Serwis www.KOCINA.com.pl jest prawnie zarejestrowanym dziennikiem w sądzie jako dziennik i w pełni może działać pełnoprawnie jako media w oparciu o prawo prasowe (wpis w rejestrze dzienników i czasopism pod poz. Pr.2270 - decyzją Sądu Okręgowego w Katowicach).


Zobacz również:

 • Zostań naszym dziennikarzem!

 • Redakcja

 • Współpraca

 • Oferta reklamowa

 • Regulamin

  KONTAKT:

  redakcja@kocina.com.pl  O serwisie słów kilka...  www.KOCINA.com.pl
  TWOJE okno na świat Górnika 09 Mysłowice!  Serwis www. KOCINA.com.pl to strona poświęcona całej otoczce, która towarzyszy klubowi piłkarskiemu Górnik 09 Mysłowice. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie są zawodnicy i działacze klubu. Śledzimy wszystkie ich poczynania, każde kopnięcie piłki przez zawodnika jak i każdy ruch organizatorski działacza Kociny.

  Nasz portal tworzy grupa zapalonych dziennikarzy, dla których Górnik 09 jest na pierwszym miejscu, osób rzetelnych, obeznanych i dobrych w tym, co robią. Swoim sokolim okiem dostrzegamy każdy najmniejszy błąd jak i każdą dobrą akcję zawodników Kociny. Obiektywnie oceniamy wszystko, co dzieje się wokół nas.

  Prowadzimy również różnego rodzaju akcje promocyjne klubu jak i serwisu. Posiadamy już sponsorów, ale poszukujemy kolejnych. Naszym celem jest ciągłe rozwijanie się na każdej płaszczyźnie.

  Zachęcamy do zajrzenia na nasz serwis, gdzie dowiemy się wszystkiego na temat Kociny, jeśli interesuje nas wspólne dobro, jakim jest Górnik 09 Mysłowice to na pewno zadowoli i usatysfakcjonuje nas to, co tam znajdziemy.