Reklama CEGIEŁKA
Pomóż w utrzymaniu serwisu!O reklamie

Postanowiliśmy stworzyć ofertę reklamową mającą na celu pomoc w promocji Państwa firmy czy produktu. Warto zastanowić się nad naszą ofertą, gdyż odbiorca dociera do nas, a nie My do niego. Serwis aktualizujemy codziennie, co zwiększa naszą popularność. Zwiększa się również czas przebywania czytelnika na naszej stronie. Reklama jest możliwa w wielu widocznych miejscach oraz kilku różnych formach - co sprawia iż kampania reklamowa w naszym serwisie, na pewno będzie zauważona, a przede wszystkim udana.

W sprawie reklamy prosimy o kontakt pod adresem:
reklama@kocina.com.pl


Dlaczego warto się zareklamować?

Internet jest najszybciej rozwijającym się medium reklamowym w Polsce. Żadne inne medium reklamowe, pod względem dynamiki przychodów, nie zbliżyło się nawet do tego poziomu. Za powodzeniem reklamy w Internecie przemawiają konkretne argumenty:
 • niski koszt dotarcia do odbiorców,
 • wysoki zasięg oraz efektywność przekazu,
 • atrakcyjne audytorium pod względem statusu społecznego,
 • pełna mierzalność kampanii,
 • możliwość bieżącego monitoringu,
 • postrzeganie firm reklamujących się w Internecie jako nowoczesnych, innowacyjnych i dynamicznych.

  Mocnym argumentem jest również fakt, iż zdecydowana większość społeczeństwa poszukując informacji na konkretny temat, szuka najpierw w internecie. Jak wiadomo nasz serwis staje się coraz popularniejszy, a planowane w najbliższym czasie akcje reklamowe oraz eventy promujące serwis i klub zapewne w znaczący sposób zwiększą ilość unikatowych - dziennych odwiedzin, a naszą regularną pracę czytelnicy wynagrodzą stając się tymi stałymi.


  Przekaz

  Dzięki tematyce naszego serwisu możemy zagwarantować iż precyzyjnie dotrzemy do Klienta z danego obszaru tematycznego, a także geograficznego.  (opcje reklamy w serwisie www.kocina.com.pl)
  BILLBOARD: ,, A"
  Reklama graficzna (może być animowana) umieszczana nad głównym topem strony. Reklama która może być rozbudowana a także bogata w grafikę umieszczona w centralnym miejscu na pewno odniesie sukces. Reklama pojawia się na pierwszym planie po wejściu na stronę. Maksymalny rozmiar: 985 x 250

  NAVIBOX: ,,B"
  Reklama graficzna (może być animowana) umieszczona w centralnym punkcie strony. W sposób naturalny przykuwa uwagę czytelnika co daje spodziewany efekt kampani reklamowej. Maksymalny rozmiar: 465 x 100

  BANNER: ,,C" i ,,D"
  Reklama graficzna (może być animowana). Reklama jest zauważalna gdyż umiejscowiona jest w puntkach widocznych oraz okolicach miejsc najczęściej oglądanych (poza newsami) Maksymalny rozmiar: 225 x 165 bądź 225 x 450

  NEWSVIEW:
  Reklama graficzna (może być animowana) o dużej rozdzielczości a także bogata w grafikę na pewno przyciągnie uwagę czytelnika. Reklama umieszczana w rozwinięciu każdego newsa w centralnym punkcie na górze podstrony co zmusza do zobaczenia naszej reklamy .Maksymalny rozmiar: 465 x 125

  SPOTNEWS:
  Reklama w formie dodania newsa z tytułem, zdjęciem i rozwinięciem. Newsy będzie utrzymywany na pierwszym miejscu przez okres trwania reklamy.Naturalnym odruchem oraz ciekawością jest kliknięcie w rozwinięcie newsa oraz automatyczne zapoznanie się z jego treścią co jest skuteczną formą przekazu.

  VIDEOSPOT:
  60 sekundowa reklama video zamieszczona w newsie bądź zalinkowana w odpowiednim buttonie na naszej stronie. Reklama może być statyczna bądź animowana.  (opłata miesięczna - cena do negocjacji)

  BILLBOARD150 zł
  NAVIBOX100 zł
  BANNER 50 zł
  NEWSVIEW120 zł
  SPOTNEWS150 zł
  VIDEOSPOT100 zł

  Reklama wykonana przez załogę serwisu:
  STATYCZNA40 zł
  ANIMOWANA80 zł
  VIDEOSPOT120 zł

  Dodatki:
  REKLAMA Z PRZEKIEROWANIEM:20 zł
  REKLAMA Z PODSTRONĄ:50 zł


  W sprawie reklamy prosimy o kontakt pod adresem:
  reklama@kocina.com.pl