Horror...


Łąka 4:3 Górnik 09
Emocji, walki, brutalności, kartek i bramek nie brakowało. Pod względem sportowym Kocina ponownie była lepsza i ponownie przegrała wygrany mecz... Do prawdziwego skandalu doszło tuż po ostatnim gwizdku arbitra z Sosnowca, który kompletnie sobie nie radził z prowadzeniem zawodów. Kibice Górnika 09 zostali zaatakowani przez służbę porządkową co wywołało prawdziwą awanturę, w szarpaninie brali udział kibice, służba porządkowa i piłkarze przy biernej postawie sędziów... Jednak to trzeba skomentować na chłodno jak emocje opadną...Potwierdzamy, nadal gramy jako Górnik 09!


Dementując plotki oraz fałszywe oskarżenia, informujemy, iż Kocina nadal występuje jako Górnik 09 Mysłowice! W załączniku przedstawiamy wyjaśnienie sytuacji oraz oficjalne stanowisko w tej sprawie Śląskiego Związku Piłki Nożnej.
Czytaj więcej...Intensywny czas


Przed Górnikiem 09 Mysłowice intensywny czas, Kocina w najbliższe 2 tygodnie rozegra, aż 5 spotkań ligowych i to z wymagającymi przeciwnikami!
Czytaj więcej...
Nareszcie!


Nareszcie! Udało się! Mamy 3 punkty!
Piłkarze Górnika 09 Mysłowice może nie zagrali porywająco, ale dominowali i byli zespołem zdecydowanie lepszym, niestety prócz słabej skuteczności mieliśmy też ogromnego pecha gdyż goście 4 krotnie wybijali piłkę z linii bramkowej... Najważniejsze jest jednak to, że Kocina wygrała z Grunwaldem Ruda Śląska 2:0 i mamy nadzieję, że ,,zero-dziewiątka" wróciła na zwycięską ścieżkę na dłużej.