SERWIS


Chciałbyś zostać dziennikarzem Największego serwisu o GÓRNIKU 09 Mysłowice? Być bliżej drużyny? Wiedzieć o wszystkim pierwszy? Teraz możesz dołączyć do naszej redakcji!
Przyj mniemy KAŻDĄ chętną osobę do współpracy nie tylko związanej bezpośrednio z serwisem, ale także z klubem.

Do redakcji serwisu z chęcią przyj mniemy: dziennikarza, reportera, fotoreportera czy grafika. Nasze wymagania są naprawdę niewielkie, wystarczy mieć chęci i czas na współpracę (naprawdę nie potrzeba go dużo, np. godzina tygodniowo), wytrwałości (od razu nie będziemy robić niewiadomo czego, wszystko po kolei, nie od razu Rzym zbudowali).
W zamian możemy odwdzięczyć się wystawieniem bezterminowej legitymacji dziennikarskiej, wydaniu zaświadczenia o odbyciu praktyk dziennikarskich oraz własnym mailem (twojanazwa@kocina.com.pl). Dodatkowo dzięki współpracy z naszym serwisem możemy zaistnieć w lokalnym środowisku dziennikarskim, zdobyć doświadczenie dziennikarskie, a także poznanie dziennikarskiego ABC-adła. Jeżeli nie masz o dziennikarstwie zielonego pojęcia to nie martw się o to! Zadbamy o Ciebie! Odbędziesz wewnątrz serwisowe szkolenie a także będziesz uczestniczył w warsztatach dziennikarskich i szkoleniach organizowanych przez wiele serwisów i lokalnych instytucjach masowego przekazu!

Współpraca z naszym serwisem to nie tylko redagowanie strony www.KOCINA.com.pl ale także pomoc klubowi. Jak wiadomo sytuacja Kociny jest ciężka a nawet bardzo ciężka, min. przez brak pomocy ze strony miasta. Jako kibice nie mamy prawa narzekać! Zamiast siedzieć i krytykować spróbujmy pomóż Kocinie wydostać się z dna!
Każdy musi kiedyś upaść żeby później wybić się ponad innych a My, tzn. kibice musimy w tym pomóc ,,zero-dziewiątce”!
Naprawdę nie trzeba dużo. Poświęcić dosłownie godzinkę dwa razy w miesiącu(przed każdym meczem) na pomoc w przygotowaniu do spotkania( umycie krzesełek – raz na 3 miesiące, przygotowanie murawy, bramek, czy obszaru, na którym mogą przemieszczać się kibice), pomoc w obsłudze meczu (nagłośnienie, obsługa zegaru stadionowego, nosze) czy najzwyklejsze rzeczy takie jak np. podanie jakiejś firmie oferty sponsorskiej klubu, rozwieszenie plakatów czy inne „drobne” ale bardzo przydatne rzeczy. Klub oczywiście się odwdzięczy (wstęp darmowy na meczu, możliwość udania się na spotkanie wyjazdowe, bycie blisko drużyny i wiele innych).


To jak? Pomożesz nam?!
redakcja@kocina.com.pl
Gadu - Gadu: 11738102