KOCINA.com.pl jest w pełni NIE ZALEŻNA od zarządu klubu.Wygrany sparing!


Zawodnicy Kociny wygrali przed sezonowy test mecz. Podopieczni trenera Huberta Wilka po bramkach Przemysława Dudy oraz Pawła Małolepszego zwyciężyli z dobrze znanym UKS-em Szopienice (liga okręgowa) 2:0.
W zespole Górnika 09 wystąpiło dwóch nowych zawodników.
Sparing z Szopienicami


W sobotę piłkarze Górnika 09 Mysłowice przygotowywujący się do rundy rewanżowej ligi okręgowej rozegrają mecz kontrolny. Rywalem Kociny będzie występujący na tym samym poziomie rozgrywkowym UKS Szopienice.
Spotkanie zostanie rozegrane na obiekcie UKS-u w Katowicach, początek meczu o godz. 15:00.
Turniej Młodych Piłkarzy!


W niedzielę 4 marca w hali MOSiR w Mysłowicach zostanie rozegrany turniej dla rocznika 2009/10. Rodzice Wspierają Młodych Piłkarzy!
Czytaj więcej...
Odwołany sparing


Niedzielny sparing Kociny z Victorią Jaworzno z przyczyn technicznych został odwołany.
Jeżeli byłby zainteresowany jakiś zespół rozegraniem spotkania z Victorią Jaworzno (silny zespół z ligi okręgowej) to prosimy o kontakt z trenerem Tomaszem Kijewskim (668-449-218).
Termin: niedziela, godz. 15:00 boisko w Chełmku.

Dotacja przyznana!


Urząd miasta Mysłowice przeznaczył dotację dla Górnika 09 Mysłowice na rok 2018 w wysokości 119 tysięcy złotych.
Trwają przygotowania do rundy wiosennej!


Piłkarze Górnika 09 Mysłowice przygotowywują się pod czujnym okiem trenera Huberta Wilka do rundy rewanżowej ligi okręgowej. Przed zespołem oprócz treningów także gry kontrolne z wymagającymi przeciwnikami.
Czytaj więcej...
Poznaj plan przygotowań Górnika 09!


Przed podopiecznym trenera Huberta Wilka długi zimowy okres przygotowawczy przed rundą rewanżową. Kocina oprócz intensywnych treningów rozegra także 5 gier kontrolnych z solidnymi przeciwnikami. W rozwinięciu przedstawiamy plan przygotowań
Czytaj więcej...
Ligowe podsumowanie rundy


Kilka tygodni temu zakończyła się runda jesienna Ligi Okręgowej I grupy Katowickiej z udziałem Górnika 09 Mysłowice. Teraz gdy emocje związane z rozgrywkami opadły przedstawiamy podsumowanie rundy.
Czytaj więcej...
Podsumowanie rundy


Emocje związane z sezonem już opadły a więc możemy teraz na spokojnie przeanalizować oraz podsumować rundę jesienną w wykonaniu zespołu Górnika 09 Mysłowice.
Czytaj więcej...
Szczyńść Boże grubiorze!!!


Winszujemy Wom coby sie, tam na dole durś opiekowała Waszo patronka, świynto Barbora. Niych Wos łochranio łod wszyjstkigo złego. Niych podpiyro fyszta, niych trzmie zola, niych wydmuchuje metan i łoddalo łod Wos kożde tompniyńcie! Tela wiela zjazdów, tela wyjazdów! Szczynść Boże!Zwycięstwo na koniec rundy!


W sobotnim zaległym spotkaniu 7 kolejki ligowej do Mysłowic przyjechał kandydat do awansu, mocny AKS Mikołów. Górnik 09 Mysłowice rozegrał bardzo dobre zawody i zasłużenie pokonał faworyzowanych gości 3:2! Brawo Kocina!
Czytaj więcej...
Zwycięstwa smak!


Po bardzo dobrym, emocjonującym i pełnym walki spotkaniu Kocina zasłużenie wygrała z mocnym AKS-em Mikołów 3-2! Mysłowiczanie dominowali i szkoda tego rozluźnienia w ostatnich kilku minutach w których straciliśmy dwie bramki.
Relacja niebawem
Ostatni akcent rundy jesiennej


W sobotę o godz. 13:30 na stadionie przy ul. Gwarków 13, Górnik 09 Mysłowice rozegra ostatni mecz w rundzie jesiennej. Rywalem Kociny będzie kolejny kandydat do awansu AKS Mikołów.
Czytaj więcej...
Przedstawiamy materiał o Górniku 09 w ogólnopolskiej telewizji!


W piątek informowaliśmy o materiale związanym z Górnikiem 09 Mysłowice, który był wyemitowany w ogólno dostępnym kanale telewizji Zoom TV a materiał widziało na żywo kilkaset tysięcy ludzi w całym kraju!
Teraz przedstawiamy materiał dostępny w wersji on-line.

POWTÓRKA ON-LINE
Nie strzelamy...


Walki i brutalnych zagrań w spotkaniu nie brakowało. Górnik 09 Mysłowice był zespołem zdecydowanie lepszym od Piasta Bieruń Nowy a mimo to przegrał spotkanie...
Bolą niewykorzystane okazje do strzelenia gola bo było ich sporo...

Czytaj więcej...
Brak skuteczności...


Po dobrej grze i wielu dobrych a niewykorzystanych okazjach i błędach w obronie ponownie schodzimy z boiska pokonani, tym razem ulegając Piastowi Bieruń Nowy 2:1 chociaż ani przez chwilę na to nie zasłużyliśmy...
Relacja niebawem.
O Kocinie w telewizji!


Dzisiejszego wieczora na kanale ogólnopolskim przedstawiono spory reportaż o Górniku 09 Mysłowice! Niebawem przedstawimy retransmisję materiału.Wyjaśnienie


Wyjaśnienie w sprawie rzekomo nieprawdziwych informacjach odnośnie rekordu Polski oraz rankingu UEFA.
Czytaj więcej...
Nadal jesteśmy Górnikiem 09!


W ostatnim czasie wśród wielu portali można było przeczytać informację, iż Kocina zmieniła nazwę na MKS Mysłowice a stało się to zapewne wskutek błędnej informacji podanej przez Śląski Związek Piłki Nożnej.
Informujemy, iż nadal pozostajemy Górnikiem 09 Mysłowice i to się nie zmieni!

Czytaj więcej...