Mecz odwołany!


Niestety po raz kolejny trzeba odłożyć inaugurację rundy wiosennej w lidze okręgowej. Tym razem do skutku nie doszedł mecz ze Spartą Katowice ze względu na warunki atmosferyczne oraz stan płyty głównej stadionu Górnika 09 (zmrożona-twarda).
W następną sobotę Mysłowicka ,,zero-dziewiątka" zmierzy się na wyjeździe z Sokołem Wola i mamy nadzieję, że w końcu uda się zagrać o ligowe punkty.
Tym razem uda się zagrać?


W najbliższą sobotę Górnik 09 Mysłowice miał rozegrać pierwszy w tej rundzie pojedynek, jednak wiele wskazuje na to, że po raz kolejny będzie trzeba odwołać kolejkę...
Czytaj więcej...
Odwołana kolejka!


Wydział Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej dzisiaj przed południem podjął decyzję o odwołaniu najbliższej kolejki ligowej...
A podobno to kobieta zmienną jest...

Czytaj więcej...
Jest decyzja! Gramy w sobotę!


Wydział Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej podjął decyzję, iż zaplanowana na 17 marca inauguracja rundy wiosennej odbędzie się zgodnie z planem.
Górnik 09 zmierzy się na wyjeździe z Wawelem Wirek.
Decyzja Wydziału Gier wzbudza negatywne odczucia, bowiem większość boisk nie nadaje się do gry a na weekend zapowiadane są opady deszczu i śniegu oraz ujemna temperatura... Możemy przypuszczać, że dopiero w sobotę zapadnie decyzja o odwołaniu kolejki bądź większość spotkań z powodu fatalnego stanu murawy się nie odbędzie...
Zagramy w sobotę?


Na sobotę 17 marca Śląski Związek Piłki Nożnej zaplanował inaugurację rundy rewanżowej ligi okręgowej, Kocina na wyjeździe miała się zmierzyć z Wawelem Wirek. Pojawiają się jednak wątpliwości czy uda się rozegrać najbliższą kolejkę bowiem boiska są w fatalnym stanie a prognozy weekendowe nie są optymistyczne.
Czytaj więcej...
Podsumowanie zimowych przygotowań


Za Górnikiem 09 Mysłowice ciężki zimowy okres przygotowawczy. W rozwinięciu przedstawiamy krótkie podsumowanie oraz ruchy kadrowe.
Czytaj więcej...
Kolejny mecz kontrolny za Kociną


Sobotni sparing z solidnym i poukładanym Orłem Mokre pokazał, że przed Górnikiem 09 Mysłowice jeszcze wiele pracy. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.
Czytaj więcej...
Remis w sparingu


Piłkarze Górnika 09 Mysłowice rozegrali kolejny mecz kontrolny, tym razem zremisowali z solidnym Orłem Mokre 2:2, obie bramki dla Kociny zdobył Kamil Dylewski.
Relacja niebawem.
Kolejny sparing


W sobotę 3 marca podopieczni trenera Huberta Wilka rozegrają kolejny mecz kontrolny. Tym razem sparingpartnerem Górnika 09 będzie mocny zespół z ligi okręgowej Orzeł Mokre.
Czytaj więcej...
Wygrany sparing!


Zawodnicy Kociny wygrali przed sezonowy test mecz. Podopieczni trenera Huberta Wilka po bramkach Przemysława Dudy oraz Pawła Małolepszego zwyciężyli z dobrze znanym UKS-em Szopienice (liga okręgowa) 2:0.
W zespole Górnika 09 wystąpiło dwóch nowych zawodników.
Sparing z Szopienicami


W sobotę piłkarze Górnika 09 Mysłowice przygotowywujący się do rundy rewanżowej ligi okręgowej rozegrają mecz kontrolny. Rywalem Kociny będzie występujący na tym samym poziomie rozgrywkowym UKS Szopienice.
Spotkanie zostanie rozegrane na obiekcie UKS-u w Katowicach, początek meczu o godz. 15:00.
Turniej Młodych Piłkarzy!


W niedzielę 4 marca w hali MOSiR w Mysłowicach zostanie rozegrany turniej dla rocznika 2009/10. Rodzice Wspierają Młodych Piłkarzy!
Czytaj więcej...