KOCINA.com.pl jest w pełni NIE ZALEŻNA od zarządu klubu.

Piszą historię na naszych oczach!!!

Piłkarze Górnika 09 Mysłowice piszą historię na naszych oczach! Dzięki ich postawie na boisku i niebywałemu osiągnięciu pod względem ilości meczy ligowych bez porażki, Kocina min. znalazła się w rankingu UEFA TOP 10!!!

Po trudnym, twardym i walecznym spotkaniu zespół Górnika 09 Mysłowice zremisował 2:2 z Tyskim Ogrodnikiem Cielmice. Za Kociną ciężka przeprawa z solidnym i doświadczonym zespołem. Jeszcze do 80 minuty przegrywaliśmy 2:0 mimo, że to ,,zero-dziewiątka" dominowała na boisku.

Kocina po twardym i walecznym meczu zremisowała 2-2 w Tychach z miejscowym Ogrodnikiem. Z jednej strony czuć niedosyt bo zwłaszcza w drugiej połowie byliśmy zespołem dużo lepszym, ,,zero-dziewiątka" prowadziła grę, atakowała ale była nieskuteczna a gospodarze grali mądrze i konsekwentnie w obronie. Z drugiej strony możemy się cieszyć bo Górnik 09 przegrywał do 80 minuty 2:0...
Relacja z tego spotkania niebawem.

Starcie beniaminków

W sobotę piłkarze Górnika 09 Mysłowice udadzą się do Tychów na spotkanie z drugim beniaminkiem rozgrywek Ogrodnikiem Cielmice.

Piłkarze Górnika 09 rozegrali kolejny dobry mecz, tym razem zremisowali bezbramkowo z mocnym zespołem Iskry Pszczyna. Cieszy dobra postawa Kociny w obronie to drugi mecz z rzędu bez straconej bramki oraz 34 bez porażki!

Ciężki sobotni mecz!

Już w sobotę o godz. 15:00 Górnik 09 Mysłowice zmierzy się na własnym stadionie z wymagającym oraz aspirującym do powrotu do IV ligi zespołem. Iskra Pszczyna bo o Niej mowa gra ciekawą piłkę i ma zaledwie dwa punkty mniej niż ,,zero-dziewiątka". Warto dodać, że w tabeli jest bardzo, bardzo ciasno i ewentualna porażka może spowodować spadek nawet na 12 pozycję! Jednak Kocina jest w bardzo dobrej formie co cieszy i napawa spokojem.

Materiały dziennikarskie z sobotniego meczu

Emocje po sobotnich Derbach Mysłowic już opadły a My przedstawiamy materiały:
1) Relacja video wraz z wywiadami w wykonaniu ITVM.pl:
TUTAJ
2) Galeria zdjęć w wykonaniu Rafała Sacha z portalu regionalnapilka.pl:
TUTAJ
3) Skrót video w wykonaniu telewizji Kosztowskiej Unii (chociaż pominięto kilka akcji Górnika 09 z pierwszej połowy):
TUTAJ

Nie dla Kociny jest porażki smak!

Walki i zaangażowania w spotkaniu na szczycie ligi a zarazem w Derbach Miasta Mysłowice nie brakowało. Niestety spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem a Kocina, która była lepsza może czuć niedosyt.
Dopisali kibice którzy w liczbie blisko 600 osób wspierali z trybun zarówno zespół Górnika 09 jaki i Unię Kosztowy. Kocina ustaliła nowy rekord pod względem ilości i długości nieprzegranych spotkań!