...Jak dotrzeć na sobotni mecz?

W związku, iż Śląsko-Zagłębiowski Klasyk nie odbywa się na Górnym Śląsku w Mysłowicach, tylko w Sosnowcu postanowiliśmy pomóc Wam drodzy kibice w dotarciu na stadion Niwki.
Czytaj więcej...Znamy sędziego!

Kolegium Sędziów Śląskiego Związku Piłki Nożnej wybrało głównym arbitrem Śląsko-Zagłębiowskiego Klasyku Pana Tomasza Kuźniarza.
Pan Tomasz jest doświadczonym sędzią piłkarskim, zbiera dobre notowania, prowadził wiele ciężkich spotkań na wyższym niż okręgowym szczeblu.
Redakcja serwisu KOCINA.com.pl napisała list do Kolegium Sędziów ŚlZPN z prośbą o wzięcie pod uwagę rangi spotkania pomiędzy AKS-em Niwka a Górnikiem 09 i wybraniem odpowiedniego arbitra.Wywiad z Kapitanem Kociny!

Kolejny wywiad. Tym razem na nasze pytania odpowiedział Kapitan Górnika 09 - Mateusz Augustyn!
Czytaj więcej...Gorące starcie!!!

Już w sobotę Górnik 09 Mysłowice zmierzy się w Sosnowcu z AKS Niwka, w 2 kolejce ligowej. Oj będzie się działo! Emocje zapewnione!
Czytaj więcej...Wywiad z Pawłem Domańskim!

Kolejnym gościem serwisu KOCINA.com.pl przed sobotnim Śląsko-Zagłębiowskim Klasykiem jest czołowy zawodnik Niwki Sosnowiec - Paweł Domański.
Zachęcamy do przeczytania rozmowy.

Czytaj więcej...Transmisja w telewizji NA ŻYWO!

Z sobotniego Śląsko-Zagłębiowskiego Klasyku, czyli meczu AKS Niwka Sosnowiec z Górnikiem 09 Mysłowice, Telewizja ŚLĄSKIE.TV przeprowadzi transmisję NA ŻYWO!
Bliższe informacje (o której początek transmisji itp...) wkrótce.
Jednocześnie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia od serwisu KOCINA.com.plWywiad z Kapitanem Niwki!

Tym razem gościem serwisu KOCINA.com.pl jest Kapitan AKS-u Niwka Sosnowiec - Sebastian Hepo. Zapraszamy do przeczytania wywiadu.
Czytaj więcej...Wywiad z Arkiem Żemlokiem!

Przed sobotnim spotkaniem z Niwką, na krótką rozmowę zaprosiliśmy podstawowego obrońcę Górnika 09 - Arkadiusza Żemloka.
Czytaj więcej...Wywiad z Janem Sitko!

Z okazji zbliżającego się Śląsko-Zagłębiowskiego Klasyku, serwis KOCINA.com.pl postanowił zaprosić na rozmowę kilku piłkarzy Górnika 09 i Niwki Sosnowiec.
Na pierwszy ogień pójdzie bramkarz Kociny - Jan Sitko!

Czytaj więcej...Więcej niż mecz...

O Śląsko-Zagłębiowskim Klasyku słów kilka...
Czytaj więcej...Przed nami 2 kolejka

Jeszcze nie opadły emocje po inauguracji sezonu, a drużyny z naszej ligi już przygotowywują się do 2 kolejki.
Czytaj więcej...1 kolejka

Zachęcamy do krótkiej analizy inaugurującej sezon kolejki ligi okręgowej z udziałem Górnika 09 Mysłowice.
Czytaj więcej...Galeria!

Zdjęcia z meczu Górnika 09 Mysłowice z AKS-em Mikołów dostępne w zakładce GALERIA na naszej stronie.
Od teraz galeria będzie na bieżąco aktualizowana!

Zdjęcia z meczu Kociny i Mikołowa wykonała Pani Agnieszka Bielarczyk za co serdecznie dziękujemy.Udana inauguracja!

Górnik 09 - Mikołów 3-2
Kocina na inaugurację zasłużenie pokonała AKS Mikołów 3-2, choć mogło być lepiej.
Czytaj więcej...Tak miało być!

Górnik 09 - Mikołów 3-2
Górnik 09 Mysłowice po dobrym i walecznym meczu zasłużenie wygrał z AKS-em Mikołów 3-2 (2-1).
Więcej informacji na temat tego spotkania już za kilka minut!O AKS-ie Mikołów

Słów kilka o najbliższym rywalu Górnika 09 Mysłowice.
Czytaj więcej...Nowy sezon: zaczynamy!

W najbliższą sobotę - 9 sierpnia, Górnik 09 Mysłowice spotkaniem z AKS-em Mikołów zainauguruje rozgrywki ligowe!
Czytaj więcej...Informacje

W związku z zbliżającym się wielkimi krokami nowym sezonem, serwis www.KOCINA.com.pl udostępnia regulamin rozgrywek ligi okręgowej oraz tabelę opłat - które, klub musi wykonać przed sezonem jak i w trakcie jego trwania.
Regulamin rozgrywek Tabela opłatNowy kapitan!

Nowym kapitanem Górnika 09 Mysłowice został Mateusz Augustyn - tak zdecydowała drużyna.Kadra Kociny

Poznaj kadrę Górnika 09 Mysłowice na nowy sezon!
Czytaj więcej...Rusza Puchar Polski!

W rundzie I Pucharu Polski na szczeblu regionalnym w podokręgu Katowice Górnik 09 Mysłowice zmierzy się na wyjeździe z A-klasowym UKS Szopienice. Mecz zostanie rozegrany we wtorek 19 sierpnia o godz. 17.30Wywiad z trenerem

Przed nadchodzącym sezonem, postanowiliśmy przeprowadzić krótką rozmowę z szkoleniowcem Kociny - Stanisławem Gawendą.
Czytaj więcej...Wyrazy współczucia

Z powodu śmierci Taty - wiceprezesowi klubu pełniącemu obowiązki prezesa - Grzegorzowi Kupichowi, redakcja serwisu www.KOCINA.com.pl składa najszczersze kondolencje oraz łączy się z rodziną w bólu.Emocje gwarantowane!

Czas rozpocząć sezon 2014/15! A w nim Górnik 09 zmierzy się min.: z Unią Kosztowy, Niwką, Bieruniem czy Lędzinami!
Czytaj więcej...Podsumowanie przygotowań

Wielkimi krokami zbliżają się rozgrywki ligowe. Jak do nowego sezonu przygotował się Górnik 09 Mysłowice?
Czytaj więcej...3 miejsce w Tour de Pologne!!!

W 1952 roku, zawodnik Górnika 09 Mysłowice (sekcja kolarska) - Czarnecki zajął 3 miejsce w słynnym na cały świat wyścigu TOUR DE POLOGNE, który aktualnie ,,biegnie" przez Polskę.Informacje o rywalach!

Już za kilka dni rozpocznie się nowy sezon - 2014/2015 dla Górnika 09 Mysłowice, w którym to Kocina występować będzie w I grupie Katowickiej Ligii Okręgowej. Redakcja serwisu www.KOCINA.com.pl przedstawi po krótce informacje o każdym ligowym rywalu Górnika 09, poznamy cel na nadchodzący sezon oraz kilka ciekawostek i ważnych informacji.
Czytaj więcej...Nowy patron medialny!

Przyjazny Portal Mieszkańców Mysłowic - Myslowice.NET został oficjalnym patronem medialnym Górnika 09 Mysłowice!
Od dziś na www.myslowice.net będziemy mogli na bieżąco przeczytać o Kocinie. Cieszymy się, że tak uznany i poważany portal zainteresował się losem Górnika 09 i objął nad klubem patronat.Kocina dla Cidrów!

Górnik 09 Mysłowice uświetnił obchody 95-lecia istnienia Ruchu Radzionków!
Czytaj więcej...Transfery

Za Górnikiem 09 Mysłowice pierwsze transfery, mamy pięciu nowych zawodników oraz jeden ubytek.
Czytaj więcej...Tylko 2-0...

Górnik 09-Bolesław 2-0
W sobotnie przed południe Kocina rozegrała kolejny sparing, tym razem z Bolesławem Bukowno. A wynik 2-0 dla Kociny to zdecydowanie najmniejszy wynik jaki mógł paść w tym spotkaniu...
Czytaj więcej...Będzie dobrze!

Górnik 09-GKS Tychy 0-2
Kocina w sparingu z GKS-em Tychy pokazała się z dobrej strony, niestety po dwóch głupich błędach w defensywie przegraliśmy spotkanie 0-2.
Czytaj więcej...Poznaj terminarz!

W rozwinięciu przedstawiamy szczegółowy ,,rozkład jazdy" Górnika 09 Mysłowice w lidze okręgowej na rundę jesienną sezonu 2014/15.
Czytaj więcej...Pierwszy sparing za nami

Górnik 09 - Zagórzanka 3-2
Kocina 19 lipca rozegrała pierwszy mecz kontrolny, a rywalem Mysłowickiej ,,zero-dziewiątki" była Zagórzanka Zagórze występująca w małopolskiej lidze okręgowej.
Czytaj więcej...Urlop

Z powodu wakacyjnego urlopu, strona www.KOCINA.com.pl w dniach od 07.07.14r. do 20.07.14r. będzie nie aktualizowana.
Jednak wszystkie bieżące informacje, w sprawie Górnika 09 Mysłowice, znajdziecie Państwo na FanPagu Kociny w serwisie społecznościowym Facebook.

KLIKNIJ TU!Plan przygotowań

9 sierpnia rusza nowy sezon.
Górnik 09 już nie długo rozpocznie przygotowania do rozgrywek ligowych.
Czytaj więcej...Poznaliśmy nowych rywali!

Od nadchodzącego sezonu - 2014/15, Górnik 09 Mysłowice zagra w I grupie Katowickiej Ligi Okręgowej.
Czytaj więcej...Szkółka Piłkarska: zaczynamy!

1 lipca w siedzibie Klubu Sportowego Górnik 09 w Mysłowicach doszło do otwarcia nowej szkółki piłkarskiej - która będzie prowadzona pod okiem Jerzego Wijasa.
Na pierwszym spotkaniu było ponad 100 osób!

Czytaj więcej...Nowy partner serwisu

Firma MED-POL została nowym partnerem serwisu www.KOCINA.com.pl.
Wiele wskazuje także na to, że właśnie ,,MED-POL" dzięki KOCINA.com.pl będzie zabezpieczał od strony medycznej mecze ligowe i pucharowe Górnika 09.
Czytaj więcej...Czas na remonty

Letnią przerwę pomiędzy sezonami trzeba dobrze wykorzystać. Jak narazie zawodnicy Górnika 09 Mysłowice mają wolne, a do treningów powrócą 15 lipca. A więc mamy czasy aby, poprawić min. stan murawy...
Czytaj więcej...Ligowe podsumowanie sezonu

Serwis KOCINA.com.pl dokonał krótkiego - jednak mamy nadzieję treściwego podsumowania sezonu 2013/14 w Katowickiej Lidze Okręgowej, grupie II.
Czytaj więcej...Ciężki sezon za Kociną

Piłkarze Górnika 09 Mysłowice mają za sobą kolejny sezon, ten był ciężki, ale zarazem i udany.
Czytaj więcej...Rusza Szkółka Piłkarska!

Już od lipca przy Górniku 09 Mysłowice będzie funkcjonować szkółka piłkarska dla dzieci i młodzieży, którą poprowadzi 17-krotny reprezentant Polski - Jerzy Wijas!
Czytaj więcej...Rozstrzygnięcie konkursu!

Redakcja serwisu www.KOCINA.com.pl rozstrzygnęła oraz podsumowała konkurs z okazji 105 lat Górnika 09 Mysłowice!
Czytaj więcej...Zostajemy w ,,okręgówce"!

Tęcza - Górnik 09 1-2
Po dobrej grze i dwóch bramkach Rafała Wiklaka Górnik 09 Mysłowice wygrał w Błędowie z Tęczą 2-1. Tym samym Kocina zostaje w lidze okręgowej.
Sprawiedliwy remis

Górnik 09 -Przemsza 0-0
I Przemsza i Kocina miały swoje dobre okazje, i jedni i drudzy walczyli, jednak spotkanie zakończyło się podziałem punktów.
Czytaj więcej...Dobry remis.

Górnik 09 - Przemsza 0-0
Górnik 09 Mysłowice zremisował bezbramkowo z 3 drużyną naszej ligi - Przemszą Siewierz.
Więcej informacji już niebawem.Przedostatnia kolejka!

W sobotę ostatni raz w tym sezonie podopieczni Stanisława Gawendy zagrają przed własną publicznością, podejmując Przemszę Siewierz.
Czytaj więcej...KONKURS!!!

DO WYGRANIA ATRAKCYJNE NAGRODY!
KOSZULKI Z CZASÓW GRY GÓRNIKA 09 W III LIDZE ORAZ PAMIĄTKOWE ALBUMY!!!

Czytaj więcej...Czy miasto wie, że istnieje Klub Sportowy Górnik 09 MYSŁOWICE?!

Niestety popularna Kocina jest całkowicie zaniedbana przez miasto. Dlatego kibice Górnika 09 głośno się pytają czy miasto wie, że istniej i to już od 105 lat Klub Sportowy Górnik 09 Mysłowice?!
Czytaj więcej...Unia Ząbkowice w IV lidze!

Pragniemy złożyć serdeczne gratulacje drużynie Unii Ząbkowice, która zasłużenie wywalczyła sobie awans do IV ligi!
Powodzenia w przyszłym sezonie na IV ligowych boiskach!28 kolejka

Zachęcamy do krótkiej analizy 28 kolejki ligi okręgowej z udziałem Górnika 09 Mysłowice.
Czytaj więcej...Udany prezent urodzinowy!

Pogoń-Górnik 09 0-3
W dzień po 105 rocznicy założenia Górnika 09 Mysłowice, Kocina w Imielinie wygrała bardzo prestiżowe spotkanie z Pogonią 0-3 i tym samym sprawiła wszystkim przyjemny prezent urodzinowy.
Czytaj więcej...Tak miało być!

Pogoń-Górnik 09 0-3
Górnik 09 Mysłowice po dobrym spotkaniu zasłużenie pokonał Pogoń Imielin na wyjeździe 0-3.
Więcej informacji już niebawem!Kocina świętuje 105 lat!!!

30 maja 1909 roku, dyrektor Kopalni Węgla Kamiennego ,,Mysłowice" Otto Fritsch zakłada Klub Sportowy Mysłowice 1909 - czyli, obecny Klub Sportowy Górnik 09 Mysłowice.
Dzisiaj - mija 105 lat od tego wydarzenia!

Czytaj więcej...Przed nami 28 kolejka ligowa

W sobotnie popołudnie i niedzielne przedpołudnie zostanie rozegrana 28 kolejka Ligi okręgowej Katowickiej II grupy - z udziałem Górnika 09 Mysłowice.
Czytaj więcej...Zwycięzca może być jeden!

Już w sobotę Górnik 09 Mysłowice zmierzy się w Imielinie z Pogonią - emocji nie będzie brakowało!
Czytaj więcej...Kto spadnie a kto awansuje?

Do końca sezonu w II grupie Katowickiej Ligi Okręgowej pozostały trzy kolejki. Spójrzmy na sytuację w tabeli. Kto spadnie, kto awansuje? Co będzie z Górnikiem 09 Mysłowice?
Czytaj więcej...Ciekawa 27 kolejka

Zachęcamy do krótkiej analizy 27 kolejki ligi okręgowej z udziałem Górnika 09 Mysłowice.
Czytaj więcej...Kultura po gorolsku...

Górnik 09 - Pionier 2-3
Ulewa, dużo bramek, prowokacje piłkarzy Pioniera, beznadziejny sędzia i porażka – tak w skrócie można podsumować starcie Górnika 09 z Pionierem Ujejsce
Czytaj więcej...Kolejna porażka...

Górnik 09 - Pionier 2-3
Górnik 09 Mysłowice przegrał na własnym stadionie z Pionierem Ujejsce 2-3 (0-1), choć prowadził 2-1...
Więcej informacji na ten temat już za parę minut.Nie można przegrać

W sobotę w Mysłowicach Górnik 09 gościć będzie ekipę Pioniera Ujejsce z którym rozegra kolejną batalię o ligowe punkty.
Czytaj więcej...Kompromitacja...

Warta - Górnik 09 7-1
Górnik 09 Mysłowice przegrał w Zawierciu z wiceliderem naszej ligi - Wartą, aż 7-1...
My, nie skomentujemy tego spotkania gdyż tak naprawdę nie ma czego komentować...Wicelider czeka!

Najbliższe spotkanie ligowe podopieczni Stanisława Gawendy rozegrają w Zawierciu z Wartą, która w naszych rozgrywkach zajmuje drugie miejsce.
Czytaj więcej...Pewna wygrana

Górnik 09-Jastrząb 3-0
W sobotnie popołudnie Górnik 09 Mysłowice mierzył się na własnym stadionie z ostatnią drużyną naszej ligi - Jastrząbem Bielszowice. Spotkanie zasłużenie wygrała Kocina.
Czytaj więcej...Przed Nami mecz z ,,outsiderem"

Górnik 09-Jastrząb
W sobotnie popołudnie o godzinie 17.00 Górnik 09 Mysłowice zmierzy się na własnym boisku z ostatnią drużyną II grupy Katowickiej Ligi Okręgowej Jastrząbem Bielszowice
Czytaj więcej...Bądź jak Jezus!

1 Maja w Mysłowickim Parku Słupna miał miejsce wielki ekumeniczny koncert rodzinny Chrześcijańskiej Muzyki ,,Bądź jak Jezus", w tym roku zadedykowany wielkiemu Polakowi - Świętemu Janowi Pawłowi II.
Czytaj więcej...Szkoda wyniku

Rozwój II - Górnik 09 1-0
Górnik 09 Mysłowice zagrał w niedzielne przed południe bardzo dobre spotkanie z rezerwami Rozwoju Katowice - wzmocnionymi, aż sześcioma zawodnikami na codzień występującymi na boiskach II-go ligowych. Bramkę straciliśmy w 45 minucie po rzucie karnym. A gdyby nie pierwszy bramkarz Rozwoju - Bartek Gocyk i Jego interwencje Kocina mogłaby wygrać..Mecz z,,II-ligowcami''?

Rozwój II - Górnik 09
Górnik 09 Mysłowice w niedzielę 4 maja zmierzy się w Katowicach z rezerwami Rozwoju - które, zostaną wzmocnione zawodnikami na codzień występującymi w II lidze.Emocji nie brakowało!

Górnik 09 - Niwka 0-0
We wtorkowe po południe Górnik 09 Mysłowice mierzył się na własnym stadionie z Sosnowiecką Niwką. W meczu brakło jedynie bramek...

Czytaj więcej...Dlaczego nie padł gol?!

Górnik 09-Niwka 0-0
Górnik 09 Mysłowice dominował w Śląsko-Zagłębiowskim Klasyku, jednak nie zdobył gola mimo, że okazji nie brakowało...
Więcej informacji na temat tego spotkania juz za kilka minut!Mecz, który trzeba zobaczyć!

Już za kilka godzin Górnik 09 Mysłowice zmierzy się na własnym stadionie z AKS-em Niwką Sosnowiec w Śląsko-Zagłębiowskim Klasyku! Emocje gwarantowane!!!
Czytaj więcej...


Kto pogwiżdże Klasyku?

Śląski Związek Piłki Nożnej poinformował, iż głównym sędzią Śląsko-Zagłębiowskiego Klasyku pomiędzy Górnikiem 09 Mysłowice a AKS-em Niwka Sosnowiec będzie Pan Szymanek Zbigniew, który dobierze sobie dwóch asystentów.
ŚZPN dobrał na spotkanie Kociny i Zielonej Koniczynki bardzo dobrego sędziego w celu uniknięcia kontrowersyjnych sytuacji. Pan Zbigniew zbiera bardzo dobre notowania oraz należy do bardzo wąskiej grupy sędziów którzy popełniają bardzo, bardzo mało błędów a Jego decyzje są dobre i obiektywne.Jaka pogoda podczas Klasyku?

Sprawdź pogodę przed starciem Górnika 09 Mysłowice i AKS-u Niwka Sosnowiec
Czytaj więcej...Statystyka przed Klasykiem

Już we wtorek Górnik 09 Mysłowice zmierzy się z AKS-em Niwką Sosnowiec na własnym stadionie. My, postanowiliśmy zajrzeć w statystyki.
Czytaj więcej...Klasyk NA ŻYWO!

Specjalnie dla wszystkich kibiców i sympatyków, którzy z różnych przyczyn nie mogą wybrać się na Śląsko-Zagłębiowski Klasyk serwis KOCINA.com.pl przeprowadzi relację na żywo! Szczegóły w rozwinięciu.
Czytaj więcej...TERAZ NIWKA!

Już we wtorek zobaczymy kolejne ligowe starcie Kociny z Zieloną Koniczynką. Emocje gwarantowane!!!
Czytaj więcej...


Mamy 3 pkt!

Unia D.G. - Górnik 09 1-2
Kocina po dobrym spotkaniu pokonała Unię Strzemieszyce 2-1.


We wtorek z Niwką!!!

Górnik 09 Mysłowice zmierzy się w Śląsko - Zagłębiowskim Klasyku z AKS-em Niwka Sosnowiec już w najbliższy wtorek!
Czytaj więcej...


Czas wygrać!

W sobotę 26.04.14r. piłkarze Górnika 09 Mysłowice rozegrają kolejne ligowe spotkanie, tym razem udadzą się do Dąbrowy Górniczej na mecz z Unią Strzemieszyce.
Czytaj więcej...


Dwa błędy...

Górnik 09-Strażak 1-2 (0-0)Remis z liderem!

Ząbkowice - Górnik 09 0-0Gdyby nie sędzia...

Górnik 09 - Siemianowiczanka 1-2Kiepska gra...

Górnik 09 - Śląsk 0-0Bolesne przebudzenie...

Wawel - Górnik 09 2-0Ostatni sparing na 5!

W sobotnie popołudnie piłgarze Górnik 09 Mysłowice rozegrali ostatni sparing przed rundą wiosenną. Tym razem pokonali Lechie 06 Mysłowice 5:0.
Bramki dla Kociny zdobyli: Kępa x2, Wiklak, Bywalec oraz gol samobójczy.


Lepsi od IV ligowca!

W środowy wieczór piłkarze Górnika 09 Mysłowice rozegrali kolejny sparing, tym razem rywalem Kociny był IV ligowy GTS Bojszowy. Mecz zakończył się zasłużonym, zwycięstwem Górnika 09 4:3.


Zimowe podglądanie.11-Strażak.12-Siemianowiczanka.

Tym razem serwis podejrzy dwie drużyny, Strażaka Mierzęcice oraz Siemianowiczankę. Celowo zostało pominięte miejsce 10, które zajmuje Górnik 09.
Czytaj więcej...


Zimowe podglądanie.9-Pogoń Imielin

Znana dobrze Mysłowiczanom Imielińska Pogoń będzie kolejną drużyną, której przyjrzy się serwis KOCINA.com.pl w zimowych przygotowaniach
Czytaj więcej...


Zimowe podglądanie.7-Rozwój II Katowice.8-AKS Niwka.

Tym razem przyjrzymy się rezerwom Katowickiego Rozwoju i odwiecznemu rywalowi Górnika 09 – AKS-owi Niwka Sosnowiec.
Czytaj więcej...


Serwisowe nowości!

Serwis www.KOCINA.com.pl w celu polepszenia drogi dotarcia do czytelników, ułatwienia komunikacji i możliwości wyrażenia swojej opinii wprowadził kilka nowych elementów.
Czytaj więcej...


Zimowe podglądanie.6-Tęcza Błędów

Kolejna drużyna, którą podejrzy nasz serwis to Tęcza Błędów
Czytaj więcej...


Coraz lepsza gra.

W kolejnym meczu kontrolnym Górnik 09 mierzył się z Cyklonem Rogoźnik i po bardzo dobrym spotkaniu uległ 2-1.
Czytaj więcej...


Zimowe podglądanie.5-Unia Kosztowy

Kontynuując zimowe podglądanie rywali ligowych Górnika 09 tym razem podejrzymy piątą w tabeli Unię Kosztowy.
Czytaj więcej...


Zimowe podglądanie.3-Warta Zawiercie

Warta Zawiercie to kolejna drużyna, którą KOCINA.com.pl podejrzy podczas zimowych przygotowań.
Czytaj więcej...


Kolejny sparing na plus

W niedzielne popołudnie Górnik 09 Mysłowice rozegrał kolejny mecz kontrolny, tym razem naszym rywalem była czołowa drużyna Wadowickiej ligi okręgowej - Brzezina Osiek.
Po dość dobrym i ciekawym spotkaniu Kocina wygrała 1-0.
Widać, że drużyna zrobiła spory postęp i gra coraz lepiej. Po sparingu z Brzeziną zadowolenia nie krył trener Górnika 09 - Stanisław Gawenda.


Zimowe podglądanie. 2-Przemsza Siewierz

Kolejna drużyna na liście serwisu www.KOCINA.com.pl w programie ,,Zimowe Podglądanie” to wicelider Katowickiej Okręgówki (II grupa) Przemsza Siewierz.
Czytaj więcej...


Niedzielne granie

W niedzielę 16.02.14r. o godz. 15.00 w Chełmku Górnik 09 Mysłowice zmierzy się w kolejnym sparingu.
Tym razem rywalem Kociny będzie piąta drużyna Wadowickiej Ligi Okręgowej - Brzezina Osiek.
Zimowe podglądanie. 1-Unia Ząbkowice

Jak zapowiadaliśmy serwis www.KOCINA.com.pl zaczyna ,,podglądać" ligowych rywali Górnika 09 Mysłowice w zimowych przygotowaniach.
Na pierwszy ,,ogień" pójdzie obecny lider - Unia Ząbkowice.
Czytaj więcej...


Przegląd ligowy!

Korzystając z przerwy zimowej wszystkie zespoły przygotowywują się do rundy rewanżowej. Z tej okazji serwis www.KOCINA.com.pl postanowił zrobić przegląd wszystkich ligowych rywali Górnika 09. Szczegóły w rozwinięciu!
Czytaj więcej...


Dobra gra. Dobry wynik.

Trener Stanisław Gawenda na sobotę 8 lutego miał zaplanowany jedynie poranny trening na boisku. Jednakże udało się szkoleniowcowi Górnika 09 porozumieć z sztabem szkoleniowym Wyzwolenia Chorzów, dzięki czemu dodatkowo rozegraliśmy sparing, zakończony niespodziewanym, ale zdecydowanie zasłużonym zwycięstwem Mysłowiczan 4:1
Czytaj więcej...


Zimowe przygotowania

Korzystając z długiej przerwy zimowej piłkarze Górnika 09 Mysłowice pod bacznym okiem trenera Stanisława Gawendy przygotowywują się do rundy wiosennej.
Czytaj więcej...


Pobudka

Serwis www.KOCINA.com.pl budzi się z zimowego snu! Od dzisiaj na bieżąco będziemy informować Państwa o tym co dzieje sie w drużynie Górnika 09, jak wyglądają sparingi, transfery, przypomnimy takze historię Górnika 09 Mysłowice który w tym roku będzie obchodził swoją 105 rocznicę istnienia! Sprawdzimy także jak wyglądają przygotowania do rundy wiosennej naszych ligowych rywali.


Relacja video!

Górnik 09 - Unia 1-0

Serdecznie zachęcamy do zobaczenia relacji video z meczu derbowego wykonanego przez Unię Kosztowy.
PRZEJDŹ DO RELACJI!


We are the Champions!

Górnik 09 - Unia 1:0
To stało się faktem Górnik 09 Mysłowice po niesamowitym meczu pokonał Unię Kosztowy 1-0 i tym samym zdobył nie tylko kolejne ligowe punkty, ale przede wszystkim tytuł Mistrza Miasta Mysłowice!
Więcej informacji na temat derbowego spotkania w rozwinięciu.
Czytaj więcej...


Kocina number one!

Górnik 09 - Unia 1:0
Po bardzo zaciętym i emocjonującym spotkaniu Górnik 09 wygrał z Unią Kosztowy 1:0 i odzyskał tytuł Mistrza Mysłowic!
Więcej informacji juz niebawem!


Derby NA ŻYWO!

Specjalnie dla wszystkich kibiców i Mysłowiczan, którzy z różnych przyczyn nie mogą wybrać się na Derby Miasta Mysłowice serwis KOCINA.com.pl przeprowadzi relację na żywo! Szczegóły w rozwinięciu.
Czytaj więcej...


Jaka pogoda podczas Derb?

Sprawdź pogodę przed meczem Derbowym Górnika 09 i Unii Kosztowy.
Czytaj więcej...


Kto pogwiżdże podczas Derb Mysłowic?

Śląski Związek Piłki Nożnej poinformował, iż głównym sędzią spotkania Derbowego pomiędzy Górnikiem 09 Mysłowice a Unią Kosztowy będzie Pan Łukasz Wrzeszcz, który dobierze sobie dwóch asystentów.


Przed Nami kolejna odsłona Derb Mysłowic!

Wielkimi krokami zbliżają się Derby Mysłowic, bowiem tej jesieni zostanie rozegrane pierwsze spotkanie rundy rewanżowej, w naszym przypadku mecz Górnika 09 z Unią Kosztowy.
Czytaj więcej...


Kocina na ,,Fejsie"!

Masz konto na portalu społecznościowym FaceBook? Jeśli tak, to musisz POLUBIĆ profil Górnika 09 Mysłowice!
Czytaj więcej...


Krótki wywiad z ,,Kępikiem"

Z okazji zbliżających się Derb Mysłowic z Unią Kosztowy serwis www.KOCINA.com.pl postanowił zadać kilka pytań zawodnikowi Górnika 09 - Arkowi Kępie.
Czytaj więcej...


Już w sobotę Derby Mysłowic!

Już w najbliższa sobotę 16 listopada o godz. 13.00 Górnik 09 Mysłowice zmierzy się na własnym stadionie w Derbach Mysłowic z Unią Kosztowy!
Czytaj więcej...


Mecz o MISTRZOSTWO Mysłowic!

W najbliższą sobotę 16 listopada o godz. 13.00 Górnik 09 na własnym stadionie zmierzy się z Unią Kosztowy – aktualnym Mistrzem Mysłowic.
Czytaj więcej...


Każdy grał już z każdym

15 ligowych kolejek za Nami, każdy grał już z każdym, przed Nami tylko rewanżowe spotkania.
My postanowiliśmy krótko podsumować ostatnią ligową - 15 kolejkę.
Czytaj więcej...


Walczyli do końca!

GÓRNIK 09 - Tęcza 0-0
Siłę charakteru pokazali w sobotę podopieczni Stanisława Gawendy. Waleczna i ambitna gra. Szkoda, że nie wszystko się udało…
Czytaj więcej...


Szczęśliwy remis

Górnik 09 - Tęcza 0-0
Mimo waleczności, ambicji i chęcie a także kilku dogodnych okazji Górnik 09 Mysłowice zremisował bezbramkowo z piątą w tabeli Tęczą Błędów.
Więcej informacji niebawem.


Data przemawia za Kociną a jaki będzie wynik?

GÓRNIK 09 - Tęcza
Już w sobotę podopieczni Stanisława Gawendy rozegrają kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Górnika 09 Mysłowice będzie piąta w tabeli Tęcza Błędów.
Czytaj więcej...


Rewanżowe Derby 16 Listopada!

Górnik 09 - Unia
16 Listopada na wszystkich boiskach okręgówki zostanie rozegrana 16 kolejka ligowa, będą to pierwsze spotkania rewanżowe po których zakończymy rundę jesienną.
Tym samym w dniu 16 Listopada Górnik 09 Mysłowice zmierzy się w Derbach Mysłowic z Unią Kosztowy. Przypomnijmy, iż na początku tej rundy Kosztowianie zdemolowali Kocinę 4-0.
Więcej informacji na temat tego spotkania już niebawem!


Październikowe podsumowanie

Za Nami miesiąc październik. Z tej okazji serwis www.KOCINA.com.pl postanowił krótko podsumować miniony miesiąc.
Czytaj więcej...


Podsumowanie 14 kolejki

Zachęcamy do krótkiej analizy 14 kolejki ligi okręgowej z udziałem Górnika 09 Mysłowice.
Czytaj więcej...


Lider zatrzymany!

Przemsza-Górnik 09 1-1


Waleczność, ambicja, zaangażowanie, szczęście oraz kiepsko w obronie - tak, w skrócie można podsumować występ piłkarzy Kociny w meczu z Siewierskim liderem.
Czytaj więcej...


Cenny punkt

Przemsza-Górnik 09
1 - 1 (0-1)

Po ciekawym spotkaniu piłkarze Górnika 09 Mysłowice zremisowali z liderem Ligi Okręgowej - Przemszą Siewierz 1-1.
Szersza relacja z tego spotkania jeszcze w sobotni wieczór!


Ograć lidera!

Sympatycy i piłkarze Górnika 09 Mysłowice maja zapewne wielką ochotę na kolejną sensację, tym razem na wyjazdowe zwycięstwo z liderem ,,okręgówki” – Przemszą Siewierz. Czytaj więcej...13 Kolejka

Zachęcamy do krótkiej analizy 13 kolejki ligi okręgowej z udziałem Górnika 09 Mysłowice.
Czytaj więcej...


Tak WYGRYWA Kocina Nasza Kochana!

GÓRNIK 09 - Imielin 3-1

Ciekawe, emocjonujące widowisko, sensacyjny wynik tak w skrócie można podsumować starcie Górnika 09 z Pogonią Imielin. Zachęcamy do przeczytania szerszej relacji z tego ciekawego spotkania.
Czytaj więcej...


Górnik 09 zdeklasował Pogoń Imielin!

GÓRNIK 09 - Imielin 3-1

Po bardzo emocjonującym i zaciętym meczu, 12 w tabeli Górnik 09 pokonał na własnym stadionie trzecią Pogoń Imielin, aż 3-1.
Szersza relacja z tego spotkania w niedzielę.


Wygrać z Imielinem!!!

Górnik 09 Mysłowice w kolejnym ligowym starciu zmierzy się na własnym stadionie z Pogonią Imielin. Czytaj więcej...Górnik 09 WYGRYWA!

Pionier-GÓRNIK 09 0-2
Górnik 09 Mysłowice w wyjazdowym meczu pokonała Pioniera Ujejsce 2:0 i awansował na 11 w tabeli.


Po trzy pkt do Ujejsc!

W dwunastej ligowej kolejce piłkarze Górnika 09 Mysłowice udadzą się do Ujejsc na mecz z tamtejszym Pionierem
Czytaj więcej...


11 Kolejka

Zachęcamy do krótkiej analizy 11 kolejki ligi okręgowej z udziałem Górnika 09 Mysłowice.
Czytaj więcej...


Mecz walki

GÓRNIK 09 - Warta 1-2
W sobotnie popołudnie piłkarze Górnika 09 Mysłowice po dobrym meczu, pełnym walki ulelgi piątej w tabeli Warcie Zawiercie 2-1.
Czytaj więcej...


Zmarł Zbigniew Hassa

W dniu 14 października 2013 roku, w wieku 63 lat zmarł Zbigniew Hassa - były działacz Górnika 09 Mysłowice, z którym od zawsze i na zawsze sympatyzował. Znany, ceniony, słynący z poczucia humoru oraz pomocy Mysłowickiej młodzieży.
Rodzinie zmarłego składamy szczere kondolencje a także łączymy się w bólu.

Redakcja KOCINA.com.pl


Ogłoszenie

Z przyczyn technicznych od soboty 12.10.13r. do wtorku 15.10.13r. informacje będą dostępny tylko i wyłącznie na Naszym Facebookowym Fan Pagu, aby się na niego przenieść wystarczy kliknąć TUTAJ
i dać LUBIĘ TO!


Teraz Warta!

W sobotę podopieczni trenera Stanisława Gawendy rozegrają kolejne ligowe – jedenaste już starcie. Tym razem na Gwarków 13 zawita drużyna Warty Zawiercie.
Czytaj więcej...


Emocje na wyjeździe!

Jastrząb-GÓRNIK 09 2-3
Po dość ciekawym spotkaniu Górnik 09 Mysłowice pokonał w wyjazdowym meczu Jastrząb Bielszowice 3-2.
Czytaj więcej...


Pierwszy remis w sezonie

GÓRNIK 09-Rozwój II 1-1
Katastrofalna gra Górnika 09 Mysłowice w meczu z Rozwojem II Katowice to niestety bardzo smutny fakt...
Czytaj więcej...


Fatalna gra Kociny...

GÓRNIK 09-Rozwój II 1-1
Górnik 09 Mysłowice po bardzo, bardzo słabym meczu zremisował 1-1 z rezerwami Katowickiego II-go ligowca.
Więcej informacji już niebawem.


Czas na Rozwój!

Już w sobotę podopieczni trenera Stanisława Gawendy rozegrają kolejne ligowe starcie. Tym razem rywalami Kociny będą rezerwy Katowickiego II-go ligowca - Rozwoju.
Czytaj więcej...


Puchar Polski za Nami...

Górnik 09 - Wyzwolenie 0-2
Górnik 09 Mysłowice przegrywając na własnym stadionie z IV ligowym Wyzwoleniem Chorzów 0:2, zakończył tegoroczną przygodę z Pucharem Polski.
Czytaj więcej...


Podsumowanie Klasyku...

Niwka - Górnik 09 4-0
W minioną sobotę Górnik 09 Mysłowice skompromitował się w Śląsk-Zagłębiowskim Klasyku przegrywając z Sosnowiecką Niwką, aż 4-0… My, postanowiliśmy same szlagierowe starcie oraz całą otoczkę krótko podsumować…
Czytaj więcej...


Kompromitajca...

Niwka-GÓRNIK 09 4-0
Górnik 09 Mysłowice poniósł haniebną porażką w Sosnowcu przegrywając aż 4:0...
Najlepszym komentarzem jest po prostu brak komentarza...


ŚLĄSKO-Zagłębiowski Klasyk coraz bliżej!

Już w sobotę zostanie rozegrany kolejny Śląsko-Zagłębiowski klasyk z udziałem Górnika 09 Mysłowice i Sosnowieckiej Niwki.
Czytaj więcej...


Jak dotrzeć na klasyk?!

W związku, iż Śląsko-Zagłębiowski Klasyk nie odbywa się na Górnym Śląsku w Mysłowicach, tylko w Sosnowcu postanowiliśmy pomóc Wam drodzy kibice w dotarciu na stadion Niwki.
Czytaj więcej...


Sprawdź pogodę na Klasyk!

Jak wiadomo mamy ostatnio okres gdzie występują spore opady deszczu, jest pochmurno i chłodno. Z tej okazji serwis KOCINA.com.pl postanowił sprawdzić prognozę pogody na sobotę- cały dzień a zwłaszcza na okres Szlagierowego Starcia Kociny i Niwki. Prognozę sprawdzono bezpośrednio na Sosnowiec-Niwka.
Czytaj więcej...


Mecz podwyższonego ryzyka!

Policja uznała, iż z wiadomych względów Śląsko-Zagłębiowski Klasyk, czyli mecz z udziałem AKS-u Niwka Sosnowiec oraz Górnika 09 Mysłowice to mecz podwyższonego ryzyka!
Czytaj więcej...


Kibice przed Klasykiem!

Już za cztery dni, w sobotnie popołudnie zostanie rozegrany Wielki Szlagier, Śląsko-zagłębiowski Klasyk! My, postanowiliśmy sprawdzić jak do tego jakże arcyważnego wydarzenia przygotowywują się kibice Górnika 09 i Niwki.
Czytaj więcej...


Przedmeczowe statystyki!

Już za kilka dni Górnik09 Mysłowice zagra w Wielkim Klasyku z AKS-em Niwką Sosnowiec. My, postanowiliśmy zajrzeć w statystyki.
Czytaj więcej...


O Niwce słów kilka...

Amatorski Klub Sportowy ,,Niwka" Sosnowiec - niegdyś ,,Górnik" - tak brzmi pełna nazwa najbliższego rywala Górnika 09 Mysłowice. W rozwinięciu newsa prezentujemy krótką informację o klubie.
Czytaj więcej...


Operacja Niwka!

Po 5 latach na ligowe boiska powraca ŚLĄSKO - zagłębiwoski Klasyk, wielki szlagier, czyli mecz z udziałem Górnika 09 Mysłowice i Niwki Sosnowiec.
Czytaj więcej...


Jasiek PAMIĘTAMY!!!

Dziś mijają trzy lata od tragicznej śmierci byłego piłkarza Kociny i reprezentanta Polski - Krzysztofa Jasińskiego
Czytaj więcej...


Kocina organizacyjnie się sypie?!

Kocina sportowo ciągnie ku lepszemu organizacyjnie jest niestety nienajlepiej a wręcz katastrofalnie… Kocino, co się dzieje?!
Czytaj więcej...


Kolejne zwycięstwo!

GÓRNIK 09 - Unia 1-0
Górnik 09 Mysłowice po dobrym spotkaniu i nieco nerwowej końcówce wygrał zasłużenie z Unią Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 1:0 (0-0). Pikantne szczegóły w rozwinięciu newsa!
Czytaj więcej...


Kto wygrał mecz?! KOCINA!!!

GÓRNIK 09 - Unia 1-0
Górnik 09 Mysłowice po bardzo emocjonującym meczu pokonał Unię Strzemieszyce 1:0.
Szersza relacja z tego spotkania już dziś, późnym wieczorem!


Kolejne 3 pkt?

Już w najbliższą sobotę, o godz. 16.30 na Stadionie Górnika 09 w Parku Zamkowym, Kocina rozegra kolejne ligowe starcie, tym razem na Gwarków zawita przedostatnia w tabeli Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza). Wszystkich serdecznie zapraszamy!


Koncertowa gra Górnika 09!

Pogoń - GÓRNIK 09 0-4
Żywa, szybka, widowiskowa gra. Wiele ładnych składnych sytuacji, dużo strzałów, gole - tak w skrócie można podsumować pucharowe starcie Górnika 09 Mysłowice z Pogonią Imielin.
Czytaj więcej...


Kocina na 4!

Pogoń - Górnik 09 0-4
Górnik 09 Mysłowice rozbił w wyjazdowym meczu w ramach Pucharu Polski na szczeblu regionalnym Pogoń Imielin 4-0 (3-0).
Bramki strzelali: Bacia dwukrotnie, Bryk oraz Wiklak. Więcej informacji już niebawem!


Czas na Puchar Polski!

We wtorek 10 września o godz. 16.30 w Imielinie na stadionie przy ul. Generała Hallera 37a Górnik 09 Mysłowice rozegra pierwszy mecz w nowym sezonie w ramach Pucharu Polski podejmując tamtejszą Pogoń. Przypomnijmy, iż w ubiegłym sezonie Kocina zakończyła rozgrywki PP w półfinale, wówczas po ciekawym spotkaniu uległa Górnikowi Wesoła 1-3.
Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na to spotkanie!


Szósta kolejka za Nami

Od pierwszego gwizdga sędziego w nowym sezonie 2013/14 w Katowickiej ,,okręgówce" minął juz niespełna miesiąc. Dotychczas zostało rozegranych sześć kolejek ligowych. My, postaramy się krótko podsumować wydarzenia z dnia 7-8 wrześnie, kiedy to została rozegrana 6 kolejka.
Czytaj więcej...


Jednak potrafimy wygrywać!

Strażak-Górnik 09 0-3

Górnik 09 Mysłowice po raz kolejny zagrał dobry mecz, tym razem ambitna i waleczna gra przyniosła efekt w postaci trzech zdobytych bramek a dobra gra w obronie bez rażących, głupich i indywidualnych błędów nie straciliśmy bramki i sensacyjnie wygraliśmy 3-0.
Czytaj więcej...


Transfery


Do dnia ostatniego sierpnia było otwarte okno transferowe, tą okazję postarali sie wykorzystać działacze Górnika 09 i dokonali kilka ruchów na rynku transferowym.
Czytaj więcej...
A to niespodzianka! Kocina WYGRAŁA!!!

Strażak - GÓRNIK 09 0-3
W niedzielne przedpołudnie piłkarze Górnika 09 udali sie do Mierzęcic aby, powalczyć o pierwsze ligowe punkty, i tak też sie stało, Kocina po dobre grze wygrała 3-0.


Przymusowy urlop


Niestety z powodu przymusowego ,,urlopu" serwis www.KOCINA.com.pl w ostatnich dniach był nie aktywny. Jednak wszystko wraca do normy. Tabela została zaktualizowana a w najbliższym czasie pojawi się nowa informacja min. o transferach oraz zapowiedź najbliższego - niedzielnego meczu.
W pucharze Polski z Imielinem!

W ramach rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu Regionalnym piłkarze Górnika 09 Mysłowice w meczu 1/32 udadzą się do Imielina na mecz z tamtejszą Pogonią.
Mecz zostanie rozegrany 10 września 2013r.


Standardowo: porażka...

Śląsk - Górnik 09 2-1.

Górnik 09 Mysłowice udał się w sobotnie popołudnie do Świętochłowic, aby powalczyć o ligowe punkty. Skończyło się, można tutaj śmiało powiedzieć - jak zwykle, porażką Górnika 09 Mysłowice.
Czytaj więcej...


Żadna nowość... Kocina przegrała...

Śląsk - Górnik 09 2-1
Górnik 09 Mysłowice, tym razem po dobrym meczu przegrał z Śląskiem Świętochłowice 2-1 (1-1). Szersza relacja z tego spotkania już za chwilę.


Znowu przegramy...?

Śląsk - Górnik 09
Już w sobotę podopieczni Stanisława Gawendy udadzą się na kolejny (trzeci w przeciągu tyg. Przyp.red.) ligowy mecz, tym razem do Świętochłowic na mecz z tamtejszym Śląskiem.
Czytaj więcej...


Środowa kolejka

W środowe popołudnie 14 sierpnia została rozegrana druga kolejka ligowa o mistrzostwo klasy Okręgowej. Zapraszamy do krótkiej analizy.
Czytaj więcej...


Nie ma drużyny i długo nie będzie...

Górnik 09 - Wawel 0-1
Brak sił, niedokładność, chaos, zamieszanie a może i brak chęci? Tak w skrócie można podsumować mecz Górnika 09 z Rudzkim Wawelem Wirek.
Czytaj więcej...


Witaj A-klaso?!

Górnik 09 - Wawel 0-1
Górnik 09 Mysłowice, po delikatnie mówiąc słabym spotkaniu uległ niewiele lepszemu Wawelowi 0-1. Szersza relacja z tego spotkania już niebawem.


Pierwszy mecz u siebie!

W środowe popołudnie o godz. 18.00 Górnik 09 rozegra pierwsze ligowe spotkanie przed własną publicznością podejmując Rudzki Wawel Wirek.
Czytaj więcej...


Relacje video!

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia relacji video z Mysłowickich Derb. Wśród relacji, wywiady, bramki, informacje.
Relacja TV Mysłowice

Relacja Unii Kosztowy


Podsumowanie inauguracji

Pierwsza ligowa kolejka sezonu 2013/14 w Lidze Okręgowej, II grupie Katowickiej za Nami. My, postanowiliśmy krótko ją przedstawić.
Czytaj więcej...


Unia nadal Mistrzem Mysłowic

Unia-Górnik 09 4-0
Pełne trybuny, walka i ambicja, dużo sytuacji, grad goli, wielkie emocje - tak w skrócie można podsumować przebieg meczu Derbowego pomiędzy Unią Kosztowy a Górnikiem 09 Mysłowice.
Czytaj więcej...


Nie tak miało być...

Unia Kosztowy-Górnik 09 4-0

Po bardzo dobrej pierwszej połowie, i słabszej drugiej Górnik 09 uległ Unii Kosztowy aż, 4-0.
Szersz relacja z spotkania niebawem.


Relacja NA ŻYWO z Mysłowickich Derb!

Specjalnie dla wszystkich kibiców i Mysłowiczan, którzy z różnych przyczyn nie mogą wybrać się do Kosztów na Derby Miasta serwis KOCINA.com.pl przeprowadzi relację na żywo! Szczegóły w rozwinięciu.
Czytaj więcej...


Sprawdź pogode na Derby!

Jak wiadomo mamy ostatnio falę upałów, z tej okazji serwis KOCINA.com.pl postanowił sprawdzić prognozę pogody na sobotę cały dzień a zwłaszcza na okres derbowego meczu. Prognozę sprawdzono bezpośrednio na Mysłowice-Kosztowy.
Czytaj więcej...


Na Derby autobusem!

Unia Kosztowy-Górnik 09

Z okazji sobotnich Derb Mysłowic pomiędzy Unią Kosztowy a Górnikiem 09 postanowiliśmy Państwu ułatwić dojazd na derbowe spotkanie! Specjalnie dla wszystkich Mysłowiczan przygotowaliśmy listę autobusów, którymi będzie można dojechać praktycznie pod sam stadion Unii Kosztowy!.

Czytaj więcej...


Czas na WALKĘ o MISTRZOSTWO Mysłowic!

Unia Kosztowy-Górnik 09

Już w sobotę 10 sierpnia o godz.17.00 na Stadionie Unii w Kosztowach przy ul. Paderewskiego 4 zostaną rozegrane Derby Miasta Mysłowice oraz mecz inaugurujący sezon 2013/14 w Lidze Okręgowej.

Czytaj więcej...


Zmiana rywala!

Jak poinformował Śląski Związek Piłki Nożnej z siedzibą w Katowicach, Nasz rywal - Ciężkowianka Jaworzno wycofał się z rozgrywek, natomiast w miejsce drużyny z Jaworzna do Naszej grupy przydzielił drużynę z Rudy Śląskiej - Towarzystwo Piłkarskie Jastrząb Bielszowice.
Przypominamy, iż mecz z Ciężkowianką a obecnie z Bielszowicami zostanie rozegrany 5 października o godz. 16.00 na stadionie w Bielszowicach.


Przygotowania Górnika 09

Przygotowywujący się do nowego sezonu Górnik 09 Mysłowice intensywnie trenuje, mając wolną zaledwie niedziele oraz testując nowych piłkarzy.
Czytaj więcej...


Zajrzyj do Studia Lato TV Mysłowice!

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia odcinka ,,Studio Lato" Telewizji Mysłowice która, gości nowego szkoleniowca Kociny - Stanisława Gawende.
STUDIO LATO - kliknij aby, obejrzeć!


Poznaj nowych rywali

Wielkimi krokami zbliża się sezon 2013/14. My, postanowiliśmy krótko scharakteryzować naszych rywali
Czytaj więcej...


Letnia Liga Podwórkowa!

Miło Nami poinformować, iż Nasza kochana Kocina - Górnik 09 Mysłowice przygotowywuje dla WSZYSTKICH dzieci z Mysłowic turniej piłkarski! Dokładniej na Stadionie Kociny w Mysłowickim Parku Zamkowym będzie rozgrywana:
,,Letnia Liga podwórkowa dzikich drużyn".

Czytaj więcej...(fot.uniakosztowy.pl)
Słów kilka o nowym trenerze

Nowym trenerem Górnika 09 Mysłowice kilka dni temu został Stanisław Gawenda. Nowy szkoleniowiec przeprowadził trzy dniowy casting dla chętnych oraz od tygodnia prowadzi zajęcia z pierwszą drużyną, w sporym, bo ponad 25 osobowym gronie. My, postanowiliśmy krótko przedstawić ,,sylwetkę" trenera Gawendy.
Czytaj więcej...


Zaczynamy przygotowania!

Na dzień 15-go lipca na godzinę 18.00 został, zaplanowany pierwszy trening po letniej przerwie. W tym dniu miało być wiadome, kto zostaje, kto odchodzi. Na treningu pojawiło się 25-ciu zawodników! Zajęcia poprowadził nowy szkoleniowiec Kociny - Stanisław Gawenda.
Czytaj więcej...


Głosuj na Kocinę!!!

Strona myslowice.naszemiasto.pl ogłosiło plebiscyt na Wizytówkę Miasta Mysłowice. Jest kilka kandydatur, głosują mieszkańcy! Wśród kandydatów jest także Nasz kochany Górnik 09 Mysłowice. POMÓŻMY KOCINIE WYGRAĆ!
Jak to zrobić? Wystarczy wejść TUTAJ i oddać głos na Kocinę. Można oddać aż, 5 głosów dziennie! W sposób tradycyjny jak i dodatkowo przez portal społecznościowy FaceBook, można także oddać 5 głosów dziennie!
A więc wchodzimy na stronę konkursu i głosujemy na Kocinę 5 razy dziennie a kto ma popularnego "Fejsa" głosuje także przez swój profil 5 razy dziennie!
KLIKNIJ TU ABY GŁOSOWAĆ!
Derby na inaugurację!!!

Na inaugurację sezonu 2013/14 w II grupiej Ligi Okręgowej Górnik 09 Mysłowice uda się do Kosztów, aby rozegrać Mysłowickie Derby z tamtejszą Unią!
Początek sezonu już 10 sierpnia. Więcej informacji niebawem!(fot.uniakosztowy.pl)
NOWY TRENER!

Miło nam poinformować, iż nowym szkoleniowcem Górnika 09 Mysłowice został Pan Stanisław Gawenda, który wcześniej prowadził min. Unię Kosztowy. Pan Stanisław przeprowadził casting oraz zajęcia dla testowanych dzień później, natomiast od 15.07.13r. do zajęć wraca pierwsza drużyna. Kto zostanie, z kim zagramy gry kontrolne już w najbliższy poniedziałek. Wywiad z nowym trenerem Kociny przedstawimy na początku sierpnia gdy wszystko a raczej większość będzie jasna.
Nowemu trenerowi - Stanisławowi Gawenda życzymy samych sukcesów, wytrwałości oraz powodzenia!


Polub Nas i Ty!

Dołącz do grona kibiców i sympatyków Górnika 09 Mysłowice na portalu społecznościowym Facebook i polub Fan Page Górnika 09! Codziennie nowe informacje, gorące newsy wprost z Gwarków 13! Zdjęcia, obrazki <- czyli,WSZYSTKO to co związane z Górnikiem 09 Mysłowice, Naszą kochaną Kociną! Zapraszamy!!!
Polub Nas TU!


Kontrowersyjna wypowiedź Prezesa Górnika 09!

Na łamach tygodnika ,,Co Tydzień", w rozmowie z Pawłem Jędrusikiem Prezes Górnika 09 Mysłowice - Marek Pytel, użył kilku kontrowersyjnych wypowiedzi, które wśród Mysłowiczan wywołały lawinę krytyki..
Czytaj więcej...


Co dalej z Kociną?

Jedni powiedzą skoro spłaciliśmy w pełni dług i go nie ma to teraz awans, powrót do IV ligi. Tak raczej nie będzie... Dlaczego? Wpierw trzeba wszystko uporządkować, poprawić infrastrukturę, po prostu ustabilizować klub. Może za dwa lata powrócimy do IV ligi? Czas pokaże, My natomiast w obecnej chwili spojrzyjmy ,,w oczy" teraźniejszości.
Czytaj więcej...


Znamy terminarz!

W rozwinięciu informacji, przedstawiamy Wam drodzy kibice ,,rozkład jazdy” Górnika 09 Mysłowice, czyli terminarz spotkań w Lidze Okręgowej na sezon 2013/14.
Czytaj więcej...


Z kim zagramy w okręgówce?

Według najnowszego komunikatu Śląskiego Związku Piłki Nożnej, zostały dokonane, nowe – ostateczne już roszady w składzie drużyn występujących w II grupie Katowickiej Okręgówki.
Tym samym nowymi rywalami Górnika 09 Mysłowice, będą:
Unia Kosztowy, Pogoń Imielin, Rozwój II Katowice, Unia Dąbrowa Górnicza, Warta Zawiercie, Przemsza Siewierz, AKS Niwka Sosnowiec, Strażak Mierzęcice, Ciężkowianka Jaworzno, Tęcza Błędów, Pionier Ujejsce, MKS Siemianowice Śląskie, Wawel Wirek, Śląsk Świętochłowice i Unia Ząbkowice. W najbliższym czasie w pełni zaprezentujemy naszych nowych, ligowych rywali.


Hitowy sezon 2013/14?!

Górnik 09 Mysłowice po spadku z IV ligi do ligi okręgowej, trafił do II grupy Katowickiej okręgówki (z tej grupy awansowaliśmy do IV ligi w sezonie 2007/08), poznał swoich nowych rywali i już teraz możemy powiedzieć, że czeka Nas iście szlagierowy sezon!
Pikantne szczegóły w rozwinięciu!

Czytaj więcej...
A może wkońcu wygramy?!

Górnik 09 - Grunwald
Sobota, godz. 17.00, stadion Górnika 09 w Mysłowickim Parku Zamkowym. TYLKO ZWYCIĘSTWO! KOCINA TYLKO ZWYCIĘSTWO!


Czas na Zwycięstwo!

Górnik 09 - Gwarek
Już w najbliższą Niedzielę o godz. 17.00 na Stadionie w Mysłowickim Parku Zamkowym Górnik 09 podejmie Gwarka Tarnowskie Góry. Będzie to świetna okazja do rehabilitacji po czwartkowej sromotnej porażce z Wyzwoleniem, a przede wszystkim okazja do pierwszego od 168 dni zwycięstwa w IV lidze... Drużyna gości zajmuje aktualnie 11 miejsce w tabeli. W minionej rundzie Kocina w Tarnowskich Górach przegrała, aż 4:0...
TYLKO ZWYCIĘSTWO! KOCINA TYLKO ZWYCIĘSTWO!


24 kolejka ligowa za Nami...

W czwartek 30 maja w Boże Ciało została rozegrana 24 kolejka IV ligi I grupy Śląskiej. Serdecznie zapraszamy do analizy kolejki.
Czytaj więcej...


Gdzie byli piłkarze?!

Wyzwolenie - Górnik 09 6-1
Podopieczni Tomasza Wolaka zupełnie przeszli obok meczu. Zdaje sie że, zamiast być w Chorzowie na boisku, głowami byli już w długim weekendzie...
Czytaj więcej...


1o4 Lata Górnika 09 Mysłowice!

Nie jedna drużyna z Polski, Europy czy świata może pozazdrościć Górnikowi 09 Mysłowice przepięknego jubileuszu. Bowiem równo 104 lata temu, 30 maja 1909 roku Pan Frixtisch założył Klub Sportowy ,,Mysłowice 1909".
Czytaj więcej...


W Boże Ciało z Wyzwoleniem!

W Uroczystość Ciała i Krwi Pańskiej (Czwartek) drużyna Górnika 09 Mysłowice uda się do Chorzowa aby, zmierzyć się z tamtejszym Wyzwoleniem (aktualnie 11 miejsce w tabeli ligowej). Spotkaniom Kociny i AKS-u od zawsze towarzyszyły wielkie emocje.Pamiętamy chociażby mecz z przed trzech lat, kiedy to Górnik 09 po 10 minutach przegrywał 0:2 a wygrał 3:2 czy pamiętne mecze toczone podczas boju o awans do IV ligi (o awans rywalizował tylko AKS i G09, w pierwszym spotkaniu było 2:2 a drugie wygrała Kocina po pasjonującym meczu 3:0). Miejmy nadzieję, głęboko w to wierzmy i ściskajmy kciuki, że i tym razem będzie ciekawie lecz i tym razem Kocina wygra na co bardzo liczmymy!


Quo vadis Kocino?!

Gdzie zmierzasz Nasz kochany Górniku 09? Co się z Tobą dzieje?!
Czytaj więcej...


Podsumowanie 23 kolejki ligowej

W dniach 25-26 maja w I grupie IV ligi Śląskiej została rozegrana 23 kolejka. My, postanowiliśmy krótko, lecz treściwie podsumować wydarzenia z IV ligowych boisk.
Czytaj więcej...


Mistrzowie remisu...


Górnik 09 - GLKS Lot 3 - 3
Patrząc na przebieg meczu, można powiedzieć krótko, gdyby nie brak koncentracji i brak skuteczności i zminej krwi to Kocina zmiotła by Lot Konopiska... Niestety stało się inaczej...
Czytaj więcej...


Czas na ZWYCIĘSTWO!


W dniu dzisiejszym tj.25.05.13r. o godzinie 17.00 Górnik 09 Mysłowice zagra na własnym boisku i miejmy nadzieję wkońcu wygra z Lotem Konopiska. Wszystkich serdecznie zapraszamy!
TYLKO ZWYCIĘSTWO! KOCINA TYLKO ZWYCIĘSTWO!


Reaktywacja


Po kilku długich tygodniach i miesiącach serwis www.KOCINA.com.pl został reaktywowany!
Czytaj więcej...


SMS Kocina


Już w najbliższym czasie ponownie ruszy system SMS Kocina, system dzięki któremu KAŻDY użytkownik otrzyma na telefon relację LIVE z meczu czy gorące newsy.
Czytaj więcej...


NOWA strona?!


Drodzy użytkownicy,
cały czas dbamy o to, aby nasz serwis stale się rozwijał. Niestety same chęci nie wystarczą, potrzebne jest również odpowiednie zaplecze techniczne. Pragniemy aby strona była na bieżąco aktualizowana i zawierała wiele ciekawych news'ów. Aby umożliwić szybką publikację artykułów potrzebny jest tzw. system zarządzania treścią. Obecne warunki techniczne nam na to nie pozwalają (oprogramowanie serwerów). Współpraca z naszym obecnym hostingodawcą nie układa się najlepiej, łagodnie rzecz ujmując.
W związku z tym planujemy zmienić swojego hostingodawcę na takiego, który zapewni nam wymagane warunki techniczne (odpowiednie serwery, oprogramowanie) i który nie będzie lekceważył swoich klientów. Na szczęście adres strony nie ulegnie zmianie, wykonujemy tzw. transfer domeny na inny serwer.
Do momentu zakończenia całej operacji mogą i pewnie wystąpią problemy z załadowaniem strony, ale myślimy, że w ciągu miesiąca wszystko wróci do normy.


Redakcja Serwisu KOCINA.com.pl


Co z tą Kociną?!


No właśnie co z Górnikiem 09 Mysłowice?! To pytanie zdaje się zadają sobie wszyscy sympatycy Górnika 09 i sportu w okolicy naszego miasta, zwłaszcza po tym co ujawnia się w mediach. My, sprawę dokładnie przeanalizowaliśmy.
Czytaj więcej...


Wracamy do gry!


Serwis www.KOCINA.com.pl po długiej przerwie wraca do ,,życia"! Już od dziś będziemy na bieżąco informować Państwa o wszystkim co związane z Górnikiem 09 Mysłowice. Warto dodać, iż, zaczynamy walkę o NASZ klub, którego przyszłość jest nie pewna, niema na co czekać już teraz trzeba ruszyć się do roboty! Ale o tym już niebawem ;)


We wtorek Puchar Polski


Już we wtorek 18-stego września o godzinie 16.00 Górnik 09 Mysłowice rozegra mecz Regionalnego Pucharu Polski z rezerwami II-go ligowego Rozwoju Katowice. Mecz niestety odbędzie się w Katowicach Ligocie, na płycie Katowickiego Rozwoju. Przed mecze jest pewne, iż Rozwój II Katowice zagra w większości zawodnikami, którzy na codzień biegają na drugo ligowych boiskach, tak więc mecz ten będzie wielikm sprawdzianem dla podobiecznych Tomasza Wolaka.


Kto tak pięknie gra? KOCINA!


GÓRNIK 09 - Pilica 3-0
Górnik 09 Mysłowice w fantastycznym stylu pokonał na własnym obiekcie trzecią drużynę w lidze - Pilicę Koniecpol aż 3-0! Pilica była dla Nas tłem...
Czytaj więcej...


Podarunek!


Serwis www.KOCINA.com.pl ufundował nową opaskę kapitańską pierwszej drużynie Górnika 09 Mysłowice. Stara opaska była biała i słabo widoczna. Nowa opaska jest koloru żółtego i doskonale wyróżnia się na wszystkich strojach Kociny w których gramy w IV lidze. Opaska podobnie jak stronie jest wyprodukowana przez firmę ZINA.


Ostatnie transfery...


31.08 upłynął termin zgłaszania zawodników do rundy jesiennej. Kocina pozyskała jednego nowego zawodnika ale też rozstała się z jednym.
Czytaj więcej...


Emocjonujace spotkanie!


Slavia Ruda Śląska - Górnik 09 Mysłowice 2 - 2.
Wczorajszy mecz rozegrany na boisku Slavi Ruda Śląska przyniósł nam wiele emocji i straconych nerwów. 4 bramki,dwie z jedenastek, 2 czerwone kartki i 9 żółtych to bilans wczorajszego ostrego starcie Górnika 09 Mysłowice z Slavią Ruda Śląska.
Czytaj więcej...
Na Kocinę zawita były Mistrz Polski!


W sobotę o godz. 17:00, Górnik 09 Mysłowice na własnym boisku rozegra koleje spotkanie IV ligi śląskiej grupa 1. Rywalem naszej drużyny tym razem będą Szombierki Bytom.
Czytaj więcej...


Analiza trzech ligowych kolejek...


Sezon 2012/2013 rozpoczął się półtora tygodnia temu a kibicie mogli obejrzeć swoje drużyny już w 3 spotkaniach ligowych. Jakie możemy wyciągnąć z tych spotkań wnioski?
Czytaj więcej...
Gdzie byli nasi zawodnicy?!


Przegraliśmy z Unią Ząbkowice 5:0, może wynik spotkania byłby inny gdyby nasi zawodnicy "dojechali" na mecz? Oddaliśmy przez cały mecz całe dwa strzały na bramkę gospodarzy, nie graliśmy zupełnie nic. I nieszczęsny sędzia - Piotr Skoczylas wraz z dwoma liniowymi dosłownie nas tępili, ale to nie pierwszy raz w ich wykonaniu... Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj obszerną relację ze spotkania w wykonaniu Łukasza Polocha
Czytaj więcej...


Dobry mecz na inaugurację sezonu.Górnik 09 Mysłowice sezon 2012/2013 zainaugurował od wyjazdowego spotkania w Czeladzi z jednym z cichych faworytów do awansu - Górnikiem Piaski. Po bardzo dobrym meczu Kocina dość pechowo zremisowała z gospodarzami 1-1, jednak o tym w rozwinieciu newsa.
Czytaj więcej...


Zagraniczna inauguracja sezonu...


Górnik 09 Mysłowice sezon 2012/2013 zainauguruje od wyjazdowego spotkania do Czeladzi z jednym z cichych faworytów do awansu - Górnikiem Piaski.
Czytaj więcej...


Kolejne pozytywy!


Kolejne pozytywne informacje dobiegają z obozu Górnika 09 Mysłowice. Jest coraz lepiej infrastrukturalnie, oby tak i było sportowo...
Czytaj więcej...


Jest coraz lepiej!


Wszyscy twierdzą, że Kocina i sportowo i z całym zapleczem idzie na dno, zbliża się ku rychłemu upadkowi, niektórzy twierdzą że jest jak tonący statek. My, postanowiliśmy to sprawdzić i z dumą w sercu stwierdzamy, że tak NIE jest! Bowiem Górnik 09 Mysłowice pomału rośnie w siłę!
Czytaj więcej...


Czarni Sosnowiec nie zagrają!


Z przykrością informujemy, iż z IV ligowych rozgrywek wycofał się kolejny zespół, tym razem - KKS Czarni Sosnowiec. Jest to kolejny zespół który wycofał się z naszych rozgrywek. To ukazuje jak trudna sytuacja panuje w IV lidze, prawie wszyscy z ledwością wiążą koniec z końcem, nwet Szombierki Bytom które w tym sezonie będą walczyć o utrzymanie!
Czytaj więcej...


Redaktor przemówił...


News ten nie będzie poświęcony klubowi a naszemu serwisowi a raczej sprawom o których do teraz mało kto wiedział.
Czytaj więcej...
Koniec Wakacji!


Czas przebudzić się z letniego, wakacyjnego snu i wziąść się do pracy. Serwis KOCINA.com.pl wraca do życia! Już w poniedziałkowy późny wieczu na stronie pojawi się kadra na sezon 2012/2013, w składzie z nowymi zawodnikami oraz z możliwą zmianą w sztabie szkoleniowym! Dowiemy się więcej o aż pięciu nowych sponsorach! A także o tym co dzieje się w klubie. W ciągu najblizszego tygodnia strona zostanie zaktualizowana oraz podsumujemy okres przygotowawczy i opowiemy ocelach i możliwościach w zbliżającym się sezonie.
W sezonie 2012/2013 łączymy siły!!!


Oficialny portal klubu - www.gornik09myslowice.futbolowo.pl oraz serwis www.KOCINA.com.pl zachęcają wszystkich do współpracy w okresie sezonu 2012/2013. Redaktorzy obu portali od nowego sezonu łączą razem siły i dożą do ścisłej współpracy pomiędzy klubem Górnik 09 Mysłowice i mieszkańcami naszego miasta. Przekazywanie najświeższych informacji, konkursy, historia klubu informacje o pierwszej drużynie i juniorach, to tylko garstka tego, o czym będziemy chcieli poinformować naszych czytelników.
Czytaj więcej...
Górnik Wesoła w III lidze!


Drużyna rywala zza miedzy a także nasz bezpośredni rywal ligowy - Górnika Wesoła zwyciężył IV ligę i awansował do jakże upragnionej III ligi. Warto dodać, iż ostatnim Mysłowickim reprezentantem w tych rozgrywkach był Górnik 09 Mysłowice nieco ponad 30 lat temu, jednak w dzisiejszych czasach byłaby to II liga!
Redakcja serwisu KOCINA.com.pl pragnie pogratulowac Górnikowi Wesoła awansu do III ligi a także życzmy samych sukcesów na wyższym szczeblu rozgrywkowym
Zwycięstwo było blisko...


Grunwald -Górnik 09 3-2

Kocina w ostatnim meczu uległa znacznie wyżej notowanemu Grunwaldowi 3-2. Pierwsza połowa była mizerna. Druga miała być lepsza i poniekąd była bo prowadziliśmy już 1-2 ale ostatecznie mecz przegraliśmy...
Czytaj więcej...
103 lata za nami!


Nie jedna drużyna z Polski i nie tylko zazdrości Górnikowi 09 Mysłowice przepięknego jubileuszu. Bowiem równo 103 lata temu, 30 maja 1909 roku Pan Frixtisch założył Klub Sportowy ,,Mysłowice 1909" czyli, obecny Górnik 09 Mysłowice.
Mamy nadzieję że bagaż doświadczeń zdobywany przez te 103 lata pomoże nam odbudować klub i zbudować drużynę marzeń.
Kocina LIDEREM rundy wiosennej!


Górnik 09 - Sarmacja 2-1
Górnik 09 Mysłowice w ostatniej kolejce mierzył się z solidną firmą - Sarmacją Będzin. Kocina po ostatnim gwizdku arbitra głównego tego spotkania cieszyła się z czwartego zwycięstwa z rzędu oraz z... objęcia fotela lidera rundy wiosennej ex equo z Szombierkami Bytom!
Czytaj więcej...

APEL DO INTERNAUTÓW!


Drodzy czytelnicy serwisu www.KOCINA.com.pl i sympatycy Górnika 09 Mysłowice! Zwracamy się do Was z ogromną prośbą - pomóżcie nam w redagowaniu serwisu www.KOCINA.com.pl. Nie krytykujcie naszej pracy i działalności klubu, ale sami spróbujcie powalczyć o lepsze czasy dla Kociny. Więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ
. Serdecznie zachęcamy do pomocy, chociaż do spróbowania. ;)
Teraz Sarmacja!


Górnik 09 - Sarmacja

Po trzech zwycięstwach z rzędu(w tym jeden walkower) czas na kolejne - czwarte. Tym razem zawodnicy Górnika 09 zmierzą się na własnym obiekcie z Sarmacją Będzin, na tą drużynę zdaje się Kocina ma przepis...
Czytaj więcej...
Przegrana na "stadionie"?


Kamienica - Górnik 09 3-1

Panowie NIE tak gra się w piłkę nożną! To, co mogliśmy zobaczyć na meczu w Kamienicy Polskiej to poniżej fatalnej postawy piłkarzy Górnika 09 Mysłowice. I wbrew pozorom nie powinniśmy za tą porażkę obwiniać szkoleniowca Kociny. Warto podkreślić fakt, iż do żenującego stanu "murawy" i infrastruktury "stadionu" Kamienicy Polskiej dostosowali się sędziowie. Tak, więc ciężko było wygrać spotkanie grając 11 na 14.
Czytaj więcej...Przegrana na "stadionie"?


Kamienica - Górnik 09 3-1

Panowie NIE tak gra się w piłkę nożną! To, co mogliśmy zobaczyć na meczu w Kamienicy Polskiej to poniżej fatalnej postawy piłkarzy Górnika 09 Mysłowice. I wbrew pozorom nie powinniśmy za tą porażkę obwiniać szkoleniowca Kociny. Warto podkreślić fakt, iż do żenującego stanu "murawy" i infrastruktury "stadionu" Kamienicy Polskiej dostosowali się sędziowie. Tak, więc ciężko było wygrać spotkanie grając 11 na 14.
Czytaj więcej...

Zwycięstwo w mecz na "szczycie"!


GÓRNIK 09 - Rędziny 2-1

Górnik 09 Mysłowice pokonał w środowe popołudnie w meczu na "szczycie" dna tabeli Unię Rędziny. Bramkę dla Kociny dwu krotnie zdobył z rzutu karnego Ferdit Veselij, natomiast bramkę dla przyjezdnych zdobył... Michał Rak. Wszystkie gole padły w pierwszej połowie spotkania.
Szersza relacja już niebawem!


Powtórka z jesieni?


Wyzwolenie - Górnik 09 3-0

Po meczu z Chorzowskim Wyzwoleniem wielu zastanawia się czy Kocina wróciła do jesiennego "stylu" gry gdzie byliśmy lepsi, atakowaliśmy, mieliśmy inicjatywę, ale przegrywaliśmy... Podobnie było w meczu z AKS-em.
Czytaj więcej...WESOŁEGO ALLELUJA!

Na pisance kurczątka malutkie popiskują wesoło od rana: Chwalmy Pana! Chwalmy Pana! Niech szczególne piękno WIELKANOCY napełnia wszystkie serca radością!
Z okazji świąt Wielkiej Nocy najserdeczniejsze życzenia: spełnienia marzeń, radości i sukcesów GÓRNIKA 09 Mysłowice.


Redakcja serwisu www.KOCINA.com.plGra błędów...


GÓRNIK 09 - Czarni 2-3

Mecz Kociny z Czarnymi Sosnowiec miał być kolejnym zwyciestwem podopiecznych Tomasza Wolaka a zwycięstwo miało przyjść po emocjonującym meczu. Ostatecznie Kocina po nerwowej końcówce uległa rywalowi zza Przemszy 2-3.
Czytaj więcej...Mało brakowało...


GÓRNIK 09 - Czarni 2-3

Górnik 09 Mysłowice uległ na własnym boisku Czarnym Sosnowiec 2-3. Mecz był bardzo emocjonujący i nerwowy. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 0-3. W drugiej połowie zdobyliśmy dwa gole. Min. Szymon Pasko nie wykorzystał sytuacji sam na sam a sędzia w doliczonym czasie gry nie uznał gola dla Kociny!
Więcej o meczu juz za kilka minut!

KOCINA TYLKO ZWYCIESTWO!!!


GÓRNIK 09 - Czarni

Czas na trzeci mecz rundy rewanżowej! Czas na kolejne zwycięstwo! Już w Wielką Sobotę Kocina podejmnie na własnym obiekcie ekipę Czarnych Sosnowiec. Początek starcia punktualnie o 11.00.

Czytaj więcej...

Pechowy, ale ZWYCIĘSKI mecz!


Zagłębiak - GÓRNIK 09 0-1

Górnik 09 Mysłowice kolejne swoje rewanżowe spotkanie rozegrał w Dąbrowie Górniczej z miejscowym Zagłębaikiem gdzie był górą bo wygrał 1:0, jednak gdyby nie anomalia pogodowe wynik byłby znacznie wyższy_

Czytaj więcej...

Kolejne ZWYCIĘSTWO!!!


Zagłębiak - GÓRNIK 09 0-1

Kocina odniosła drugie z rzędu zwycięstwo ze zdecydowanie wyżej notowanym rywalem. Napewno cieszy fakt iż drugi mecz z rzędu nie tracimy gola. Co do saamego spotkania z Zagłębiakiem to Kocina była zdecydowanie lepsza ale w pierwszej połowie przeszkadzał nam silnie wiejący wiatr a w drugiej śnieżyca, gradobicie (mecz został przerwany)a także spora ilość wody na boisku. Ostatecznie po bramce z główki Szymona Paski Kocina wygrała z Zagłębiakiem Dąbrowa Górnicza 1-0.
Szersza relacja już niebawem!Teraz Zagłębiak!


Po niespodziewanym zwycięstwie 3-0 na Pilicą Koniecpol kibicom, sympatykom i przede wszystkim samym zawodnikom Górnika 09 zachciało się wygrywać i oglądać wysoki zwycięstwa w wykonaniu Mysłowickiej "zero-dziewiątki". Na treningach harują za dwóch i ogół przygotowań do meczu wygląda lepiej niż przed meczem z Pilicą. Czy wygramy drugi mecz z rzędu i zagramy naprawdę na poziomie? Odpowiedź już w sobotę w meczu z Zagłębiakiem Dąbrowa Górnicza.
Czytaj więcej...

Brawo KOCINA!!!


Piękne porywające widowisko. Bramki "stadiony świata". Wysokie zwycięstwo Górnika 09. Tak w skrócie można podsumować mecz Kociny z Pilicą Koniecpol.
GÓRNIK 09 - Pilica 3:0
Czytaj więcej...

Wracamy do "gry"


Po kilkunastodniowej przerwie niezależnej od redakcji serwisu wznawiamy działalność strony! Od pożaru trawy zapalił się budynek firmy IPNS u której mamy serwery. W związku z pożarem padły wszystkie strony lokowane na serwerach firmy IPNS. Jednak wszystko wraca już do normy a w ciągu najbliższych dwóch tygodni na stronie znajdziemy kilka nowych rzeczy jak i ciekawostek.
GÓRNIK 09 - Pilica 3:0

Rozmowa Tygodnia

Serdecznie zachęcamy do zobaczenia wywiadu z trenerem Tomaszem Wolakiem w programie Telewizji Mysłowice ,,Rozmowa Tygodnia"
Trener Wolak podsumowywuje minioną rundę, wyjaśnia sprawę obecnej kadry a także przygotowań do rundy rewanżowej. W owym wywiadzie (zobaczymy go klikając w banner poniżej) dowiemy się także kilku nowych informacji na temat "Nowego" Prezesa klubu.
Serdecznie zachęcamy do oglądania wywiadu!
Kto wygrał? Magda WYGRAŁA!


Kolejny charytatywny turniej piłki halowej organizowany przez Mysłowickich sympatyków GKS-u Katowice za nami. Tym razem Kocina uplasowała się na ostatnim miejscu.
Czytaj więcej...

KOCINA na 5!


Wbrew pozorom zwiazanym z niezwykle optymistyczny tytułem informacje są bardzo... pesymistyczne. Otóż w ostatnim sparingu Górnik 09 Mysłowice zagrał z AKS-em Mikołów na "piątkę" z tym że w plecy... W pierwszej połowie gra wyglądała dobrze... jednak "nadzialiśmy" się na dwie kontry. Druga połowa do kompletna tragedia...
GÓRNIK 09 - Mikołów 0:5

KOCINA Charytatywnie!


Już w niedzielę (19.02) o godzinie 16.00 w Mysłowickiej Hali przy ul. Bończyka 32 odbędzie się już VI charetatywny turniej piłki halowej organizowany przez Mysłowickich sympatyków GKS-u Katowice. W imprezie zagrają tradycyjnie: GKS Katowice i Górnik 09 Mysłowice oraz Hokejowa drużyna GieKSy a także Górnik Wesoła.
Czytaj więcej...

Przegrane sparingowe derby Mysłowic....


Kolejny mecz kontrolny Górnika 09 to sparingowe derby Mysłowic z Unią Kosztowy występującą na codzień w Lidze Okręgowej. Podopieczni Tomasza Wolaka ulegli niżej notowanemu rywalowi 2:3.
Czytaj więcej...

NOWY PREZES GÓRNIKA 09!


W Górniku 09 Mysłowice doszło do niespodziewanej zmiany sternika klubu! Na stanowisku Prezesa klubu Tomasza Sobczaka zastąpił Marek Pytel. ZACHĘCAMY DO DALSZEJ LEKTÓRY!
Czytaj więcej...Dwa dni, dwa sparingi!


W ciągu dwóch dni (czwartek, środa przp. red.) podopieczni Tomasza Wolaka rozegrali dwa spotkania kontrolne. W pierwszym ulegli Pogoni Imielin 3-6 a w drugim ograli rezerwy GKS-u Tychy 2-0.
Czytaj więcej...

Kocina lepsza w sparingu...!


Na wstępie przepraszam naszych czytelników za brak aktywności z naszej strony, jednak było to spowodowane pracami technicznymi wykonywani przez firmę u której mamy serwer. Kocina wygrała w ostatnim sparingu z III ligową Polonią Łaziska Górne 1-0 po ładnej bramce Marcina Jaskierni.
Czytaj więcej...

Pierwszy sparing za nami...


Pierwsza gra kontrolna za nami. Niestety porażka z Katowicką Podlesianką 0-1 po dobrej grze w której Kocina przewyższała rywala.
Czytaj więcej...Kolejne "NOWOŚCI" w Górniku 09!


Kolejne objawy "ruchliwości" Kociny w zimowym okienku transferowym. Drużynę Mysłowickiej "zero-dziewiątki" zasilili dwaj utalentowani wychowankowie GKS-u Katowice oraz były zawodnik Kociny - Sławek Sokół. Kocina dogadała się z Unią Kosztowy, odchodzi... Krzysztof Godek!
Czytaj więcej...Z kim w sparingach?


W rozwinięciu newsa podajemy pełną listę sparing partnerów Górnika 09 Mysłowice w zimowym okresie przygotowawczym do rundy wiosennej.
Czytaj więcej...Wiosna bez Stradomu!


Drużyna Klubu Sportowego Stradom Częstochowa do niedawna wystepującego pod nazwą "Włodar Częstochowa" wycofała się z rozgrywek IV ligig i zlikwidowała drużynę seniorów. Na wiosnę będziemy tylko oglądać grupy młodzieżowe występujące pod nazwą KS Stradom Częstochowa. Górnik 09 Mysłowice podobnie jak inne drużyny z ligi otrzyma trzy punkty za walkower. Kocina planowo z Częstochowską "Czerwoną Latarnią" miała zmierzyć się 28 kwietnia, najprawdopodobniej w tym dniu Mysłowicka "zero-dziewiątka" zmierzy sie na własnym obiekcie w meczy sparingowym aby nie wypaść z rytmu meczowego.Ruszyła strona oficialna!


Kilka dni temu Górnik 09 Mysłowice uruchomił tymczasową oficialną stronę internetową, którą znajdziecie Państwo pod adresem www.GORNIK09MYSLOWICE.futbolowo.pl. Strona jest tymczasowa gdyż nadal są problemy z odzyskaniem od poprzedniego zarządu danych dostępowych do strony www.GORNIK09.pl. Mamy jednak nadzieję że sprawa szybko się zakończy pozytywnie i jeszcze przed rundą rewanżową będziemy mogli ujrzeć nowe oblicze strony oficialnej strony klubowej - www.gornik09.pl.Pierwszy trening za nami!


Piłkarze Górnika 09 Mysłowice rozpoczeli przygotowania do rundy wiosennej. W rozwinięciu prezętujemy plan przygotowań oraz kilka informacji.
Czytaj więcej...>
Idą wzmocnienia!


Kolejne wzmocnienia w Górniku 09 Mysłowice? Tak! To powoli staje się faktem! Tym razem szeregi Górnika 09 wzmocni dwóch obrońców. Marek Gajowski oraz Łukasz Dubaniewicz, którzy niegdyś reprezentowali barwy Dumy Mysłowic.
Czytaj więcej...

Życzenia Noworoczne!


Trzy, dwa, jeden_ 2012!
Fantastycznego Sylwestra
i rewelacyjnego Nowego Roku
życzy:
Redakcja serwisu www.KOCINA.com.plMagia Świąt?!


Zadziałała "Magia" Świąt Bożego narodzenia? To pytanie zapewne zadają sobie coraz częście sympatycy Górnika 09 Mysłowice, dla którego nadchodzą lepsze czasy sportowe jak i sprawy czysto techniczne. Pewne jest jedno Kocina JUŻ została wzmocniona!
Czytaj więcej...Głosuj na naszą stronę!


Miło nam poinformować, iż strona www.KOCINA.com.pl została "wyróżniona" i bieże udział w konkursie na najlepszą stronę internetową w województwie Ślkąskim! Konkurs jest organizowany przez portal myslowice.naszemiasto.pl. Głosować w ciągu 24 godzin możemy aż 5-cio krotnie! Konkurs trwa do końca roku.
Mamy nadzieję, że również i wy drodzy czytelnicy docenicie całokształ naszej strony, nie tylko wygląd portalu ale także naszą pracę, ilość, jakość i częstość dodawania newsów. Krótko mówiąc LICZYMY NA WASZE GŁOSY!
Przejdź do głosowania.IV. XII BARBÓRKA


Tam pod ziemią, w ciemnym chodniku wielu pracuje dzielnych górników. Ciężka to praca czarnego człowieka, dzwonią kilofy pot z czoła ścieka. Gdy nam słoneczko zagląda do domu, górnik pracuje w kopalni zmęczony. Za czarny węgiel i za sól białą chwała górnikom dzielnym wytrwałym. Z okazji wspomnienia św. Barbary pragniemy wszystkim obecnie a także niegdyś ludziom związanym z kopalnią złożyć najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia, Bożego Błogosławieństwa, opieki św. Barbary. A obecnym górnikom życzymy tyle wyjazdów ile zjazdów.

REDAKCJA KOCINA.com.pl

Jak wiadomo Kocina od początku była mocno związana z kopalnią bo początkowo skupiała głównie pracowników kopalni to też nazwa GÓRNIK. Mysłowicka kopalnia przez wiele wiele lat była naszym sponsorem, dziś jest to Katowicki Holding Węglowy pod który należy nasza kopalnia. Barbórka to święto nie tylko górników bo to przecież nasze święto, małe święto klubu, piłkarzy a także nas - kibiców.


Konieczna zmiana?!


Już od dawna szkoleniowiec Kociny Tomasz Wolak został przez wielu skreślony. My, postanowiliśmy dogłębnie przeanalizować okres pracy w Kocinie trenera Wolaka.
Czytaj więcej...Przepraszamy


Redakcja serwisu www.KOCINA.com.pl Serdecznie Przeprasza kapitana Górnika Wesoła Pana Jacka Wujca za stwierdzenie, iż pokazał fanatykom Kociny środkowy palec - co okazało się nie prawdą. Tekst został napisany gdyż wersję z owym "nieszczęsnym" palcem podtrzymywali kibice klubu z centrum.Sopel WRÓCIŁ do GRY!


Wielkich Derbach Mysłowic na boisku pojawiła się istna gwiazda Górnika 09, obecne prezes klubu - Tomasz Sobczak! Popularny Sopel przy wejściu na boisku otrzymał gromkie brawa na stojąco a kibice Kociny głośno skandowali "Tomasz Sobczak(oklaski)Tomasz Sobczak..." oraz "Sopel, sopel, sopel...". Przypominamy, iż Tomasz Sobczak na boisku pojawił się po ponad dwóch latach! Wtedy to podczas meczu z Victorią Jaworzno Sopel doznał groźnej kontuzji kolana. Sopel grał również w ekstraklasie - najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Przypominamy iż Górnik Zabrze wygrał poraz ostatni w Warszawie w 1998 roku 2-1 i to po bramce naszego obecnego Prezesa! W Górniku 09 zdobył ponad 120 goli! Zdobywając korony króla strzelców, a także zaliczając kilka awansów za co Serdecznie Dziękujemy!
Relacja z trybun.


GÓRNIK 09 - Wesoła 1-5
Redakcja serwisu KOCINA.com.pl postanowiła przeprowadzić relację z trybun ze spotkania derbowego.
Na stadionie zjawiło się kilku fanów Wesołej jednak jak się okoazało nie była to grupa zorganizowana. Na stadion po przemarszu przez miasto przybyła również grupa kibiców Kociny, która dopingowała cały mecz swoich pupili. Jednak było ich znacznie mniej, niż się spodziewano, powód? Walki do południowe z "obcokrajowcami" zza przemszy którzy przybyli do Mysłowic i zaczeli rozrabiać. Sam doping był można powiedzieć kulturalny, jednak do momentu zdobycia gola dla Wesołej na 1-2 gdzie Jacek Wujec podbiegł do "młyna" pokazując że, nic nie słyszy a kibice mają być głośniej. Kibice Kociny pozdrowili Go głośnym "wypi**alaj". Od tej minuty fani Górnika 09 co jakiś czas śpiewali "dość nie ładnie"(delikatnie mówiąc) w stosunku do Wesołej, co gorsza robili to na "własną rękę" (bez "nakazu" prowadzącego doping) oraz wybuchły kłótnie w młynie, jednak szybko wszystko wróciło do normy. Kibice zaprezentowali kilka razy flagowisko a także kartoniadę. Po spotkaniu piłkarze podziękowali kibicom za doping a kibicę za grę do końca. Podczas meczu została przeprowadzona zbiórka na artykuły kibicowskie. Udało się zebrać sporo sumę dzięki której zostanie zakupiony bęben a także zostaną wykonane nowe fany.       
Wesoła numerem dwa w Mysłowicach!


GÓRNIK 09 - Wesoła 1-5
Wielkie Derby Mysłowic po raz kolejny dla Wesołej. Kocina po dobrej pierwszej połowie remisowała 1-1, a bramkę straciła dopiero w 45 minucie! Jednak druga połowa to katastrofa w wykonaniu piłkarzy Kociny i ostatecznie zasłużona wygrana Wesołej 1-5 i tym samym "Górnicy" z Wesołej zostali wicemistrzem Mysłowic bo tytuł mistrza stracili na rzecz Unii Kosztowy w meczu Pucharu Polski(było to oficialne spotkanie!).
Czytaj więcej...       
Wielki pech...


GÓRNIK 09 - Wesoła 1-5
Cała sobota to jeden wielki dzień "pecha". Pierw wystąpiły problemy z ochroną, która nie przybyła na stadion w liczbie w której miała się zjawić. Następnie były problemy z policją która wogóle nie przybyła na Gwarków 13. W dodatku w godzinach dopołudniowych do Mysłowic przybyli "obcokrajowcy" zza przemszy i doszło do bójki z kibicami kociny (zostali zaatakowani)w okolicach giełdy. Problemy były również z nagłośnieniem - uległo awarii.
Na zbiórkę kibiców nie przybyła spodziewana ilość kibiców( ze względów wcześniejszej awantury). Jednak pzemarsz odbył się bez problemów.Nie wypalił również pomysł oprawy meczu(częściowo się odbyło). Dzieci które miały wyprowadzić zawodników na boisko... nie zjawiły się na meczu.
Początek meczu to dobra gra piłkarzy i żywiołowy doping kibiców ,,zero-dziewiątki". W 13 minucie owe zdarzenia zaowocowały i Kociny objeła prowadzenie a cały stadion wpadł w szał! Jednak w końcówce pierwszej połowy straciliśmy bramkę na 1-1. W drugiej odsłonie Wielkich Derb Mysłowic Kocina absolutnie staneła w miejscu i straciła aż 4 gole!
Pod koniec meczu kibice głośno skandowali: "GDZIE SĄ ZWYCIĘSTWA??!! EJ WOLAK GDZIE SĄ ZWYCIĘSTWA![...]" oraz "WOLAKOWI DZIĘKUJEMY!..."
Szersza relacja już jutro!       
Jaka będzie pogoda?


Będzie chłodna, ale za to słonecznie i bezchmurnie
Redakcja serwisu www.KOCINA.com.pl postanowiła sprawdzić jaka pogoda będzie towarzyszyła piłkarzom i wszystkim zebrany na stadionie przy ul.Gwarków 13 podczas kolejnych Wielkich Derb Mysłowic.
Jak udało nam się ustalić sobota będzie chłodna, ale za to słoneczna a nieba będzie bezchmurne! W okolicach godziny 13 temperatura będzie sięgać od około 3 do 7 stopni C. Po godzinie 15 temperatura zacznie po mału się obniżać, do okolic 0 stopni C. Natomiast do południa temperatura będzie dochodzić do 4 stopni C. Cały dzień będzie bezchmurny i słoneczny a sporadycznie będzie powiewał lekki wietrzyk.
Kibice Kociny i Wesołej na pewno zadbają o GORĄCĄ atmosferę meczu i niesamowitą oprawę. Tego Mysłowice jeszcze nie widziały! Więc napewno warto przyjść na stadion na godz. 13.30
SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA
       
Relacja Live!


Miło nam poinformować, iż tekstową relację live ze spotkania derbowego przeprowadzi oficialny serwis Górnika Wesoła - www.KSGORNIKWESOLA.pl.
Na ww stronie znajdziemy również wywiady z trenerem Górnika Wesoła - Radosławem Gabigą oraz szkoleniowcem Kociny - Tomaszem Wolakiem.
PRZEJDŹ NA STRONĘ       
Wywiad z Arturem Karpowiczem


Serdecznie zachęcamy do przeczytania kolejnego wywiadu dotyczącego Wielkich Derb Mysłowic. Tym razem naszym gościem jest Artur Karpowicz, zawodnik Górnika Wesoła
PRZECZYTAJ WYWIAD!VIDEO ZAPOWIEDŹ

Mecz podwyższonego ryzyka!


Ze względu iż mecz Górnika 09 i Górnika Wesoła to Wielkie Derby Mysłowic a na te spotkanie swoje przybycie oraz doping zapowiedzieli fani obu ekip policja uznała iż będzie to spotkanie podwyższonego ryzyka! Z tego tytuły organizator meczu czyli, Klub Sportowy Górnik 09 postanowił aż potroić liczbę ochrony oraz służby porządkowej na spotkanie derbowe! Mecz zabezpieczać będzie również spora liczba policjantów(tzw. Białe Kaski).
W czwartek ochrona, służba porządkowa oraz policja ćwiczyli na stadionie w Parku Zamkowym.~chcemy być przygotowani na każdą ewentualność.-mówi jeden z funkcjonariuszy. Ćwiczone były takie elementy jak pacyfikowanie oraz poskramianie tłumu, ewakuacja fanów oraz transport na wydzielone sektory a także "opanowywanie" ewentualnych burd z udziałem kiboli - których na meczu miejmy nadzieję nie zobaczymy!       
Wielkie Derby Mysłowic coraz bliżej!


Derby rządzą się własnymi prawami - Te przesłanie musi towarzyszyć piłkarzą Kociny, by mieć jakiekolwiek szanse na osiągnięcie korzystnego wyniku w derbach. Wesoła ostatnio gromi, a ,,zero-dziewiątka" jest gromiona. Ale jest jedno ale - gramy u siebie, będzie mobilizacja w szatni,będzie doping ze strony fanów, pełne trybuny i przede wszystkim, to derby! Które jak wiadomo nie odzwierciedlają miejsca w tabeli czy obecnej sytuacji klubu. Już czas na kolejne Wielkie Derby Mysłowic!
Czytaj więcej...Michał Rak opowiada o Wielkich Derbach Mysłowic!


Specialnie na potrzeby serwisu www.KOCINA.com.pl zawodnik a zarazem członek zarządu Górnika 09 Mysłowice - Michał Rak, opowiada o nadchodzącym wielkimi krokami piłkarskim święcie naszego miasta! Zachęcamy do przeczytania wypowiedzi naszego zawodnika.
PRZECZYTAJ WYPOWIEDŹ...Wywiad z Mateuszem Rosołem!


Z okazji zbliżających się Wielkich Derb Mysłowic staramy się rozmawiać z ludzmi związanymi z Kociną oraz Górnikiem Wesoła. Tym razem zachęcamy do przeczytania wywiadu równiez z bramkarzem (wcześniej wywiad z golkiperem Kociny - Adrainem Kiwicem) lecz tym razem Górnika Wesoła - Mateuszem Rosołem.
Pytania celowo zostały zadane prawie identycznie!
PRZECZYTAJ WYWIAD...Wywiad z Adrianem Kiwicem!


Wielkimi krokami zbliżają się Wielkie Derby Mysłowic. Przed tym jakże ekscytująco zapowiadającym się spotkaniem postanowiliśmy porozmawiać z golkiperem Kociny, który min. występował w barwach Górnika Wesoła - Adrianem Kiwicem.
PRZECZYTAJ WYWIAD...       
"Renowacja" trybun


W poprzedni artykule wspominaliśmy w drobnych pracach remontowych w budynku klubowym. Teraz przyszła pora na "renowację" trybun. Dokładniej? Na stadionie zostały wymienione wszystkie zniszczone, popękane i połamane krzesełka. Jak wiadomo siedziska są plasikowe a na dworze przebywają w każdych warunkach, czy słońce czy deszcz, czy ciepło czy też mroźno - więc normalną siłą rzeczy jest ich niszczenie. .
Czy jest sens wymieniać krzesełka tuż przed zimą na ostatni mecz ligowy u siebie?
Jak informuje nas jeden z działaczy klubu ~chcemy aby trybuna była w pełni gotowa przed ważnym derbowym spotkaniem na którym spodziewamy się sporej liczby kibiców.
Przed meczem z Górnikiem Wesoła zostanie uporządkowana również tzw. "druga strona" oraz sektor dla kibiców gości.       
Wielki przegląd pracy zarządu oraz sytuacji finasowej i infrastrukturalnej!


Pół roku temu, w Górniku 09 Mysłowice, zaszły kluczowe dla przyszłości klubu zmiany. Adam Goździcki i Wojciech Osyra (odpowiednio prezes i wiceprezes) odeszli z klubu, a na ich stanowiskach pojawili się obecni prezesi: Tomasz Sobczak, Leszek Bielawski i Grzegorz Kupich. Czekało ich wtedy trudne zadanie, bowiem klub po poprzednim zarządzie był w fatalnym stanie. Czy spełnili pokładane w nich nadzieje? Jak wygląda sytuacja finansowa i infrastrukturalna w klubie?
ZAPRASZAMY DO DALSZEJ LEKTURY!
Czytaj więcej...       
Który to już raz zabrakło szczęścia?!


Górnik 09 - Grunwald 1-1
Kibice zgromadzeni w Mysłowicach przy Gwarków 13 nie mogli narzekać na brak emocji. Kocina grała dobrze, gra była wyrównana, jak to się mówi cios za cios. Nie tylko grała dobrze Kocina, ale także Grunwald Ruda Śląska co, sprawiało ze mecz oglądało się bardzo przyjemnie. Jednak główny bohater tego spotkania - czyli sędzia prowadzący zawody, psuł całą przyjemność oglądania meczu gdyż gwizdał wtedy kiedy mu się chciało i to co chiciał oraz sypał kartkami, wyrzucał z boiska jak mu się zywnie podoba.
Czytaj więcej...       
Było blisko...


Górnik 09 - Grunwald 1-1
Po emocjonującym spotkaniu, obfitym w wiele głupich decyzji sędziego(wyrzucenie z boiska boguducha winnego Barkiewicza i wielu innym decyzją które powinny być odgwizdane bądź nie powinny. piłkarze Górnika 09 zremisowali 1-1. Szersza relacja już w niedzielne popołudnie.       
Z nadzieją na cud

W ten weekend zawodnicy Górnika 09 zmierzą się na własnym boisku z Grunwaldem Ruda Śląska. Faworytem spotkania jest oczywiście zespół gości, który zajmuje czwartą lokatę. Warta podkreślenia jest średnia bramek strzelanych w ligowych meczach - 2,5 bramki na spotkanie pieszo nie chodzi... Znowu pogrom?
Czytaj więcej...       
Kompromitacja...

Zieloni Żarki-GÓRNIK 09 4 - 1

Podopieczni Tomasza Wolaka w meczu o "sześć" punktów przegrali z Zielonym Żarki aż 4-1! Po tej porażce zostajemy na 15 miejscu a do 13 miejsca tracimy cztery punkty, przed nami jeszcze mecz z trzecią i pierwszą drużyną w tabeli oraz Grunwaldem Ruda Śląska. Co do meczu to NAJLEPSZYM KOMENTARZEM JEST BRAK KOMENTARZA tak więc szersza relacja z tego spotkania się nie ukaże.       
III kolejka Śląskiej Ligi Górniczej za nami

W niedzielę na bocznym boisku Stadionu Śląskiego została rozegrana III kolejka III edycji Śląskiej Ligi Górniczej nad, którą serwis KOCINA.com.pl ma patronat medialny. Zapraszamy do przeczytania szerszej relacji gdzie znajdziemy wiele informacji na temat minionej kolejki a także wyniki poszczególnych meczy, foto galerię a także relację Telewizji Mysłowice (www.ITVM.pl)
Czytaj więcej...       
Remis byłby sprawiedliwy

GÓRNIK 09 - Szombierki 0-1

Gospodarze po sensacyjnym zwycięstwie w ostatniej kolejce nad Sarmacją Będzin, zostali sprowadzeni na ziemię. Górnik 09 Mysłowice przegrał z utytułowanym beniaminkiem, Szombierkami Bytom – 0:1
Czytaj więcej...Jak minęła XI kolejka...?

Derby Zagłębia Dąbrowskiego, kolejny remis Wesołej, Stradom wciąż bez punktów. Sarmacja coraz niżej... Szombierki Bytom coraz bliżej Górnika. Ciekawie w Mysłowicach(pojawi się osobna relacja) a także wyniki kolejki i tabela.
Czytaj więcej...


       
Lepszy Mistrz Polski

GÓRNIK 09 - Szombierki 0-1

Po bardzo dobrym meczu Kocina uległa byłemu mistrzowi Polski Szombierkom Bytom 0:1. Było bardzo blisko remisu, ale były zawodnik ,,zero-dziewiątki" Sebastian Gawełczyk z linii bramkowej wybił piłkę. Nie można też pominąć kwestii kibicowskiej. Na brawa zasługuje liczna zorganizowana gruba kibiców Bytomskiego GKS-u a także miejscowych fanów. Na meczu pojawiła się Ochotnicza Straż Pożarna z Janowa Miejskiego na zabezpieczenie przeciwpożarowe oraz również bardzo duża ilość policji(przewaga tzw. białych kasków) którzy dbali o nasze bezpieczeństwo za co serdecznie dziękujemy.Emocjonująca kolejka przed nami

Pojedynki na dwóch szczytach - pod takim szyldem minie nam jedenasta kolejka IV ligi grupy śląskiej. W najciekawszym meczu tej serii spotkań Górnik Wesoła zmierzy się z Wyzwoleniem Chorzów. Równie ciekawie zapowiada się mecz na przeciwnym biegunie tabeli - Zieloni Żarki zmierzą się KS-em Częstochowa. Ciekawie będzie też w Czeladzi i, rzecz jasna, przy Gwarków 13.
Czytaj więcej...Mistrz Polski w Mysłowicach!

Gdyby ten mecz był rozgrywany 30 lat temu, najpewniej przyciągnąłby na trybuny dziesiątki tysięcy ludzi. Powód? Szombierki Bytom - Mistrz Polski, Górnik 09 Mysłowice - III zespół III ligowy (obecnie II liga).Mimo, że dziś Szombierki nie bronią tytułu mistrzowskiego i nie występują w najwyższej lidze, mecz drużyny z Bytomia z mysłowickim Górnikiem 09 zapowiada się niezwykle emocjonująco. A to dlatego, że kocina pokonała w minionym tygodniu wicelidera - będzińską Sarmację 2:0, a Szombierki Bytom rozgromiły u siebie KS Częstochowa 4:0. A gdy dodamy do tego czwarte miejsce bytomian, to wyjdzie nam ciekawe połączenie i prognostyk na sobotnią batalię o ligowe punkty
Czytaj więcej...Relacja video z meczu

Serdecznie zachęcamy do zobaczenia relacji video z meczu Górnika 09 Mysłowice z Sarmacją Będzin oraz wywiadu ze szkoleniowcem Kociny - Tomaszem Wolakiem, wykonanej przez Internetową Telewizję Mysłowice.Relacja tekstowaKto tak pięknie gra? KOCINA!

Kibice, piłkarze, zarząd i inne drużyny jeszcze kilka godzin po ostatnim gwizdku sędziego byli w głębokim szoku, że piętnasty w tabeli Górnik 09 ograł na wyjeździe wicelidera IV-ligowych rozgrywek – Sarmację Będzin aż 2:0! U wielu osób można było zaobserwować wielką niepewność czy aby na pewno to było zwycięstwo a nie sen. Trudno się dziwić, bo Kocina zagrała fantastycznie i zrobiła miłą niespodziankę.
Czytaj więcej...       
Sensacja w Będzinie! Górnik 09 ZWYCIĘŻA!!!

W meczu "dwóch" wiceliderów doszło do olbrzymiej sensacji! Bowiem 15 Górnik 09 ograł na wyjeździe aż 2:0 drugą drużynę ligi Sarmację Będzin.
Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, dużo ładnych akcji, przepiękne parady bramkarzy. Pierwsza bramka padła z kontrataku a jej autorem jest Ferdit Veselji. Druga bramka padła łupem naszego drugiego bramkostrzelnego zawodnika - Mateusza Kocura, tym razem po stałym fragmencie gry.
Tuż po ostatnim gwizdku arbitra licznie zgromadzeni w Będzinie kibice jaki i piłkarze Kociny wpadli w szał radości i jak im tu się dziwić skoro wygrali z wiceliderem i uciekli ze strefy spadkowej a co najważniejsze złapali kontakt z wyżej notowanymi rywalami.
Zapowiedź meczu


       
Trudny wyjazd do Będzina

Przed mysłowickimi piłkarzami bardzo ambitny cel - przywieźć punkty z meczu ze Sarmacją Będzin. W opinii wielu kibiców Górnika 09, będzie to najtrudniejsze spotkanie rundy jesiennej. Sarmacja bowiem jest wiceliderem i, na dzień dzisiejszy, jedynym zespołem, który realnie może zagrozić Górnikowi z Wesołej w awansie do III-ligi.
Czytaj więcej...


       
Gdzie się podziało wykończenie?

Piłkarze Górnika 09 Mysłowice jak i kibice po meczu sobotnim meczu z Górnikiem Piaski czują zapewne spory niedosyt. Prowadziliśmy grę, byliśmy zdecydowanie lepsi - jednak tym się meczu nie wygra bo zwycięstwo zapewnia się dopiero golami, których nie zdobyliśmy a straciliśmy dwa i to w bardzo głupi sposób.
czytaj więcej...


Kocina NAJLEPSZA w Mysłowicach!

W plebiscycie ogłoszonym przez serwis myslowice.naszemiasto.pl na najpopularniejszy klub w Mysłowicach Górnik 09 zajął trzecie miejsce (wyprzedzony tylko przez GKS Katowice oraz Ruch Chorzów - jednak na te ekipy większość głosów padło spoza Mysłowic) W klasyfikacji mysłowickich klubów wygrała Kocina miażdżąc o ponad 700 głosów Górnik Wesoła.
czytaj więcej...


       
Pech nas nie omija...

Górnik 09 - Górnik Piaski
0 - 2 (0-1)


Kocina w meczu z Piaskami była zdecydowanie lepsza czego nie umiała wykorzystać w postaci zdobytej bramki czy zwycięstwa, a dzięki straconym w bardzo głupi sposób bramką przegraliśmy 0-2 i spadliśmy za Zielonych Żarki do strefy spadkowej.
Szersza relacja już niebawem!


Mecz ze Slavią

Prowadziliśmy 0-1 aby ostatecznie przegrać 3-1, czerwoną kartkę ujrzał Dulęba oraz trener Tomasz Wolak, a na trybuny został wyproszony Tomasz Sobczak. Tak w skrócie można podsumować sobotni mecz Kociny ze Slavią Ruda Śląska.

czytaj więcej...


       
BOHATER MECZU: sędzia...

W sobotę 24 września Kocina grała bardzo ważny mecz ze Slavią Ruda Śląska. Spotkanie było bardzo nerwowe i brzydkie, dlaczego? Dzięki sędziemu Panu Tomaszowi Izydorczykowi reprezentującemu podokręg Zabrze. Arbiter tego spotkania z meczu wyrzucił Adriana Dulębę(czerwona kartka), do szatni udał się także nasz stoper a zarazem trener - Tomasz Wolak! Jakby tego było mało, czerwoną kartkę ujrzał Prezes Górnika 09 Mysłowice - Tomasz Sobczak! Kartek w tym spotkaniu (na szczęście żółtych) padło jeszcze kilka.
Pod protokołem spotkania (sędziowskim) podpisał się nasz kierownik - Grzegorz Kupich z adnotacją iż nie zgadza się z wersją sędziów. Pewne jest jedno, klub napisze skargę do ŚZPN. Do tejże instytucji zażalenie na pracę arbitra oraz skargę napiszą również kibice oraz serwis KOCINA.com.pl! Pocieszającym faktem jest to, iż wszystko zostałe nagrane okiem kamery Telewizji Mysłowice.
W samym meczu padł wynik 3-1 na korzyść gospodarzy(Slavia Ruda Śl.)
Szersza relacja już niebawem.


       
Podtrzymać ligową serię

Już w sobotnie popołudnie kolejną batalię o ligowe punkty stoczy Górnik 09 Mysłowice. Tym razem podopieczni Tomasza Wolaka zmierzą się w Rudzie Śląskiej z tamtejszą Slavią. Czy będziemy świadkami trzeciego zwycięstwa "zero-dziewiątki" z rzędu w tym sezonie? Przekonamy się 24 września o 13:00!.
czytaj więcej...


       
Porażka po dogrywce...

We wtorek 20 września piłkarzom Kociny przyszło zmierzyć się w ramach Regionalnego Pucharu Polski z Pogonią Imielin. Po ciekawym meczu Kocina odpadła dopiero po dogrywce. Już w 6 minucie Ferdit Veselji zdobył bramkę która dała prowadzenie Górnikowi 09, jednak w 45 minucie był już remis 1-1. Po 90 minutach był remis więc sędzia powiedział iż będzie dogrywka. Na jej początku bo w 92 minucie straciliśmy bramkę która podcieła naszym zawodnikom skrzydła bo w 97 minucie straciliśmy bramkę na 3-1 i było już po meczu...


       
Każdy to powie KOCINA wygrała w Częstochowie!

Podopieczni Tomasza Wolaka udali się do Częstochowy by zagrać mecz z outsaiderem naszej ligi - KS-em Stradom Częstochowa. Można powiedzieć że drużyna Górnika 09 wygrała z najniższym rezultatem bo zaledwie 2-0, bowiem sytuacji do zdobycia gola było bardzo dużo.


       
Kolejne zwycięstwo!

Górnik 09 Mysłowice wygrał w Częstochowie z tamtejszym KS Stradom zaledwie 2-0. Zaledwie? Tak, bo sytuacji 100% Kocina miała bardzo dużo, jednak piłka nie wpadła do bramki...
Więcej informacji już niebawem.


       
Startuje Puchar Polski!

W czwartkowe popołudnie zostały wylosowane pary zespołów, które zmierzą się w III Rundzie Pucharu Polski Podokręgu Katowice. Podobnie jak w zeszłym roku, przeciwnikiem Górnika 09 Mysłowice będzie... Pogoń Imielin! Mecz zostanie rozegrany 20.09.2011r. o godz.16:00


       
Trzeba wygrać w Częstochowie!

17 września o godz. 16:00 Górnik 09 Mysłowice uda się do Częstochowy, by rozegrać arcyważny mecz z "czerwoną latarnią" rozgrywek - KS-em Stradom Częstochowa. Piłkarze KS-u nie zdobyli jeszcze żadnego punktu, więc będą oni szukać pierwszych oczek w meczu z mysłowiczanami. Mysłowiczanami, którzy są uskrzydleni ostatnim zwycięstwem nad LKS-em Kamienicą Polską (2:1).


       
Pierwsza rocznica śmierci Jaśka...

Dziś mija rok od tragicznej śmierci byłego piłkarza Kociny i reprezentanta Polski - Krzysztofa Jasińskiego.
czytaj więcej...


       
Zainaugurowano III edycję Śląskiej Ligi Górniczej

W niedzielę na boisku ze sztuczną nawierzchnią należącym do Unii Kosztowy, została zainaugurowana III edycja Śląskiej Ligi Górniczej. Rozegrano cztery spotkania a piąte(ostatnie) zostało przełożone i zostanie rozegrane najprawdopodobniej w październiku.
Czytaj Więcej...


       
M.V.P Spotkania

Mateusz Kocur został wybrany przez redakcję serwisu KOCINA.com.pl najlepszym zawodnikiem meczu! Bramki wprawdzie nie strzelił, ale miał ku temu okazje jak np. przy strzale z 65 minuty gdzie bramkarz był lepszy, ale piłkę skutecznie dobił Grzybek. Strachu nie raz napędził defensorom Kamienicy - bo nie tylko groźnie strzelał, ale także dokładnie dogrywał piłkę oraz walczył bardzo ambitnie ambitnie.
Zobacz oceny zawodników:


       
Tak WYGRYWA Kocina nasza kochana!

To co wydawało się nierealne, to co było nieosiągalne przez 5 kolejek, a nawet w trakcie końcówki ostatniego sezonu stało się prawdą, Górnik 09 Mysłowice zdobył 3 punkty!!! Gole dla gospodarzy zdobyli Michał Rak oraz Tomasz Grzybek. Mimo wygranej Górnik nadal jest w strefie spadkowej, gdyż swój mecz wygrała drużyna z Żarek. czytaj więcej...


       
Startuje III edycja ŚLG!

Już w najbliższa niedzielę (11 wrzsień)o godz. 15.00 na obiekcie Unii Kosztowy(Mysłowice) przy ul. Paderewskiego 4 zostanie zainuagurowana III edycja Śląskiej Ligi Górniczej organizowanej przez firmę "ŚLG-Silesian" organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych. czytaj więcej...


       
1o0 Lat! 1o0 Lat!

W dniu dzisiejszym (10.10.11r.)swoje kolejne urodziny obchodzi zasłużony były już trener Górnika 09 Mysłowice - Wojciech Osyra. Kibice na pewno nigdy nie zapomną co z drużyną zrobił trener Osyra za co jeszcze raz DZIĘKUJEMY!

Urodziny obchodzisz dnia dzisiejszego, więc życzym Panu wszystkiego najlepszego, nadziei w sercu, wiary w samego siebie, trafnych zrządzeń losu, sukcesów Górnika 09 ile gwiazd na niebie, wielu wrażen i morza radości, spełnienia marzeń i bezkresnej miłości, szczęście w swe ręce łap każdego dnia
ŻYCZY: Redakcja serwisu KOCINA.com.pl
fot. W.Sierakowski Foto Sport


       
Tak się bawi, tak się bawi KOCINA!

Po fantastycznym i niezwykle emocjonującym meczu Górnik 09 Mysłowice pokonał zasłużenie drużynę LKS-u Kamienica Polska 2-1 (1-0). Bramki dla Kociny zdobyli: Rak i Grzybek.
Szersza relacja z tego spotkania oraz prezentacja M.V.P spotkania wraz z ocenami wszystkich zawodników niebawem.
A teraz wszyscy razem zaśpiewajmy głośne:

Tak się bawi, tak się bawi KOCINA! Tak się bawi, tak się bawi KOCINA! Tak się bawi, tak się bawi KOCINA!


       
Tylko ZWYCIĘSTWO!

Górnik 09 Mysłowice zagra na własnym obiekcie z zajmującą 4 miejsce w tabeli Kamienicą Polską. Przyjezdni to mocna drużyna z górnej części tabeli, Kocina ma zaledwie jeden punkt jednak po ostatnim meczu w Częstochowie możemy być nastawieni optymistycznie gdyż gra wyglądała bardzo dobrze jak w ofensywie tak i odziwo w defensywie. Miejmy nadzieję że jak w poprzednim sezonie w 6 kolejce ligowej, mecz na własnym obiekcie Mysłowicka ,,zero-dziewiątka” wygra swój pierwszy mecz ligowy. Przypomnijmy, iż w ubiegłym roku było to sensacyjne zwycięstwo po fantastycznym mecz z Sarmacją Bedzin (2-1).

Czy wygrywasz czy nie Ja i tak Kocham Cię! W moim sercu KOCINA i na dobre i na ZŁE!


       
Z grą lepiej, ale ta felerna skuteczność...

W 5. kolejce IV ligi grupy śląskiej, Górnik 09 Mysłowice po dobrym spotkaniu uległ w Częstochowie Unii Rędziny 0:1. Mysłowiccy kibice mogą być zadowoleni z faktu, że podopieczni Tomasza Wolaka zagrali dobrze. Całość psuje jednak wynik, który cieszy tylko Rędzinian.

czytaj więcej...


Mamy sponsora Serwisu!

Serwis www.KOCINA.com.pl pozyskał sponsora głównego! Przez co najmniej sezon będzie on finansował serwis KOCINA.com.pl Jak mówi nasz redaktor naczelny: "To znaczący krok do przodu w funkcjonowaniu serwisu!".

czytaj więcej...


       
Z Wyzwoleniem "tylko" 0:4

To, co wyczyniali w sobotnie popołudnie piłkarze kociny, wołało o pomstę do nieba. Mysłowiczanie mogą dziękować piłkarzom z Chorzowa, że nie wykorzystali wszystkich dogodnych sytuacji strzeleckich. A było ich mnóstwo...

czytaj więcej...


Prezes na boisko!

W piątkowe popołudnie do klubu wpłynęła dobra informacja. Otóż obecny prezes klubu - Tomasz Sobczak - jest zgłoszony do rozgrywek piłkarskich! W meczu z Wyzwoleniem nie zagrał, lecz może zobaczymy go na boisku już w Rędzinach. czytaj więcej...


       
Pogrom w Sosnowcu

Mysłowiczanie w środę udali się do Sosnowca po niespodziankę. Jednak ambitne plany nasi gracze szybko pogrzebali. Kiwic czterokrotnie wyciągał piłkę z bramki, a bynajmniej przy jednej, mógł zachować się lepiej...

czytaj więcej...


Postaw na kocinę w zakładzie bukmacherskim

Powoli zbliża się mecz Górnika 09 Mysłowice z Wyzwoleniem Chorzów, więc zakłady bukmacherskie dają możliwość postawienia pieniędzy na którąś z drużyn. Jak się okazuje, można sporo wygrać, obstawiając zwycięstwo mysłowiczan w tym meczu.

czytaj więcej...


Czas na pierwsze trzy punkty!

27 sierpnia, o godz. 17:00 Górnik 09 Mysłowice będzie miał szanse na rehabilitację po laniu, jakie piłkarze Czarnych Sosnowiec sprawili mysłowickim piłkarzom w środę. Rywalem "zero-dziewiątki" tym razem będzie lider tabeli ligowej - Wyzwolenie Chorzów. Ale czy posiadająca bardzo wąską kadrę kocina wytrzymać fizycznie mecz? Czy rozpędzona lokomotywa - Wyzwolenie Chorzów - zaliczy "wtopę"? Przekonamy się w ten weekend!

czytaj więcej...


       
Dwa różne oblicza Kociny

Kibice, którzy 20 sierpnia przybyli na stadion przy ul Gwarków, na nudę nie mogli narzekać. Podopieczni Tomasza Wolaka przez 87 minut przegrywali, remisując w doliczonym czasie gry z Zagłębiakiem Dąbrowa Górnicza. A mogli pokusić się o zwycięstwo...

czytaj więcej...


Telewizja Mysłowice partnerem naszego serwisu!

To nowy partner serwisu www.KOCINA.com.pl! Mysłowicka Telewizja dodaje jako pierwsza, wszelkie newsy związane z Mysłowicami; te pisane, a także, a raczej przede wszystkim video. TV Mysłowice transmituje na żywo sesje rady miasta z kilku kamer, aby transmisja była ciekawsza. Na stronie TV można zobaczyć relacje z meczów Kociny, a także Górnika Wesoła. Telewizja Mysłowice rozmawia ze znanymi postaciami w cyklu "Rozmowa Tygodnia"(gośćmi Telewizji Mysłowice byli min. Candy Girl, Czesław Śpiewa Mozil, Łukasz Zagrobelny, Grzegorz Stasiak, Jerzy Buzek, Ireneusz Krosny i wiele innych!). Dzięki TV Mysłowice można wybrać się do kina Cinema-City na kultowy film, biorąc udział w konkursie programu "Zajrzyj do Cinema". Warto też dodać, iż wielokrotnie materiały video należące do Telewizji Mysłowice były transmitowane na antenie TVN24!

Na naszej stronie po prawej pod ankietami będzie można zobaczyć okazały banner reklamujący Telewizję Mysłowice (wystarczy kliknąć aby przenieść się na stronę TV). Telewizja Mysłowice poza dodaniem naszego loga będzie również dodawać nasze newsy z bannerem reklamującym nasz serwis!       
Pierwsze starcie nad Przemszą

Już 20 sierpnia o godzinie 17:00 Górnik 09 Mysłowice rozegra swój pierwszy mecz tego sezonu przed własnymi kibicami. Rywalem Górnika będą piłkarze Zagłębiaka Dąbrowa Górnicza.

czytaj więcej...


       
Relacja z Koniecpola

Górnik 09 Mysłowice w niedzielne popołudnie zainaugurował sezon IV ligi w Koniecpolu. Tamtejsza Pilica jest pretendentem do awansu, więc każdy kibic Kociny nie spodziewał się łatwej przeprawy. Mysłowiczanie niespodziewanie po pierwszej połowie remisowali bezbramkowo, by w drugiej części gry "stanąć w miejscu" i przegrać aż 5:0!

czytaj więcej...


Katastrofalny początek sezonu...

Wyjazd do Koniecpola do łatwych nie należał, jednak wynik 0:5 chwały mysłowiczanom nie przynosi_ Kocina jednak przyjedzie na Górny Śląsk z przekonaniem, że tego meczu nie musiała, bynajmniej tak sromotnie, przegrać. Niedługo szersza relacja z tego meczu.


Będzie "tekstówka" z Koniecpola!

Dla wszystkich sympatyków Kociny, którzy w niedzielę nie zobaczą na żywo meczu Górnika 09 z Pilicą Koniecpol, mamy doskonałą wiadomość! Otóż...

czytaj więcej


Grzesia Kani urodziny obchodzimy!

Dywan na dole, wódka na stole. Dziś się bawimy, bo Twoje urodziny obchodzimy. Dziś prezenty wręczymy, ładny wierszyk ułożymy, byś się śmiał i dobry humor miał. Dużo miłości a mało złości i dom zawsze pełen dobrych gości oraz powrotu do Górnika 09 Mysłowice! Tego i My życzmy, czyli WSZYSCY kibice KOCINY!

1o0 Lat! 1o0 Lat! Niech żyje, żyje Nam!


SKARB kibica Kociny!

Redakcja naszego serwisu postanowiła stworzyć skarb kibica Kociny. W skład skarbu wchodzą podstawowe informacje, a także aktualna kadra oraz informacje o transferach i sparingach. Zapraszamy do lektury! czytaj więcej...


RegionalnaPilka.pl & KOCINA.com.pl

Kolejnym mocnym partnerem serwisu KOCINA.com.pl w sieci jest portal RegionalnaPilka.pl. Współpraca będzie polegać na podobnej zasadzie jak w przypadku serwisów M-CE24.pl oraz M-CE.pl

Tematyka witryny obejmuje szeroko rozumianą kwestię regionalnej piłki nożnej. Strona nie skupia się jednak - jak to bywało do tej pory u większości witryn - tylko na czołowych klubach sportowych, ale również - a może przede wszystkim - na sprawach związanych z klubami z niższych klas rozgrywkowych, a także z piłką młodzieżową. Głównym spektrum zainteresowanń serwisu są wieęc Podokręgi Śląskiego Związku Piłki Nożnej i organizowane przez nie rozgrywki.


KOCINA.com.pl w popularnym serwisie M-CE24.pl !!!

Stało się! Najpopularniejszy serwis informacyjny o Mysłowicach www.M-CE24.pl, który codziennie odwiedza blisko 9 500 unikalnych użytkowników rozpoczął współpracę z Największym Serwisem o Mysłowickim Górniku 09 - www.KOCINA.com.pl!
Portal Mieszkańców Mysłowic to najnowsze, codzienne i obiektywne informacje, fotorelacje z imprez, wydarzeń, uroczystości, konkursy, forum, sondy i wiele innych. Wszystko to sprawia, że cieszy się on dużym zainteresowaniem internautów i jest jednym z najchętniej odwiedzanych portali internetowych w Mysłowicach. W ciągu miesiąca notuje ponad 280.000 użytkowników z całego kraju.

W stopce portalu M-CE24.pl będzie widoczne logo naszego serwisu, a także na bieżąco będą dodawane gorące newsy związane z naszym serwisem i przede wszystkim z Górnikiem 09 Mysłowice. W zamian za to u dołu naszej strony pojawi się logotyp portalu www.M-CE24.pl


M-ce.pl współpracuje z KOCINA.com.pl !

Jeden z popularnych Mysłowickich serwisów informacyjnych www.M-CE.pl rozpoczął wspołpracę z naszym serwisem!
Portal został stworzony przez firmę SilNET i wchodzi do sieci BliżejMiast.pl
Lokalny portal informacyjny m-ce.pl to profesjonalnie tworzony serwis, gromadzący kompleksowo wiedzę o mieście Mysłowice.

Od dziś serwis M-ce.pl będzie na bieżąco umieszczał newsy dotyczące Górnika 09 Mysłowice, a będące własnością serwisu KOCINA.com.pl. Dojdzie także do wymiany bannerami (na obydwu portalach widoczne w stopkach strony).


Zmiany kadrowe...?!

Niestety w sezonie 2011/2012 w barwach Górnika 09 Mysłowice nie będzie występowało kilku zawodników! W ostatniej chwili drużynę zdecydowali się opuścić przymierzani do Kociny Will, KopaĂąski oraz SÂłoĂą. W drużynie nie będzie także występował Arkadiusz Kępa (zawodnik zgłoszony do rozgrywek, z powodu pracy nie może brać regularnego udziału w treningach) oraz Łukasz Bogacki który został wypożyczony do Stali Chełm Śląski.
Do Kociny dołączyli Albert Michalik oraz dwóch zawodników których godności podamy w najbliższym czasie (po zgłoszeniu do rozgrywek).


Nowa odsłona serwisu
KOCINA.com.pl

W poniedziałek, 8 sierpnia ruszyła nowa odsłona serwisu KOCINA.com.pl. Aktualna wersja strony zawiera więcej informacji niż poprzednia. Zmieniono szatę graficzną, dodano również zakładkę Trampkarze.

Przepraszamy za małe opóźnienie w otwarciu strony. Małe zmiany będą wprowadzane na bieżąco. Mamy nadzieję, że nowa wersja strony będzie cieszyła się Waszym uznaniem.

Redakcja KOCINA.com.pl

Początek w Koniecpolu!

Ciekawie zapowiadająca się drużyna Pilicy Koniecpola będzie pierwszym rywalem Górnika 09 na początku nowego sezonu. Podopieczni Tomasza Wolaka, mimo że wyjadą za Częstochowę grać z beniaminkiem IV ligi, nie będą faworytem....

czytaj więcej...


IV ligowy przegląd...

Mamy już terminarz IV ligi śląskiej gr. I! Które mecze zero-dziewiątki przykuwają uwagę i kiedy się one odbędą? Która data w kalendarzu powinna być zarezerwowana dla kociny? Zobacz... czytaj więcej...


Team 09

Czas na sezon 2011/2012. Sezon, w którym piłkarze Górnika 09 Mysłowice mają walczyć o utrzymanie w IV lidze I grupy śląskiej. Jednak o spokojny byt możemy być bardziej pewni niż przed rokiem. czytaj więcej...


Ligowe podsumowanie sezonu

Szczakowianka Jaworzno w III lidze. Zieloni Żarki najprawdopodobniej w okręgówce. Górnik 09 rozegra swój mecz o życie. Tak po krótce można podsumować miniony już sezon 2010/2011 IV ligi gr. I śląskiej.
My postanowiliśmy krótko podsumować zakończony sezon w wykonaniu wszystkich ekip.
Czytaj więcej...


"Piękne" zakończenie sezonu...

Kocina do Ciochowic miała pojechać walczyć o 3 pkt i czekać spokojnie na wynik Unii Rędziny, która jeżeliby przegrała to Górnik 09 unikną by ewentualnych baraży, jednak tak się nie stało…
Czytaj więcej...


Mission (im)possible?

Już w sobotę zakończą się rozgrywki ligowe dla prawie wszystkich drużyn IV ligi. Mysłowiczanie tego dnia wyjadą do Ciochowic, by zmierzyć się z tamtejszą Przyszłością. Będzie to ostatnia szansa na wydostanie się z barażowego miejsca...
Czytaj więcej...


Baraż o IV ligę jest blisko...

Piłkarze, zarząd, kibice i wszyscy ludzie związani z Górnikiem 09 Mysłowice w niepokoju wyczekują ostatniej kolejki, ponieważ jest blisko barażu…
Czytaj więcej...


Bezbarwny i pechowy remis…

Górnik 09 Mysłowice nienajlepiej zakończył kiepski sezon przed własną publicznością. W sobotnie popołudnie podopieczni Tomasza Wolaka zremisowali 1:1 z Zagłębiakiem Dąbrowa Górnicza, lecz Mysłowiczanie mogli pokusić się o coś więcej…
Czytaj więcej...


Pożegnanie (kiepskiego) sezonu przy Gwarków 13.

Już 11 czerwca o godz. 17:00 Górnik 09 Mysłowice ostatni raz w tym sezonie oficjalnie zaprezentuje się podczas meczu ligowego w Mysłowicach. Kocina gościć będzie bowiem Zagłębiaka Dąbrowa Górnicza. Mimo że mecz z nazwy nie budzi większych emocji, kibice z pewnością będą mogli zobaczyć kawałek dobrej piłki. Serdecznie zapraszamy!
Czytaj więcej...


Szybka zmiana Kociny...

Gra obfitująca w dużą ilość błędów, niedokładnych podań i kiksów. Tak po krótce można podsumować mecz Kociny ze Slavią Ruda Śląska.
Czytaj więcej...


Najważniejszy mecz sezonu?

Kocinę czekają teraz trzy arcyważne spotkania, które zdecydują o końcowym miejscu w tabeli. Pierwsze z nich będzie miało miejsce już w sobotę, 4.06.2011r, kiedy to Mysłowiczan gościć będzie Slavia Ruda Śląska. Początek meczu o godz. 16:00.
Czytaj więcej...


Wygrywamy walkowerem ze Skrą?!

Skra Częstochowa popełniła błąd w meczu z Górnikiem 09 Mysłowice, gdzie przez moment na boisku grał tylko jeden młodzieżowiec, co jest niezgodne z regulaminem IV ligi. Kocina najprawdopodobniej zainkasuje 3 pkt za zwycięstwo walkowerem.
Czytaj więcej...


Czarni Sosnowiec opuszczają IV ligę!

Czarni Sosnowiec postanowili połączyć się z drużyną Zagłębia Sosnowiec, które przejmuje wszystkie grupy męskie, natomiast Czarni skupią się głównie na piłce kobiecej.
Czytaj więcej...


Nieudana niespodzianka dla dzieci...

W Dniu Dziecka Kocina rozgrywała ważny mecz o byt w IV lidze. Mysłowiczanie tego dnia gościli ekipę Skry Częstochowa. Niestety, Wolak i spółka nie zrobili miłej niespodzianki dla dzieci z Mysłowic, przegrywając 0:1.
Czytaj więcej...


Pokaz Straży Pożarnej odwołany!

Niestety z powodu fatalnych warunków atmosferycznych Ochotnicza Straż Pożarna musiała odwołać swój pokaz. Jak mówi jeden ze strażaków ,,w obecnej chwili mamy okres burz, ulew i silnych wiatrów." Gdy panują takie warunki strażacy mają niesamowicie dużo pracy i muszą być w pełnej gotowości, nawet ochotnicy! Serwis www.KOCINA.com.pl jako organizator pokazu obiecuje iż pokaz zostaje przeniesiony w inny termin. Najprawdopodobniej OSP Janów zagości u nas na inaugurację sezonu 2011/2012.


Młoda Kocina

Wtorkowe popołudnie miło upłynęło tym, którzy zjawili się na stadionie Górnika 09 Mysłowice. Najważniejsze spotkanie sezonu rozgrywał bowiem rocznik 2000. Do Mysłowic zawitał zespół Młodej GieKSy.
Czytaj więcej...


Spędź Dzień Dziecka z Kociną!

Nie małe atrakcje czekają rodziny, które zjawią się 1 czerwca na stadionie przy ul. Gwarków 13 o godzinie 18:00! Klub, z okazji święta wszystkich dzieciaków, podaruje im drobny, słodki upominek. Ponadto swoje umiejętności (rzecz jasna, prócz zmotywowanych piłkarzy) zaprezentują nam strażacy z OSP Janów! A dzieci wyprowadzą piłkarzy na murawę!
Czytaj więcej...


Pilica Koniecpol w IV Lidze!

MLKS Pilica Koniecpol to nowy rywal Kociny w IV lidze w przyszłym sezonie. Drużyna ta wygrała na 3 kolejki przed końcem sezonu 2010/2011 Częstochowską okręgówkę i już może spokojnie myśleć o IV lidze.
Czytaj więcej...


Po derbach pozostał niedosyt…

Sobotnie derby, które rozgrywane były w strugach deszczu, można nazwać typowym meczem walki. Niewiele brakowało, by faworyzowany Górnik Wesoła odniósł porażkę, jednak końcówkę pełną emocji gospodarze dobrze wytrwali.
Czytaj więcej...


Wyprawa na północ.

W sobotnie popołudnie podopieczni Tomasza Wolaka rozegrają arcyważne spotkanie w batalii o IV-ligowy byt. Kocina zagra bowiem w Kamienicy Polskiej z tamtejszym Ludowym Klubem Sportowym. Czy uda się podtrzymać wspaniałą, strzelecką passę? Przekonamy się 14 maja!
Czytaj więcej...


Pomeczowe wypowiedzi.

Serdecznie zachęcamy do przeczytania pomeczowych wypowiedzi szkoleniowca Kociny Tomasza Wolaka oraz naszego piłkarza Michała Raka.
Oceny Zawodników.

Cała redakcja serwisu www.KOCINA.com.pl postanowiła ocenić w skali 0-6 wszystkich piłkarzy ,,zero-dziewiątki"

Bogacki 5
Kępa 4
Wolak 3
Bielawski -
Bartkiewicz 5
Grzybek 4
Augustyn 5
Kowalski 3
Rak 5
Humski 5
Jaskiernia 5
Veselji 6
Ejdys 3
Kocur 6
Dombek -


NAJLEPSZY ZAWODNIK MECZU!

Ferdit Veselji został jednogłośnie wybrany najlepszym zawodnikiem meczu Górnik 09 Mysłowice vs. Olimpia Truskolasy przez redakcję serwisu www.KOCINA.com.pl. Jego strzelecka postawa w tym meczu okazała się wręcz ,,zabójcza" bo nie co dzień do bramki przeciwnika trafia się cztery razy w jednym meczu. Jego cztery gole w znaczący sposób przyczyniły się do jakże okazałego zwycięstwa nad Olimpią aż 7-1 ! Przy odrobinie szczęścia mógł wpakować piłkę do bramki Nachlikowskiego jeszcze kilka razy! Mamy nadzieję że jego strzelecka forma(aż 7 bramek w tej rundzie)pozostanie najgorzej na tym samym poziomie!


POGROM przy Gwarków 13 !

GÓRNIK 09 - Olimpia 7 - 1
Niesamowitą kanonadę urządzili sobie piłkarze Górnika 09 Mysłowice w sobotnie popołudnie! Kocina rozgromiła bowiem ekipę Olimpii Truskolasy 7:1!!! Piękne bramki, hat-trick Veselija, osiem goli w meczu, a przede wszystkim niesłychane emocje zachęcają do tego, by na żywo oglądać mecze przy ul.Gwarków 13.
Czytaj więcej...


Porażka po walce!

Górnik 09 do Chorzowa pojechał nastawiony bojowo aby zmyć plamę na honorze zostawioną po meczu z Czarnymi Sosnowiec gdzie przegraliśmy 4:5 a prowadziliśmy już 3-0. Można powiedzieć, że ta sztuka po części się udała, bo zagraliśmy bardzo dobrze, ale jednak po błędach przegraliśmy 3-1.
czytaj więcej...


Może teraz się uda?

W sobotę, dnia 7.05.2011r. o godzinie 17:00 piłkarze ,,zero-dziewiątki'' będą mieli dobrą okazję do rehabilitacji po ostatniej przegranej przy Gwarków 13, bowiem do Mysłowic przyjedzie ekipa Olimpii Truskolasy.


Ciężki wyjazd do Chorzowa

Już 4.05.2011r. w srodę Górnik 09 Mysłowice zmierzy się w Chorzowie z tamtejszym Wyzwoleniem. Mecz zostanie rozegrany przy ul. Lompy 10a w Chorzowie. Niewątpliwie czeka nas spora dawka emocji, mając na uwadze ostatni mecz kociny (pamiętne 4:5 z Czarnymi Sosnowiec) oraz ciekawy futbol w każdym meczu w wykoknaniu AKS-u.
czytaj więcej...


Jesteśmy frajerami !?

Można było spodziewać się ciekawego spotkania, gdyż był to mecz o 6 pkt. Emocji nie brakowało, gdyż już w pierwszej połowie Kocina prowadziła 3-0, a Czarni odrodzili się niczym Feniks z popiołów i doprowadzili do wyrównania. Mecz miał wszystko, parady bramkarskie, piękne akcje, grad goli, hat-tricka, dramatyczne akcje, a nawet własnego Messiego.
czytaj więcej...


Wygrać z... "NIE hanysami" !

Już w sobotę 30 kwietnia, Kocina zmierzy się na własnym obiekcie z wyprzedzającą nas o jedną lokatę ekipą Czarnych Sosnowiec.
czytaj więcej...


Okręgowy puchar Polski dla Zagłębiaka Dąbrowa Górnicza!

W finale Okręgowego pucharu Polski zmierzyli się dwaj nasi ligowi rywale Zagłębiak Dąbrowa Górnicza oraz Szczakowianka Jaworzno. Do wyłonienia zwycięscy potrzebna była dogrywka i rzuty karne!
czytaj więcej...


NOWY SZAL KOCINY!

JUŻ JEST! Kolejna edycja szali z Górnika 09 Mysłowice!!! Szalik jest NIEoficialny i wydany przez niezorganizowaną grupę sympatyków Kociny! czytaj więcej...


Trenerskie podsumowanie spotkania

Tuż po zakończonym meczu z Będzińską Sarmacją poprosiliśmy trenerów obu ekip o podsumowanie spotkania. Rozmawiała Magdalena Warchoł. czytaj więcej...


Cenny punkt zdobyty w Będzinie

Kocina do Będzina wyruszyła w bojowych nastrojach, aby udowodnić, że zwycięstwo jesienią nie było przypadkiem. Spotkanie odbyło się w świątecznej atmosferze i każdy chciał spędzić wielkanoc w zwycięskim nastroju zarówno piłkarze Sarmacji tak i Kociny. Mecz zakończył się sprawiedliwym remisem 0-0. czytaj więcej...


WESOŁEGO ALLELUJA!

Na pisance kurczątka malutkie popiskują wesoło od rana: Chwalmy Pana! Chwalmy Pana! Niech szczególne piękno WIELKANOCY napełnia wszystkie serca radością!
Z okazji świąt Wielkiej Nocy najserdeczniejsze życzenia: spełnienia marzeń, radości i sukcesów GÓRNIKA 09 Mysłowice.


Redakcja serwisu www.KOCINA.com.pl


Komentarze na gorąco...

Zachęcamy do przeczytania wywiadów z Tomaszem Wolakiem oraz Mateuszem Kocurem.


Sielankowe zwycięstwo...

Wydawało się, że będąca w poważnych kłopotach Unia Rędziny dostanie porządne "lanie" od Górnika 09. I - poniekąd - tak się stało. Mysłowiczanie pokonali bowiem Rędzinian 3:0. czytaj więcej...


Wygrać z Rędzinami!

W sobotę 14 kwietnia podpieczni Tomasza Wolaka zmierzą się na własnym boisku z ostatnią drużyną tabeli rundy rewanżowej - Unią Rędziny.

Wszyscy oczekują zwycięstwa zero-dziewiątki, gdyż Unia straciła w ostatnich meczach... 14 bramek (0:8 ze Szczakowianką oraz 0:6 z Górnikiem Wesoła). czytaj więcej...
Metoda Wojciechowskiego... w Zagłębiaku DG!

Prezes naszego ligowego rywala z Dąbrowy Górniczej Zagłębiaka Janusz Wrzesień stosuje metodę ekscentrycznego własciciela Polonii Warszawa?
Czytaj więcej...
Stadion Szczakowianki ZAMKNIĘTY!

Decyzją Śląskiego Związku Piłki Nożnej z dnia 24 maja 2011 roku stadion miejski w Jaworzna zostaje zamknięty. Do końca sezonu Duma Jaworzna swoje mecze będzie rozgrywać przy pustych trybunach.
Czytaj więcej...
Czas na Wielkie Derby!

Już czas na Wielkie Derby Mysłowic! Ten mecz derbowy będzie szczególny, wyczekiwany bardziej niż poprzednie spotkania derbowe, zwłaszcza prze stronę Górnika Wesoła.
Czytaj więcej...


Serdecznie PRZEPRASZAMY!

Redakcja serwisu www.KOCINA.com.pl serdecznie przeprasza wszystkich piłkarzy, sztab szkoleniowy, zarząd oraz wszystkich sympatyków Klubu Sportowego Górnik Wesoła za zamieszczenie artykułu oczerniającego w/w klub o korupcję. Chcieliśmy również przeprosić Pana Jacka Wujca za umieszczenie zdjęcia z Jego wizerunkiem.
Artykuł został dodany bez zgody redaktora naczelnego(przez komputer w pomieszczeniu redakcyjnym)osoba ta została wyrzucona z redakcji oraz zapłaci karę finansową(redakcji www.KOCINA.com.pl-narażenie działalności serwisu)za splamienie dobrego imienia Górnika Wesoła oraz wszystkich ludzi związanych z tym klubem.
Piłkarze o meczu...

O krótkie podsumowanie meczu Kociny i Szczaksy postanowiliśmy poprosić kilku piłkarzy. Zachęcamy do przeczytania wywiadu z: Michałem Rakiem, Tomaszem Wolakiem i Grzegorzem Kmiecikiem.
czytaj więcej...Przegrana w dwie minuty

9 kwietnia br. Kocina przegrała z faworyzowaną Szczakowianką Jaworzno 0:2.
Mysłowiczanie zagrali bardzo przeciętnie, za słabo na dobrze dysponowanych gości.
My jednak najbardziej zapamiętamy 71 i 72 minutę...
czytaj więcej...
Przyjdź na Kocinę!

Już 9 kwietnia 2011r. odbędzie się hit rundy na stadionie "zero-dziewiątki"! Mysłowiczanie podejmą wicelidera ligi - Szczakowiankę Jaworzno.

Dlaczego tego dnia o 16.00 warto będzie przyjść na ul.Gwarków 13? czytaj więcej...Zieloni znokautowani!

Bardzo dobry mecz, konsekwentna i mądra gra Górnika 09. Cztery gole dla przyjezdnych. Tak po krótce można opisać to, co mogli zobaczyć kibice na meczu w Niegowej.
czytaj więcej...


Strona otwarta!

Witamy Cię Drogi Czytelniku w nowym serwisie poświęconym Mysłowickiemu Górnikowi 09 !

Na stronie znajdziesz relacje video z meczy Kociny, w wykonaniu Internetowej Telewizji Mysłowice, a także galerie z meczy.

Będziesz mógł na bieżąco śledzić losy Górnika 09, bowiem cały czas będą dodawane nowe wieści z Gwarków 13. czytaj więcej...